Užuojauta Gintarui Amankavičiui    Širvintose įtariama didelio mąsto gyvūnų nepriežiūra    Gegužės 31 d. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis    Vidaus reikalų ministerijos iniciatyva pradėtas tyrimas dėl projektų Širvintose    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Giedra, be kritulių
 • +15°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +14°
  Giedra, be kritulių
2018 gegužės 27 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vilniaus Administracinis teismas pripažino, kad A.Miliukas ir D. Kazlauskienė iš darbo atleisti neteisėtai

atsisiųsti (1)*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

          Du Širvintų rajono savivaldybės atleisti tarnautojai šiandien švenčia pergalę. Vilniaus Administracinis teismas Lietuvos Respublikos vardu nusprendė:

         Panaikinti Širvintų rajono savivaldybės  Administracijos direktoriaus  2015-12-07 dienos  įsakymus ir grąžinti Algirdą Miliuką į Širvintų rajono savivaldybės Žemės ūkio  ir turto valdymo skyriaus vyriausiojo specialisto arba lygiavertes valstybės tarnautojo pareigas, o Danguolę Kazlauskienę į Širvintų rajono savivaldybės Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas arba lygiavertes valstybės tarnautojo pareigas.

         Įpareigoti Širvintų rajono savivaldybės administraciją išmokėti pareiškėjui Algirdui Miliukui ir pareiškėjai Danguolei Kazlauskienei vidutinį darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš pareigų dienos iki Teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos bei po 1100 eurų bylinėjimosi išlaidų.

        Teismo sprendimas įsigalioja per 14 dienų nuo Teismo paskelbimo dienos. Sprendimas apeliacine tvarka gali būti skundžiamas Vyriausiajam Administraciniam teismui.

          Džiaugiamės kartu su bylą laimėjusiais neteisėtai atleistaisiais ir lauksime sugrįžtančių į savo darbus. Skaitytojams jau rytoj pateiksime interviu su Algirdu Miliuku ir Danguole Kazlauskiene. atsisiųsti

            O šiandien spėliojame, ar išdrįs save skaidriomis vadinančios rajono vadovės prisiimti asmeninę atsakomybę ir Teismo priteistas išlaidas sumokėti iš savo asmeninių lėšų.

          Savo skaitytojus kviečiame sudalyvauti apklausoje ir išreikšti savo poziciją, kas turėtų apmokėti visas išlaidas neteisėtai atleistųjų bylose. Kviečiame aktyviai dalyvauti apklausoje.

P.S. Užbėgdami kritikuotojams už akių, mes patvirtiname, kad žinome apie vieną pralaimėtą bylą. Žinome, kad pirmos instancijos sprendimas jau apskųstas. Kadangi ieškovė kol kas prašė leisti jai susikaupti, mes gerbiame jos norą ir apie bylą parašysime kai tik ieškovė išreikš sutikimą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

26 Komentarai (-ų)

 1. Edita sako:

  Pritariu, kad karūnai iškilo pavojus. Vėl panaudodama ŠK, merė pila purvą ant medikių. Įdomiausia yra tai, kad tvarka gydymo įstaigose pablogėjo ir apie tai kalba visur, net pas mus Vilniuje. Stebisi ligoninės vadovų sprendimais, o gyventojai patenkinti: juos veja lauk, per du skyrius dirba viena gydytoja, o jums visiems gerai? Ačiū Dievui, kad aš dirbu Vilniuje, savo artimuosius tikrai sugebėsiu nuvežti ten.
  Atsipeikėkite žmonės, ko jus visi tylite, negi jums gerai, kai nesulaukiate jums reikiamos pagalbos? Negi jūsų visų protas užvaldytas? Netikiu, laukiate nelaimės, ar verta?

 2. monika sako:

  kreipėsi į teismą-tikrai ne bailūs žmonės.O ir atleisti iš darbų buvo todėl, kad drąsūs, turintys nuomonę, nekeliaklupsčiaujantys,nes orūs žmonės,kompetetingi.Geras darbuotojas ne tas kuris aklai vykdo neprotingus nurodymus, o tas ,kuris sugeba irodyti tiesą, gerai atlikti savo darbą. Tokių dabar nerikia. Naująjai vadovybei reikalingi: bijantys,paklustantys,pataikaujantys,kompetencija nereikalinga,

 3. Jo sako:

  Ir būtinai kad grįžtų į savo darbo vietas o ne pabijotų juk tikri ir geri specialistai o moka lai administracijos direktorė ji parašus deda o tarybos nariai lai pagelbsti juk savi.sveikinimai laimėjusiems.

 4. monika sako:

  su pergale Danguole, Algirdai.

 5. vaje sako:

  kokia karūna ,ten tamponas ,ir dar…..privalo supūti.

 6. SASY KARAMELIKU sako:

  Su PERGALĖ .Sėkmės likusiems kariauti ir iškovoti pergalę

 7. pagaliau sako:

  Ponia karalienė ir jos pavaldinės galėtu pačios susimokėti…Sėkmės likusiems kariauti ir iškovoti pergalę, prieš šia blondinę… O mūsų opozicija galėtu pasekti Raseinių raj. savivaldybės pavyzdžiu ir nušalinti nuo sosto šita nedorėlę!

 8. JONAS sako:

  Bet juk tokių bylų apie 20, o kur dar advokatų išlaidos?

 9. širvintiškė sako:

  aš už tai, kad visas išlaidas, susijusias su neteisėtai atleistų iš savivaldybės ir kitų įstaigų laimėtomis bylomis turėtų dengti iš savų kišenių merė, merės pavaduotoja ir administracijos direktorė su pavaduotoja. Dar galėtų jas “paremti” ir paklusnioji tarybos dauguma, kuri klusniai nuleidę akis kilnoja rankas. Juo labiau, kad yra pareiškę kad prisiima visišką atsakomybę. Tad tegu pažadus ir vykdo- atsako nors materialiai, nes moralės nerasta jokios.

 10. Jo sako:

  Gera žinia. O šauniajam ketvertui ir padėjėjams, sav. teisininkams šokas ko gero. Krapštykite euriukus, nemažai prireiks. O verslininkai nusiteikit, jog šiemet turėsite būti dar dosnesni, kitaip švenčių nematyt.

 11. taip sako:

  pati, pinskuvienė, turi susimokėt !Užtenka tyčiotis iš žmonių !

 12. už pergalę sako:

  Tai mūsų visų pergalė prieš tą buldozerį

 13. nesutinku sako:

  Kad mano mokesčiai eitų šitom išmokom. Tegu pačios skaidriosios moka

 14. JES!!! sako:

  Kai kas nagus nusikramtys. Rankų irgi. Bet taip jau būna, kai galva durna.

 15. rinkėjui sako:

  Buvusios savivaldybės teisininkės tikrai išmanė savo darbą, tačiau jos nenorėdamos gadinti savo reputacijos paliko savivaldybę, netikiu, kad šiuo metu savivaldybėj dirbantys teisininkai gali turėti savo nuomonę.

 16. Idomu sako:

  Tegu pati moka!!!!!!!ko čia tyciojasi iš mūsų visu laikas susimąstyti butų merei!!!!!!

 17. Joooo sako:

  Ir vėl mokės savivaldybė….t.y męs mokesčių mokėtojai….tai gal po velnių tos krištolinės tegu iš savo asmeninio atlyginimo ir sumoka….prie o čia mes???

 18. rinkėjas sako:

  tikrai nemaniau, kad savivaldybės teisininkai yra visiškai nekvalifikuoti. O gal jie bijodami merės bei administracijos direktorės parengia dokumentus pagal jų pageidavimus?

 19. Laima sako:

  Sveikinimai tarnautojams, laimėjus bylą ir visiems, juos palaikantiems. Taip pat sveikinimai jų advokatams, šaunus darbas.

 20. to Aš sako:

  Gal ir parašytų, bet iš carienės leidimo tikrai negaus. Man atrodo ten leidžiama tik liaupsinti valdžią ir jos darbus ir varyt ant visų kas prieš ją, ar kitaip mąsto.

 21. super sako:

  Kapec savivalei?
  Pralaimėti teismai gali tapti svarbiu irankiu Tarybai bandyti teismo budu pasalinti Pinskuviene is posto. Jei aisku panores tingi opozicija susikauti su ZYVYYLE.

 22. Taip sako:

  ir turėjo buti. Juk gyvename ne Afrikoje. negali žmogus elgtis, kaip jam šauna galvon.

 23. sako:

  Labai laukiu šeštadieninio ŠK numerio, įdomu ar parašys apie savivaldybės pralaimėtas bylas? Juk kai nepralaimėjo tuoj suskubo pasigirti.

 24. valio sako:

  valio valio valio. galetu ziviliukas is savo lesu moketi juk ji dirba ir uzsidirba

 25. Taip sako:

  Sėkmės visiems kurie dar laukia teismo sprendimų. O krištolinėms palinkėjimai: nesuprantat ką darot, pasitarkit su išmanančiais, nes manau savivaldybei ateis finansiškai sunkūs laikai.

 26. Valio sako:

  Teisingumas Lietuvoje yra. Gera pradžia puse darbo. Regis grėsmė iškilo jog karūna gali nukristi.

Jūsų komentaras:


− šeši = vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt