Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -4°
  Debesuota su pragiedruliais, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kalėdinio stebuklo belaukiant…

apsnigta egles sakaDidieji miestai jau įžiebė Kalėdų eglutes. Jau žinome, kad Vilnius paskelbtas vienu iš dešimties gražiausiai Kalėdoms papuošiamu miestu. Žinoma, mes ne sostinė, tačiau šventinės nuotaikos taip pat laukiame. Apie tai, kaip ir iš kur žaliaskarė atkeliavo į Širvintas jau rašėme, o šiandien “Krašto naujienos” smalsauja, kaip šiais metais puošis mūsų miestas ir seniūnijos, ko tikėtis gyventojams ir mūsų svečiams.

Apie miesto rengimąsi didžiosioms metų šventėms mielai sutiko papasakoti Širvintų rajono savivaldybės Administracijos direktorė Elena Davidavičienė:

Kaip šiais metais puošis Širvintos? Gal bus kokių naujų akcentų?

Kaip ir kiekvienais metais, kukliai, bet su didele meile. UAB Širvintų
komunalinio ūkio kolektyvas puoš miesto centrinę alėją ir šiek tiek į kraštus, kaip ir kasmet, pagrindinę eglę, ir Savivaldybės pagrindinį pastatą. Naudosime turimas ir tinkamas puošimo priemones, nupirkome atnaujinimui naujų puošimo priemonių.

Kiek tam skirsite lėšų iš biudžeto? O gal turite rėmėjų, kuriems norėtumėte viešai padėkoti?

Naujų puošimo priemonių įsigijimui galėjome skirti tik iki 10,0 tūkst.litų. Kaip ir kiekvienais metais tikimės geranoriško gyventojų, įmonių ir įstaigų prisidėjimo prie šventinės nuotaikos rajone kūrimo ir už tai iš anksto nuoširdžiausiai dėkoju.

Kokie renginiai šventiniu laikotarpiu vyks mieste?

Eglės įžiebimo šventė vyks gruodžio 13 dieną, kiti renginiai – Kultūros centro renginių plane.

Miestas puošiasi, o kaip gyvena mūsų kaimai? Ar seniūnijos jau ruošiasi Kalėdoms? Kalbiname seniūnus, jiems pateikdami tuos pačius klausimus, kaip ir Direktorei. Beje, moterys seniūnės pačios kruopščiausios – jos nedelsdamos atsiliepė ir atsakė į klausimus. Tad ir pradedame nuo jų.

Širvintų seniūnijos seniūnė Laima Griškienė:

Seniūniją puošim turimomis lempučių girliandomis ir dekoracijomis. Pasistengsime suskurti naujus variantus.

 Noriu padėkoti Širvintų seniūniją nuolat remiantiems ūkininkams Irenai ir Leonui Rutkauskams, Nijolei ir Mykolui Baldžiukams, UAB “Alekniškis”. Už bendradarbiavimą dėkoju seniūnijos aktyvui: seniūnaičiams – Rasai Grinienei,  Povilui Kalveliui, Rimantui Masiukui, Aleksandrui Antipenkovui, Vilmai Valiukevičienei, bendruomenių pirmininkams – Vidmantui Mateiki, Daliai Taparauskienei, Jonui Kajotai, Irenai Lenčiauskienei , Marytei Gaidamovičienei, Juozui Baliukoniui., seniūnijos kultūros darbuotojoms Meilutei Morkūnienei ir Ingai Kojytei.
Kaip ir kiekvienais metais šventinius vakarus bendruomenės ir kultūros darbuotojai organizuos Družuose, Motiejūnuose, Kieliuose.

Musninkų seniūnijos seniūnė Birutė Jankauskienė:

Papuošime seniūnijos pastato langus, bet dar nesutarėme kaip. Pinigų  iš biudžeto nėra. Rėmėjų šiandien dienai taip pat dar nėra.

Gruodžio 20 d. Musninkų kaimo bendruomenė vykdys Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą. Renginio pavadinimas “Senių besmegenių karalystė”. A. Petrulio aikšės viduryje stovės papuošta didelė žaliaskarė eglė. Jeigu bus sniego ir galima bus lipdyti senius tai seniai bus iš sniego, o jeigu sniego nebus, tada bus padaryti seniai pagal kiekvieno išmonę. Renginyje mielai sutiko dalyvauti ir senius lypdyti ar gaminti gimnazijos jaunimas, dienos centro vaikai, Musninkų vaikų darželis,  taip pat bendruomenės nariai ir kiti, kas  norės, galės dalyvauti. Tad Musninkų miestelio centras taps Sniego senių karalyste. Dienos centro vaikai ruošia programėlę, iš laplandijos atvyks Kalėdų Senis, vaikams įteis dovanėles.

Kernavės seniūnas Stanislovas Gaidakauskas:

Puošimės kukliai, bet gražiai. Kasmet puošiame gyvą eglutę, kuri jau daug metų auga prie pat seniūnijos pastato ir džiugina vaikučius. Tradiciškai eglutę puošiame kartu su Kernavės muziejaus direkcija. Kiekvienas kernaviškis gali ateiti ir ant eglutės pakabinti savo žaisliuką. Darželinukai ir kiti vaikai mielai neša savo žaisliukus. Gruodžio 20 d. bus eglutės įžiebimo šventė. Mums koncertuos “Rugiaveidė” .

Zibalų seniūnas Nerijus Drazdas:

Remontuojamės patalpas. Tad šiemet net nelabai turime kur susiburti. Tačiau kitąmet švęsime smarkiau. Bet eglutę būtinai papuošime ir šiemet.

Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas:

Tradiciškai puošime eglutę. Ją įžiebsime kartu su vaikais iš soc.rizikos šeimų. Šiuos vaikučius aplankys ir Kalėdų senelis, kuriam dovanėles suruošti pagelbėja seniūnijos darbuotojai.

Gelvonų seniūnijos seniūnas Lionginas Juzėnas:

Kiekvienais metais puošiame eglutę. Neskubame, kaip didieji miestai – eglutę puošiame paskutinę savaitę prieš Kalėdas. Papuošalus naudosime tuos pačius, kaip ir pernai. Kultūros centro filialas mūsų seniūnijo organizuoja du renginius – vieną jaunimui, kitą vuresniems žmonėms. Tad visi norintys galės pasibūti kartu.

Jauniūnų seniūnas Vidmantas Grinis:

Oi, užklupote mus tokiame darbų įkarštyje. Kai išspręsime šią problemą, tuomet jau imsimės ruoštis šventėms. Būtinai papuošime seniūnijos pastatą. Ir eglutę kasmet puošiame. Planuojame ir Kalėdinį renginuką su Kultūros namais.

Čiobiškio seniūnijos seniūnas Virginijus Niekis:

Puošimės tradiciškai. Tikimės, kad bus jauku ir miela kiekvienam.

Visi pašnekovai buvo vieningi, jei galimybės būtų didesnės, jei būtų daugiau pinigų, tai miestas ir miesteliai, kiekvienas kaimas ir gatvelė spindėtų lyg Kalėdų eglutės. Deja, situacija yra tokia, kiekvienas puošiasi pagal galimybes. O mums, gyventojams, belieka neniurzgėti, o prisidėti prie Kalėdų nuotaikos kūrimo. Pasipuoškime savo kiemus, langus. Lai gera nuotaika, geranoriškumas lydi kiekvieną mūsų ne tik per šventes, bet ir kasdieniame gyvenime.

Neringa Tuškevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− vienas = šeši

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt