Užuojauta Gintarui Amankavičiui    Širvintose įtariama didelio mąsto gyvūnų nepriežiūra    Gegužės 31 d. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis    Vidaus reikalų ministerijos iniciatyva pradėtas tyrimas dėl projektų Širvintose    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Giedra, be kritulių
 • +15°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +14°
  Giedra, be kritulių
2018 gegužės 27 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Projektas „Tautų tiltas“

i9l9338418

Bezdonių Julijaus Slovackio vidurinė mokykla dalyvavo edukaciniame projekte „Tautų tiltas“, pagal programą „Būkime kartu“. Projekto koordinatoriais buvo Vilniaus Lazdynų vidurinė mokykla, partneriais – Vilniaus r. Mostiškių pagrindinė mokykla, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla.

Projekto idėja – suburti keleto mokyklų, kuriose dėstoma lietuvių, lenkų bei rusų kalbomis, mokinius, supažindinti su papročiais, tradicijomis, siekiant skatinti jų tarpusavio bendravimą, puoselėti gimtąją kalbą, kultūrą, tradicijas.

Projekto metu buvo organizuojami bendri renginiai, mokinių darbų parodos, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Mokyklų bendruomenės pristatė savo tautos savitumą, etninės kultūros elementus (dainas, šokius, eilėraščius, tradicijas, papročius, tradicinius patiekalus ir kt.), projekto pabaigoje buvo suorganizuota mokytojų konferencija.

Projekto pradžioje buvo organizuota mokinių darbelių paroda, kurioje dalyvavo visi projekto dalyviai. Spalio 17 d. mūsų mokyklos projekto dalyvių grupė kartu su mokytoja Edita Verkovska dalyvavo susitikime Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje. Pradžioje vyko trumpa ekskursija po Jonavą, po to etnokultūrinė vakaronė „Tautų spalvos“, kurios metu mokyklos supažindino vieni kitus su lenkų, rusų ir lietuvių tautų kultūra (patiekalais, dainomis, šokiais).

iirdqc8420Spalio 22 d. projekto „Tautų tiltas” dalyvių susitikimas vyko Bezdonių Julijaus Slovackio vidurinėje mokykloje. Į svečius atvyko projekto partneriai iš Mostiškių pagrindinės ir projekto koordinatoariai iš Vilniaus Lazdynų vidurinės mokyklos. Susitikimo metu mokinių choras „Nuta” atliko dainas lenkų, rusų ir lietuvių kalbomis, o šokių studija „Stokrotki” linksmais šokiais pasveikino atvykusius. Programą tęsė Lazdynų vidurinės mokyklos mokinių kolektyvas, kuris paruošė puikų, nuotaikingą vaidinimą, kurio metu pristatė savo mokyklą ir inscenizavo lenkų rašytojo J. Tuvimo eilėraštį. Renginio pabaigoje projekto koordinatoriai dalyviams įteikė padėkos raštus.

Lapkričio 12 d. Lazdynų vidurinėje mokykloje vyko projekto uždarymas. Vyko mokytojų konferencija ,,Etninės kultūros (kitų tautų) vertybių bei reiškinių pažinimas ir vertinimas“, kurios metu mūsų mokytojos Edita Verkovska ir Jolita Lavrukaitienė skaitė pranešimą „Lietuvių tautos papročių ir tradicijų pažinimas per projektinę veiklą – lietuvių kalbos ir technologijos pamokas‘. Taip pat projekto vadovė ir iniciatorė Vida Kisielienė išanalizavo atliktą darbą ir pristatė projekto lankstinuką.

Šio projekto metu mūsų mokyklos mokiniai užmezgė ne tik dalykinius, bet ir draugystės ryšius. Tikimės, kad bendradarbiavimas ir draugystė stiprės ir už projekto ribų.

Technologijų mokytoja Edita Verkovska,
Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio vidurinė mokykla.

Parengta pagal www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× vienas = septyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt