Konflikto metu nužudė sutuoktinį    Kur keliauja Savivaldybės biudžeto bei Kelių priežiūros ir programos lėšos    Apklausa apie buitinių atliekų išvežimo paslaugą    Profesinės sąjungos Širvintose veikia    Teistiems dėl korupcijos asmenims siūloma dešimčiai metų užkirsti kelią į rinkimus   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ko trūksta, kad širvintiškių susisiekimas su Ukmergės ligonine būtų patogesnis? (galite rinktis kelis atsakymus)

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
 • +24°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +25°
  Giedra, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
2018 birželio 18 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Savivaldybės administracija ir vėl tyčiojasi iš žmonių (VIDEO)

DSC_0013x*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Foto ir video autorės *

             Vakar buvo paskutinė diena, kai Savivaldybė galėjo apskųsti Teismo sprendimus dėl A. Miliuko ir D. Kazlauskienės neteisėtais pripažintų atleidimų. Šiandien ryte teismų sistema rodė, kad sprendimas nėra apskųstas, o byla perduota archyvui.

              Todėl iš pat ryto – lygiai 8 val. – abu atleistieji atvyko į Širvintų rajono savivaldybę ir pateikė prašymus dėl darbo.

                 Lygiai aštuntą valandą Algirdas Miliukas ir Danguolė Kazlauskienė įžengė į Širvintų savivaldybės „Vieno langelio“ kabinetą. Abu pripažinti neteisėtai atleistais iš darbo ir sulaukę Teismo sprendimo įsiteisėjimo, jie atvyko į teisėtą savo darbovietę ir pateikė pageidavimą dirbti savo darbo vietose. Šiandien 7 val. ryte Teismo elektroninėje erdvėje buvo matoma informacija, kad šių dviejų savivaldybės darbuotojų bylų sprendimai yra įsiteisėję. Tai reiškia, kad šiandien jie privalėjo atvykti į savo darbo vietą ir dirbti, kitu atveju jiems būtų fiksuojama pravaikšta. O už pravaikštą darbuotojas gali būti atleistas iš darbo.

              Įregistravę savo prašymus dirbti, abu specialistai nuėjo pas Administracijos direktorę prisistatyti ir sužinoti, kur jie turėtų dirbti ir kokias pareigas eiti. Administracijos direktorė labai nustebo, pamačiusi savo darbuotojus. Ji, pasirodo, net nežinojo, kad jau suėjęs terminas. Savivaldybės teisininkė R. Maleckaitė susisiekė su savivaldybės advokatu, kuris patikino, kad vakar apskundė Teismo sprendimą ir išsiuntė registruotą laišką Teismui. Kodėl prisijungimą prie Teismų elektroninės sistemos turintis advokatas neperdavė apskundimo internetu – sunku pasakyti. Kas paneigs, kad tai nebuvo sąmoningas bandymas sugaišinti ir suklaidinti į darbą grįžtančius darbuotojus. 

Pasirodo, kad dokumentas internetu atkeliautų iš Vilniaus į Širvintas, reikia laukti gerą valandą. Keista, nes net eilinis paauglys internetu persiųsti dokumentą geba per minutę. 

              Darbuotojams pareikalavus pateikti tai įrodančius dokumentus, jiems liepta laukti. Pasirodo, kad dokumentas internetu atkeliautų iš Vilniaus į Širvintas, reikia laukti gerą valandą. Keista, nes net eilinis paauglys internetu persiųsti dokumentą geba per minutę.

            Išstudijavę gautą dokumentą, darbuotojai dar kartą kreipėsi į administracijos direktorę. Mat dokumente nėra parašyta, kokia konkrečiai korespondencija yra siųsta ir ar ji susijusi su byla. Paprašę administracijos direktorės raštu parašyti dokumentą, kad jie šiandien dirbti negali, sulaikė priešiškos reakcijos. Pirmiausia D. Kazlauskienei buvo prikišta, jog jai derėtų apsispręsti, kur ji norinti dirbti ir kodėl ji šiuo metu nėra darbo vietoje. Ir tik A. Miliukui pasiteiravus, ar tai nėra grasinimas, direktorė susitvardė. Dokumento ji nepateikė ir liepė „viename langelyje“ palikti prašymą. O derėtų neužmiršti, kad į raštus savivaldybė gali atsakyti tik po dešimties dienų, kilo klausimų, ar taip nesielgiama tyčia? Gal tikimasi užfiksuoti jų pravaikštas, kurios taptų pagrindu jų pačių atleidimui?

           Pasitarę su advokate abu neteisėtai atleistais pripažinti darbuotojai savivaldybės patalpas paliko. Sugaišę keletą valandų jie tesužinojo, kad jų naudai priimtas Teismo sprendimas yra apskųstas. Jų laukia naujas teismų maratonas.

           ”Krašto naujienų” žiniomis, 23 val sistemoje vis dar buvo rodoma, kad nutartis įsiteisėjo.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. Laima sako:

  O kodėl vargšė? Ji jauna, protinga ir žavi moteris. Gi ne klipata kokia tai. Vargšas žmogus yra likimo nuskriaustas, o ji tikrai pati sau renkasi gyvenimo kelią.

 2. xx sako:

  Varkse ingrida.. lb jau daug jai srebt reikes..

 3. paskutiniam sako:

  Merė nesikiša ten, kur ne jos reikalas. Kas pazrašė, tam ir košę srėbt.

 4. as sako:

  pakraupusi,,,, o ko didzioji mere neislindo? i krumus dedas po truputi?

 5. ot sako:

  nu bet elgesys tai nežmoniškas. Kam tie gąsdinimai?

 6. kaip suprast? sako:

  Kaip suprast tą raudoną sakinį gale? Tai taip išeina, kad neapskundė?

 7. nu nereikia sako:

  jau šitaip tyčiotis iš žmonių. Negi valdžia nesupranta????

 8. Tikra bėda, sako:

  Tikra bėda, kad Sibiro neturim. Išgrūstų visus atleistuosius ir dar su visom šeimom, kad nedrumstų skaistaus Širvintų dangaus. Juk iki šių “protingų mergaičių” valdžios Širvintose nei medžiai augo, nei gėlės žydėjo, nei saulė švietė. O va dabar tai švytim, net žaibai žybčioja. Ir kiek dar tempsim tą mėšliną virvę, negi iki rinkimų?

 9. to rado sako:

  tai kur gi čia šmeižimas.

 10. rado sako:

  rado KERSTO NAUJIENOS kom pasinaudoti,kad tik pasmeizt

 11. Akivaizdu, sako:

  kad buvo bandyta dar kartą pasityčioti iš neteisėtai atleistų darbuotojų. Nemanau, kad advokatas nesugebėjo įkelti apskundimo į sistemą. Bet darbuotojai, pasirodo, ne iš kelmo spirti, nesileido “išduriami”. Valdovėms teks labiau pasistengti.

 12. Pamastimas pries miega sako:

  Galas ateina is lieto ir netiketai pasivis mirtis ji bus grazi bet tu jos nematis

 13. xx sako:

  Cirku cirkas. Ar jom paciom negeda?

 14. na sako:

  ir kada joms ateis galas.

 15. Monika sako:

  nesugebėję apskųsti teismo sprendimo elektroniniu paštu, o skusdami paskutinę minutę paštu(kas šiais laikais atgyvena),savivaldybės vadovė išsidūrė pati save.

 16. Kazlauskienei ir Miliukui sako:

  Sėkmės tolimesniuose teismo procesuose, stiprybės ir atkaklumo. Nenusiminkit ir nepasiduokit, Jūs palaiko daugybė žmonių, KN taip pat kaip matau palaiko, o viešumas didelė jėga.

 17. sako:

  PATALPA FILMUOJAMA. Super užrašėlis. Mūsų ponioms jau trūksta dėmesio? Priprato kad filmuodavo ir rodydavo kas savaitę per visas tv, o dabar pačios sau filmukus kuria? Siūlau, televizoriaus ekrane, kabančiame pirmame savivaldybės aukšte, rodyti tiesiogiai kaip realybės šou. Lai visi grožisi. O gal kurs filmą, ir kaip ataskaitą dalins visiems ir visur diskeliuose, kad matytume kokia sunki ir nepakeliama vadovių kasdienybė.

 18. Skaitytoja sako:

  Susitvarkė poniutės kabinetus, apsistatė naujais baldeliais, bet žmonėms prisėsti kabinete vietos nerado. O gal tik išrinktiesiems sėdimos vietos, o kitiems stovėti arba koridorius laukimui. Gal savivaldybei reiktų pasisamdyti etikos specialistą , kad pamokytų . Mes kiekvienas esam šių valdovių darbdaviai ir su kiekvienu privalo elgtis pagarbiai.

 19. Bjauru sako:

  Elgesys peržengia visas ribas. Ir Dievo Jūs nebijote.

Jūsų komentaras:


devyni + du =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt