Rasotas Joninių palinkėjimas     Sveikiname Rasą ir Joną     Sveikiname Joną Žuką    Sušaukiamas Tarybos posėdis    Lietuviai dar neišmoko visų gaisro Londono daugiabutyje pamokų   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ko trūksta, kad širvintiškių susisiekimas su Ukmergės ligonine būtų patogesnis? (galite rinktis kelis atsakymus)

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +13°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +10°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +9°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
2018 birželio 23 d., Šeštadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Teismas: Ramunė Vidmantienė iš darbo atleista neteisėtai

download

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotrauka iš KN archyvo *

        Vilniaus apygardos administracinis teismas viešajame teismo posėdyje išnagrinėjo administracinę bylą pagal pareiškėjos Ramunės Vidmantienės atsakovėms Širvintų rajono savivaldybės administracijai ir Lietuvos Valstybei, atstovaujamai Širvintų rajono savivaldybės administracijos, dėl įsakymo panaikinimo, įpareigojimo atlikti veiksmus ir neturtinės žalos atlyginimo.

          Lietuvos Respublikos vardu Teismas nusprendė:

 • Panaikinti atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015-12-08 įsakymą „dėl Ramunės Vidmantienės atleidimo iš karjeros valstybės tarnautojo pareigų“.
 • Pripažinti pareiškėjos Ramunės Vidmantienės atleidimą iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjos pareigų, pagal Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo 44 straipsnio 1 dalies 9 punktą, neteisėtu ir laikyti, kad pareiškėja iš šių pareigų yra atleista teismo sprendimu nuo jo įsiteisėjimo dienos.
 • Priteisti pareiškėjai Ramunei Vidmantienei iš atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos atlyginimą už priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš tarnybos dienos iki teismo sprendimo dienos. (Sumos nenurodome pareiškėjos prašymu.)
 • Nuo 2016-08-31 pareiškėjai priteisti nustatytą sumą už kiekvieną darbo dieną iki teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos.
 • Priteisti pareiškėjai Ramunei Vidmantienei iš atsakovo Lietuvos Valstybės, atstovaujamos Širvintų rajono savivaldybės administracijos, nustatytą sumą neturtinės žalos atlyginimui.

             Sprendimas per vieną mėnesį nuo jo paskelbimo gali būti apeliacine tvarka skundžiamas Lietuvos vyriausiam administraciniam teismui.

       Skaitytojams primename, kad pirmosios instancijos teismuose bylas jau laimėjo aštuoniolika atleistųjų. Tiesa, visus teismo sprendimus Savivaldybė ir jai pavaldžios įstaigos apskundė. M. Saidienė su Širvintų ligonine pasirašė taikos sutratį. Pirminės instancijos teimuose dar neišnagrinėtos trys bylos: V. Masiukienės, M. Saidienės su PSPC ir L. Meškauskienės.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. super sako:

  Na kurgi tau. Jeigu Neringa nesiparins, cia ne vieno komentaro nebus. Barbe 7darbe musu.

 2. = sako:

  neišradingi komentuotojai, tą patį per tą patį rašo ir nuo savo rašliavų kaifuoja. esmė ta pati, frazės tos pačios. pasitelkit vaizduotę- nenuvertinkit skaitančių.
  Neringa- nesiparink.

 3. to super sako:

  Ilgai be savivaldybes dotaciju ir dabar negyvens. Po rinkimu tikrai neliks.Asmeniniams maitintojams smeizimo jau nereikes.

 4. to :))) 2016-09-06 13:50 sako:

  Labai teisingas komentaras. Buvusiuju pazeminti zmones niekur nedingo, jie gyvena cia. Juk daugeli metu buvo vienvaldyste ir niekas nedriso net cypteleti, nes buvo sudorojamas. Neuzciaupsite mums burnu, dabar drasiai tai galime sakyti.

 5. super sako:

  Prisiminkite, kaip anoji valdzia duotavo Valiukevičienę.
  Čia lygybė? Tai yra korupcija.

 6. :))) sako:

  esi isitikines, kad prie buvusios valdzios tokio likimo niekas nesulauke????ir niekas is tinkamu partiju idarbintas nebuvo? ir viespatavo lygybe ir brolybe?

 7. geriau sako:

  varom į vilnių, ten pinkus dykai po butą duos .15min.lt skaičiau

 8. Anonimas sako:

  Linkiu kad pasikeitus valdžiai ir tave ištiktu toks pat likimas kaip visu neteisėtai atleistu,kaip tada čiulbėsi.

 9. To anonimui sako:

  Bet kitaip galvojančiius nei db tai šunimis išvadino vadinama merė.

 10. susidaro sako:

  vaizdas, kad prie valdzios buti taip naudinga ir gera, kad net visa ziniasklaida ir kita smeizimo masina ijungt galima…norint grizt i siltas vietas

 11. Anonimas sako:

  Labai blogai yra, kad zmones susipriesine ir tai buvusiu feodalu nuopelnas. Jiems parsidave visaip smeizia kitaip galvojancius, vadina sunimis ir kitokia bjaurastimi. O paprasciausiai reikejo susitaikyti, kad feodalizmui atejo galas ir leisti tvarkytis kitiems. Dabar niekaip negali uzleisti savo buvusiu poziciju ir miesteli maitina smeiztu. Labai liudna, bet yra taip kaip yra.

 12. Širvintiškis sako:

  Labai gaila kad taip yra, bet kol vadinama mere nebuvo mergaitė iš Spadviliškio viskas buvo gerai. Dabar daug kas pasikeitė, kai kurie bijo vieni kitų. Supjudė.

 13. paskaitau sako:

  ir galvoju, kaip jus sirvintiskiai tose sirvintose visi kartu ir gyvenat…kaip jus vienas kitam gerkliu neperkandat?….piktesnio krasto neteko matyt…

 14. tik sako:

  nereikia girti dabartinės vedėjos, Žinom, dirbom, matęm, girdėjom. Tikrai-nei kultūros, nei pakantumo kito nuomonei, o balsas…

 15. Anonimas sako:

  Taip taip taip matosi kas rašo!4

 16. taip sako:

  Dabartinė vedėja labai maloni ir supratinga, ko nepasakysiu apie buvusią. Vadinasi, kadrų rotacija tik į naudą. Ačiū Giedrei už sumanumą ir kompetenciją.

 17. siaip sako:

  tarnyboje turetu but rotacija visokio lygio vadovu…nes db paveldi darbo vietas ir sedi iki pensijos

 18. o sako:

  “”Širvintų rajono taryba sukūrė valstybę valstybėje, kurioje Lietuvos įstatymai negalioja. Manau, viskas būtų kitaip, jeigu išlaidas advokatams ir man priteistas kompensacijas turėtų mokėti patys tarybos nariai iš savo asmeninių lėšų. Tarybos narė Marija Gudonienė (Ž.Pinskuvienės motina – red.) svarsto galimybę kreiptis į teismą, kad padaryta žala rajono gyventojams būtų išieškota iš mero ir tarybos narių, kurie balsavo pažeisdami įstatymus”, – kalbėjo Ž.Pinskuvienė.” Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sirvintu-savivaldybes-biudzeta-tustina-ir-pralaimetos-bylos.d?id=22936390

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sirvintu-savivaldybes-biudzeta-tustina-ir-pralaimetos-bylos.d?id=22936390

 19. Ramunei sako:

  švelniai tariant, dabartinei vaikų teisių vedėjai iki tavęs tai tas pats kas pėsčiam iki Kinijos- nei kompetencijų, nei supratimo, nei konfidencialumo, nei tolerancijos. Va taip ginamos vaikų teisės mūsų rajone- nesvarbu, kad nieko nenutuokia, bet teisingai partijai priklauso.

 20. Džiaugiuosi ir liūdžiu sako:

  Ramune, džiaugiuosi, kad visgi teisingumas yra ir jis nugalėjo. Juk negalėjo būti kitaip, aš tuo visada tikėjau. Daugybė gražiausių ir darbingiausių metų atiduota Širvintų rajono vaikams, kiek nemiegotų naktų, kiek įdėta pastangų, kiek ieškota sprendimų ir atsakymų į kiekvieną dieną iškylančių pamestų, paliktų, ar skriaudžiamų mažųjų, kiek tu tokių “skaudulių” matei ir sprendei, visada su šypsena ir gera emocija, visada tikėdama, kad išeitis yra, ir visada ją rasdavai…??? Žinai tik Tu, Tavo šeima ir tie , kuriems tu padėjai. Be jokios reklamos, be afišavimosi laikraščiuose ar kitoje viešoje erdvėje, tu mynei kelią per brūzgynus… Liūdžiu, nes – Žiauriai gaila, kad to nesuvokia ir nevertina dabartinė mūsų “valdžiukė”, kuri, kaip buldozeris, prasistumdė sau aikštelę. Ar gali buldozeris jausti subtiliai, ar gali jis, be burzgiančios ir riaumojančios reklamos prieiti prie vaiko, jo šeimos, taip, kaip tą sugebėjai Tu daryti daugybę metų???? Į tą klausimą tiesaus atsakymo nebus, nes vaikai, patys pažeidžiamiausi mūsų visuomenės dalyviai, niekam neparašys ir viešai nepapasakos… Žinau ir tikiu, kad savo širdį ir patirtį tikrai rasi kam atiduoti, svarbiausia- duosi tam, kas tikrai įvertins ir už tai padėkos. Su Pagarba

 21. Tikrai sako:

  Labai teisingas sprendimas. Negalima taip tyčiotis iš tikrų profesionalų, patyrusių, darbščių, dvasingų žmonių. Mažai tokių Lietuvoje vaikų teisių gynėjų kaip Ramunė. Sveikinu ir sėkmėsTau Ramune!

 22. sveikinu sako:

  Ramunei nuoširdžiausi sveikinimai. Tik labai gaila, kad ji negrįžta. Buvote mūsų tikra užtarėja. Dabar tokių neliko.

Jūsų komentaras:


septyni + devyni =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt