Dingo ūkio pažymėjimas    Svečiuose pas kaimynus – Ukmergės ligoninėje    Nenaudojama SIM kortelė atnešė nuostolių    Ukmergės miesto šventė    Kernavės piliakalniais sklandė "Dūšelės"   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +13°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
2018 gegužės 21 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vieni dirba ir projektuoja, kiti – nuopelnus prisiima ir rinkėjams „makaronus“ kabina?

Be pavadinimo

Trečiadienį Ukmergėje vyko Vilniaus regiono plėtros tarybos posėdis, kurio metu pritarta 2014–2020 m. Širvintų miesto integruotų teritorijų vystymo programoms. Posėdyje Širvintų rajonui atstovavo rajono meras Vincas Jasiukevičius ir tarybos narys Kęstutis Pakalnis.

Praėjusių metų birželio mėnesį Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas pasirašė įsakymą, kuriame į projektų finansavimą įtrauktos ir Širvintos.

Objektų sąrašui, kas ir kaip bus tvarkoma mūsų mieste, buvo pritarta šio mėnesio Tarybos posėdyje. Visuomenė apie tai informuota dar praėjusių metų spalio pradžioje, kai savivaldybės tinklalapyje buvo kviečiama teikti pasiūlymus šiuo klausimu. Kviečiame skaitytojus paskaityti tai, kokie darbai numatyti 2014-2020 metais:

Siekiant gerinti gyvenimo kokybę Širvintų mieste numatomas veiksmų planas.

1. Jaunimo parko infrastruktūros sutvarkymas – esamo jaunimo poilsio parko remontas, t.y. esamų dviračių ir pėsčiųjų takų, šaligatvių remontas, naujų suoliukų, šiukšliadėžių, dviračių stovų įrengimas, apšvietimo atnaujinimas, esamo baseino atnaujinimas, tualetų įrengimas, gatvės ženklų pastatymas ir kt.

2. Jaunimo centro infrastruktūros sukūrimas – buvusio kino teatro vidurinės pastato dalies kapitalinis remontas ir patalpų pritaikymas veiklai (senų konstrukcijų išardymas ir naujų pastatymas, santechnikos, šildymo, vėdinimo, elektros tinklų diegimas, langai ir durys, patalpų įvairioms veiklos pritaikymas). Technika ir įranga: organizacinė technika, administracinių patalpų baldai, virtuvinė įranga, laisvalaikio ir garso įranga, kitų veiklos priemonių įsigijimas.

3. Lauryno-Stuokos Gucevičiaus gimnazijos stadiono įrengimas – esamo gimnazijos stadiono atnaujinimas sukuriant infrastruktūrą. Stadionas būtų pritaikytas ir visuomenės poreikiams (stadiono įrengimas, persirengimo patalpų įrengimas, stovėjimo aikštelės iki 30 vietų įrengimas).

4. Lauryno-Stuokos Gucevičiaus gimnazijos vidaus patalpų rekonstravimas – vidaus durų keitimas naujomis, vidaus patalpų remontas, priešgaisrinės signalizacijos įrengimas, apsauginės signalizacijos įrengimas, pastato pritaikymas žmonėms su negalia, vandentiekio ir ūkio-buities nuotekynės rekonstravimas.

5. Širvintų lopšelio – darželio „Saulutė“ patalpų infrastruktūros gerinimas – pastato vidaus remontas (vidaus durų keitimas, lubų, sienų ir grindų atnaujinimas, priešgaisrinės signalizacijos įrengimas, vandentiekio ir ūkio-buities nuotekynės rekonstravimas, pastato pritaikymas žmonėms su negalia, patalpos, skirtos metodinei veiklai, įrengimas ir kt.). Patalpos, skirtos metodinei veiklai, įrangos įsigijimas (2 stacionarūs kompiuteriai su internetine prieiga, nešiojamas kompiuteris, spausdintuvas, skeneris, kopijavimo aparatas, multimedija, interaktyvi lenta, videokamera, mobilus posėdžių stalas 10-12 vietų, minkštų baldų komplektas).

6. Širvintų mieste aktyvaus poilsio  infrastruktūros kūrimas ir plėtra:

naujo poilsio parko ir poilsio sustojimo aikštelės įrengimas prie paplūdimo, t.y. naujos sustojimo aikštelės ~ 20 automobilių įrengimas, dviračių stovų įrengimas, poilsio zonos įrengimas (pėsčiųjų takai, suoliukai, šiukšliadėžių, apšvietimas, tualetai);

dviračių ir pėsčiųjų tako su infrastruktūra šalia tvenkinio nuo paplūdimio iki Totorių gatvės įrengimas (apie 330 m.) (pėsčiųjų tilto per įlanką įrengimas, esamo dviračių ir pėsčiųjų tako šalia tvenkinio su infrastruktūra remontas (apie 2 km.),apšvietimas, suoliukai ir kt.);

šalia paplūdimio esančioje įlankoje įrengti prieplauką – valtims, vandens dviračiams ir kitai vandens turizmui naudojamai įrangai (apie 200 m2).

7. Viešosios erdvės – skvero prie skulptūros „Inta“ infrastruktūros sutvarkymas – takelių, apšvietimo ir mažosios architektūros elementų įrengimas ir vasaros estrados statyba.

8. Kalnalaukio gatvės rekonstravimas – išlyginti gatvės profilį, praplatinti važiuojamąją dalį, rekonstruoti senas pralaidas ir nuovažas, rekonstruoti šaligatvius, gatvės apšvietimą ir kt. eismo saugos inžinerines priemones.

9. Sporto mokyklos infrastruktūros sutvarkymas (Širvintų sporto mokyklos ugdymo aplinkos modernizavimas) – Širvintų sporto mokyklos infrastruktūros sutvarkymas.

Siekiant kompleksiškumo ir gyvenimo kokybės gerinimo Širvintose planuojama:

Socialinio būsto fondo plėtra rekonstruojant patalpas Širvintų mieste;

VšĮ Širvintų ligoninės pastato ir patalpų modernizavimas;

Pirminės sveikatos priežiūros paslaugų gerinimas VšĮ Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre;

Širvintų miesto gatvių apšvietimo ir infrastruktūros atnaujinimas (modernizavimas);

Širvintų miesto gatvių horizontalusis ženklinimas, kelio ženklų bei informacinių stendų ir kitų saugaus eismo priemonių įrengimas ir diegimas;

Pėsčiųjų ir dviračių takų įrengimas, atnaujinimas ir ženklinimas Širvintų mieste;

Širvintų miesto tvarkytinų gatvių atnaujinimas.

Visus šiuos darbus numatė, suplanavo ir finansavimą išrūpino šios kadencijos taryba ir savivaldybės administracija, kuriuos taip nuožmiai kritikuoja darbo partijos atstovai.

Kur visa tai matyta?

Darbo partija savo reklaminiais bukletais tikina, koks gražus bus miestas po rinkimų, kai laimės Živilė Pinskuvienė, iš anksto tituluojanti save Širvintų rajono mere. Tačiau kyla abejonių dėl pateiktų idėjų autorystės. Širvintiškiams siūlomi miesto naujinimo darbai – sukurti Širvintų rajono savivaldybės darbuotojų ir su Ž. Pinskuviene ar be jos – bus įgyvendinti, nes jau patvirtinti. Taigi, ar balsuosite už vieną, ar už kitą – planas anksčiau ar vėliau bus vykdomas. O kiekvieną konkretų atveją turės įvertinti ir priimti Taryba. Tad Krašto naujienos žmones ragina būti budriems. Prezidentė savo nepasitikėjimą šia politike jau išreiškė. O kaip pasielgsime mes?

Skaitytojams patiekiame Širvintų miesto tikslinės teritorijos veiksmų planą. Jį parsisiųsti galite čia.

Krašto naujienų informacija

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu info@krastonaujienos.lt

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. Jonas sako:

  Toks jausmas ,kad po slapyvardžiu ,,braške” pati Ž. slepiasi ir giria save pačią.

 2. Teisybe sako:

  Visu pirma sutravrkyt reikia Sirvintu kelius!!!!! Kiek galima vazinet kreivu ir duobetu asfaltu??? Sutvarkyt pesciuju takus. Sirvintu valdzia APGAILETINA!!!

 3. Braškei sako:

  Katroj vietoj?

 4. Braškė sako:

  Živile, tu šauni

 5. Anonimas sako:

  Pokyciai prasides pirmiausia nuo teismu. Žmogaus teisiu gynimo organizacijos taip pat tures daugiau darbo.

  Praregejo Lietuva, praregesime ir mes. Bet tik tada, kai praskolintas ir nuatkatintas rajonelis praras savivalda ir taps didesniu savivaldybiu dalimis. Tai neisvengiama ir gali ivykti anksciau, negu mums atrodo.

 6. to >anonime sako:

  Vienas……du….trys….. gal iš džiaugsmo protas pavažiavo ??????????????????????

 7. nezinukai sako:

  galimai ne tavo reikalas apie galimai galima svetimo jaunyste kalbet. galimai gali i savo jaunyste paziuret ir galimai ja komentuot. galimai galima tik savosios gailet ar galimai galima savaja girti. jeigu galimai galima uz ka.

 8. ogi sako:

  Vilnius jau praregejo,ko nepasakysi apie Sirvintas.Sveiko mastymo trukumas pasireiskia.

 9. >anonime sako:

  Aciu, as svenciu pergale, kad bus permainos. Dabar mane pulkit, kaip sunys isalke. Vienas……du….trys…..PRADEDAM

 10. Anonimas sako:

  gEDA DEL SIRVINTU PASIRINKIMO VIENAREIKSMISKAI. bET KITO KELIO NERA PASERTI TAUTA, PASITENKINANCIA POPULIZMU KAIP TIK DUOTI VALDZIA JOS RENKAMIEMS, tADA IR PASIMATYS REZULTATAI.

  vILNIAU, MUSU SOSTINELE, NORS TU SIMBOLIZUOJI PROTA IR GARBE Lietuvos .

  VIENAS PROTINGAS ZMOGUS SAKE: NIEKAS TAIP SMARKIAI NEAPGAUNA ZMOGAUS, KAIP JIS PATS SAVE -skiriu svenciantiems pergale.

 11. nežinikui sako:

  Galimai mes paprasti širvintiškiai žinome apie gražuolę daug ko. Tie kas turi atmintį, galimai atsimena ir jos įvairias jaunystės istorijas bei atėjimo į valdžią aplinkybes, galimai mes turime atmintį, bet galimai mes nesižeminame tiek, kad eiti į teismus ir po to būti apkaltinti dėl galimai buvusio šmeižto. Galimai mes bijome būti galimai, nes mes turime savo darbus, savo gyvenimus, kuriuos stengiamės atlikti sąžiningai, o ne galimai, galimai neturime laiko aiškinti viešoje erdvėje savaime suprantamų dalykų. O dėl visokių paistalų, kad galimai yra galimai erdvėje gali susiorentuoti tik mąstantis ir situaciją žinantis žmogus. Jam reikalinga informacija, jis ją randa, ją analizuoja ir priima sprendimus. Tačiau galimai yra didžioji masė rinkėjų, kurie galimai jau nebesuvokia socialinės aplinkos, bet visgi galimai turi teisę dalyvauti rinkimuose. Tačiau galimai problema yra ta, kad galimai DP, pasinaudoję galimai galimomis ar negalimomis priemonėmis, radę įvairių galimų ir negalimų būdų, galimai prieina prie šių rinkėjų, ir galimai sumanipuliuoja jų apsisprendimą. Man džiugu, kad mūsų visuomenė galimai bręsta ir visgi galimai atsiranda mąstančių žmonių. Gal būt galimai bus ir galimas šio galimo ar negalimo komentaro tęsinys.

 12. marsas sako:

  jus kile is marso

 13. :D sako:

  Ne nu cia tai geras :D krasto naujienos dar karta prajuokino, sakes :D gi per debatus zwenge wisi is DP ir situ projektu, o db JAU JUS projektuotojai :D DDD klounai jus, o ne projektuotojai :D

 14. Jone tu dj sako:

  savam laikrašty uždrausta komentuot, tai nors čia atsigaunat

 15. dj sako:

  kokius gerus du menesius aiskinot zmonem ,kad tai fantastika,VASIUKAI,o bam penktadienio velu vakara pranesat ,kad cia jusu jau senai suplanuota,ciukces nu.nei jus zinot kur jaunimo sodas ,nei kam stadionas reikalingas,o kieciausias jusu bajeris tai pesciuju tiltas.isvada viena: PAS JUS NE SMEGENYS O PJUVENOS.niekad neturejot nei vizijos nei noro dirbt rajono zmonems.

 16. Janė sako:

  Taip įdirbis šios valdžios, tik nesuprantu kodėl jie tyli, o ponią, kad nuplagijavo reikėtų pamokyti. štai daro privati spauda ir pinigėliai.

 17. wert sako:

  Tai mums tik ka smegenis pudrinot, kad visa to buti negali. Dabar staiga stebuklai per nekti pasirado.
  Toks vaizdas, kad komentatoriu idarbinta daugiau.

 18. Di sako:

  Ši gražioji ponia bus jūsų merė. O visus projektus nusisavino pakalniukas su savo pakalikais mateikom ir t.t.

 19. > hm sako:

  jūs teisus, dabartinė valdžia tikrai per tyliai dirbo. Bepigu rėkti “AŠ PADARYSIU”, kai jau yra visas įdirbis, poniai liktų tik fotografuotis prie kiekvieno naujai įkalto kuoliuko. Labai noriu tikėti, kad širvintiškiai nekris purvu į veidą ir neleis, kad viską nulemtų amžinų bambalinių balsai.

 20. nenusišnekėkit sako:

  Gražioji ponia pažadėjo vandens slides Širvintoj ir va – kasdien slidinėju. Tik per balas ir guminiais batais.

 21. hm sako:

  Kurioj vietoj paistalą matai? Logiškai visi tarybos nariai turėjo žinoti apie projektus. Bet pasinaudojo reklamai tik darbiečiai! Šita valdžia nesigiria. O be reikalo! Reikia garsiai rėkti apie kiekvieną padarytą ir nepadarytą darbelį. Girtis, kaip girdavosi Živilė.

 22. palauk sako:

  Skaityk dažniau šitą paistalyną, ne tokias sensacijas dar suzinosi.

 23. nežiniukas sako:

  o va čia tai geras!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taip išeina, kad pasisavino visus projektus sau?????????????? Va čia tai įžūlumo viršūnė!!!!!!!!!!!!!!!! Tai ko dar mes nežinome apie gražuolę??????????????????????

Jūsų komentaras:


du + = aštuoni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt