Dingo ūkio pažymėjimas    Svečiuose pas kaimynus – Ukmergės ligoninėje    Nenaudojama SIM kortelė atnešė nuostolių    Ukmergės miesto šventė    Kernavės piliakalniais sklandė "Dūšelės"   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +13°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
2018 gegužės 21 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ką mes išrinksime?

14650710_671996192976843_6888598884533009692_n

            Lietuvoje vyksta rinkimai. Skirtingai juos vertiname. Vieni sakome, kad nėra už ką balsuoti, kiti skubame atlikti pilietinę pareigą ir dar gaudome pažeidėjus.

        Vakarykštis įvykis, kai mūsų rajono merė stebėjo rinkimus namuose – naujiena visai Lietuvai. Tačiau negaliu jos smerkti. Išmintingai pasinaudota didžiule įstatymų spraga. Šią spragą ištaisyti jau teks naujiems, šiandien išrinktiems, Seimo nariams. Tikrai to asmeniškai reikalausiu iš kandidato (-ės), už kurį balsuosiu. Įstatyme neturi būti dviprasmybių.

         Noriu pakviesti kiekvieną rinkėją užmiršti myliu – nemyliu ir įsiklausyti į kandidatų programas, į tai, kaip jie jas mums pristatė, į tai, kaip tie kandidatai bendrauja ir elgiasi su eiliniu žmogumi, ar išklauso, ar pataria, ar vykdo savo pažadus. Ir tik tuomet braukti viename ar kitame „burbuliuke“. Tik nuo mūsų pasirinkimo šiandien priklausys mūsų ir mūsų vaikų ateitis.

          Balsuodami neužmirškime, kad komisijose dirba žmonės. Ši diena jiems ypatingai sunki. Atidirbę dvylika valandų jie liks skaičiuoti balsų. O skaičiavimas išties sudėtingas ir reikalaujantis labai daug dėmesio. Dauguma jų, rinkimuose dirbę parą, rytoj ryte keliaus į savo darbovietes. Deja, toks įstatymas, mes negerbiame žmonių, kurie mums padeda atlikti pilietinę pareigą. Tad pasiėmę biuletenį ir pasirašę palinkėkime savo komisijos nariui sėkmingo darbo. Jie verti mūsų padrąsinančių šypsenų.

        Noriu pakviesti visus: būkime pilietiški ir pamatę pažeidimus arba žinodami, kur vyksta balsų pirkimai ir atsiskaitymai, juos būtinai fiksuokime. Mums visai nesvarbu, kurios partijos ar kandidato tie pažeidimai. Svarbiausia, kad ir mūsų rajone įvyktų sąžiningi rinkimai, kad būtų išrinkti tikrai tie, kuriais pasitiki mūsų rajono gyventojai.

            Vakarykštis įvykis su merės stebėtojo pažymėjimu parodė, kad visi mes esame lygūs prieš įstatymą. Parodė ir tai, kaip parašė vienas ar viena komentatorių MES GALIME TAI, KO NEGALI JI… Mes galime užkirsti kelią neteisybei.

            Pastebėję rinkimų pažeidimus, o gal net juos užfiksavę, drąsiai skambinkite VRK, baltosioms pirštinėms arba man 8-645 07043.

            Adresu info@krastonaujienos.lt lauksime Jūsų nuotraukų, video ir kitokios informacijos. O mes jau kelyje. Šiandien ketiname aplankyti kiekvieną mūsų apygardos rinkimų apylinkę tiek Širvintų, tiek Molėtų rajone.

           Noriu priminti, kad jau kitą dieną po rinkimų Ukmergės rajono apylinkės teisme bus nagrinėjama praėjusių rinkimų balsų pirkimo byla. Nors kelias į teisingumą ilgas ir vingiuotas, bet vis tik jis yra.

              Pergalės kandidatams, gero pasirinkimo balsuojantiems ir visokeriopos sėkmės komisijoms.

Visada su Jumis Neringa ir „Krašto naujienos“


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. tam sako:

  hihi tai kodėl kapeckas vėl atleistas iš darbo ir mokamos išeitinės? tai faktas.

 2. hihi sako:

  o sujudo patarnautojai … Teismo sprendimai yra netinkami ir apeliacinis teismas juos atmete. Tai tokios zinios. O atmesti teismu sprendimai jau bus kitokie. Bet kazkodel didzioji rasytoja tyli? Na turbut ji dabar kitais reikalais uzsiemusi??

 3. anonimui sako:

  jei pralaimėti,tai kodėl kapecką vėl atleido ir vėl moka išeitines.Gal tikrai esat blogai informuoti,ar informacija duodama klaidinga,ar po vakarykščių merės veiksmų nebežinot kaip pulti?

 4. Anonimui sako:

  Blogai jūs informavo. Visi teismai laimėti ir visi yra askusti krištolinės šutvės, bet nei vienas nepralaimėtas.

 5. Anonimas sako:

  Kodel neparasote apie pralaimetus teismus? Juk apeliaciniai teismai atleistuju i darba negrazino. Atleidimai yra teiseti. Ko tylite?

 6. zose sako:

  Oj,Neringa. Pamirskim myliu-nemyliu ir tik 1 2 3…..,mere juokina pasauli!! Visvien nepamirsot pminet ir meres. Tipo susidaryk zmogau ispudi pats,bet nepamursot,kokia mereeeeee. Graudu. Visi jusu strapsniai graudus. Visi apie ta pati.

 7. Anonimas sako:

  o ka musu isrinkta seimo nare per 4 metu kadencija nuveike niekur nerandu informacijos? Gal neringa zino?

 8. Temidė sako:

  Miela Neringa, tie, kurie rašė rinkimų įstatymus, net nutuokti negalėjo, kad gali būti tokie merai kaip mūsų Pinskuvienė. ir tokios stuacijos, kokias tik ji gali sukurti. Kadangi savo akimis mačiau , kaip DP ir asmeniskai Pinskuvienė „dirbo “2008 m., kai Pinskus irgi kandidatavo įSeimą, tai nieko kito iš tokios moralės zmonių nelaukiau.ir per šiuos rinkimus. Kadangi jau tada nebuvo reikiamo dėmesio iš teisėsaugos, tai viskas valstybėje virto tuo, ką turime.
  Bet turėkime vilčių, kol dar turime demokratiją, kokia apkandziota ji bebūtų, kol dar turime zmonių, kurie supranta jos vertę ir randajėgų ją ginti.

Jūsų komentaras:


šeši + = septyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt