Konflikto metu nužudė sutuoktinį    Kur keliauja Savivaldybės biudžeto bei Kelių priežiūros ir programos lėšos    Apklausa apie buitinių atliekų išvežimo paslaugą    Profesinės sąjungos Širvintose veikia    Teistiems dėl korupcijos asmenims siūloma dešimčiai metų užkirsti kelią į rinkimus   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ko trūksta, kad širvintiškių susisiekimas su Ukmergės ligonine būtų patogesnis? (galite rinktis kelis atsakymus)

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
 • +24°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +25°
  Giedra, be kritulių
 • +25°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
2018 birželio 18 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mere, baikite žeminti žmones!

Kęstutis Pakalnis

Kęstutis Pakalnis

*KĘSTUTIS PAKALNIS, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys nuo LLS (liberalai) *

          Besiruošiantys rinkimams kandidatai į merus deklaravo, kad viena pagrindinių mero pareigų – suvienyti rajono tarybą ir rajone gyvenančius žmones bendrai veiklai. Ir išties, kas jei ne rajono vadovas geriausiai tai gali padaryti? Tiek savo asmeniniu pavyzdžiu, tiek nuolat primindamas visiems apie tai, kad reikia gerbti ir išklausyti įvairias nuomones, nes iš jų gimsta tiesa. Deja, mūsų naujųjų vadovių darbai labai skiriasi nuo žodžių.

         Jau ne pirmą kartą Tarybos posėdžių metu ir kasdieniniame gyvenime pastebiu, kaip Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė žemina kitaip galvojančius ir iš jų akivaizdžiai tyčiojasi. Merės su pasimėgavimu demonstruojamas psichologinis smurtas jau peržengia bet kokias ribas. Pateiksiu tik kelis pavyzdžius, nors jų yra be galo daug.

Žeminami Tarybos nariai

         Kiekviename Tarybos posėdyje merė su malonumu pašiepia Tarybos narius – opoziciją už tai, kad jiems kyla klausimų, dažnai net neleisdama pasisakyti arba pabaigti savo mintį. Dar niekada nebuvo mūsų rajone, kad meras neleistų pasisakyti Tarybos nariams. Paprastai visus klausimus išdiskutuodavome iki galo, būdavo išklausomos įvairios, net ir labai skirtingos, nuomonės.

          Kartais merės replikos prilygsta gatvės niekadėjų lygiui, kai nėra pagarbos ne tik kitaip galvojančiam, bet ir išdrįsusiam kalbėti. Visa laimė, kad kol kas dar kumščių į darbą nepaleidžia. 

Kviečiu niekada neužmiršti, kad visai nesvarbu, kokias pareigas mes užimame, svarbiausia, kad visada išliktume žmonėmis ir gerbtume šalia esančius. Tai didžiausia žmogaus vertybė.

K. Pakalnis 

      Šlykštu klausytis, kai norinčiam pasisakyti Tarybos nariui merė pasiūlo labiau pasisukti į kameras, neva jis taip siekia populiarumo, bet užmirštama, kieno veidelis šmėžuoja kiekviename merės laikraščio puslapyje.

        Tačiau tuo pačiu merė ypatingai, netgi sakyčiau – motiniškai, globoja valdančiosios daugumos narius. Už juos net pasako, kada šie norėtų nusišalinti nuo klausimo svarstymo. Ar valdantieji tikrai nežino, ko nori, ar merė jais taip nepasitiki – sunku pasakyti. Bet matome tai, kas vyksta.

Tyčiojamasi iš buvusių darbuotojų

         Dar dirbdami žmonės, nepalaikantys „darbiečių“ politikos, skųsdavosi, kad merė ignoruoja jų poziciją, net nesiteikia išklausyti. Akibrokštu atleistieji įvardija ir faktą, kad atleidimo dieną jie gavo po merės atviruką Kalėdų proga. Žmonėms tai prilygo didžiuliam pasityčiojimui.

       Tačiau merė nenurimo. Grįžtančiam atleistajam į darbą pasiūlo visiškai jam nežinomas pareigas. Ir visai ne į laisvą pareigybę, o į pareigybę, kuri prieš kelias minutes dar buvo užimta. Permeta, (lyg benamę) sekretorę kitur, o jos vietą siūlo vyresnio amžiaus žmogui. Žinoma, gėdingų darbų nėra. Tačiau buvusiam eiliniam specialistui tapti vyr. specialistu jau yra iššūkis. Ir nesąmonė parašyta vadovės laikraštyje, kad žmogus teisėsi, bet dirbti nenori. Protaujantis žmogus juk supranta, kad aukštesnė kategorija apima daugiau funkcijų, kurios yra sudėtingesnės. Protaujantis žmogus taip pat supranta, kad nežinomų funkcijų negalės tinkamai vykdyti, todėl paprašo mokymų. Garbingas ir logiškas poelgis normalioje įstaigoje. Tačiau ne Širvintų rajono savivaldybėje. Kas paneigs, kad žmogui tyčia peršamos nežinomos funkcijos, jog galima būtų greičiau surašyti drausminę nuobaudą už jų nevykdymą?

Nevykdo Teismo sprendimo

          Merės, viešai deklaruojančios savo darbų skaidrumą, nepagarba ne tik žmogui, bet ir Valstybei bei jos institucijoms, glumina ne vieną. Štai Teismas nutarė neteisėtai atleistą darbuotoją grąžinti į jo buvusias ar lygiavertes pareigas, tačiau mūsų poniai merei – nė motais. Tyčiodamasi iš žmogaus, ji tyčiojasi ir iš teisingumo sampratos, iš visos Valstybės. Ar dera rajono vadovui taip niekinti Įstatymą?

         Na, tarkime, merė nesupranta Teismo frazės „vykdyti skubiai“. Nieko čia baisaus nėra. Tereikia pasiklausti įstatymus išmanančių specialistų – savivaldybės teisininkų arba paties Teismo.

          Bet ne. Merė mieliau toliau tyčiojasi iš žmogaus, versdama jį kasdien vaikščioti ir registruotis savivaldybėje. Noriu merės paklausti, ar žmogus, Teisme gynęs savo tiesą ir ją laimėjęs, nusipelnė tik paniekos ir pažeminimo? Ar taip keršijama žmogui, išdrįsusiam pasipriešinti?

           Lygiai taip pat elgtasi su Teismo sprendimu atskirti Vaiko teisių skyrių nuo kitų skyrių. Šį kartą administracijos direktorė pareiškia, kad kitų rajonų praktika leidžia jungti skyrius (tik nepamini, kad tie rajonai taip pat paduoti į Teismą dėl įstatymo nesilaikymo) . Direktore, ar jūs nežinote, ką reiškia Teismo sprendimas? 

 Jokios pareigos neatleidžia žmogaus nuo įstatymų laikymosi. Prieš įstatymą mes visi lygūs. Sakyčiau, kad su kiekvienomis aukštesnėmis pareigomis žmogui tenka ir aukštesni reikalavimai.

K. Pakalnis 

       Cinizmo viršūne pavadinčiau merės balsavimą „PRIEŠ“ šį sprendimą bei merės „susilaikymą“. Ar merė tokiu būdu praneša, kad Teismo sprendimas, paskelbtas Lietuvos Respublikos vardu, jai nėra rodiklis? O gal tai tik įnoringas kaprizas, rodantis, kad neišaugta iš to amžiaus, kai dėl kiekvieno įgeidžio piktai trepsima maža kojele?

         O dabar palyginkime su policijos darbu. Teismas nusprendė antradienį, kad komisariato vadas atleistas neteisėtai ir skubiai grąžinamas į ankstesnes pareigas. Trečiadienį jis jau dirbo savo ankstesnėse pareigose, nors iki tol jos buvo užimtos. Tiesa, pasirūpinta ir tas pareigas užėmusiuoju – jis paskirtas vadovauti kitam komisariatui. Taip išeina, kad Teismo sprendimą galima įvykdyti greitai, tereikia to norėti ir šiek tiek pasukti galvą.

Ko pavydima?

          Nesupratau, kam Tarybos posėdyje buvo prikaišiojama privačiam asmeniui? Man kyla klausimas, ar nebuvo pažeisti to asmens nepilnamečių vaikų interesai? Žmogus apkaltintas užėmęs butą, kuris jam nepriklauso. Žinau tą istoriją. Neįgaliai trijų vaikų mamai, stovinčiai eilėje socialiniam būstui, suteiktas laikinas būstas, kol atsiras kitas. Moteris turėdama negalią susikūrė verslą, kad galėtų viena išlaikyti savo vaikus. Mes visi suprantame, kad verslas nuo pirmų dienų milijonų neneša. Tokius žmones visuomenė turėtų palaikyti ir padėti jiems. Bet ne. Rajono merė viešai tyčiojasi iš moters, kaltindama tuo, ko ji nepadarė.

             Žiūrėdamas posėdžio įrašą galvojau, čia kas? Moteriškas pavydas? Ko žmogui pavydima? Ligos? Gerai išauklėtų vaikų? O gal sunkaus darbo? Ir nereikia jos kaltinti, kad rašo tik apie opoziciją. Štai prieš kelias dienas pats skaičiau ir mačiau merės, tele loto bilietais apdalinančios savus, nuotraukas Joninių šventėje. Tiesa, ar tai nevadinama papirkinėjimu?

          Beje, merė turėtų atkreipti dėmesį, kad būtent jos taip nekenčiamo laikraščio redaktorė nekarpo žmonių iš nuotraukų, kaip tai daroma merės laikraštyje. Jei dalyvavo rajono vadovės – jos ir būna nuotraukose. Taip kad ne keršyti jai reikia, o pasimokyti.

Vicemerė greitai mokosi

         Vicemerė Irena Vasiliauskienė, buvusi muzikos mokytoja, tremtinių vaikas, vargonaujanti bažnyčioje, net ruošusi katalikiškas šeimas santuokos sakramentui. Tačiau, regis, ir ji užmiršo krikščioniškąsias dorybes, pamynė žmogiškumą ir uoliai mokosi iš savo tiesioginės vadovės – merės.

              Štai vieno Tarybos posėdžio metu būtent ji pirmininkavo posėdžiui. Buvo nemalonu matyti, kai buvusi pedagogė žemino už ją vyresnį žmogų, kaip vaipėsi šiam kalbant (savivaldybė ir žiniasklaida visą posėdį filmavo, tad įrašą galima pažiūrėti).

               Paskutinio posėdžio metu vicemerė su pašaipa replikuoja Tarybos nariui, kad šis nesupranta projekto prasmės.

* * * * *

           Jokios pareigos neatleidžia žmogaus nuo įstatymų laikymosi. Prieš įstatymą mes visi lygūs. Sakyčiau, kad su kiekvienomis aukštesnėmis pareigomis žmogui tenka ir aukštesni reikalavimai. Todėl labai keista, kai merė nuolat skelbia, jog ji laikosi įstatymų ir yra skaidri, kai ji nuolat priekaištauja kitiems įstatymų nesilaikymu, bet savo tikrąjį veidą parodo Tarybos posėdžių metu, kurie yra filmuojami. Rinkėjai nėra kvaili ir viską supranta. Gal pasakyti bijo, bet tikrai supranta.

         Mielos rajono vadovės. Aš suprantu, kad per metus negalima visko išmokti , o vadovauti rajonui, jums yra nauja sritis. Tačiau kviečiu niekada neužmiršti, kad visai nesvarbu, kokias pareigas mes užimame, svarbiausia, kad visada išliktume žmonėmis ir gerbtume šalia esančius. Tai didžiausia žmogaus vertybė.

            Pamenate, kaip senolių išmintis sako? Nesielk su kitu taip, kaip nenori, jog būtų elgiamasi su tavimi.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

53 Komentarai (-ų)

 1. Monika sako:

  leiskite paklausti, nuo kada sulaukęs pilnametystės žmogus mamai yra nebe vaikas? Motinai vaikas visą gyvenimą yra vaikas, net vaikas turintis savo vaikus visviena yra vaikas.

 2. nu kam sako:

  jus meluojat…vaiku tai du…trecia dukte pilnamete istekejusi moteris…nu…prirasykit gal ir ta vyra…bus keturiu vaiku motina…vis graudziau atrodo…

 3. Ir aš čia gyvenu sako:

  Reikia pripažinti, kad mūsų merė yra puiki artistė, superinė avantiūristė, turi stiprų viešųjų ryšių užnugarį ir besąlygiškai klusnią komandą. Daug teigiamų dalykų, bet kaip jie naudojami? Ne kartą garsiai pasakė, kad rinkėjai gyvena mieste. Žinoma, čia jų daug, ir jų balsai nuneša visus kitus. Tai į kaimus galima net nežiūrėti. Mieste šokiai, dainos, šventės, gėlės, šypsenos, loterijos bilietai… Ir nubalsuos per rinkimus vėl… Tik apie žmoniškumą užmiršom. Nepagarba, kandžios replikos ir melas, melas, melas. Kas poniai davė teisę spręsti kitų žmonių likimus nesilaikant įstatymų, kas jai leidžia tvarkytis rajone kaip savo virtuvėj? Kai kas labai blogai galvoja apie mūsų rajono žmones. Aš sakau ŽMONES, o ne klapčiukus.

 4. kestui sako:

  zemas lygis tokius straipsnius rasyti,darbais zmones vertinami

 5. , sako:

  matydamas koks pedagogų elgesys taryboje jau nebesistebiu vaikų ne tik nepagarba mokytojams, bet ir panieka.

 6. širvintiškė sako:

  Ačiū Kęstai, o žinant “ponios” charakterį, aišku kad ji kerštauja. Guodžia tai kad ši kadencija bus laikina ir apsivers 180 laipsniu…Sėkmės jums.

 7. to Birutei sako:

  ne visus mokytojus, galima ir reikia gerbti!

 8. gaila sako:

  Liūdna, kad kai kurie mokytojai tapo tokie pagiežingi.

 9. birute sako:

  gal tas pakalnis bedarbis kad pirmoko turinio straipsnelius rasineja,vis ta pati per ta pati,ar ne geda,pats meru budamas jokiu darbu nepadare o dabar tik rasineliais uzsiima,ir labai idomu,ar tik ne pirmunas buvo mokykloj,kad mokytojos negerbia

 10. justina sako:

  Ponas KEstas nekele kandidaturos butume balsave.

 11. Rinkėjui sako:

  Už Pakalnį pakankamai nebalsavo, kadangi galimai už Pinskuvienę balsai buvo perkami. Pamiršai, kad tokia byla yra teime

 12. skaitytojas iš kaimo sako:

  va dėl tokių straipsnių jums verta paleisti popierinį laikraštį, kad kaimai žinotų tiesą.

 13. POLITOLOGIJAI sako:

  Oi, jūs čia apie Širvintas parašėte. Net nupurtė, kaip viskas atitinka

 14. more sako:

  kaip visad is tuscio i kiaura

 15. POLITOLOGIJA sako:

  totalitarinis rezimas- visa apimantis, nedemokratinis rezimas, kai ne tik pazeidziamos zmogaus teises, bet ir atmetami ir paneigiami demokratiniai principai.

 16. POLITOLOGIJA sako:

  totalitarinis rezimas-idealogija, privaloma visiems ir apima visus zmogaus gyvenimo aspektus, atmeta buvusia tvarka, kviecia susitelkti naujo gyvenimo k8rimui( jei reikia ir prievartos budu).
  masine partija, dazniausiai vadovaujama vieno zmogaus, sudaryta oligarchiniu principu, ji yra auksciau biurokratines valstybes organizacijos
  Beveik visiska informacijos priemoniu kontrole
  policine sistema, palaikanti partija, vykdoma kontrole ne tik valstybes priesu, bet ir savavaliskai pasirinktu gyventoju grupiu ar klasiu atzvilgiu
  TOTALITARINIAME REZIME CENTRALIZUOTAS VALDYMAS VISOSE SRITYSE
  visiska partine visu ginkluotuju pajegu kontrole

 17. Siaubas sako:

  Žmonės nusipelno tokios valdžios kokią turi.Jeigu išrenkamas žmogus kurio reputacija kelia abejonių( širvintiškiai žino kas pinskuvienė buvo jaunystėje, kaip jinai mokėsi, kaip jinai elgiasi dabar ir vistiek renka) vadinasi taip jiems ir reikia. Tik gaila kaimo žmonių, kurie liko apgauti, gaila kaimo kelių ir gyvenviečių kurios sunyks dėl tokio sukto piniginių resursų valdymo.Gaila, kad 4 metus metus turėsime gyva pavyzdi, kad bunant melagiu intrigantu turėti blogą praeitį ir vistiek galima buti vadovu.Liudna, kad tiek mokytuojų dalyvauja šiame bjaureme veiksme.Žmonės kas jums pasidarė?Kur garbė, kur orumas?

 18. gaila sako:

  kad Pakalnis nekandidatavo į merus. Būtų laimėjęs. Nors puikiai suprantu, kad savo versle jis daug daugiau uždirba.

 19. Rinkejas sako:

  Pakalniui iki Živilės, kaip pėškom iki paryžiaus. Visada žmonėm pavydas bamba griaužia. Nesu joks darboidas ar DP mylėtojas, bet sutvarkyti Širvintų mėšlyną šiandien geriausiai gali Živilė, o kitiems ale naujiems, pvz. broliukams dar ilgai pienelį nuo lūpų valytis reikės. Gaila, kad jauni ir protingi neina į savivaldos politiką, nes taip reiktų pravalyti Širvintų tarybą. Absoliuti dauguma tik vietas užima ir rūpinasi, kad kuo gražiau atrodyti per sesijų filmavimą. Gaila , bet pasirinkimo rajone nelabai yra. O Keršto naujienų gerbėjuose daugiausia buvę ir jų giminės, kurie priprato nieko neveikti tik iš valdiško lovio kuo daugiau prisisrėbti. Taip, kad šiandien vieną ką galima pasakyti, tai visose absoliučiai partijose Širvintose absoliutus lyderių vakumas. Gerai būtų, kad bent 1-2 nauji šiuolaikiški ir protingi veidai atsirastų Širvintų politikos padangėje ir nesvarbu kokiai partijai priklauso. Liko iki rinkimų dar laiko. Taip, kad nuskriaustiems nėra ko verkšlenti, o Pakalniui ir kitiems iškyliems opozicionieriams reiktų bent susimasrtyti dėl ko -monės nebalsavo už juos- turbūt per daug gerai dirbot.

 20. pritariu sako:

  pritariu autoriui. Jau šlykštu darosi, kai merė šitaip elgiasi. Ko ji kabinėjasi prie Mateikos? Mato jame rimtą konkurentą?

 21. vicei sako:

  tamstai ne gėda taip diskredituoti mokytojo vardą?

 22. atleistasis sako:

  Gerbiamas Kęstuti. Su didžiule pagarba dėkoju Jums už tai, kad nebijote rėžti tiesos, žinodamas, kad DP eskadrilė įnirtingai Jus puls. Ačiū ir už tai, kad Jūs buvote tas politikas rajone, kuriam rūpėjo atleistųjų savijauta ir kuris pirmas mums ištiesė ranką. Štai toks turi būti politikas – ginti paprastus žmones. Ačiū

 23. Liūdna sako:

  Man labai liūdna suvokti, kad mokytojas – žmogus, kuris turi būti savo krašto šviesuolis,pavyzdys visai bendruomenei, kuris ugdo jauną žmogų – elgiasi taip nepagarbiai su Tarybos nariais. Ir giliai širdyje vis kirba abejonės. O kaip ta mokytoja elgdavosi su mokinukais? Ypač tada, kai niekas nematydavo. Gėda. Man gėda dėl to, kad esame kolegos.

 24. as sako:

  Galima tik itarti, kodel Pakalnis visuomet savo rasineliuose taip šlykščiai kalba apie mokytojus.

 25. žmogus sako:

  kai moralus dalina pats nebūnantis posėdžiuose, tai toks ir lygis.Matosi, kad nervai nustumtų neatlaiko. Nors balsavau tai ne už dabartinius, bet kituose rinkimuose jei gyvensiu, jau žinau už ką balsuoti.

 26. super sako:

  Jei ji gyvena su vyru, tai tegul išsikrausto iš socialinio pas jį ir užleidžia vietą tam, kam tikrai tuo buto reikia. O gal naujas vyras toks pats pijokas ir bedarbis, kaip anas?
  Nes kažkaip žiauriai čia ganasi – įmonės direktorė ir socialiniame buste apsigyveno. Gali ir VMI susidomėti.

 27. super sako:

  >superiui

  Nejuokaukite.

 28. Pasiūlymui sako:

  Net nėra abejoniu kam tinka idealiai. Nedrįsčiau net suabejot, kad yra dar kas nors,kam taip pritiktų. Tik ar susipras kam reikia.

 29. Pasiūlymas sako:

  Ne visi geba pripažinti savo klaidas ir kultūringo elgesio trūkumus. Puikus straipsnis, tikra tiesa apie ponios elgesį.

  P.S.Pasidalinkim pastebėjimais kam tinka šie apibūdinimai. Žinoma turiu savo nuomonę, bet kaip atrodo kitiems skaitytojams?

  Kaip atpažinti puikybės proveržį?
  - Pajunta stiprų pyktį žmonėms, žmonės erzina.
  - Mano, kad kiti yra kvailesni, bjauresni, nesupratingesni. Jaučiasi esą pranašesnis už kitus žmones.
  - Kad ir ką pasakytų žmogus, su kuriuo iškilo konfliktas, įsitikinęs, jog tiesa – jo.
  - įsitikinęs, kad visiškai supranta, ką jaučia ir kaip mąsto kitas žmogus, supranta geriau už jį patį, nors šis tvirtina, jog jo nesiklauso ir negirdi.
  - Yra tikras, kad konfliktas bus išspręstas tik tada, kai kitas žmogus pripažins, jog šimtu procentų neteisus, o jis teisus.
  - Jaučia pasitenkinimą ir tam tikrą „saldumą“ kritikuodamas, įžeisdamas ar iš emocinės pusiausvyros išvesdamas kitą žmogų.
  - Jaučia panieką, kategoriškai smerkia ir kritikuoja ne tam tikrą kito žmogaus poelgį, o žmogų kaip asmenį.
  - Fantazuoja, įsivaizduoja, kaip įrodo savo pranašumą.

 30. superiui sako:

  kam jai tinginys vyras? Su kitu gyvena

 31. super sako:

  Teks grizti pas vyra. Jei Zivile pasake, tai padarys. Uzkliuvai jai, rasytoja.

 32. taigi sako:

  O kam posėdyje taip rekauti? Lyg aplinkui visi kurti būtų? Dėmesio ar kultūros truksta? Toks įspudis, kad lyg vienas “garsus” Kauno politikierius buvo atvykes. Tik tas taip mego rekauti. Negi jis pavyzdys? Tada liudna.
  O ir pats autorius tik vaizdo irasus aptarineja? Gal geriau reiketu i posedi atvykti? Galima posedzio atsisakyti, o kaip su atsakomybe?

 33. Karstis sako:

  Matyt globalus atsilimas paveike Sirvintas. Paskutiniu metu KN jokios idejos ir jokio analitinio straipsnelio neparaso, vien buvusiu globeju asareles aprasomos ir ta pati srutu duobele pilstoma. Kritikuoti nieko nedarant labai lengva. Kazkaip nepamenu, kad didieji kritikai-opozicionieriai bent ka butu padoraus pasiule, kaip padaryti geriau rajono zmonem. Jie uzsimirso, kad valdzia nebe ju,o ant purvu toli nenuvaziuosi… Zmones parodis savo uz ir pries spalio menesi.

 34. vaikeli vaikeli sako:

  nu tikrai taves niekas negins ir aciu nepasakys, kad nervus gadini, teisybes ieskai. ir is buto ismes, ir sveikaa atims.

 35. nET keista sako:

  Keista, kad taip niršta tie, už kuriuos zmones nebalsavo. Tiesiog nepasitikejo. Negelbėjo nei tulpės, nei arbatos, nei gramofonas… Nesuprantu, kam dabar reikia taip zeminti ir niekinti dabartinius. Manau, kad melas ir smeiztas pagarbos neprideda. Negi buvusieji baltesni uz išbalintą sniegą?

 36. ona sako:

  Tai Vidmantienė grįš į vaikų teisių vedėjos pareigas, jei skyrių sujungimas buvo neteisėtas?

 37. ona sako:

  tuoj nebematysim tarybų įrašų- per daug žmonės pamato, sužino, išgirsta to , kas sprendžiama komitetuose… opozicija protingai elgiasi, viešindama komitetų batalijas…. iki šiol buvo visi sprendimai išvartomi ir pateikiami tik iš vieno bokšto…..

 38. o sako:

  opozicijos cirkai prieš kameras jau NUSIBODO

 39. > taip sako:

  labiau išsišaipyti iš bažnyčios ir mokyklos, kaip tai padarė pati vicemerė, jau negalima, o Kęstutis šaunuolis, kad rašo apie tai, ko mes kartais nematome ar nesuprantame. Tokio gebėjimo viešai išsityčioti iš “jų didenybėms” nesilankstančių žmonių, galų gale iš LR įstatymų, o tuo pačiu ir iš Lietuvos net pats Viktoras galėtų pavydėti.

 40. Sutinku su straipsnio autoriumi sako:

  Ne tik žemina, bet ir tyčiojasi. Vakar posėdyje tai puikiai matėsi.

  Prisiminiau kažkieno sakytus žodžius: universitetas diplomą duoda, bet jei neturi savigarbos, kuklumo, kultūros, pagarbos kitam,… nei vienas aukštasis to neduos.

 41. x sako:

  Abrozdėlio ir cia netruksta. Prie kiekvieno rasinelio ideta, kad nepamirstume ;)
  Juokiasi puodas, kad katilas juodas ;)

 42. Absurdui sako:

  užtai Kr.n. turi ką rašyti. Jų nepavysi, kiekviename laikraštyje vien ponių ir savų abrazdėliai. Kur ten Pakalniui iki jų. Jis, mat, nežada rojaus obuoliukų ir rojaus gyvenimo. Tai nesusipratėlis.

 43. chi chi sako:

  :)
  bet užmirštama, kieno veidelis šmėžuoja kiekviename merės laikraščio puslapyje.
  :)
  Net Pakalnis skaito merės laikraštį???? Greičiausiai patarnautojos?
  Tikrai Yra iš ko pasimokyti.

 44. sveikinu sako:

  kokiios KN populiarios darbiečių tarpe!

 45. ar? sako:

  Ar ne pati božegraika iš savęs tyčiojas?

 46. Absurdas sako:

  Kersto naujienos ir Pakalnis visiskai nusigyveno. Vieni neturi ka pasiulyt, tai peza beleka, o kersto naujienos neturi ka rasyt, tai peckelioja kas papuole.

 47. taip sako:

  Visiski kliedesiai ir kitų žeminimas. Reikia gėdos turėti skelbti tokias patyčias. Ypač taip nepagarbiai kalbėti apie vicemerę. Išsišaipymas iš bažnyčios ir mokyklos nerodo rasanciojo kultūros. Tiesiog gedos jausmo nerasta. Fui

 48. šaunuolis sako:

  Tik labai stiprus ir drąsus žmogus drįsta apginti silpnesnį. Jūs šaunuolis!

 49. Vietinis sako:

  Ar ne rinkimai artėja, kad “BUVES” labai uoliai rasineti pradejo. Svarbiausia, kad skaitai ir nesupranti apie ka jis raso. Aisku tik viena- oi, oi kaip dabar blogai… Galima pagalvoti, kad Pakalnio laikais Sirvintose buvo rojus ir visiems auksu snigo? Kritikuojant kitus reiktu ir savo darbelius prisiminti

 50. Rojaus sako:

  obuoliukus ir rojaus gyvenimą širvintiškiams žada per savo laikraščio klapčiukus rajono vadovės. Ne vieną širvintiškį ištiko šokas perskaičius tą naują savigyriką.Viena pažįstama net pasiguodė, nejau ir mes Putiną turime.

 51. Anonimas sako:

  Neduota ir jau nebebus duota toms moteriškėms padorumo, išminties , ir, kas be ko ,šiek tiek kuklumo. O vicemerei mokytis nereikia iš patronės, ji visada elgiasi tik „krikščioniškai“…
  Visa šeima žiūrėjome tarybos posėdį, gėda žiūrėti į tokią vadybą…

 52. Neringai sako:

  Ir kam tau šito reikėjo? Galvoji, darbą rajonui gerą darai, tai apgins tave kas nors? Net nesvajok. Visi tik žiūrės, kaip su tavimi susidoros. Nukaus tave, tai jie pastatys kitą direktorę. O reikalui prispirus ir susidraugaus ir tave išspirs. Kaip tavo buvęs šerikas Astikas. Netikėk politikams. Nei iš kairės, nei iš dešinės.

 53. Žinom sako:

  Ji gali tai ko negali kiti!

  Vakar pažiūrėjus posėdį atėmė žadą. Carienės elgesys ir frazės patvirtino 200% rinkiminį darbiečių šūkį. Negirdėjau nei vieno mero ar kito mūsų rajono politiko taip besielgenčio. Nors vicemerė ir sparčiai mokosi bendravimo kultūros iš merės, bet pasivyti ją bus ko gero MISIJA NEĮMANOMA. Lygiu šioje srityje nėra. Kaip man visa tai primena aikštingą mergaitę iš mano kiemo, norėjusią būti viso prasmėm -iausia, dėl to besišaipanti iš visų kitų, bet čia ne smėlio dėžė, laikas užaugti.

Jūsų komentaras:


× aštuoni = šešiolika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt