Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 14 d., Penktadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Į Širvintas atkeliauja Kalėdų eglė

Jau šį sekmadienį prasidės Adventas – Kalėdinio stebuklo laukimas. Didieji miestai suskubo puošti savo eglutes ir kviesti į jų įžiebimo šventes. Širvintiškiams įprastinėje vietoje eglutės dar nematyti. Tad su klausimais apie šventinį laikotarpį kreipiamės į Širvintų rajono savivaldybės vicemerą Andrių Jozonį:

 - Ar jau žinoma, kokia eglutė taps Širvintų Kalėdų egle?

- Taip, jau praėjusiais metais buvo pasiūlyta ši eglė. Per visus metus neatsirado daugiau „kandidačių“, todėl nuspręsta miestą Kalėdoms papuošti žaliaskare, augančia privačioje sodyboje.

- Iš kur atkeliaus Širvintų Kalėdų eglė?

- Eglė auga Vaido Ivanausko sodyboje Kabaldos kaime. Nors ir gaila medelio, tačiau ji auga gana arti namo ir tikriausiai jau kelia pavojų, todėl eglės savininkas nusprendė ją nupjauti ir už simbolinę kainą parduoti Širvintoms. Medis tikrai aukštas. Nežinau tikslaus šios eglės aukščio, bet manau, kad ji aukštesnė už praėjusiais metais miestą puošusią žaliaskarę.

- Kada jau galėsime džiaugtis eglute?

- Jei viskas vyks kaip planuojama, darbai prasidės gruodžio pirmomis dienomis.

- Kaip šiemet atrodys Širvintos Kalėdų laikotarpiu? Kiek Savivaldybė tam skirs lėšų?

- Aš visada sakiau, kad miestas atrodo taip, kaip patys jį prižiūrime, kaip puoselėjame ir puošiame. Norisi paraginti ir pačius gyventojus nestokoti gražių iniciatyvų: akcijų ar darbų, kurių dėka aplinka taptų gražesnė. Kiekvienais metais Savivaldybė skiria kelis tūkstančius litų miesto bei eglės papuošimui Kalėdų laikotarpiu. Manau, tai nėra pakankama suma, tačiau mūsų Komunalinio ūkio bei Kultūros centro darbuotojų nuoširdaus ir kalėdine nuotaika spinduliuojančio darbo dėka turėsime dar gražesnę eglutę, o tuo pačiu ir aplinką, nei pernai.

- Kokie renginiai vyks mūsų mieste šventiniu laikotarpiu?

- Gruodžio 12 d. 18 val. vyks Kalėdų eglės įžiebimo šventė, 28 d. naujametinis koncertas „Naujieji disko muzikos ritmu“, 30 d. naujametinis renginys, skirtas vaikams. Taip pat žinau, kad gruodžio 19 d. planuojamas Širvintų miesto bendruomenės renginys, bei choro „Dermė“ koncertas. Platesnę informaciją galėsite rasti Kultūros centro tinklapyje www.sirvintukc.lt. Kviečiu visus dalyvauti renginiuose!

Dėkojame vicemerui už atsakymus ir nekantriai laukiame Kalėdų eglės mūsų mieste.

Kalbėjosi Neringa Tuškevičienė

Nuotraukos Aušrinės Miliukaitės – Janovskienės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

 1. gražu sako:

  žiemą būna gerai, žiemą būna Kalėdos :)

 2. Taip sako:

  Vistiek jo nerinksim

 3. Savas sako:

  Ka sitas cia veikia

Jūsų komentaras:


septyni × = keturiasdešimt devyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt