Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -4°
  Debesuota su pragiedruliais, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pasidalinusi tėvo įspūdžiais apie rinkimus, sulaukė merės reakcijos

mer4

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

       Vilniuje gyvenanti ir dirbanti jauna medikė pasakoja sulaukusi Širvintų policijos pareigūnės skambučio. Telefonu jos teirautasi, ar viename socialinių tinklų ji pati rašė komentarą ir ką turėjusi omenyje. Pasirodo, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė parašė policijai pareiškimą dėl jos garbės ir orumo žeidimo.

         Prieš dvi savaites moteris išties pasidalino tuo, ką jai papasakojo Širvintų rajone gyvenantis tėvas: “Apie rinkimus! Esu giliai šokiruota. Šiandien Širvintose mano tėvą aplankė Širvintų rajono merė, darbo partijos narė Živilė Pinskuvienė su visa svita ir liepė balsuoti paštu žymint jų akivaizdoje savo pasirinkimą. Po to balsavimo biuletenis nukeliavo į voką, tėvas nepastebėjo, ar jo akivaizdoje buvo užantspauduotas vokas.Jūs man pasakykit: ar čia normalu, kad paprašius balsuoti konfidencialiai, merė su svita atsisakė išeiti? Kad buvo taikomas spaudimas balsuoti už darbo partiją? Deja, niekas nieko nenufilmavo ir neįrašė, tai nesiskaito kaip įrodymas, ar ne? Įdomu, kokie bus Širvintų rajono balsavimo paštu rezultatai…”

             Facebook lankytojai piktinosi aprašyta situacija ir komentuodami posto autorei negailėjo patarimų, kad tokį elgesį reikia skųsti VRK ara policijai. Po tuo pačiu postu spalio 8 d., 15:13 val, Živilė Pinskuvienė iš savo privataus facebook profilio atsikirto: “Laisvu nuo darbo metu įstatymų nustatyta tvarka atlieku savo pilietinę pareigą, stebėdama rinkimus Molėtų-Širvintų apygardoje. Džiaugiuosi, kad stebėjime kartu dalyvauja ir “Baltųjų pirštinių” atstovai. O Jūsų, ponia Agne, reikalauju paneigti šmeižikišką ir melagingą informaciją dėl Jūsų tėvo, kadangi jokių priekaištų niekas nepareiškė. Kaip įrodymą pateikiu protokolą. Jums nepaneigus šio šmeižto viešai, būsiu priversta kreiptis į teisėsaugos institucijas.”

          Prie komentarų pridėtas “Rinkimų dokumentų perdavimo aktas”. Kyla visai pagrįstas klausimas, ar tikrai stebėtoja Ž,Pinskuvienė turėjo teisę viešinti komisijos darbo dokumentus? Ar gavo tam komisijos leidimą? Juo labiau, kad posto autorė tvirtina, jog tėvai nepriklauso dokumente minimai apylinkei.

            Tiesa, po kelių stebėtojų skundų tuomet Ž.Pinskuvienei stebėtojo pažymėjimas atimtas.

         Kalbantis su posto autore paaiškėjo, kad antrojo turo metu, balsuojant namuose, jos tėvas pamatė, kaip išties vyksta ši procedūra. Jam buvo leista balsuoti niekam nematant, žmogaus akivaizdoje vokas buvo užklijuotas holograma. Pirmojo balsavimo metu žmogus nematė, ar kas klijavo hologramą, turinčią užtikrinti, kad vokas nebus praplėštas anksčiau, nei to reikalauja balsavimo tvarka.

             Širvintų policijoje nagrinėjamas ne tik šis skundas. Yra ir dar  keli skundai, susiję su rinkimais:

2016-10-21 gautas politinės partijos Širvintų skyriaus pareiškimas apie tai, kad yra vykdoma provokacija prieš jų partiją.

2016-10-22 gautas rinkimų stebétojos skundas dél galimai daromų rinkimų pažeidimų.

            Mums pavyko pakalbinti keletą žmonių, kaltinamų rinkimų pažeidimais. Viešinti savo pavardžių kol kas jie nesutiko. Tačiau vienbalsiai kartojo, kad tokius pareiškimus vertina kaip bandymą įbauginti. “Tik va – mes nebijome!” – šypsojosi šie.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

38 Komentarai (-ų)

 1. super sako:

  Savo patarimus laikykites sau. Kaip kas nori taip tas ir pasivadina. Juk jums niekas nesiulo vadintis tikru vardu – bename akiu draskytoja. Prisirenkate sau niku, ir spjaudootes iki valios.

 2. www sako:

  Tai ir vadinkitės tikruoju vardu, beje su vyru negyvenu ne gėjus.

 3. super sako:

  Koksai jis zurnalistas. Alkoholikas ir degradas, kaip tavo vyras.

 4. www sako:

  Kaup gaila šito nelaimingo komentatoriaus. Pats neva žurnalistas, kultūros 0. Užjaučiu Jus tulžį liejantį Ko….ą.
  P.s.kam skirta supras

 5. super sako:

  kalbos stiliste, buvusi verslininke, rinkimu stebetoja. Ir akiu draskytoja.

 6. pagalvokit sako:

  Zurnaliste,direktore,fotografe,operatore ir dar velnias zino kiek specialybiu ir darbu dirbanti asaba ka negali buto issinuomoti?manau tokia ir nama jau gali nusipirkti ,o ne sedeti ne savo namuose

 7. skirta:taip, ? sako:

  kuo daugiau skaitau liaupsinimų pirmosios adresu, tuo labiau suprantu jūsų bejėgišką ir nenuilstamą darbą, na apgailestauju, čia ne tas kontingentas. Matot jūsiškių ir bendravimas išryškėja brutalus, matosi daug replikų, tai vadinasi nerimaujate…Ne visada reikia purvais drėbti, nes pasakyti žodžiai atsimuša, o darbai- kiek gero padarai, tai tiek ir tau sugrįžta…Tad, tegu neveikia jūsų oras, o rinkimai jau baigėsi…jau neatidirbinėkite.

 8. taip sako:

  Malonu sugrizti i kaskart grazejanti miesta. Visada randu kazka naujo ir grazaus. O tai daroma meres deka. Kad visur tokios meres butu, tai gal ir geriau visi gyventume.

 9. birute sako:

  ar jum uz kitokius komentarius ji nemoka? nenusibodo? juk yra terminai ir viskam ateis laikas.
  keista matyt zmones kurie anksciau soko striptiza o dabar kazka vaizduoja… kaip sakoma kurva buvai tokia ir liksi

 10. ????????????? sako:

  kada atlaisvinsi buta.kaip tau negeda

 11. super sako:

  Gyvenkime draugiškai.

 12. Anonimas sako:

  to super

  Aciu uz rytinio humoro doze :) ))))))))))))))))))))))))))))

 13. super sako:

  Neringute, nekreipk dėmesio į pavyduolius. Ačiū tau, kad esi, ir parašai mums apie bjaurybę merę. Bučkis tau į tavo du didelius papukus ir žandukus. Dirbk toliau, ir jokiu būdu neįsikraustyk iš socbusto.

 14. to ..... sako:

  Ko gero Jūs neskiriat šmeižto nuo viešinimo, ar pagal tamstą apie valdžią gerai arba nieko. Jei akis bado tai skaitykit Živilės laikraštį ten vien panigirika šventam ketvertui.

 15. birute sako:

  jai kn smeistu mere ta gi nepraleistu progos kreiptis i policija juk tokia moteri smeizia num tooookia….visi juk zino ka ji isdarinejo…

 16. .... sako:

  Man visai nesiperša išvada, kad zmogus uz veltui cia nuolat piltu purva, smeižtu ir meluoti apie mere ir jos komanda. Toks kasdienis smeiztas nemaloniai nuteikia. Ar Smeizimas vykdomas uz labai didelius pinigus??

 17. iEFGIFGGCGFOF sako:

  JAU KURIS LAIKAS NERANDU TANSTOS LAIKRA6TYJE NIEKO YPATINGO, NET TARYBOS POSEDIS NEAPRA6YTAS. KAS ATSITIKO? AR MERE SU APAŠTALAIS VISKA SU PROTU PRADEJO DARYT, AR TAVE KAS UŽČIAUPĖ, IŠGASDINO O GAL JAU NUPIRKO?

 18. . sako:

  peršasi išvada, komentarus apie išsikraustymą iš buto rašo žmogus, kuriam už tai moka. Kitaip tokių durnų komentarų pateisint neina.

 19. super sako:

  >?????????????
  Kad jums pympalas ant kaktos uz tokius zodzius uzaugtu.
  NERINGUTE, NEKREIPK DEMESIO. VISTIEK TU PATI GRAZIAUSIA.

 20. super sako:

  >?????????????
  Kaip jums ne geda? Jinai su negalia, daugiavaike. Ir toki sunku darba is socbusto dirba mums visiems. Duok Dieve tau Neringa sveikatos. Amen.

 21. ????????????? sako:

  zurnaliste,direktore ,kada bus straipsnis kaip jus issikraustot is ne savo uzimamo buto? kadddddaaa?

 22. ?KLAUSTUKUI - TUKTUKUI sako:

  KO RĖKI , KAIP PJAUNAMAS , KIEKVIENAS SAVO FEISBUKO PASKYROJE KALBA , DISKUTUOJA JAM AKTUALIOM TEMOM , TUO , KAS SVARBU , KAS ĮVYKO , NA VAKAR NET LRT ŽINIOSE STEBĖJOSI TUO ĮVYKIU , KAD MERĖ UŽSIPUOLA ŽMOGŲ JO FC PASKYROJ , GRĄSINA IR PO TO DAR SKUNDŽIAS POLICIJAI. KUO DAR GALI NUSTEBINT KRIŠTOLINĖ MERĖ LIETUVĄ???KĄ REIŠKIA “JAUNA” ŠMEIŽIKĖ?KLAUSTUK -TUKTUK TAVO TONAS IR UŽSIPUOLIMAS LABAI JAU TIPIŠKAS DP FANAMS IR VISAI MERĖS SVITAI. NESKAITYK , JEI NEPATINKA , O NUOMONĖ APIE MERĘ YRA TOKIA, KOKIOS PATI UŽSITARNAVO.KAIP SAKOMA – KIEKVIENAM PAGAL NUOPELNUS , KAIP PASIKLOS , TAIP IŠSIMIEGOS…

 23. tai sako:

  manyčiau dp žmogus, kaip ir visose įstaigose

 24. ? sako:

  O kas dabar bus “Saulutės” darželio direktorė?

 25. Mes galim tai sako:

  Pirmyn, vergai nužemintieji,
  Išalkusi minia, pirmyn!
  Sukilkit, žmonės pavergtieji,
  Visi kovon išvien smarkyn!
  Pasaulį seną išardysim,
  Iš pačių pamatų ir tuo
  Naujai pasaulį atstatysim–
  Kas buvo nieks, tas bus viskuo.

  Tai jau yr paskutinė
  Sprendžiamoji kova

 26. xx sako:

  Nesikabinekite dabar prie tos pinskuvienes , jei jus budami visiski ligoniai renkat tokius zmones y valdzia .Kur tokios vieta normaliai mastantys visi zmones zino.

 27. vile sako:

  slikstu skaityti komentarus kokia ji ta musu cariene…. tikrai nebesinori gristi i sirvintas kur visi issigandusiomis akimis ziuri su kuo galima bendraut su kuo ne… uzdekit zvaigzdes kaip zydams kazkada kad atskirt kitaip manancius… anksciau miela buvo grist i sirvintas o dabar nejauku,,, labai nejauku…

 28. matyk visus sako:

  o sone lenkes seimo nares vyras matos eina, ko jo tuske nepasnekinai?? :)

 29. atsakau sako:

  tik mažas vaikas gali nežinoti kokių partijų o tiksliau kokios partijos nariai vyko balsuoti namuose.

 30. Rajono g. sako:

  Vienoje rinkimų apylinkėje balsavimas namuose buvo numatytas šeštadieni ir komisijos nariai žinojo kas su kuo ir kur vyks, bet galimai įvyko stebuklas? Penktadienio vakarą komisijos pirmininkas nariams pranešė kad jiems šeštadieni nereikės vykti balsuoti nes balsavimas namuose įvyko penktadieni. Ir kaip jūs galvojate kas gi iš komisijos narių vyko balsuoti namuose.

 31. Klaustukui sako:

  o tu buvai tos jaunos moters tėvo namuose kai tai vyko, kad gali teikti kad jos žodžiai šmeižtas?

 32. Bl sako:

  Pikti zmogeliukai nesipeskit . Mere dare viska del jusu atsikvosekit. Ir pagalvokit kiek jai sveikatos kainavo lakstyt po namus ,vietoj to galejo siltai sedeti namuose. Kuris tai dare istysus metus niekas nejudino subiniu. O mere yra stipri ir jus lokit ir uzkit su smeizikiskom nuomonem

 33. zivile sako:

  kadangi baigesi rinkimai ir ji neturi ka veikti, tai sedi fb ir gaudo galvojancius ir turincius savo nuomone.

 34. tikrai sako:

  taip tik sirvintose patys tyriausi ir doriausi… kas dorai ciulpt moka, kas tyrai mergas tratina, kas nekaltai alaus priperka… perliukai sirvintose… tikri perliukai… dabar kyla klausimas kiek is ju perbegs pas valsticius? gerai kad valstieciai supratingi ir ciulpikiu, pijokeliu, ir keksinu nepriima

 35. širvintiškiai, sako:

  kaip jūs nesuprantat, kad tai tyriausia ir doriausia moteris ant šios žemės? Kaip drįstate kėsintis į jos garbę ir orumą? Sakot, nelabai tos garbės ir orumo turi? O čia jau ne jūsų reikalas! Šmeižti kitus – tik jos privilegija. Net iš tribūnos, kaip kad vienos mokyklos direktorių apšmeižė. Gaila, kad jis nesikreipė į teisėsaugą, nes esu tikras, kad ir įrodymų turėjo. Bet kai žmogus išties supranta, kas yra orumas, teismuose to įrodinėti nebūtina.

 36. ? sako:

  Kodel ant meres visi gali sikti, o ji negali niekam atkirsti??? KODEL ? lAIKAS jaunai smeizikei parodyti jos vieta. Juk smeizia issilavine zmones. Ar jie nesupranta, kad uz smeizta reikia atsakyti? Kodel rasinedama savo fb sita ponia nieko negalvojo, o dabar rauda visai Lietuvai, kad ji skriaudziama ir ant jos uzsipulta. Laikas prikirpti tokiom smeizikem uodegas.

 37. O kaip sako:

  Atkreipti dėmesį kai jau nubuksavo :-) palaikymo tai nebeliko, stogo irgi, dainelė greit bus sudainuota

 38. Komentaras sako:

  DP- “Mes galim tai, ko negali kiti”

Jūsų komentaras:


+ devyni = trylika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt