Tūkstančiams – „Sodros“ priminimai sumokėti įmokas    Lietuvos paštas kelia darbuotojams atlyginimus    Balsavimas už galimą merą pradedamas    Širvintos švenčia 453 m sukaktį (VIDEO)    Geriausiam rajono šachmatininkui   
Reklaminis skydelis

Politinės įžvalgos – jei vienon duobėn sukristų

Ėgi žiūriu, netyla aistros dėl Astiko – komentarus po jo ir po Jasevičiaus straipsniais skaičiau labiau nei jų pačių aprašymus! Tai bent įvykis, va ko čia viename laikraščio lape ir Paksius ir Zuokas sutalpinti buvo – saldus visgi kerštas!

Bet ne apie tai aš. Labai panorau būti kaip ten ta, na, politikos varažintoja, ar kaip ten tuos spėjikus vadina – apžvalgininkė prognozuotoja – va, kaip gudriai.

Prisiminkime netolimą praeitį – kai mūsų tuometinį merą Pakalnį iš darbo partijos išmetė. Kas jį „pasigavo“? Ogi Zuokas!

Kai Astikas susipyko su savo Tvarka ir teisingumu, kas jį pasigavo? Pasirodo – vėl Zuokas!

Tai ką, dabar belieka, kad mūsų Živiliukė su Uspaskichu susipyktų. Spėkit, kas ją pasigautų? Na, jei vyras Zuoko dešinėje sėdi, tai kur jai dar bėgt, a?

Galim paskelbt nominaciją – Širvintų politinių pabėgėlių stovyklos viršininkas. Arba politinio prieglobsčio teikėjas Širvintoms. Ir būtinai apdovanot per miesto šventę! Aičiau pasižiūrėt, net jei autobusai tą dieną nevaikščiotų, man Zuokas – gražiausias vyras, o dar ir gudrus koks, pasirodo!

Na, bet grįžkime prie politinių aktualijų ir pagalvokim, kas būtų, jeigu būtų. Jei vieną dieną visi mūsų kovingieji  vienon duobėn įkristų – Pakalnis, Pinskuvienė ir Astikas, ot būtų, ką?! Kaip toje pasakoje, kur duobėn sukrito vilkas, kiškis, meška, lapė ir paskui vienas kitą ėdė. O kaip su žmonėmis būtų – sėstų draugiškai gelbėjimosi plano kurpt ar vienas kitą suėstų?

Bobulė

Jūsų komentaras:


du + = trys

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt