Vyriausioji rinkimų komisija: veikia politinės Reklamos gaudyklė    Viešojo intereso byla dar laukia teisėjų dėmesio    Rytinė penkiaminutė pavadinta Tarybos posėdžiu    Rudens šventė Čiobiškyje    Tam davė, tam davė, o visuomenei ar liko?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Prasideda rinkiminė kampanija. Ar jau pastebėjote politikų suaktyvėjimą? Ar sulaukiate reklamos?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • +2°
  Debesuota, be kritulių
 • +3°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +4°
  Debesuota, be kritulių
 • +2°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • -2°
  Giedra, be kritulių
 • +2°
  Debesuota, be kritulių
 • +1°
  Debesuota, be kritulių
2018 lapkričio 16 d., Penktadienis

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Trakiečiai dalyvavo Europos kanupolo čempionate

i0ORMKKCC

Rugpjūčio 22–25 dienomis Poznanėje (Lenkija) vyko Europos kanupolo čempionatas. Jame dalyvavo ir Lietuvos kanupolo rinktinė, sudaryta iš Trakų ir Alytaus sportininkų. Varžybos vyko keturiose grupėse – vyrų ir moterų, vaikinų ir merginų iki 21 metų.

Keletas šiame čempionate turėjusių dalyvauti sportininkų, likus kelioms dienoms iki išvykimo, dėl įvairių priežasčių atsisakė vykti į varžybas. Teko burti „paskutinės minutės“ komandą. Todėl į čempionatą išvyko jauni sportininkai (mūsų komandos amžiaus vidurkis – 17 metų, kai visų kitų komandų – apie 25 metai). Tiesiog buvo per vėlu keisti paraiškas ir registruotis į jaunimo pogrupį.

Iš Trakų čempionate dalyvavo Sigitas Ladyš, Lukas Kudaba ir Robertas Paškovskis, iš Alytaus – Tomas Mikna, Augustas Platūkis, Vilius Rasimavičius ir kapitonas Povilas Atmanavičius. Mūsų jaunimui tai buvo pirmos tokio aukšto lygio varžybos. Trūko patirties, jėgos, kaustė baimė matant prieš save buvusius ar esamus Europos ar pasaulio čempionus.

Pirmą varžybų dieną žaidėme 3 rungtynes. Airijos vyrų rinktinei pralaimėjome 11:3, 2 įvarčius Lietuvai pelnė Augustas, 1 įvartį –Lukas. 2011 metų Europos čempionams prancūzams pralošėme sausai 16:0. Su suomiais sužaidėme rezultatu 12:2, abu įvarčius mūsų komandai pelnė Vilius. Penktadienį, antrą varžybų dieną, susitikome su Danijos komanda. Pralaimėjome rezultatu 22:1, įvartį įmetė Augustas. Su vengrais sužaidėme 6:1, įvartį pelnė Lukas. Šeštadienį dar kartą susitikome su danais, rezultatas 18:1, įvartį lietuviams pelnė Vilius. Rungtynės su Rusijos komanda baigėsi rezultatu 8:1, įvartį pelnė Augustas. Su Belgijos rinktine sužaidėme 16:4, du įvarčius įmetė Lukas, po vieną – Augustas ir Tomas. Paskutinę čempionato dieną vėl žaidėme su suomiais. Pralaimėjome 5:1, įvartį pelnė Augustas. Varžybos su Rusijos rinktine pralaimėtos 6:0.

Iš viso Augustas įmetė šešis, Lukas – keturis, Vilius – tris ir Tomas – vieną įvarčius. Labai gerai vartus gynė Sigitas ir Tomas, gynyboje ir puolime komandai daug padėjo Robertas. Ypač norėčiau pažymėti Povilo, kaip komandos kapitono, indėlį į viso čempionato varžybas. Jo dėka iš dviejų miestų komandų suklijuota rinktinė, neturėjusi bendrų treniruočių ir nė karto nežaidusi kaip komanda, čempionate kasdien žaidė nuo švilpuko iki švilpuko, darėsi labiau panaši į vieningą kolektyvą.

Rezultatai lieka rezultatais. Čempionate užimta paskutinė, 17-a vieta. Bet patiems sportininkams tai buvo didžiulis išbandymas. Grįžome namo daug ko išmokę, įgavę pasitikėjimo ir pilni ryžto dirbti toliau ir tobulėti.

Ačiū Sigitui, Robertui ir Lukui, kad neišsigando, nenuleido rankų po skaudžių pralaimėjimų ir gerai sužaidė galbūt šiuo metu svarbiausias savo varžybas. Tikiuosi, kad tai jų pirmas, bet tikrai ne paskutinis Europos čempionatas. Ačiū tėveliams už moralinę ir materialinę paramą.

Rugsėjo 14–15 dienomis Trakų kanupolo komanda (Sigitas Ladyš, Lukas Kudaba, Lukaš Stachovski, Mantas Kancleris, Justinas Gerdvilis ir Samanta Arlauskaitė) dalyvaus Berlyne (Vokietija) vyksiančiame šešiolikmečių turnyre.

Šiame čempionate trakiškis Šarūnas Kudaba išlaikė tarptautinės kategorijos teisėjų egzaminą raštu. Pasaulio taurėje jam reikia išlaikyti praktinį egzaminą ir turėsime pirmą Lietuvoje tarptautinės kategorijos kanupolo teisėją.

Rasa Kudabienė
Kūno kultūros ir sporto centro kanupolo trenerė-sporto mokytoja.

Daugiau nuotraukų www.trakai.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− devyni = nulis

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt