Sveikinimas Marytei Kunigelienei    Pieno Ežeras – amžina žmonių dvasių buveinė    Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventė Molėtuose    Kai politikai pasirenka vienintelę priemonę – sąmoningą rinkėjų klaidinimą    Pranešamą apie galimą mokytojo smurtą prieš mokinį   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikia vos 1,3 km nuo Širvintų miesto centro antrinių atliekų perdirbimo gamyklos?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • -8°
  Debesuota, sniegas
 • -8°
  Debesuota, sniegas
 • -10°
  Debesuota, be kritulių
 • -7°
  Debesuota, sniegas
 • -12°
  Debesuota, be kritulių
 • -7°
  Debesuota, be kritulių
 • -8°
  Debesuota, sniegas
2018 vasario 19 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SAVAITĖS NUOTRAUKA

Reklaminis skydelis

Neries vingis Kernavėje

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Prevencinis projektas „Būk matomas kelyje“ Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje

ilvcww8796

Kai gamta nebesižarsto spalvomis, dienos trumpėja, o vakarai ilgėja, nes labai anksti ima temti, kyla būtinybė pasirūpinti savo ir aplinkinių saugumu kelyje. Tad lapkričio mėnesį Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje vyko pilietinė akcija – prevencinis projektas „Būk matomas kelyje“, kurį organizavo gimnazijos mokytojai Vytautas Arlauskas, Asta Diržiuvienė ir Irena Kisel.

Šio projekto tikslas – užtikrinti mokinių saugumą kelyje ir skatinti mokinius elgtis atsakingai bei nešioti atšvaitus, kurie padėtų išvengti nelaimių tamsiuoju paros metu.

Visą lapkričio mėnesį per technologijų pamokas įvairiomis technikomis buvo kuriami įvairiaspalviai atšvaitai, vėliau dalinami mokiniams, mokytojams ir kitiems gimnazijos darbuotojams. 5-8, I-II gimnazijos klasių mokiniams auklėtojai demonstravo prevencinius filmus, buvo diskutuojama apie atšvaitų svarbą, o III-IV gimnazijos klasių mokiniai patys tapo mokytojais – vedė saugaus eismo pamokėles mūsų gimnazijos ir Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus pradinukams.

Projektas suteikė teigiamų emocijų visiems jo dalyviams. Mažiausieji buvo laimingi rytą pradėję animaciniais filmukais, svečiuose sulaukę vaikų draugo šuniuko Amsio bei gavę dovanų po kelis įvairiomis spalvomis žėrinčius atšvaitus. Vyresnieji didžiavosi, kad pasipuošė pačių sukurtais dirbiniais, džiaugėsi, jog prisiminė svarbią informaciją, ir nusprendė, kad atšvaitai gali būti labai madinga aprangos detalė. Patys vyriausieji sugrįžo į nerūpestingą vaikystę, kai su mažiausiais mokinukais kartu dainavo linksmas daineles ir šoko ratelius. Mokytojų veiduose taip pat atsirado šypsenos – juk ir jie tapo „spindintys“!

Norėtųsi padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo: mokiniams, auklėtojams, bibliotekos vedėjai, technologijų mokytojams, administracijai.

Tikimės, kad pilietinė akcija „Būk matomas kelyje“ taps mūsų gimnazijos tradicija – juk labai svarbu būti matomam ir matyti kitus tamsiuoju paros metu. Net ir viena išgelbėta gyvybė yra daug!

Asta Diržiuvienė,
Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja.

Daugiau nuotraukų www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni × = dvidešimt aštuoni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt