Savivaldybės kviečiamos teikti paraiškas viešųjų pastatų atnaujinimo finansavimui    Pavel Kobak – tėvas    Šv. Simono ir Šv. Judo Tado atlaidai Bagaslaviškyje    "Jaunimo teatro" gastrolės Širvintose    Dėl žemės sklypo ženklinimo Vilniaus r. sav. Sužionių sen. Pakryžės k.   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas pradėti šildymo sezoną Širvintose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +8°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +9°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +7°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +7°
  Giedra, be kritulių
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +8°
  Mažai debesuota, be kritulių
2018 spalio 16 d., Antradienis

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Savivaldybė aukštai įvertino atleistą darbuotoją (VIDEO)

DSC_0014

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ  * Foto ir video autorės *

        Nuolat eskaluojant, kad iš Savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų atleisti tie darbuotojai, kurie nėra verti tokių pareigų, kurie negebėjo jų tinkamai atlikti, šiandien Administracija pateikė naują akibrokštą. Neteisėtai iš darbo atleistam Gediminui Kapeckui pasiūlyta aukštesnės už buvusias pareigos su aukštesne kvalifikacine kategorija ir didesniu darbo užmokesčiu.

        Kadangi administracijos direktorė atostogauja, Gediminą Kapecką priėmė jos pavaduotoja Elona Pečiukaitienė. Išklausiusi ir paaiškinusi situaciją, ji paprašė palaukti, kol bus suformuluotas pasiūlymas.

        Maždaug po valandos, dalyvaujant teisininkėms, Gediminui Kapeckui pateiktas darbo pasiūlymas – vyriausiojo specialisto pareigos. Sutikęs su pasiūlymu G. Kapeckas taptų merės ir administracijos direktorės sekretoriumi. Jam tektų sudarinėti merės ir administracijos direktorės darbotvarkes, rašyti kvietimus ir padėkas, informuoti darbuotojus apie rengiamus pasitarimus, priimti lankytojus, organizuoti telefoninius pokalbius, atlikti savivaldybės autotransporto priemonių remonto darbų ir atsarginių detalių apskaitą, pildyti kelionės lapus, vykdyti mažos vertės viešuosius pirkimus, administruoti savivaldybės puslapį www.sirvintos.lt ir daug kitų sekretorei (-iui) privalomų darbų.

           G. Kapeckas nustebo tokiu aukšto jo įvertinimu. Pirma netiko dirbti eiliniu Žemės ūkio skyriaus specialistu, o dabar siūloma rajono vadovų „dešiniosios rankos“ pozicija. Pasitaręs su jį teisme gynusia advokate Gitana Gudaite, neteisėtai atleistasis atsisakė pareigų, kurios nėra lygiavertės jo turėtoms.

          Administracijos darbuotojos paprašė palaukti, kol bus pareigos pritaikytos būtent atleistajam. Dar po valandos jam pateiktas naujas pasiūlymas. Jame tos pačios pareigos su mažiau funkcijų ir mažesne kategorija.

           G. Kapeckui suabejojus, ar jam tinka tokia pareigybė, jam pasiūlyta pagalvoti iki pirmadienio ir pirmadienį atvykus informuoti administraciją apie apsisprendimą.

        Neteisėtai iš darbo atleistas Gediminas Kapeckas garsiai svarstė, kad štai tas tryliktasis laimėjimas ir įnešė velniavos. Žmogus tikėjosi grįžti į savo senas pareigas ir dirbti tą darbą, kurį moka ir geba geriausiai.

  


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. Monika sako:

  Gediminai sutik,” ponioms” tai bus didžiulis smūgis.Jos tikisi pažeminti pasiūlymu,nes nesupranta, kad kiekvienas darbas yra garbingas.

 2. manau sako:

  kad tyčia taip pasielgė. Kad pažemintų. Vyras sekretorės pareigose. Jos tikisi, kad nesutiks. Manau, reikia sutikti. Garantuoju, kad jau kitą dieną perkels kitur. Juk neleis, kad visa pagrindinė informacija eitų per priešo rankas. O juk atleido tik todėl, kad matė tuose žmonėse priešus.

 3. Neapdairus sprendimas sako:

  Neapdairiai pasielgė savivaldybės administracija tokią vietą neteisėtai atleistam. Oi neapdairiai. O kas bus jeigu sutiks. Nepatiks merei kiekvieną mielą dieną matyti savo neteisingų sprendimų ir pralaimėjimo liudininką. Dar toliau sėdėtų, rečiau matytų arba išvis nepastebėtų, o dabar kiekvieną mielą dienelę priminimas apie pralaimėjimą, ar ištvers ponia tokį išbandymą. Šaunu būtų jeigu sutiktų atkeistasis, o ką prarasti, ilgai ponia nekentės tokio pažeminimo, vėl atleis, ir vėl teismas gražins, tokios paprastai iš klaidų nesimoko…

 4. neteisėtai atleistas sako:

  Neringa, esate tikra šaunuolė. Jūsų palaikymas kiekvienam mūsų yra be galo svarbus. Su Jumis jaučiamės drąsūs. Ačiū, kad esate, kad palaikote ir taip drąsiai rašote.

 5. fantasika sako:

  avelė ir lieka avele,

 6. avale sako:

  Pagal pačių KN kultūrą ir jų komentatorės (-iaus) kultūrą ir leksikoną galima spręsti, kas ir kaip yra. Ne veltui net vyriausybės atstovė posėdyje suirzo, kai buvo opozicijos užpulta.
  Taip be jokios sąžinės šmeižti ir pilti purvą gali tik visai savigarbą praradę žmonės.
  O merė šaunuolė, kad posėdyje atmetė beraščių skundus ir viešai tai parodė.

 7. pasirodo sako:

  avelės dirba savivaldybės viršūnėse

 8. Justas sako:

  Dar pastebėjimas, kad Darbo partijoje pilna šiukšlių tai nieko naujo, bet Lietuvos Respublikos liberalų sąjųdyje pasirodo irgi yra. Gaila, kad netekus pirmininko, Guoga sėdo ant “ratų”, o Elona supanašėjo su Darbo partija. Pasirodo lyderio nebuvimas partijoje rimta bėda :D

 9. jelena sako:

  idomu kaip lina. S. isvis ten pateko….dirbi pardaveja-isteki-ir op savivaldybe… super. sveikinu

 10. nia sako:

  tai pasiule taokias pareigas prie kuriu paskui gales prikibti ir atleisti uz pareigu nevykdyma…
  o ingrida kaip venskiene i uzseni patrauke?

 11. Justas sako:

  Pala, pala, o tai kur meres ir direktorės sekretorė? Juk yra Bendrųjų reikalų skyriaus specialistė Lina S., pamatysime, kad ji kelia informacija (beja su daug klaidų) į tinklapį, atsakinėja į skambučius? Negi ją atleido, kad siūlo?

 12. Laima sako:

  Gėda taip elgtis, kaip kad nuotraukose užfiksuotos savivaldybės darbuotojos: viena galvą kasosi, kita savo kojas apžiūrinėja, trečia pro petį žiūri. O juk parašyta, kad teismo gražintam darbuotojui teikia darbo pasiūlymą. Net sau pagarbos merginos nerodo, ką jau kalbėti apie kitus.

 13. fantasika sako:

  fantasika buvai sekretorius tai dabar buk seretore gal kristolinei paiulius i Spandviliski a

 14. Nesutiks, sako:

  tai garsiai rėks, kad taip gerai siūlė, geriau negu turėjo. Pats kaltas, kad nesutiko. Sutiks, labai gražiai porą papeikimų. Ouž ką rasti nesudėtinga. Taip padarys, kad joks teismas nieko negalės padaryti. Siūlau pradėti totalizatorių, stavkes, kad nei vienas gražintas į darbą ilgai nepadirbs. Vistiek Živcas jais atsikratys. ras būdą. Patikėkit

 15. taip sako:

  Sveikiname Gediminą, linkime sėkmės ir kantrybės,..manau patys pamatys kokią klaidą padarė, bus dar čia ašarėlių, bus,verks tas kas ne savo kėdėje sėdi ir autostradą deklaruoja, nepadės ir likę dirbti super specai .

 16. gėda sako:

  gėda taip komentuot,…o va kokias pareigybines vykdo Minkštimienė, Redeckas, Žemaitienė sėdėdami seniūnijoje Neringai vertėtu pasidomįti, ..gal ten kokio investicijų skyriasu projektus rašo ar šunis gaudo,…

 17. lauk sako:

  Ir vel negerai. Nesuprantu as tokiu zmoniu. Jeigu dave darba, tai dirbk, o ne oziuotis ir dar atsivedus ale zurnalsite i pagalba. Vis sensaciju ir priekabiu ieskojimas. Kiekvienas dabar jausis kaip savo dvare ir dar salygas statys. Geda taip elgtis.

 18. Aišku, sako:

  ponios sugalvojo eilinę kiaulystę. Paskui garsiai rėks

 19. vau sako:

  fantazijai ribų netrūksta, nori kaip tą jauną mergą ….., nesutikai eik namo, bet gi teismo sprendimas aiškus, į lygiavertes ar jom prilygstančias pareigas,…o kur visi žemės ūkio skyriaus laisvi etatai, juk dirba kitų skyrių specialistai, o kokia gi jiems alga mokama, skyrius turi tikslinę dotaciją kaip ir vaikų teisės, kur skyriau pinigai, gal teismo išlaidoms ,…vertėtu pasidomėti,.. ir kur valstybės kontrolė,…o skyriaus funkcijos kaip vykdomos jau susidūriau, tėvui kaip uždeklaravo iš karto ekoagros skambučio sulaukia,…gal Jūratėlė pakrutintu smegenis, kas mokės ūkininkui,…o va tas kas moka, geriau sekretore,,,,gražu,…

 20. patyčios sako:

  tyčiotis

 21. patyčios sako:

  kiek dar galima tyčios iš žmonių? Kada jos sustos?

 22. cha sako:

  diedai ima sekretores mergaites, kad kavos paruoštų ir papildomų malonumų suteiktų. Ar patiks Pinskui pačios sumanymas?

 23. Laima sako:

  Še tau bobos devintinės. Tai visiški netikėliai, tai jau iki aukštumų pakelti. Ar perkaitote? Kairė nežino ką daro dešinė.
  O šiaip tai p. Gediminą nuoširdžiai sveikiname. Jis vertas aukštesnių pareigų. Geras specialistas buvo.

Jūsų komentaras:


penki × = keturiasdešimt

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt