Išvyka į Vilniaus Muitinės muziejų    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva    Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu Širvintose    Ar reikalinga “Piliečių tribūna”?    Širvintų "Atžalyno" progimnazija tarp setynių mokyklų, geriausiai maitinančių mokinius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Giedra, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ligoninė: kavos aparato atsisakome, bet paslaugą teikti planuojame

1471582545628

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

           Jau rašėme apie kavos aparato Širvintų ligoninėje likimą. Tuomet išsiuntėme klausimus ir ligoninės laikinam vadovui V. Eigėliui.

      Atsakymo laukėme ilgai. Ir tik susitikus M.Saidienės teisme bei paklausus, ar gavo klausimus, neužilgo sulaukėme atsakymo. Tiesa, laiškas nepasirašytas, tad tiksliai net nežinome, kas atsakė. Kadangi laiškas atėjo iš ligoninės el.pašto, tikime, kad tai oficiali ligoninės nuomonė.

- Ar tiesa, kad ketinate atsisakyti ligoninėje kavos aparato? 

- Taip.

- Kokios jo atsisakymo priežastys? 

- Laikausi nuomonės, kad jis buvo pastatytas neteisėtai.

- Ar tai, kad pacientai ir juos lankantys naudojasi aparatu, nėra rodiklis, kad jis reikalingas?

- Šis aparatas pridėtinės vertės prie įstaigos teikiamų paslaugų kokybės neturi. 

- Ar planuojate panašias paslaugas pacientams, kokias?        

- Planuojame.

         Kaip matome iš atsakymų, ligoninė planuoja teikti tokią paslaugą pacientams. Šis faktas leidžia daryti išvadą, jog ligoninė pripažįsta, kad kavos (karštų gėrimų) aparatas yra reikalingas. Kodėl atsisako šio? Sunku pasakyti. Tai sužinosime tik tuomet, kai bus pastatytas naujas.

      Tačiau šioje istorijoje į akis krenta dar vienas faktas. Ligoninėje kavos aparatas stovėjo nuo 2010 metų, kai jai vadovavo gydytoja D.Aleknienė. Tad atleistoji vadovė jį jau rado. Lygiai taip pat jį ir paliko. Net ir naujasis LEP direktorius gerą pusmetį neskubėjo pašalinti taip vadinamo pažeidimo, nors logiška būtų galvoti, kad naujas vadovas pirmiausia pašalina pažeidimus, už kuriuos atleistas prieš tai buvęs vadovas.

       Nesame šios srities specialistai, nematėme dokumentų, todėl negalime teigti, kad buvo arba  nebuvo vienokių ar kitokių pažeidimų dėl sutarties. Tačiau tuomet kyla klausimas. O kodėl Ligoninės stebėtojų taryba ir Savivadybės tarybos sveikatos priežiūros komitetas, kuriems dar iki L.Meškauskienei tampant ligoninės vadove, vadovavo ir dabar vadovauja vicemerė Irena Vasiliauskienė, nematė pažeidimų ir leido ligoninei suteikti grindų plotelį tam aparatui? Taip išeina, kad ne tik direktorė, bet ir stebėtojai bei komiteto nariai su pirmininke priešakyje nematė blogybės. Tarkime, pažeidimas buvo, tuomet logiška būtų teigti, kad ir jie nekompetetingi. Kodėl tuomet jie vis dar yra tiek stebėtojų tarybos, tiek sveikatos komiteto nariais?

        O gal visi užsimerkė, kad nematytų? O gal tos blogybės net nebuvo? O gal tik pasikeitus valdžiai gautas nurodymas kibti prie visko, tam, kad būtų atsikratyta ne tų pažiūrų vadovės? Kas galėtų atsakyti į visus šiuos klausimus?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. To pavasaris sako:

  Tamstele, jei nieko nerauki apie teises aktus tai patyletum. Viesu istaigu finansines ataskaitos skelbiamos viesai. Uzeik i ligonines saita ir pasiurek. O pliurpt kas ant seiles, tai kiekvien davatka gali. O koznam aiskint apie finansus joks direktorius neprivalo ir nereik cia varyt briedo

 2. to visu sako:

  o tai kodėl poliklinikoje stovi? Ar ten jau įstatymai negalioja?
  Ten kita įstaiga, kiti žmonės, kita respublika? Kaip čia taip: ligoninė savivaldybės įstaiga, o poliklinika jau ne?

 3. pavasaris sako:

  Gyventojai. Tu gi nedirbi ligoninėje, tai iš kur žinai kokios skolos liko. Mes dirbantys nežinom. Dabar tai viskas slepiama, pažiūrėsim kokias skolas paliks lepas, bus bankrotas. Geri iš ministerijos dirbti į tokią ligoninę nevažiuoja. Matyt, iš ten iškrapštė, prieglaudą rado čia. Taip ŽP steigia Širvintų rajono žmonėms darbo vietas.

 4. gyventoja sako:

  Tai nesuprantu stumat ant dabartinio ligonines direktoriaus visai bereikalo. Saunus zmogus yra it ligoninej remonta daro ir rupinasi ligoniais bei ten dirbanciu personalu.. Buvusi direktore to net nedare tik daugiau skolu pridare ligininej.

 5. nu sako:

  >sd

  Ir graži. Ir su chaliaviniu butu.

 6. sd sako:

  na ir kompetentinga žurnalistė……………….?

 7. Kava sako:

  Lep direktorius saunuolis. Paragavau tos zymios kavos – baisiau nebuna, gryna sintetika. Pagaliau nors kas rupinasi ka geria Sirvintu gyventojai

 8. Nu va sako:

  Jau geriau su komentarais, bent jau Sirvintu turgaus lygis pasiektas. Valioooo draugai :)

 9. super sako:

  >Fantastika
  Tegu geriau parašo viešąjį paklausimą Pinskuvienei. Ir būtinai mus informuoja, nes mes turime teisę žinoti, kodėl už tokias baisenybes tą šuniuką nenušovė.
  Šiaip tai Pinskuvienė kalta, kad šuniukai šyka. Aš taip manau. Ačiū KN. Praregėjau.

 10. Ne melyniems sako:

  Labai pataiset nuotaika savaitgaliui. Patys priraso nesamoniu ir patys giriasi kaip graziai parase. Kas pakels suneliui uodega jei ne jis pats. Nevarkit ir nekurkit pigiu istoriju per KN- negris seserele-teisininke negris… Dar iki teismu pabaigos kokia pora meteliu beliko :)

 11. tikrai sako:

  priežastis ne kavos aparatas,o noras atsikratyti žmogumi.Valdantiesiems nepasisekė(nors tikrai ruošė dirvą tam ,kad “valdovės” visi bijo ir nieks nestos ginti savo teisių,garbės,orumo),žmonės gina save teismuose,nes daugiau nėra kur apsiginti.Teismai vyksta ne tik Širvintose,bet ir kitų miestų teismuose ir žinant jų sprendimus tai įrodymas, kad “valdovė” neteisi.

 12. tantastikai sako:

  matai nes sunys sirvintose protingi, zino kad sudas suduose neskesta tai ir drebia ant savivaldybes

 13. man patinka sako:

  Kiekvieną rytą Jus skaitau. Patinka man. Bet dar labiau patinka, kad gebate sunervinti mėlynuosius. Tas jų įsiūtis komentaruose veža. Jei siunta, vadinasi pataikėte į dešimtuką

 14. Fantastika sako:

  KN fantazijom nera ribu… Pseudozurnalistei pilnatis tesiasi, pries peckiodama bent jau su teisininkais pasitartu, o ne rasinetu kas ant seiles uzplauke.
  Ps.- ryte maciau kaip suniukas prie savivaldybes neleistinus bent gamtiskus dalikelius dare- tai reiktu ir apie tai parasyt, o dar geriau apkaltint savivaldybe ir pasirasyt , kad tai ana kundos jumoras.

 15. hm sako:

  Geras pasiteisinimas. Bet juk buvo pažeidimas. Vadinasi, turėjo būti užfiksuotas.

 16. visu sako:

  blogybiu vienu kartu nepamatysi…vat…o kad negali taip aparatai ar kas tik nori siaip sau atsirasti valdiskose istaigose, tai istatymus paskaitykite…ir pamatysite…

Jūsų komentaras:


septyni × = penkiasdešimt šeši

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt