Užuojauta Gintarui Amankavičiui    Širvintose įtariama didelio mąsto gyvūnų nepriežiūra    Gegužės 31 d. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis    Vidaus reikalų ministerijos iniciatyva pradėtas tyrimas dėl projektų Širvintose    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Giedra, be kritulių
 • +15°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +14°
  Giedra, be kritulių
2018 gegužės 27 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Teismas: Zita Svetlikauskienė atleista neteisėtai

DSC_0002x

        Širvintų rajono apylinkės teismas viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovės Zitos Svetlikauskienės ieškinį Širvintų rajono savivaldybės administracijai dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo ir nusprendė:

 • Pripažinti ieškovės Zitos Svetlikauskienės  atleidimą iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos specialistės pareigų DK 129 straipsnio pagrindu neteisėtu.
 • Panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės 2015 m. gruodžio 7 d. įsakymą Nr. 10-933 ir grąžinti ieškovą Zitą Svetlikauskienę į Širvintų rajono savivaldybės specialistės ar lygiavertes pareigas.
 • Įpareigoti Širvintų rajono savivaldybės administraciją sumokėti ieškovei Zitai Svetlikauskienei po 447,72 Eur vidutinį darbo užmokestį už kiekvieną mėnesį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo jos atleidimo iš pareigų dienos iki teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos, išskaitant jai išmokėtą 5 mėnesių išeitinę išmoką.
 • Priimti ieškovės Zitos Svetlikauskienės ieškinio reikalavimo priteisti iš atsakovo 5 procentų metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo atsisakymą ir civilinę bylą šioje dalyje nutraukti.
 • Priteisti ieškovei Zitai Svetlikauskienei  iš atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos 1050 Eur teisinės pagalbos išlaidų.

           Sprendimas gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos Vilniaus apygardos teismui per Širvintų rajono apylinkės teismą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

20 Komentarai (-ų)

 1. Bet gi sako:

  tie visi teismai kai kam kaip nuo žąsies vanduo, visiškai dzin. Tai kaip čia dabar gyvensim, kas būna už teismų sprendimų nevykdymą? Gal nieko?
  Jeigu neklystu, rytoj turėtų išeiti į darbą viena bibliotekininkė.

 2. Laima sako:

  Elvyra teismą laimėjo :) su kuo ją labai ir sveikinu. Šaunuolė advokatė. Elvyra taip pat.

 3. įdomu sako:

  O gal kas žino šios dienos teismo rezultatus?!:)

 4. Paprastam žmogui sako:

  niekas nerūpi. Net tai, kad merės darbai eilinį kartą skiriasi nuo jos žodžių…

 5. Ei, žmogau, sako:

  pažiūrėsim ką sakysi, kai tave išspirs arba kai tavo reikalo niekas nesutvarkys, nes dabar į tas vietas įsodinti arba visiški neišmanėliai beraščiai, arba tų darbų niekas nedirba. Gal tada bus kaltas Lansbergis, nes sugriovė viską

 6. žmogus sako:

  Arpaprastam žmogui rūpi iš šiltų kėdžių išspirtų valdininkų užpakaliai?Ko čia reikšmintis? Ar dirbo Zosė ar dabar Frosė man tas pats, svarbu, kad kažkas mano reikalą sutvarkis.

 7. Laima sako:

  Pirma, sveikinu visus, kurie išdrįso ir kreipėsi į teismą, antra, sveikinu tuos, kurie jau savo bylas laimėjo, trečia linkiu sėkmės visiems kitiems bylose dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo, ir ketvirta – teisėjai priima tokį sprendimą, koks yra vadovaujantis teisės aktais, o ne savo simpatijų ar antipatijų nuožiūra, kaip tai darė mūsų valdančiosios. Už tai teisėjams reikia padėkoti. Ačiū.

 8. Ačiū sako:

  Ačiū už geras žinias. Ačiū, kad informuojate. Ačiū atleistiesiems, kad kovojate. Ačiū teisėjams. Jie gerokai pakilo daugelio akyse.

 9. skaičiuoju sako:

  Kiek į teismus kreipėsi? Apie 20? Tai artėjam prie vidurio. Nu super

 10. valio sako:

  Pergyvenu kaip ir už Žalgirį

 11. sakau sako:

  Kaimams labai reikia popierinio laikraščio. Kaimo žmonės ir pensininkai neturi interneto. O jiems tokių naujienų reikia.

 12. Justas sako:

  Dėl Širvintų krašto – gera idėja, kad visi masiškai imtų skambinti ir rašyti jiems apie tai. Gal tada sureaguos. Bet tam reikia ne vieno, o daugybės žmonių. Aišku, gali pateikt informaciją klaidingai…

  Na, savivaldybės vadovės tikrai neprisiims atsakomybės. Opozicija yra silpna, nors ji bendrai galėtų kreiptis į teismą, kad būtų iš jų kišenės išskaičiuota. Buvo, kad buvęs Vidaus reikalų ministras pralaimėjo bylą ir priteista buvo iš jo, dėl atleidimo.

  Graudu, kad Savivaldybės advokatai kviečia liudyti žmones, kurie prisiekia padėję ranką ant Konstitucijos sakyti tiesą, bet meluoja.

 13. Asmeninę sako:

  atsakomybę šiandien prisiėmė savivaldybės direktorė?

 14. Prieš tai rašiusiam sako:

  Jei jų nepasiekia tokia svarbi info, gal mes skaitytojai skambučiais jiems praneškim ir paprašykim informuoti visuomenę.

 15. Taip sako:

  Širvintų krašto žurnalistai prastai dirba, visai naujienų nežino. Tik merės nuotraukos ir dainos apie šviesią ateitį. Kaip Šiaurės Korėjoj

 16. Jo sako:

  Och kaip reiktų taikyti asmeninę atsakomybę, atšoktų noras tokias klaidas daryt. O dabar, ką joms mūsų pinigų gaila? Tikrai ne.

 17. @ sako:

  Pagarba drąsiems ir atkakliems, išdrįsusiems kovoti su krištoline tvirtove. Net neturėjau abejonių kad sprendimų pabaiga bus tokia. Sėkmės ir kitiems atleistiesiems, ypač Elvyrai rytoj.
  Iš tiesų smagu matyti kaip vieni kitus palaiko, Neringai ačiū iž pateikiamą informaciją, juk ŠK apie tai net žodeliu neužsimena.

 18. meldžiu sako:

  Duok, Viešpatie, atleistiesiems kantrybės, teisėjams profesinės išminties, o rašantiems drąsos. Opozicijai metas galvoti apie tai , kaip išreikalauti , kad merė iš savo kišenės sumokėtų.

 19. žinau sako:

  Žinau, kad Neringa skaičiuoja :-)

 20. tai sako:

  Gal kas gali paskaiciuoti kiek savivaldybe is musu kiseniu tures sumoketi uz bilas?
  Ir be abejones sweikinimai tiems kas isdryso kovoti

Jūsų komentaras:


trys + keturi =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt