Avarija Jaunimo gatvėje     Partijų atstovai traukė burtus dėl rinkimų numerių    Užjaučiame dėl Bronės Nedzveckienės mirties    Užjaučiame Stanislavą Stravinskienę    Vidmantas Mateika: remdami bendruomenes stiprinsime rajoną   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Lietuvos nepriklausomybės 25-metis Musninkų A. Petrulio gimnazijoje

WP_20150310_012 (1)Mes, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai ir mokytojai šiais metais kartu su visa Lietuva minime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Valstybinė šventė primena apie kiekvieno iš mūsų pilietinę pareigą — pagal galimybes aktyviai prisidėti prie savo valstybės gerovės kūrimo. Tad kovo pradžia mūsų gimnazijoje iš tiesų pasižymėjo pilietiškomis veiklomis. Gimnazijos mokinių ir seniūnų tarybos nariai kartu su bendraklasiais, klasių auklėtojais ir mokytojais organizavo įvairius renginius.

Kovo 2-6 dienomis vyresnių klasių mokiniai išradingai organizavo įvairią veiklą pradinių klasių mokiniams.

Dešimtokai pirmokams ir antrokams pravedė pamoką „Matematika kitaip“.

Šeštokai aplankė trečiokus ir sekė pasaką apie airių nykštukus, kartu dainavo, smagiai žaidė, piešė savo nykštuką.

Aštuntokai pasidalino su ketvirtokais savo  pomėgiu skaityti knygas, papasakojo apie skaitymo džiaugsmą ir naudą, ragino rašyti skaitymo dienoraštį ir jame pasižymėti perskaitytas knygas.

Devintokai lankėsi pas penktokus ir vedė viktoriną apie profesijas, kartu atliko kūrybinę užduotį apie pasirinktą profesiją. Naujieji dizaineriai iš laikraščių sukūrė netradicinę aprangą.

Septintokai į tikrą protų mūšį sukvietė beveik visus pradinukus. 1-4 klasių mokiniai aktų salėje, pasidalinę į 3 mišrias komandas, linksmai rungėsi – galvojo komandos pavadinimą, pristatė savo komandas, atsakinėjo į klausimus.

Kovo 10 dieną gimnazijoje vyko 5-11 klasių mokinių protmūšis, kuriame dalyviai pasitikrino savo Lietuvos istorijos, geografijos, literatūros, kultūros ir sporto žinias. Protmūšis vyko dviem etapais. Pirmame etape rungėsi 5-6 klasės, 7-8 klasės, 1-2 gimnazijos klasės ir 3a-3b gimnazijos klasės. Įtemptoje kovoje laimėjo penktokai, aštuntokai, 2 ir 3a gimnazijos klasės mokiniai. Šių klasių atstovai buvo pakviesti dalyvauti antrame protmūšio etape, kuris vyko renginio, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, metu.

Į kovo 11-osios paminėjimą įsitraukė visa mokyklos bendruomenė.

Visos klasės dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“.  Sukurtos klasių nuotraukos buvo parodytos visiems renginio dalyviams, kiekviena klasės nuotrauka buvo nominuota, įteiktos padėkos.

Pradinukai papuošė salę savo pagamintomis gėlėmis Lietuvai. Susirinkusius sveikino gimnazijos direktorius Vladas Trakimavičius ir pavaduotoja Audronė Janušauskienė. Visus pradžiugino dešimtokų vaikinų ansamblis, kuris atliko daina „Čia mano žemė Lietuva“. Susimąstyti privertė Enrikos Gasanovaitės ir Norberto Badalovo atlikta daina „Lietuva“. Dainos teksto autorė poetė I. Degutytė. Muziką kūrė patys mokiniai – Enrika ir Norbertas. Renginyje dalyvavo Širvintų rajono vicemeras Andrius Jozonis su žmona Inta. Svečias, sveikindamas susirinkusią gimnazijos bendruomenę, kvietė nebijoti sunkumų, nepasiduoti ir kovoti už savo valstybę, mylėti ją. Andrius Jozonis kartu su žmona padainavo dvi dainas apie Lietuvą.

Renginį vedė vienuoliktokai Tautvydas Milašas ir Tomas Jatkauskas.

Gimnazijos direktorius, pavaduotoja, Širvintų rajono vicemeras Andrius Jozonis vertino komandas, kurios dalyvavo protmūšio II –ajame etape.  Protmūšio komisijai vadovavo mokinių tarybos pirmininkas Domantas Kancleris. Protmūšio dalyviai susiskirstė į tris mišrias Lietuvos vėliavos spalvų komandas: geltonuosius, žaliuosius ir raudonuosius.  Andrius Jozonis protmūšio dalyviams uždavė 4 papildomus klausimus.

Komandos kovojo sąžiningai, atkakliai rinkdamos tašką po taško. Laimėjo geltonieji, antri liko žalieji, raudonieji – treti. Komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais.

Mokykloje ne tik mokomės mokslo tiesų, bet kartu kuriame, žaidžiame, bendradarbiaujame ir siekiame pergalių sau, mokyklai ir Lietuvai.

 Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos informacija

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. To cia sako:

    Jeigu jusu vaikuciai lanko Musninku gimnazija, vadinasi jie priklauso Musninku sen., todel ir uz juos dziaugiuosi, nes kaip ir minejau, tai musu pasididziavimas.

  2. Cia sako:

    musninkieciu vaiku mazai, beveik visi kitu kaimu vaikai ir mes irgi galime didziuotis neskirstydami vaiku i musu ir jusu.

  3. Saunuoliai sako:

    Saunuoliai vaikai!!! Musu miestelio pasididziavimas:)

Jūsų komentaras:


× devyni = septyniasdešimt du

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt