Išvyka į Vilniaus Muitinės muziejų    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva    Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu Širvintose    Ar reikalinga “Piliečių tribūna”?    Širvintų "Atžalyno" progimnazija tarp setynių mokyklų, geriausiai maitinančių mokinius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Giedra, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Uždegtos žvakutės už mirusią demokratiją Širvintų rajone

2015-12-10_18.56.25

 

*Neringa TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos autorės *

        Liūdnai pagarsėjusi Širvintų merė Živilė Pinskuvienė, užmiršusi savo priešrinkiminius pažadus*, ėmėsi masinių atleidimų Širvintų savivaldybėje. Šiandien paskutinę dieną Širvintų rajono savivaldybėje dirbo dalis tarnautojų, kurie buvo atleisti iš darbo. Paskutinį kartą išeidami iš savo jau buvusios darbovietės, atleistieji uždegė po žvakutę. Tylioji žvakutės akcija pasirinkta, norint atkreipti visuomenės dėmesį į susidariusią situaciją Širvintų rajone, kai iš darbo atleidžiami specialistai ne dėl to, kad neturi pakankamos kompetencijos ir žinių, o todėl, kad jie priklauso kitoms nei Darbo partijoms. Atleisti ir nepartiniai tarnautojai, kurie principingai pasirinkę netapti jokios partijos nariais.

Mes visi išeiname pakeltomis galvomis. Esame atleisti ne dėl to, kad blogai dirbome, o dėl to, kad turime kitokią nuomonę, nei dabar rajone leistina.

      “Krašto naujienos” pakalbino atleistuosius tarnautojus:

- Kaip vertinate merės poelgį?

- Blogiau negali būti. Vertiname labai kritiškai. Tai neteisinga.

- Kaip jums atsilieps atleidimas iš darbo?

- Pablogės gyvenimo kokybė. Šeimos liks be pinigų.

- Rytoj ateisit į Savivaldybę prašyt pašalpų?

- Dar rytoj ne. Bet ateity tai tikrai taip.

- Kaip jaučiatės šią akimirką?

- Mes visi išeiname pakeltomis galvomis. Esame atleisti ne dėl to, kad blogai dirbome, o dėl to, kad turime kitokią nuomonę, nei dabar rajone leistina.

- Kaip sužinojote apie atleidimą?

- Pirmadienį likus keletui minučių iki darbo pabaigos. Kai kurie sužinojo antradienį.

- Ar jums buvo siūlomos kitos darbo vietos? Ar apskritai, su jumis kažkas bendravo? Ar visa tą laiką jus kas nors konsultavo?

- Jūs juokaujate?

- Ne. Nejuokauju. Tai reglamentuoja įstatymai.

- Mes žinome įstatymus ir kad tai turėjome gauti. Bet nieko panašaus nebuvo.

- O jums nesiūlė kito darbo? Ar jūs nesutikot?

- Nesiūlė.

- Su gėlėmis išeinate. Gal merė padėkojo už darbą?

- Ką ten padėkojo. Ji net pamiršo, kad tokios esame.

- O šiandien merė ar administracijos direktorė kažką sakė? Atsisveikino?

- Visą savaitę nematėme jų. Atleidimo lapelius įteikė personalo skyriaus darbuotoja. Nei viena vadovė nepasirodė, nei iniciatorė, nei parašą dėjusi vadovė.

Mes joms kaip šiukšlės kokios.

Ne ne. Mes nenusikaltėliai. Esame žmonės, turintys savo nuomonę. Bet savo nuomonę turėsime visada. Nėra baisiau, kai žmogus praranda savo garbę ir orumą.

- Ar ketinate imtis kažkokių žygių, žingsnių dėl neteisėto atleidimo?

- Taip. Įstatymas numato įvairius variantus ir mes pasinaudosime visom galimom priemonėm.  Kartoju dar kartą. Mes esam atleisti ne todėl, kad blogai dirbom, kad nesusitvarkėm su pareigoms, o todėl, kad turim kitokią nuomonę, negu leistina Širvintų rajone.

Mes pasigedome žmoniškumo. Jei būtų paaiškinę, kad reikia taupyti, kodėl vyksta reorganizacija, reaguotume kitaip.

- Jūs nežinote, kodėl vykdoma ši reorganizacija?

- Niekas savivaldybėms nepanaikino jokios funcijos. Visos funkcijos išliko. Mus oficialiai atleido pagal pareigybių sumažinimą.  Pasikeitė visų skyrių pavadinimai, natūralu, kad pasikeitė ir mūsų pareigybių pavadinimai. Tačiau funkcijos liko tos pačios.

       Atleidžiami darbuotojai rengia kolektyvinį ieškinį dėl neteisėto masinio atleidimo bei persekiojimo pagal politines pažiūras

*****

       Kartu su atleistais savivaldybės darbuotojais žvakutes uždegė ir palaikymą išreiškė dalis Širvintų visuomenės. Kartu su žvakutėmis jie atnešė ir pakabino plakatą “UŽ MIRUSIĄ DEMOKRATIJĄ ŠIRVINTŲ RAJONE”.

    Vos išsiskirsčius tyliosios akcijos dalyviams, išėjo savivaldybės valytoja ir žvakutes nurinko. Moteris paaiškinusi, kad jai tai padaryti liepė direktorė, reikalavo jos nefotografuoti ir piktinosi žiniasklaidos dėmesiu.

    Mūsų žiniomis, tai ne paskutinė panaši akcija. Jų planuojama ir daugiau. Vistik mes gyvename demokratinėje visuomenėje ir niekam nėra uždrausta išreikšti svao nuomonę viešai.

*Pastaba. Šią nuorodą įkėlę į google laukelį,  galėsite pasiklausyti tuomet dar būsimos Širvintų rajono meres Živilės Pinskuvienės  pažadų: https://www.facebook.com/gandrai/videos/719905061442639/

DSC_8130zDSC_8128z DSC_8131v DSC_8134v


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

88 Komentarai (-ų)

 1. Be pykčio sako:

  Tik labai kompleksuoti žmonės gali taip elgtis kaip mūsų DVI viename. Gaila jų, nes tokie žmonės kunkuliuoja energija kur reikia ir kur nereikia, bet perdegimas dažnai būna labai netikėtas….

 2. nesvarbus sako:

  isai neseniai teko apsilankyti soc.skyriuje ir tos darbuotojos tikrai labai mandagiai atsakė į mano klausimus, o vėliau mano pensininkei mamai be jokių nepasitenkinimų padėjo užpildyti reikiamus dokumentus. Nebukit jūs sirvintiskiais tokie arogantiški, matai gatvėje nesisveikina ir pan. ir taip jau esate “topinis” miestas išsirinkęs merė su Korėjos diplomu.

 3. Pasakytau sako:

  Kad atleist reikejo pensijinio amziaus ar nekompetetingus darbuotojus tai taip – bet pala – o kur konkursai i naujas darbo vietas??
  Kaip kitaip ateis protingu issilavinusiu zmoniu?
  Neateis- nes Z.P. protingu nereik- reik durniu- kuriais naudosis savo labui! Ir kurie lauke tu darbo vietu 10 metu!tai kas kad be issilavinimo, bet Z.P. pazadus vykdo:))) i narius DP istojai – darba gausi:)))
  Zodziu Z.P. jaucia kad po 4 meteliu nebebus jos- tai uzsuko toki rata- kad nauda jaustusi paciai visa gyvenimeli:)

 4. teisybė, kad sako:

  viena iš socialinių buvo bjauri, be gailesčio. Mačiau pati kaip prieš keleta metus viena dabar žinoma atseit žurnalistė su mažu vaiku ant rankų iš jos kabineto išėjo, o toji dabar atleistoji rėkė,net per duris girdėjau, kad nėra ko tokiom pataikauti ir geilėti, jei visus atseit gailėsi tai kas bus savivaldybej. Dabar toji tokia galėtų apie tai garsiai parašyti, juk atseit žurnalistė, o va stoja ginti tos nuo kurios verkė ir pagalbos nesulaukė.o kiek tokių buvo, kurių nemačiau? Tik va nemanau, kad geresnės sėdės. Bus susodinti dp ir iš aukšto į žmones žiūrės. greičiausiai pašalpas gaus tik savi

 5. Ašarojantiems sako:

  Ar Jūs prisicementavot prie savo kėdžių? nepakeičiamų niekur nėra ir nebus. Ar tik ne todėl tiek raudat, kad šilta buvo? Šeimoms. Nepiktinkit paprastų žmonių valdininkėliai.Socialinėms reikėjo jautriau savo darbelius dirbti, o tai net nesisveikindavo gatvėje…

 6. Kolegoms sako:

  Mirus demokratijai Širvintų rajone, liūdžiu kartu su Jumis ir linkiu stiprybės, sveikatos ir ištvermės visiems tiems, kuriems neišmanėliai nulėmė nepriekaištingai atliekamų darbų pabaigą. Tikiu, kad šis sunkus laikotarpis nebus beribis, tik reikia kantrybės. Istorija įrodė, kad po tamsos visada išaušta rytas. Manau, kad -inių galią Širvintų rajone įveiks tas kam ir privalu tokius reikalus tvarkyti, juk kitose šalies vietose pavyko įveikti daktarinius, tulpinius, agurkinius…..

 7. Skaitytoja sako:

  Miesto bendruomenė irgi gavo “dovana” nuo merės. Merė išvadavo nuo rūpesčio surengti kalėdinę mugę. Ne vienerius metus bendruomenė rengė kalėdinę mugę, kuri labai naudinga rajono verslininkams, amatininkams, ūkininkams, gyventojams norintiems įsigyti prekių, o viso to rezultatas dar ir labdaringas tikslas. Ko gero mūsų nenuspėjamoji sumąstė, jog ir iš to galima pasidaryti piarą,eilinį kartą pasirodyti kad tik ji moka ir gali rengti renginius. Na ir ką, ideja nukosėjama ir kultūros centro puslapyje skelbiama reklama apie artėjančią mugę, o jos iniciatorė Ž.Pinskuvienė. Nors savivaldybės tinklapyje, paskelbtame gruodžio mėn. KC renginių plane tos mugės nebuvo numatyta. Kada bus gana? Plakatų, eglučių,… maža? Neskaniai oi kaip neskaniai visa tai atrodo. Visų prekiaujančių vietoje susivienyčiau ir ignoruočiau merės mugę.
  Bendruomenei sėkmės, nenusiminkit, žinom kad esat veiklūs ir protingi, rasit ką prasmingo padaryti, juk jums idėjų vogti nereikia. Nepykit ant merės, jai priešingai nei jums norisi dėmesio,o jus gerus darbus darot tyliai.ŠAUNUOLIAI, lauksim jūsų iniciatyvų.

 8. !!! sako:

  Aš ne apie tą Tadą….., bet Ramunė supras

 9. Pasimetusios sako:

  Per l.ryto tv ponia Baltušytė nesugebėjo paaiškint kiek bus sutaupyta, neva 24 etatų lėšos, bet kaip galima sutaupyt jei į tas vietas sodinami kiti. Topas: šaunus vaiko teisių specialistas sodinamas į žemės ūkio specialisto kėdę.
  Nors ko stebėtis, jei į tarybą galima eit su viduriniu išsilavinimu, mokyklos nebaigus galimai neaiškiai gaut diplomus ir užimti aukštas pateigas, tai galima viską. Lietuvoje gausybė pavyzdžių.
  Širvintos išskirtinis miestas, pilnas universalių žmonių.

 10. sirvintu krasto genys sako:

  Issirinko sirvintiskiai STULPO MERGELE,tai turi ka turi,nudziuvusius berzelius,darbo partijos surinktas kalaites palinksmint sirvintiskius,liux net buves vilniaus meras taip nemoketu ant stulpo suktis!!

 11. Prieš tai rašiusiam sako:

  Jus apie Tadą, kuris dabar dirbs žemės ūkio skyriuje? Fainas žmogus, bet ką taip darydama ir mąstydama daro merė? Vyražai protų nesuvokiami.

 12. !!! sako:

  Miela, Ramune, visas mūsų jaunimas laukia šmaikštaus Tado žodžio. Jam nėra lygių!

 13. > svečias sako:

  tiksliai į 10-ką.

 14. svečias sako:

  Ar žinote kad ŠIRVINTŲ rajone atidaryta nauja gyvųjų atliekų surinkimo įmonė kuri jau surinko ir dar vis renka dp atliekas iš Ukmergės ir Vilniaus.

 15. to J sako:

  Nieko nerodė gero, o ką turėjot omeny?

 16. J sako:

  Žiūrėkite šios dienos reporterį per l.ryto TV.

 17. tiesiog nuomonė sako:

  negalima pykti ant nelaimingos moters. Juk nuo mokyklos (o mokslai sekėsi tikrai nekaip) turėjo visiems įrodinėti, kad yra pati gražiausia, pati protingiausia, pati geriausia – ir taip visą gyvenimą. Jau rodos, kur nors užsikabina, bet va ima ir praspiria nė metų neišbuvus. Dabar tikslas beveik pasiektas – ir sostą gavo, ir karūną (regalijas) užsidėjo, bet vis koks nesusipratėlis ima ir šūkteli: “O karalienė taigi nuoga!” Ir vėl reikia pradėti viską iš naujo. Kur tu čia būsi nepiktas.

 18. tai sako:

  spauda Lietuvos ryto siandien jau buvo :) Ot duoda sirvintiskiai.

 19. Su Sv. Kaledomis sako:

  Linkiu visiems sirvintiskiams nepasiduoti su vykdoma netvark rajone! Likit stiprus ir orus. Kvieskit respublikine spauda, televizija- tegu isgirsta visi! Ne vektui Gerb. Prezidente atsikrate ja – kaip sasu pyliuojamciu! Zino kas per persona ta mere.

 20. Diana sako:

  Nuoširdžiai užjaučiu dėl Jūsų verslo. Gal vis tik pasiseks atsitiesti. To Jums ir linkiu.

 21. Diana sako:

  Žinot nelabai turiu ką rašyti :) Norėjau čia rašančių paklausti ir tiek. O jei būtų su kuo ten pasikalbėti, tai su mielu noru. Bet iš visų atsakymų tik vienas žmogus atrašė mandagiai. Tai nesinori “koliotis”. Dar klausimų turite? ;)

 22. to Diana sako:

  Niekada nedirbau savivaldybej, tik privačiam versle. Bet sudorojo ir mane, o svarbiausia už tiesą kuri labai nepatiko. Saugokitės nuo šių personų kur bedirbtumėt. Tiesa žmogus kuris padėjo suanim sisidorot pats liko be darbo. Taigi nepataikaukit, ateis laikas ir jums.

 23. to Diana sako:

  o kur Facebook’e Jūsų komentaras? Čia gi rašote, o ten ką, bijote savo veido parodyti?

 24. Diana sako:

  Tai negi visi priklausomi nuo darbo savivaldybėje? Negali būti, kad toks rajonas ir visi dirba savivaldybėje. Bet nemažai agresijos yra ir iš kitos barikadų pusės, ne tik iš valdančiųjų. Labai gaila, bet teko susidurti. Tiesiog paklausiau ir gavau atsakymus. Ačiū :)

 25. to Diana sako:

  Kaimynas su kaimynu, kolega su kolega, pažįstami su pažistamais bijo atvirai kalbėt, o jus norit kad atvirai rašytų. Nebent nori sau nuosprendžio. Beja, jau ir darbiečių yra kurie rašo, bet ne palaikymo komentarus. Pagalvokit kas būtų jei pasirašytų.

 26. Gerb. Diana sako:

  Prašot vardų, o ką aukų trūksta? Neturi jau su kuo dorotis?
  Tokioj baimėj dar niekada žmonės negyveno, tokio teroro nepatyrė. Bet taip su žmogum gali elgtis tik niekam tikęs ir nelaimingas žmogus. Neįsivaizduoju kaip galima gyventi kai vidus pritvinkęs tiek pykčio.

 27. to Diana sako:

  It dar- taip graziai miesta tvarko- tai Zivile reik i Kiko direktores o ne i mere. Meres pareigos per sunkios intelektualiai:DDD
  Smegenu tiek nera – valdyt rajona. Tada belieka Jega! SYLA YEST – UMA NENADA.!!!

 28. to Diana sako:

  Turbut radzrvic.kuri atleidimus siuntinejai esi :D o todrl kad jus ziurjrs neateitumet iki namu, dar nusausit, su ne pilno proto elgtis reik atsargiai :D

 29. Diana sako:

  Man iškilo tik vienas klausimas. Kodėl Jus visi čia rašote piktai, su neapykanta, bet nerašote savo vardų? Kodėl facebook šio laikraščio paskyroje nei vieno komentaro. Manau dėl to, kad komentuoja 2-3 asmenys kurie dirba arba susiję su šiuo laikraščiu.

 30. cirkas sako:

  Geriau žvakutes uždekite ant artimųjų kapų. Nedarykite cirko.

 31. to pamiršo sako:

  Po naujų ir šitie girdėjau imsis mokyklų, ką kalbesit tada?

 32. pamiršo sako:

  Kiek mokyklų uždarė rajone per 20m.? Ar buvo toks kipišas? Ar mokytojai skundėsi per žiniasklaidą,kad neturi iš ko gyventi? Visiems rajono šulams buvo dzin. Tad neverkšlenkite,ne jūs pirmi – ne paskutiniai.

 33. Tautosaka-Egidijui sako:

  Sveikinu išradus naują lietuvišką būdvardį „darbštingas“ Griūk iš juoko iš darbštukų gabumų. Matyt, tokių „darbštingų“ ateis į savivaldybę pakeisti „nedarbštingų“ ištremtųjų…

 34. Kodeksas sako:

  Ar tiesa, kad buvo atleisti „į niekur“ žmonės, kurie stropiai dirbo iki šios dienos? Ar jie bent po kokią nuobaudą turėjo? Negi įspėjimuose jiems nebuvo pasiūlytas kitas darbas, kad ir kitame skyriuje? Ar taip galėjo būti? Jei taip, būkite tikri, teismai į tai atsižvelgs. Mėtomi lengvai gali būti tik politinio pasitikėjimo pareigūnai.
  Manau, jei bent vienas asmuo bus grąžintas į darbą, jų „didenybės“DVI viename turės atsistatydinti.
  Respublikoje ir Seime yra žmonių teises ginančios organizacijos, vienykitės ir kreipkitės į jas. Kvieskite respublikinių leidinių žurnalistus, viešinkite tai, kad čia ne reorganizacija siekiant efektyvumo, o brutalus, o tautoje pasakytų-kiauliškas ir bukas noras atsikratyti kitaminčiais. TO ŠIANDIEN BŪTI NEGALI.

 35. Ugne sako:

  O tai kur foto minios žmonių? Įvardintos “DALIS VISUOMENĖS”? :)

 36. er sako:

  Gerau kad nors zvakutes uzdege, nors kazkaip tai parode savo AS! O tai kiek kartu visiems blogai ir tyli galvas nulenke.
  Reikejo plakatais, akis i aki stovet ir laukt tos pijoku valdoves! O cia zvakute paliko ir isejo…. i krumus!
  Nezinau- zmones musu kaime baikstus!
  Pritariu, kad miesta pagarzinti gerai, bet zmogus zmogui turi buti be kalbu. O cia – apsisodins berasciaus daubaus aplink save ir diriguos.
  Kazi kada atsiras miestuke atsvara jai – padorus, issilavines, kompetetetingas ir save bei kitus gerbiantis zmogus? Ko gero nieks nenori i s… ranku tept:)

 37. Juste sako:

  Jo,juk tankystės kitaip nemoka, tik vikšrais per žmones.Kitaminčių neliks, pradės traiškit savus, tik pabandykit nepaklųsti, ar paprieštarauti.O tylėsit, bliausit visą gyvenimą kaip avys.

 38. sako:

  Ir aš stebiuosi kaip pritraukia tiek valdžios garbintojų šis puslapiukas. Na ką vadinasi jis geriausias, kad ir kaip to nenorit turit pripažinti garbintojai.

 39. Labai sako:

  Noriu priminti gerb.MEREI dabar adventas, jei nežinote susikaupimo ir rimties metas. Tad ne laikas džiaugtis ir švęsti. Nubaus dievulis, oi nubaus. Nebijot?

 40. kada sako:

  Kada kita akcija? Žvakučių nupirksiu ir atnešiu

 41. užuojauta sako:

  Užjaučiu didelėje nelaimėje. Mums visada trūks demokratijos. Amen

 42. solidu sako:

  Bet kiek darbiečių Krašto naujienas skaito! Neringa, turite didžiuotis savimi. Tiek konkurentų pritraukėt.

 43. kiskis sako:

  paskaitykit taigii komentara ir suprasit

 44. to 1×3 sako:

  Avytė tik viena, o asilai net du. Nesupratau ir galvojau iš kur tiek valdžią palaikančiųjų komentatorių. O pasirodo ir jie skaito, na nors ir du bet vistiek skaito. Gerai pastebėjote.

 45. nesvarbus sako:

  Kaip suprantu daugelis komentatorių yra iš merės palaikymo komandos, todėl ir maisto visiškas nesąmones apie gelytes, gatvės ir dar visokius niekus. Negi nei vienam nesauna į galva, kad gal geriau jau gatvės duobetos, bet žmonės darbus turėt. Man gėda už sirvintiskius kurių smegenis išplovė ši “merė”.

 46. Jonukas sako:

  Kaip matau, šiandien daug samdytų komentatorių iš ŠK. Bus labai gražu, kai atleistieji iš darbo laimės teismus, tada iš kaltų bus atlyginti nuostoliai. Iš Vidaus reikalų ministro jau priteisė. Acha, nebus pavasarį mieste daug, daug gėlyčių, reiks galveles pasukti iš kur teks sumokėti nemažus pinigėlius atleistiesiems, žinoma, tik iš savos kišenės. Ponios taupykite pinigus.

 47. Laisvė sako:

  Kol mes dirbsime už grašius, kol atlyginimai bus nepakankami pragyvenimui, kol neturėsime darbo, tol ir varžysimės dėl kelių “šiltesnių kėdžių”. Susiimkime, pritraukime investicijų, kurkime darbo vietas, kuriose dirbant galėtume gyventi oriai. Neverkšlenkime ir nustokime ėsti vieni kitus. Jei žmonės vieni per kitų galvas turi lipti, bijoti, padlaižiauti, kad išgyventų tai nenormali situacija. Gaila tų, kas tokiu negarbingu būdu ateina, jų karaliavimas bus trumpas, o griūtis skausminga..

 48. 1 x 3 sako:

  Ši vakara KN gales pasidžiaugti gausiu skaitytoju skaiciumi (3). Iki siol mekendavo viena avyte, siandien prisijunge dar 2 asilai.

 49. valdininku skaiciu sako:

  Reikia mazint

 50. chi sako:

  Jeigu vieni pataikunai nenusigrauze, nenusigraus ir kiti…..
  O avytė vis mekens ir mekens, kol šeimininkas ją laikys.

 51. to Anonimas sako:

  tu gal PEDERASTAS ???? ką moki dirbt-ta ir dirbi ????

 52. Pataikūnai grauš nagučius sako:

  Kiek daug siaubingų pasakų su baisiais herojais, bet visos baigiasi laimingai. Žydės lauke aguonos, varnėnai prausis lietuje, krištolo garbintojai graušis nagučius.
  P.S. kojų irgi.

 53. Numirt galima is juoko sako:

  Kristoline ledi… .zmones , jums turbut protas pasimaise…

 54. 11111 sako:

  O ko cia pestis??? Vieni paklusnieji pataikautojai paklusniai uzleidzia vietas kitiems :) ) Normali kaita. Tik musu rajone per teismus, skundus tiek daug metu laikesi vienvaldyste. Zmonems atrodo, kad taip buti negali. Gali ir dar kaip gali :) ) Laikas keistis

 55. 000 sako:

  Netrukus ir Zibaluose formuosis šeimos klanas. Pamatysim kai netrukus pakeis seniūną.
  O įdarbinti dar turi oi kiek kandidatų, ar užteks vietelių. Kaip matom visi nori gerų pareigų, socialinių lankančių bobutes neatsirado norinčių pakeisti.
  Ar nesusipešit gerbiamieji ir paklusnieji pataikautojai dėl gerų vietelių.

 56. Anonimas sako:

  Kiekvienas pagal kompetencija :) kas moka dirbt-dirba. Kas moka kurent ugni-zvakeles dega :D

 57. varnėnai prausis lietuje sako:

  O ko avytė prie šios žinutės nemekena?

 58. visuomene sako:

  Visuomene is keleto atleistuju, juokinga

 59. Egidijus sako:

  Ar tik ne jaunuolio ponaičio Gedimino Sargelio iš tėvų atleistas buvo, kad jis taip greitai suskubo ar pnš.? Jei šeimos klanai krečiami, tai ir puiku. Kai anksčiau valdžia už nieko atleidinėjo darbštingus ir rodančius darbo rezultatus. Bet kai atleidžia nežinia ką ir nežiania iš kokios vietos, tai baisiausia triukšmas.
  Tai kur pavardės, tai kur užiimamos pareigos?

 60. abcd sako:

  Buvusieji specialistai Sirvintu miesta griauti puikiai sugebejo tik pritruko kompentencijos miesto ir zmoniu gerovei,klestejimui geda fuii

 61. taigii sako:

  Atejus naujai valdziai reikia paklusti ir sokti pagal jos muzika, o turintiems savo nuomone durys atviros. Protingi zmones tai supranta ir savo nuomone reiskia po darbo ar per atostogas. Taip buvo VISUR ir VISAIS laikais. Nereikia per daug susireiksminti.

 62. laima sako:

  nieko cia baisaus ,db kiti tures darba kurie neturejo.neverkit

 63. jooo sako:

  Dabar tai liuks specialistai dirbs, puse tik su 8 klasiu issilavinimu,cha cha .Tik del nauju vietu busimi nauji SPECIALISTAI nesusimuskit..

 64. as... sako:

  Miestas tikrai labai grazus.Matosi,kad yra šeimininkė

 65. vietinis sako:

  Tegul fanatikai padaro eksperimentą ir pasipriešina merei, kaipmat bus “nupūsti nuo žemės paviršiaus”.
  Merė neįvertins jūsų padlaižiavimo.

 66. uz mere sako:

  Musu mere pati nuostabiausia vienintele kuri rupinasi Sirvintu miestu, rajonu ir gyventojais.
  Neuzmirsta nei vaiku nei suaugusiuju

 67. Liaudies išmintis sako:

  Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą!

 68. sssssssssss sako:

  Per savo buvima senoji valdzia net saligatviu nesugebejo sutvarkyti, geda fuiiiii

 69. Palaukim sako:

  Palaukim truputi ir pamatysim, kas uzims tas laisvas vietas. Tada galesim garsiai pasijuokt ir bus “juokas pro asaras”. Manau geda bus prisipazint, kad esam Sirvintiskiai..

 70. mes sako:

  Sirsiu lizda reikia pilnai isardyti, kad nebeliktu nei vieno kenkejo

 71. hi sako:

  Kai pamačiau šnd nuo Maximos iki Stuokos nutiesta kelia, pagalvojau, ka iki siol veikė visa savivaldybe su pulku “kompetentingų” specialistų?? Atejusios į valdžią dvi bobos per kelis menesius padare daug daugiau nei buve meraivyrai per 20 metu. Todel tas atleidimas bus tik i gera.

 72. asssssssss sako:

  ziauru… kaip kai kurie komentatoriai raso kad senieji darbuotojai nieko neveike.. man idomu ka nuveiks naujieji? senuosius visi pazinojo ir ejo pas juos ir pasitikejo.. dabar bus taip neprasiskietei ar nekisai ten kur reikia vietos savivaldybeje negausi… baisu

 73. uz teisybe sako:

  Pokyciai musu mieste reikalingi ir jie akivaizdziai matosi

 74. nejuokinkit zmoniu sako:

  masinis atleidimas – astuonios zvakutes dega, tai tik tiek atleido???? o tai ka- visi kiti taip lieka sedet savo vietose ir toliau kaisios pagalius i ratus naujai valdziai, kurios teigiami darbo rezultatai akyvaizdus???? turi buti kardinalus pokyciai, kad po to netektu gailetis palikus piktybinius tinginius ir kenkejus!!! nemaniau, kad mere su nauja valdzia taip greit pamirs visus tuos bjaurius dalykus ir tik tokius menkus kadru pokycius vykdys.

 75. Tikiu sako:

  Gyvenime viskas grįžta bumerangu. Oi smogs kažkam, tik su didesne jėga nei buvo paleistas.
  Įtariu nereiks ilgai laukti, nes mostas labai galingas.

 76. Žiauru sako:

  Žinau kad išmestųjų tarpe yra ir balsavęs žmogus už merę. Tikėjosi daug, ir netikėjo kad vyks tokie dalykai. Įkalbinėjau nebalsuoti, bet žmogus šventai tikėjo krištoline ledi. Na o dabar patyrė savo kailiu ir keikia tą dieną kai nepaklausė įspėjimo.

 77. širvintiškis sako:

  Demokratija Širvintų rajone nemirė. Tai tik skaudi pamoka nesusigaudžiusiems ir abejingiems. 2020 metų pradžioje bus puiki proga daryti pokyčius. O iki to laiko, tikriausiai, teks pakentėti, arba tiems kas yra subrendę – imtis su demokratija suderinamų protesto priemonių.

 78. taip sako:

  tik nepasprinkit su ta laime:)

 79. BNM sako:

  Tai turėtų būti tik pradžia prieš tikrą kovą su savivale, despotizmu, žmonių paniekinimu,kovą prieš asmenybes, besijaučiančias visagalėmis karalienėmis.
  Negalima nuleisti rankų, nes sunaikins visas žmogiškąsias vertybes. Pamiršim kad yra pagarba, dora, sąžinė, padorumas, kompetencija, meilė artimui savo.
  Artėja gražiausios metų šventės, o mieste gedulas žmonių širdyse. Ką moka tai moka naujoji valdžia- daryti viską kitaip. Todėl vietoj šventinės nuotaikos dovanoja liūdesį. Liūdesį matyti demokratijos ir žmogiškumo žlugimą.

 80. opa sako:

  O kai anksčiau reorganizacijos vyko kitose įstaigose, ko tylejo? Buvo gera sėdėti, kai niekas nejudino. O koks šaršalas prieš rinkimus ir po rinkimų buvo… Koks šlykštus purvo pylimas ant kitaip mąstančių. Kam to reikėjo? Skaudu, aišku, dabar, bet gyvenimas yra žiaurus.

 81. Uz pokycius sako:

  O kaip sukilo pajudintas širšynas! Pagaliau miestas pabus iš sastingio! Dabar gal ir šiek tiek nuskriaudė kelis, bet už tai gyventojai bus laimingi.

 82. skaitytojas sako:

  Manau, kad valdžios savivalės kulminacija jau pasiekta, dabar prasidės atomazga.

 83. Antanas sako:

  Kai šeimų klanai pradeda byrėt, kai kas pradeda spurdėt :)

 84. Širvintos sako:

  Sėdėjo tiek laiko ir nieko nenuveikė,o kaip laikas šilta kėdė palikti tai jau piktis

 85. o sako:

  tai dabar jau miestas nemerdintis? Išeik šiuo metu į centrą ir apsidairyk. Tik prie maximos verda gyvenimas, visur kitur nyku. Ot tai jau atgaivino….

 86. Saulius sako:

  ….AMEN…..

 87. as.... sako:

  na zinote zmones sotus nebus graziu miestu :)

 88. Juokdariai sako:

  man asmeniškai geriau mirusi demokratija, nei merdintis miestas.

Jūsų komentaras:


− trys = keturi

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt