Išvyka į Vilniaus Muitinės muziejų    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva    Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu Širvintose    Ar reikalinga “Piliečių tribūna”?    Širvintų "Atžalyno" progimnazija tarp setynių mokyklų, geriausiai maitinančių mokinius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Giedra, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų rajoną valdo viena didelė šeima

atsisiųsti* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

            Lietuvoje mėnuo nuo Motinos dienos iki Tėvo dienos vadinamas Šeimos mėnesiu. Niekas nepaneigs, kad šeima yra pati didžiausia vertybė ir nuo jos gerovės priklauso, kaip žmogus jaučiasi, kiek jis iniciatyvus, žingeidus ir geranoriškas.

            Šeimų yra įvairių – vienos mažos – vos dviejų asmenų, kitos didesnės – su vaikais, seneliais ir kitomis giminėmis. Tačiau yra Lietuvoje ir politinių šeimų – partijomis vadinamų. Žinoma, nieko blogo, kad žmonės buriasi draugėn, kad kartu siekia bendrų tikslų. Už iniciatyvumą juos tik pagirti dera.

              Blogiau tuomet, kai tų šeimų galvos vieną kalba, o kitą daro. Štai Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir prieš rinkimus, ir po jų per įvairias televizijas vis primena, kad Širvintose buvo DIDŽIULIS ŠEIMŲ KLANAS. Matot, Šilumos ūkio vadovo žmona dirbo toje įmonėje valytoja, o sūnus – rajono vicemeru buvo. Nežinia, ar jau tokios pelną nešančios yra ir buvo Šilumos ūkio valytojos pareigos. Bet mes svetimų pinigų neskaičiuosime. Juo labiau, kad minimos šeimos sūnus vicemeru tapo tėvui jau senokai vadovaujant Šilumos ūkiui.

              Tačiau, kai nuolat eskaluojamas „šeimų klanas“, ėmėme ir suklusome: o ką, jei jis išties egzistuoja? Todėl besibaigiant Šeimų mėnesiui ėmėme ir paskaičiavome ne tik šiuo metu Širvintų rajono savivaldybėje dirbančius šeimos narius, bet ir didžiąją – partinę – šeimą:

 • Širvintų savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja  E. Pečiukaitienė, o jos anyta Širvintų Komunalinio ūkio meistrė.
 • Savivaldybės Vidaus audito skyriaus vyr spec. A.V.Maslinskienė, jos sesuo J.Pukaitė (buvusio tarybos nario nuo DP A. Astiko vaikų motina) soc.paslaugų centro LEP direktorė. A.V. Maslinskienės ir J. Pukaitės  mama G. Pukienė dirba soc.pasl.centre liftininke, o Maslinskienės anyta naujoji Neįgaliųjų draugijos pirmininkė.
 •  Širvintų  raono savivaldybės Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus vedėja L.Braškienė, buvusi DP sąraše savivaldos rinkimus.  Jau tapo PSPC vadove, nes dalyvavo konkurse vienintelė. Jos sūnus M.Braška laimėjo konkursą ir tapo Vaiko teisių apsaugos sk. vyr. specialistu.
 • Širvintų rajono savivaldybės Investicijų skyriaus vedėja – darbietė D.Audėjutė.
 • DP kandidato J.Jagmino žmona,R.Jagminienė – Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.
 • DP tarybos nario R.Maršalkos dukros: J.Meškutavičienė – Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja. D.Vinciūnienė – LEP Meno mokyklos ir švietimo centro direktorė.
 • Žemės ūkio ir turto valdymo skyriuje darbietis M.Staniulis (vyr . specialistas).
 • Savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. Spec. B.Kontrimavičienė, o jos vyras advokatas, atstovaujantis savivaldybę ir jos įstaigas kai kuriose atleistųjų bylose.
 • DP koalicijos partnerės taryboje TSLK narės Sakalauskienės dukra G.Oršauskienė vyr. spec. Socialinės paramos skyriuje.
 • Darbiečiai seniūnai: Alionių sen. ir LEP Zibalų sen. S.Bankauskas. LEP Jauniūnų N. Lubytė. Musninkų – B.Jankauskienė, buvusi saraše DP.
 • DP sąraše buvusi V.Daugelienė vadovauja net trim įstaigoms: UAB Širvintų knygynas, Širvintų viešajai  bibliotekai ir Širvintų vaistinei. Pastarųjų dviejų įstaigų ji LEP vadovė.
 • UAB Širvintų šiluma ir Širvintų komunaliniam ūkiui vadovauja nauji merės paskirti vadovai R. Ragauskas ir J. Rinkevičius.
 • LEP kultūros centro direktorė R. Bareckaitė. Jos mama S.Bareckienė Socialinių paslaugų centro padalinio vadovė (vienu metu ji vadovavo centrui), o tėvas A.Bareckas, tam pačiam centre elektrikas.
 • Socialinių pasaugų centre vyr. Buhalterė –  Gintarė Cvekelienė, dirbusi rinkimų komisijose nuo DP.
 • DP tarybos narys R.Stepaitis yra kultūros centro diskotekininkas (beje diskotekos nelabai ir vyksta, ką dirba neaišku), jo gyvenimo draugei L.Brivinskaitei sukurta darbo vieta ir ji tapo UAB Širvintų šiluma direktoriaus padejėja.
 • Musninkų bibliotekoje dirba aktyvi darbietė P.Adukauskienė.
 • Savivaldybėje dirba ir daugiau  specialistų galimai DP ar jai prijaučiančių specialistų: L.Sinkevičienė, D.Mičelienė, D.Redeckas, R.Gudeikis, Š.Baronaitė, I.Kananovič, …..
 • Mokykloms vadovauti skirti irgi galimai savi: Zibalų – S.Kaminskienė, Bartkuškio – D.Kalesnikienė.
 • O štai merės laikraštyje straipsnius rašo išskirtinai DP tarybos nariai.
 • Širvintų sporto mokyklai LEP vadovė Alina Zapolskienė, kandidatavusi su DP.

            Pažiūri į Širvintų rajono savivaldybės pastatą ir supranti – jis palengva tampa DP namais…

         Štai tokia gausi šeima vadovauja Širvintų rajone. Ką į tai atsakytų rajono vadovė? Kartą žurnalistams ji jau atsakė – darbo partijos žmonės irgi nori darbo. Su tuo nesutikti negalime. Bet derėtų prisiminti, kad darbo ir pajamų šeimų išlaikymui nori kiekvienas padorus pilietis. O kur merė dės savus, kai sugrįš visi atleistieji, kurių jau net šešiolika pripažinta atleistais neteisėtai? Visų į merės ir administracijos direktorės sekretoriaus/ės  vietą juk nesukiš…

           Jei mūsų gerbiamas skaitytojas pastebės, kad ne visus surašėme, būsime dėkingi, jei sąrašą papildysite. Jų tikrai yra: seniūnaičiai ir taip toliau…


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

75 Komentarai (-ų)

 1. Oooii sako:

  O tai to sportininko Dainiaus Balkio neidarbino ar ir jis ten dirba?

 2. Simona sako:

  Jauniūnų sen.raštvedė gerai pasidarbavo per rinkimus,todėl ir gavo šį darbą.

 3. Vilma sako:

  Dar abi Audiejūtės dirba savivaldybėje.

 4. Partiečiai sako:

  Netgi Jauniūnų sen. sekretorė atvažiuojanti iš Širvintų darbietė.Ką kaimuose bedarbių nėra?

 5. Giminės sako:

  Kielienė su Kielianka.

 6. vaiko teisės sako:

  kalba, kad vaiko teises ryt atskirs nuo socialinio. Tai taip išeina, kad Vidmantienė grįžti turi. Juk vyriausybės atstovas apskundė, o teismas pripažino sujungimą neteisėtu. Ir Žiedovainį turi grąžint. Kas išeis? Padlyza?

 7. nekaltai priimtiems sako:

  nu, tai katras užleisit vietą grįžtančiam???

 8. Anonimui sako:

  Sakot, “Slykstu yra pulti niekuo detus zmones”? O niekuo dėtus žmones išspirti iš darbo be jokių paaiškinimų ir nesilaikant galiojančių įstatymų galima? Keisti, vienok, tamstos standartai, tiesiog labai mėlyno atspalvio.

 9. Anonimas sako:

  Sąžine pradejo grauzti uz toki smeizta?????? Kam dar teisintis??? Slykstu yra pulti niekuo detus zmones.

 10. Anonimui sako:

  Daug žmonių dirbo po 20 ir 30 metų, bet pasikeitus valdžiai į tai niekas nežiūrėjo kai prireikė jų vietoje įdarbinti savus tai ir buvo atleisti. Kažin tos išvardintos ponios dabar ar dirbtų jeigu neturėtų pas ponią užtarimo

 11. Ojojoj... sako:

  Jau dabar tai tikrai aštuonkojis raizgosi Širvintose, o jo čiuptuvuose daug kas įkliūna, čia komisaras Katanijo bejėgis, nes povandeniniai rifai augina gražius ir spalvingus koralus, palankius aštuonkojams daugintis…oi kaip viskas čia pinasi- gal Širvintos labai palanki terpė…? https://youtu.be/wtng11JJaac

 12. azartas sako:

  nu kaip visiems straipsnis užkliuvo! Gerai druskos papilta. Taikliai.

 13. ir aš Justinai sako:

  Tamsta gerai pastebėjot apie pachmielingus. Vienas neprastai prisidirbo viešumoje. Dabartinis klapčiukas.

 14. JUSTINAI sako:

  “dabar daugeliui kojos nuo pažastų”

 15. klaustukas sako:

  Gelvonuose Četrauskaitė- Chatkevičienė ne Ingridos vyro giminė?

 16. Mėlyna tiesa sako:

  Viskas čia melas. Nu nedirba šitie žmonės arba jie nėra giminės. Ir vienos darbiečio nei vieno naujo neįdarbino. Ir kitų partijų žmonių niekas iš darbo neatleidinėjo, ir teismų nebuvo, ir niekas nelaimėjo.

 17. Anonimas sako:

  Sitaip meluoti nedera. Net komentaras isvartomas taip, kaip norisi, kaip priimtiniau. Melas yra niekingas ir akivaizdus smeizimas rasytojai akciju neprideda.

 18. anonimui sako:

  patvirtinot tai kas anksčiau buvo parašyta, dirbo žmonės nepriklausomai kokiai partijai atstovavo.Fakto nepaneigsite, kad kitų partijų atleidžiami ir priimami tik darbiečiai ir labai jų tarpe daug susietų giminystės ryšiais.

 19. Anonimas sako:

  to super

  Apsigraibyk ir netoleruok melo.

  Pečiukaitiene komunaliniame dirba apie 40 metu ir net marcios dar nepazinojo, Jagminine sveitimo skyriuje maziausiai 15 metu, Pukiene liftininke maziausiai 30 metu, Vinciuniene direktore maziausiai 20 metu. O Maslinskienei neigalumo valdzios pavydeti tikrai nereikia. Kikevienas sveikatos nori. Tai tik keli rasytojos superines briedo pavyzdžiai. Po kiekviena pavarde slypi istorija. Tai pagal superine rasytoja iseina, jeigu zmogus turi giminiu, tai jam nei dirbti, nei valgyti nereikia, tik i sulini stacia galva sokti reikia. Visiskas nusisnekejimas, viska valdyti gali tik atleistieji ir einantieji per teismus ir ju didzdioji rasytoja???? Bjauru taip meluoti.

 20. super sako:

  >Anonimas

  Joki0 melo čia nėra. Nenusišnekėkite. Viskas tiesa, ir labai gerai, kad rašytoja kovoja su Pinskuvienės bjauriais valdymo metodais.

 21. Anonimas sako:

  Skelbiamas melas ir smeizimas. Geda geda

 22. širvintiškė sako:

  teisingai KN pastebėjo, tik DP tiesa akis bado. Kai neturite kompetencijos per gyvenimą ko nors pasiekti, tai atimate iš kitų jėga. Viskas grįžta bumerangu, tik pagalvokite ar ilgai džiaugsitės.Neringa šaunuolė, kad viešinate.DP niokoja viską, jau ir alėja nereikalinga, dar jos nebuvo, kai alėja augo, barbarizmas. Kur Romas S. gal nemato, ar jums nesvarbu, gerbkite tai kas buvo puoselėta.

 23. Ai ai sako:

  Gal poliklinikoje ir kitose sveikatos įstaigose neliko nei vieno psichiatro? O gal karštis nekuriems kelia problemų, bet regis atslūgo karščiai.

 24. super sako:

  >geriau

  Nejaugi rašytojos vyrui internetą pajungė?

 25. Nesuvokiantis sako:

  Nera turbut nieko baisiau kai neturint argumentu bandoma kalbeti apie fizinius asmens duomenis. Slykstu

 26. Taigi sako:

  Vaizdas toks susidaro kad sirvintose vien tik priesai.9

 27. Oho sako:

  Prabudo didzioji komentatatore

 28. Cha sako:

  Kazkas nesveiko1

 29. geriau sako:

  pergėrusių pijokų neprileiskit

 30. prašaymas sako:

  išjunkir durnyne internetą., kad šizofrenikai komentarų nerašinėtų

 31. super sako:

  >žmogus2
  Rašytoja po jokia veliava neina. Kas pamoka, ta ir buciuoja. Ir taip, berods nuo Astiko “Širvintos” laiku.
  Šeima gi maitinti reikia.

 32. žmogus2 sako:

  Sarasas buvusiuju 4 kartus didesnis, pradedant Visacku seima ir baigiant Jasiukeviciumi. Per viduri vyniojasi kvadratais ir kubais: skyrių vedėjos, specialistes, seniunai, mokyklu vadovai, padaliniu vadovai, kitokie veikejai, kurie po Pinskuvienes pergalės KN naujienu klapčiukais patapo ir šmeizė be perstojo, tik po PUIKIOSIOS reorganizacijos aprimo, nes apkarpe sparnelius. O ir pati rasytoja su kokia veliava eina? Kieno samdyta? Visur tik melas ir smeiztas.

 33. žmogus sako:

  Šeimų nepažįstat? Cesiunai, Sargeliai, dar bibliotekoj dirbo Taparauskiene ir jos sesuo… Galima skaičiuoti daug. ir socdemų, ir valstiečių, ir dar… Kas gi dabar nutiko kitaip?Tegu meta akmenį tas, kas be nuodėmės.

 34. Dar įdomiau sako:

  Šilumos tinkluose be visų paminėtų dar daug savų besėdinčių ir nieko neveikiančių yra,nepritariančių ponioms ten gal jau mažai ir beliko, o Jaroslavas,žmonės kalba, kad yra ponios ir jos motinos namų ūkvedys. Jeigu čia tiesa, tai kiek jis gali dirbti, juk du ūkius sutvarkyti laiko ir jėgų reikia, koks dar darbas papildomas gali būti.

 35. vargšele marimar sako:

  tik turintis problemų lovoje viešai bando lysti į svetimą lovą. Užuojauta marimar tau. Žmogaus privatus gyvenimas -žmogaus nuosavybė.

 36. super sako:

  >marimar

  Su vyru jus ča rimtai? Kas pas tokią į lovą eis?!?!

 37. marimar sako:

  Jelena- Gerbiamos merės kadencija dar nesibaigė ir ji savo pažadus žadėjo įvykdyti iki 2018 metu…. ir jei nekaišios pagaliu į kojas tokios kaip Neringa… o Neringai siūlyčiau vyrą geriau susirast nakčiai gal ir jos tada gyvenimas sušvis nes dabar mato tik tamsa visur aplinkui :D :D :D

 38. Puma sako:

  Visi visi,už mere ŽIVILE PINSKUVIENE.Už jos siekius ir norus.

 39. ir aš Neringai sako:

  Vienok neprastai gyvatyną sujudinot. Šaunuolė. Subtiliai DP skaityt prikviečiat. Tik labai prašau, nepasiduokite. Mums Jūsų reikia.

 40. Neringai sako:

  oho koks puolimas iš DPistų pusės.

 41. paskutiniam sako:

  Jei paneigsite bent vieną čia paskelbtą faktą, įsipareigoju ne vieną bambalį, o visą jų pakuotę nupirkt tamstai.

 42. EW sako:

  BuVUSIŲjų kompetencija matyti is komentarų ir kvailų rasinelių. Tik melas ir smeiztas KN klesti, o merė toliau kuo geriausiai dirba. Ir visi linkime jai sėkmės, nes niekas nieko iki sio nedare, o dabar tik trukdo.

 43. kad sako:

  kad dp kompetencija ciulpimas… kaip generoras moko taip ir ciulpia

 44. marusiai sako:

  gal kas jau ir verkia , bet tikrai ne krašto naujienos.Panašu, kad dp narius veda i pasiutimą paprasta tiesa:anksčiau dirbo žmonės nepriklausomai kokiai partijai priklausė.Ir nebuvo girdėti jokių rietenų, teismų.Dabar į dirbą priimama tik vienos partijos žmones, o jų kompetencija………………gėda.

 45. marusia sako:

  kersto naujienos ar nustosit verkt.

 46. to nebesvaikit sako:

  susiraskit neseniai rašytą skyriuje „Politika“ str. „Ant mūsų nereikia lipti“, gal kažką suprasite, gal jis privers susimąstyti

 47. Dar įdomiau sako:

  Šilumos ūkyje ne tik Brivinskaitė, bet ir “savas” vyr. finansininkas, ekonomistas priimti, neaišku kokias pareigas atlieka Jaroslavas, su tarnybine Honda važinėja kaip su nuosava. Įdomu kokius stebuklus turės gyventojai, gal už šilumą
  mokėsime perpus pigiau, bet kol kas kaina po truputį didėja

 48. To nebesvaikit sako:

  Pasidomėk kada buvo parašyti projektai kalnalaukio gatvės remontui ir kiti. Krištolinė tada dar tik galimai pirko kalinių balsus kad į seimą patektu.

 49. jelena sako:

  bet anksciau buvo daroma viskas teisetai, projektai rasomi ir taip tiliau, o dabar pirma padaro paskui baudas moka ir dar paskiausiai projektai perkami, nes padaryti teisetai nemoka… metai praejo ar bent viena projekta parase? ar bent kazka teiseto padare? keliu remonto projektai buvo rasomi detalizuojami,,,o jai atejus kai kurios gatves dingo is saraso,,, nes tu keliu nematys kiti,,, num bet viskam savo laikas ir tikrai tikiu kad kazkam gali tai reiksti ne tik administracines baudos,,,
  ir kur dingo meres pazadai? parkas, tiltas, autobusu stotis, bandeline?a?

 50. nebesvaikit sako:

  Tebunie tai šeima ar klanas, tegu deda sau į kišenę negaila, bet darbai vyksta miestelis atsigauna iki Živilės niekas nieko nedarė ir tik į savo kišenę pinigėlius krovė.Taip, kad mažiau verkit o džiaugitės, kad kažkas vaikams žaidimų aikšteles padarė, kad šaligatvių dalį suremontavo, kad kalnalaukio gatvę pradėjo remontuoti, šiuos darbus senai reikėjo daryt, bet nei vienam anksčiau valdančiajam nebuvo idomu.Atsipeikėkit ir atsiminkit kaip miestas atrodė seniau ir kaip dabar?

 51. Pati geriausia diena sako:

  Tegyvuoja DP Pati Geriausia Pati Fainiausia Pati Protingiausia Pati Gražiausia Pati – Partija Visame Pasaulyje

 52. fe sako:

  Siaubinga beraštė.

 53. marimar sako:

  viska parodys žmoniu pasitikejimas mere kai ja išrinks antrai kadenijai ir dar kokiu skirtumu

 54. Irma sako:

  O kiek šeimų dar dirba savivaldybei priklausančiose įmonėse, pasidomėkit. Kiek girdėjau, Brivinskaitei nebuvo sukurta nauja darbo vieta, tai administratorės pareigos buvo pakeistos į direktoriaus padėjėjos pareigas, atleido buvusią darbuotoją,matomai nepatikusią poniai ir į jos vietą pasodino savo žmogų. Čia gi Širvintos, čia viskas galima

 55. Ai ai sako:

  Bet koks populiarumas KN darbiečių tarpe, net keista.
  P.S. sprendžiu iš komentarų.

 56. Prieš tai rašiusiam sako:

  O tai ko neprametė, kaip kitų partijų žmonių? Ką ne klanas?
  Nesiuskit iš pykčio, tiesą parašė. Tik matosi jog tiesa daug kam nepatinka.

 57. :) sako:

  Papildykit straipsnį parašydami kiek metų kiekvienas iš minimų žmonių dirba savivaldybėje :) man atrodo, kad vaizdelis pakis :)

 58. Marimar papasakokit sako:

  Kas gero įvyko ko nebuvo anksčiau. Kelių netvarkė, gėlių nesodino? O gal turit galvoje gerai kad keršto akcijom užsiiminėja ir mūsų pinigus kompensacijoms taškys. Na to tai tikrai nebuvo, nei vienas buvęs meras tiek teismų nepralošė.

 59. Marimar sako:

  Neringa tu publikuoji tik neigiama, užsakomi pas tave neigiami straipsniai. O kiek gero žmonems ir miestui padaryta-daroma nematai???

 60. Princesė sako:

  Teksto autore, o pasibaigus šiai kadencijai ant kieno tada pamazgas pilstysit? atsibodo jau skaityti pylstymą iš tuščio į kiaurą. Nustokit vieną kartą loti.

 61. Ir kam sako:

  Tai bent šeimynėlė. Kada Živilė tv laidose visai Lietuvai papasakos apie savo sukurtus klanus?

  Dar tebeskamba žodžiai: prie manęs taip nebus, na ir tikrai ne taip kaip buvo. Na neveltui buvo apdalinta epitetu MELAGĖ.

 62. maladec sako:

  nu net neistikėjau, kad tiek daug priviso šitų. Maladec, kad paskelbėt

 63. nepatiko sako:

  Oi, tik neverkite ir apie primityvizm1 nekalb4kite. Jūsų ponios laikraštyje iš žmonių parodijas darydavo, pripaišydavo visokių nesąmonių. Baisu gauti atkirtį?

 64. pildau sako:

  Musninkai. J. Kielienė kandidatavo su DP. Ji raštvedė seniūnijoje ir bendruomenės pirmininkė. Jos dukra V. Zakrauskienė seniūnijos soc.darbuotoja

 65. to taip sako:

  primityvas tik primityvą ir temato.

 66. Oho sako:

  Tai bent “šeimynėlė”, dauginasi kone šviesos greičiu. O kur dėsit likusius?

 67. www sako:

  Matosi supyko šeimynėlė, pajudino klaną. Nesinervuokit, vitaminai nuo nervų žūsta, o derlius darže dar neužderėjo.

 68. ar sako:

  Ar rasinuko autore bent zino, kas yra geda?
  Aiskiai – nezino, nes tokių kliedesių nerasytų.

 69. Emigrante sako:

  Grizau po 3 metu is vokietijos, gera sirvintose, grazu, viskas zydi, remontuojama, tvarkoma, matosi kad dabartine mere visa demesi sutelkia gyventoju gerovei. Dziaukites zomes kad brendat is duobes ir tampat patraukliu miesteliu

 70. Justina sako:

  Straipsnio autorei raštvedybos ir kalbos kultūros reiktų pasimokyti:)
  Tačiau, matoma, kad visi išvardinti, bent man pažįstami žmonės, yra puikūs specialistai. O kas liečia praeitą valdžią, ką galima pasakyti, nieko gero, susmirdę ir nevalyvi seniokai, bobulkos arba dar geriau, pastoviau su pachmielo kvapeliu. Fu! Ot tai specai buvo!

 71. NEJAUGI? sako:

  Nesupratau čia kažko – Širvintų Prania dirba Musnikų bibliotekoje??? O,įndomu, ar vidurinę baigusi? Pasirodo,nieko daug nereikia, insirašyk į darbo parciją,nuolat reikšk begalinę meilę ir ištikimybę merei, palakstyk su proklamacijom per rinkimus , sunesk Pinskuvienei pletkus-kas myli DP, kas-ne,ir darbas garantuotas, nors ir pensininkė ir dar ,manau, be JOKIO išsilavinimo. Kam kaimui kultūra, užteks jam ir chaltūros, tokios tokelės…Matyt, taip stiprinama motulė partija

 72. neris sako:

  mazoka klijentu is spadviliskio dvaro. gal zivilei baigesi prezervatyvai

 73. taip sako:

  Primityviai ir kvailai parašyta. Tiesiog ieškoma priekabių ir norima apšmeižti. KiTŲ komentarų nėra. Žema ir niekinga, kokia rašytoja, tokie ir rašinėliai.

 74. vilte sako:

  nieko cia gausaus nematau,rajone 17tukstanciu zmoniu o cia isvardinot tik kokiu 30 tai mazokai cia palyginus kaip buvo anksciau viskas uzurpuota

 75. Idomu sako:

  Gausi šeima tuojau teks kraustytis iš Širvintų visiems DP nariams nebeužteks vietos :D

Jūsų komentaras:


+ du = septyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt