Konflikto metu nužudė sutuoktinį    Kur keliauja Savivaldybės biudžeto bei Kelių priežiūros ir programos lėšos    Apklausa apie buitinių atliekų išvežimo paslaugą    Profesinės sąjungos Širvintose veikia    Teistiems dėl korupcijos asmenims siūloma dešimčiai metų užkirsti kelią į rinkimus   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ko trūksta, kad širvintiškių susisiekimas su Ukmergės ligonine būtų patogesnis? (galite rinktis kelis atsakymus)

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
 • +24°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +25°
  Giedra, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
2018 birželio 18 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Skaitytojai rašo. Merė vėl apsimelavo

             2016-02-04_20.48.28

           Ko gero aktualiausia, labiausiai aptarinėjama tema šiomis dienomis ligoninės direktorės atleidimas iš pareigų. Skaitome ne tik rajono internetiniuose puslapiuose, bet ir respublikinėje spaudoje, matome televizijos žiniose. Šiandien TV3 žiniose matėme kaip visada savimi pasitikinčios ir įtikinamai kalbančios merės interviu. Ir vis dažniau galvoju, ar ji pati, taip tiki ką šneka, o gal meluoja net nemirksėdama ir manydama, kad visi šventai ja tiki.

        Matote, nedarė merė spaudimo direktorei, nes tebuvo susitikus su ja tik du kartus. Mere, gana meluoti. Arba meluojat kalbėdama, arba skelbdama savo intensyvią darbotvarkę savivaldybės puslapyje. Nesame beraščiai, o ir internetu naudotis mokame, todėl matome kad susitikimų buvo kur kas daugiau. Nekalbu jau apie vicemerės vizitus į ligoninę. Taigi progų terorizuoti, spausti, gniuždyti apsčiai turėjo mūsų veikliosios. Vien merės susitikimai su direktore:
2015.04.22-9.00
2015.05.05-11.00
2015.05.20-14.45
2015.06.29-14.00
2015.10.15-13.00
2015.12.23-11.00
Kaip matome, jų buvo tikrai daugiau nei du. Vyko ir ne vienas susitikimas su ligoninės darbuotojais, o kas galėtų paneigti kad ir šių susitikimų metu nebuvo aplankyta ir pakontroliuota “blogoji” direktorė.
Gaila, bet tai ne pirmas viešai pasakytas melas ir ko gero ne paskutinis. Ne veltui iš medikų lūpų girdėjom: “MERE JŪS – MELAGĖ.”  Bet skaidriaja ir dar krištoline vadinama mūsų rajono gelbėtoja ko gero nemano, jog melas nuodėmė. Na,  kiekvienas turim savo vertybes ir savaip suprantam, kas yra pagarba, sąžinė, padorumas. Iš gyvenimiškų istorijų pasimokoma, įgyjama patirties ir aišku kuriami anekdotai.

Prisiminiau seną, gerą anekdotą:
-KUO KLOUNAS SKIRIASI NUO TIPIŠKO POLITIKO?
-KLOUNAS SUPRANTA, KAD KALBA NESĄMONES…

Prašau mano pavardės neskelbti

20160204_191036x 20160204_191111x 20160204_191420x 20160204_191618x 20160204_191925x


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Zita sako:

  Živiliukė meluoja pastoviai. KK2 penktadienio laidoje vėl tas pats. Kaip jūs drįstate mere taip kalbėti? Kai į šilumos tinklus atėjo naujas vadovas, pakeitęs jūsų statytinį, jo sūnus dar mokėsi vidurinėje mokykloje ir jokių protekcijų vadovas neturėjo, o kad žmona dirba valytoja tai anokia čia karjera. Bendrovės vadovo atlyginimas,reikia manyti, gerokai per 1000 eurų, taip kad valytoja tiek tikrai negauna, gal užteks vieną kartą meluoti, nes kai baigsis žmonių kantrybė, tada galėsit kaltinti tik save. O kad tai atsitiks tai manau labai greitai. Lazda turi du galus, kai ji apsisuks tai mažai nepasirodys.

 2. geras sako:

  o narcizus dar pievoje sodino su direktore, turbūt ir pamiršo. Kai sužydės pavasarį, tai pasakys kad pavasarį naujas vadovas sodino.

 3. nusibodo sako:

  Nusibodo jei bogu, kiek galit apie daktariukus rasyt,atleido ir atleido,nepakeiciamumnera.Ana valdzia ir state savo lygu,lygu.Neverkimgerai.Bus tu direktoriu.

 4. verksniams sako:

  vis dar zliumbiat

 5. Al. sako:

  Čia Širvintų provincijoje liberalai opozicijoje:) Pažiūrėjau merų rinkimų rezultatus, tai DP merai tik Širvintose, Raseiniuose ir Ukmergės r. Žodžiu užkampiuose, net Kėdainiuose prakišo rinkimus.
  Po kadencijos oi manau bus jai ir jos parankiniams nesaldu… Tikrai nieks nerinks antrą kartą.

  O kai dar seime gaus tik porą vietų, tai galim DP žvakutę uždegti. Tik ar nepasipils jie tada į rajonus šiltų vietelių ieškoti? O kadangi Širvintos arti Vilniaus, tai saviems visai darbo vietų neliks. Privažiuos iš Vilniaus.

  Dar klausimas merei. Ji vis gerove rūpinasi, gėlytes sodina, kelius tvarko, “taupo”. O kiek ji per savo 7 mėn. naujų darbdavių pritraukė į Širvintas, kad darbo vietų sukurtų? Ar ne čia pagrindinė rajono bėda? Jeigu Vilnius būtų ne už 50 km, turėtume didžiausią bedarbystę Lietuvoje.

 6. ui sako:

  ką gavo su mitinos pienu, tą ir turi

 7. Mykolas sako:

  Užaugino monstrę. Gėda.

 8. Na... sako:

  nelabai supratau, per žinias pasakė, kad ,,liberalų sąjūdis,, opozicinė partija. Čia tai geras…super

 9. to smagu sako:

  Ir aš girdėjau neblogą:

  Lietuvoje išleido naują pataisytą bibliją, kurios pirmas sakinys skamba taip:
  Iš pradžių nieko nebuvo, tik draugas Viktoras vaikštinėjo Kėdainių gatvėmis….

 10. @ sako:

  Čia jau verkti norisi, gaila vargšų žmonių, kurie tam kaime likę gyventi, tuoj per gatvę ramiai nepraeis per DP šutvės purvus. Nu kad karalieva tai suprantu, bet kad tos kitos tetulės tokios, ypač ta buvusi mokytoja, savo lygį demonstruoja… Kaip normalūs mokytojai gali iš vis bendrauti su beraščiais? Gali jei gerai sumoka, parsidavėlės… Fui.. Pečiukaitienė dar ir ta nurito iki DP lygio…

 11. Smagu sako:

  BET ANEKDOTAS TAI GERAS.

 12. Manau sako:

  Vien foto daug ką pasako. Įdomu ką papasakotų fenotipologas.
  Mokykloj mus taip mokė nemeluot, matyt Živilė buvo nedėmesinga mokinė. Neišmoko tokio svarbaus dalyko, kad meluoti negalima. Nors pamąsčius tai ko gero dažno politiko bruožas.

 13. pilietis sako:

  Pasigailėkite merės. Kiek ją galima kritikuoti. Geriau jau pagal teisės aktų reikalavimus surengti aktyvaus protesto renginį

 14. Aiai sako:

  Čia kaip laidoje “naša raša” galvojama apie bendruomenę,kad tik jai geriau būtų. Atrodo toks vaizdas-tapau valdžia dabar atkeršysiu už savo nesėkmės,kurie trukdė atėjmui į valdžią. Degama neapykanta ir Pagieža kurie pradeda ginti savo teises ir nepaklusti vietiniai valdžiai.

 15. Taip sako:

  Įpratimas antras prigimimas.

 16. o sako:

  jus saunuoliai ,vis pagaunant ziviliuka meluojant.

Jūsų komentaras:


penki − du =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt