Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 14 d., Penktadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų jaunimo klubas – atviras Jūsų iniciatyvoms

2013 metais mokinių grupė iš Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos su lydinčiomis mokytojomis vyko į Vokietijos miestelį Aurichą, dalyvauti projekte „Youth in action“. Grįžome į Lietuvą kupini idėjų, tikslų surengti panašų projektą Lietuvoje. Domėjomės, rinkom informaciją, bendravome su užseniečiais, mažais žingsneliais ėjom tikslo link. Taip susipažinome su Širvintų miesto bendruomenės pirmininke Alina Skeberiene.

Ji ne tik palaikė šią mūsų idėją, bet ir pasiūlė tęsti veiklą, kurti daugiau planų, aktyvinti Širvintų jaunimą. Tada atsirado puiki galimybė įkurti Jaunimo klubą. Vietą, kur jaunimas galės veikti, drąsiai išsakyti gimusias mintis ir iš to kurti naują, aktyvią, talentingą jaunąją visuomenę.

Per pirmąjį susirinkimą su Alina Skeberiene mes aptarėme mūsų klubo veiklos galimybes, prioritetus, ateities planus. Planuojame rengti kaukių balių, sporto stovyklą, vakarones, teminius vakarus, organizuoti ekskursijas, žygius. Šis susirinkimas tapo mūsų veiklos pradiniu tašku. Kaip sakoma reikia tik idėjos ir noro, o kai tai yra, visada atsiras ir galimybių.

2014 metų sausio 16 dieną įvyko mūsų steigiamasis susirinkimas. Į pirmąjį posėdį atvyko daug aktyvių kūrybingų, smalsių žmonių, gimė daugybė idėjų, pirminių planų.

Jau sausio 20 d. bendrame susirinkime su Širvintų miesto bendruomenės pirmininke A. Skeberiene aptarėme mūsų ateities planus. Artimiausiu metu ketiname dalyvauti projekte, skirtame sveikatingumui. Daug dėmesio ketiname ateityje skirti būtent projektinei veiklai. Taip pat rengsime arba prisidėsime prie įvairių renginių, akcijų organizavimo.

Iš bendruomenės pirmininkės išgirdome daug vertingos informacijos apie Lietuvos Respublikos bei rajono savivaldybės priimtus teisinius aktus, reglamentuojančius jaunimo politikos klausimus, apie įvairias organizacijas, dirbančias su jaunimu. Buvo kalbama apie tai, kaip vykdyti jaunimo iniciatyvas, projektinę veiklą. Buvo aptarti komandos būrimo, idėjų generavimo, veiksmų planavimo bei finansavimo paieškos, viešinimo galimybių variantai.

Į susirinkimą pirmininkė pakvietė ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorių G. Sargelį. Jis atsakė į užduotus klausimus, supažindino su jaunimui skirtu puslapiu savivaldybės tinklapyje, su rajone susibūrusiomis jaunimo organizacijomis.

Nors mūsų klubas dar visai jaunas, tikimės, kad kuo toliau tuo labiau jis plėsis, apims žymiai daugiau veiklos grupių ir vieną dieną, galbūt, taps pagrindiniu Jaunimo susibūrimo tašku. Čia galės atsiskleisti jaunų žmonių talentai, kurių dėka Širvintų miestas pražys naujomis, ryškiomis spalvomis.

Jei ir Jūs norite prisidėti prie šios veiklos su mumis galite susisiekti el. paštu sirvintu.jaunimas@gmail.com  arba sirvintu.bendruomene@gmail.com

Mes atviri Jūsų iniciatyvoms.

Širvintų miesto bendruomenės Jaunimo klubo pirmininkės  Skaistės Taučiūtės informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

 1. va sako:

  šaunuoliai tik kad užtektu parako ir neapsnustumėt kaip daugelis kitu

Jūsų komentaras:


× du = keturiolika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt