Išvyka į Vilniaus Muitinės muziejų    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva    Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu Širvintose    Ar reikalinga “Piliečių tribūna”?    Širvintų "Atžalyno" progimnazija tarp setynių mokyklų, geriausiai maitinančių mokinius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Giedra, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pirmadienį du atleistieji grįžta į darbą

atsisiųsti (1)            Ką tik mus pasiekė žinia, jog Danutė Jaglinska ir Vaclovas Osinkis jau šį pirmadienį turi grįžti į savo darbo vietas.

     Vilniaus apygardos teismas nusprendė palikti galioti Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimus. Tiek Danutės Jaglinskos, tiek Vaclovo Osinskio bylose dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo Širvintų rajono apylinkės teismas nusprendė, kad ieškovai iš darbo atleisti neteisėtai ir yra grąžinami į savo pirmesnį darbą, jiems taip pat priteistos kompensacijos už priverstines pravaikštas.

      Širvintų rajono savivaldybė ir Širvintų Viešoji biblioteka kreipėsi į aukštesnę instanciją, skųsdami Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimą. Tačiau ir čia buvo nuspręsta, kad atleidimai neteisėti ir abu atleistieji grąžinami į darbą nedelsiant.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. Šiais laikais, sako:

  dabar bibliotekas jau ne tik skaitytojai turėtų lankyti. Veikla labai platėja. Naujame Šiaulių pastate taip ir buvo. Iki vakaro devintos valandos būdavo lankytojų, vyko įvairiausi renginiai. Deja, kai kam tai trukdė. Dabar šis pastatas vadinasi Kultūros centru, jame porą valandų per dieną darbo metu pasėdi iš Vilniaus atvažiavęs berniukas, o vakarais languose tamsu. Tyku, ramu, ir valyti nereikia.

 2. xxx sako:

  Kaimuose mažai skaitytojų, neretai randi užrakintas duris, o atlyginimus tai gauna nežiūrint kiek bibliotekoje buvo.

 3. Laima sako:

  Šie metai yra Bibliotekų metai, o bibliotekos ir juose dirbantys žmonės labiausiai nukentėjo. Buvo atleisti labai gerai dirbantys bibliotekininkai. Prikišta visur DP narių, nors ir nekompetentingi, bet savi.Danutė ir Janė, tik dvi, kurios padavė į teismą, joms nebuvo pasiūlyta net ne bibliotekininko pareigos. Kitiems darbuotojams sumažino 0,25 bibliotekininko etato ir pasiūlė tiek pat dirbti darbininko ir valytojo krūviu. Taip pasielgė merė, liepdama tvirtinti savo sugalvotą struktūrą, kurią pasirašė jos pasodinta darbietė Daugelienė.Tad nors kokia tiesa turi išaiškėti.Ir nesipiktinkit darbiečiai, jūsų merė elgiasi neetiškai ir turi ribotą supratimą ką veikia darbuotojai įstaigose.

 4. kam sako:

  otai kamjie reikalingi?gi dabar viskas aukstam lygi

 5. Prie ko čia pensininkai? sako:

  Atleistieji ne pensininkai jiems iki pensijos dar toloka. Va štai į Bartkuškio mokyklą- daudiafunkcinį centrą primti naujai patys tikriausi pensininkai: Junokas iš kernavės, Karužienė, jie yra aktyvus dp nariai todėl dirbs kol išneš. Bartkuškyje įdomu tai,kad nepensinike Ramaneckienę atleido, o pensinikę dp aktyviste Karužienę paliko dirbti.44

 6. too joo sako:

  Pensininkai, sakote, sėdės savivaldybėje, ar ne?

  Tada prašom mikliai atsakyti, kodėl į Musninkų biblioteką pasodinta DP PENSININKĖ, kuri visiškai nemoka dirbti su technologijomis ir neturi reikiamo išsilavinimo., O BIBLIOTEKA DAUGIAU UZDARYTA, NEGU KAD DIRBA IR DAR BIBLIOTEKŲ METAIS. Laukiame greito atsakymo.

  Tiesa, vieną nuopelną ji turi – nenuilstamai tarnauja DP.

 7. as sako:

  Pinskus ir pensininkas, tai ko jis verzesi i seima? Pati juk mere kalta kad teisetai atleist nemoka. Tai gal ji ir apmokes is sawos kisenes? Kaip kazkada siule kai ja atleido? Juk atleistieji mate gera pavyzdi. Tai tegu ir moka ji. Idomu kiek visas tas geris atseis. O komentatoriui atsakau jai jus mokat skaityt rast visokia info o mere moka graziai meluot ir kvailai sypsotis su dirbtiniais dantimis tai kiekvienas moka naudotis technologijomis

 8. Jooo sako:

  Pensininkai vel sedes savivaldybeje idomu ar spes su meres tempais o tas Osinskis bent kompu moka dirbti?

 9. Tegyvuoja Teisybė sako:

  Tai tiesiog pasakiškai nenusakomai geras jausmas , jei jau aukštesnės instancijos patvirtina rajono teismo sprendimus , žmonės gerieji , šventė , tegul pakolkas tik moralinė , grįžta i Jūsų ir mūsų namus . Ir būtinai stengsiuos įsidėmėt jūsų veidus , kad prasilenkiant galėčiau, nors su šypsena, jums palinkėt geros kloties ateityje.

 10. monikai sako:

  o jau mes turime projekta – kuri igyvendins teismus nugaleje sugriztantys

 11. tam meluojat sako:

  maži vaikučiai tiki dantukų fėjomis,seniais šalčiais,augdami supranta-tai pasakos.Lietuvos žmonės iš pasakos dp išaugo,linkiu išaugti ir Širvintų krašto žmonėms.

 12. paskutiniajam sako:

  jums mere turbut pasake kad ir i seima pateko db… tik seima jie vadina dabar darbo birza

 13. meluojat sako:

  Mums sakė, kad visi bylas prakišo.

 14. VV sako:

  Nepazįstu asmeniškai tų zmonių, tačiau jų „sudorojimą“ priėmiau skaudziai, suprasdama, kokį nervinį sukrėtimą jiems sukėlė toks brutalus ir neteisėtas vadovų elgesys. Gera matyti, kaip zingsnis po zingsnio į mūsų Tėvynę ir į mūsų rajoną grįzta Tiesa ir Teisingumas.

  Laimėjusiems: uz nieką kitą Dievas taip skaudziai nebaudzia, kaip uz nepelnytą skriaudą kitam ir jo pazeminimą. Tebūnie tai paguoda Jums, todėl atleiskite įzūliems bei neišmanantiems įstatymų, o visa kita palikite Apvaizdai.

 15. Gera naujiena sako:

  Naujiena išties gera, teisybė nugalėjo. Valdovės yra jau bejėgės. Tegul šėdi tyliai ir galvoja, kaip išsilaikyti iki rinkimų, o tada pasibaigs jų viešpatavimas, kaip ir dp. Dirbkite, o mes palaikysime.

 16. negraus sako:

  Negraus musu vadoves nagu. Tai prascioku iprotis. O musu vadoviu rankos tvarkingos, visados grazus manikiuras.3

 17. viktorija sako:

  Valio, valio, valio labai džiaugiuosi. Grįžkit aukštai iškeltomis galvomis, jus nugalėjot, teisingumas yra.O blondinės ir Daugelienė tegul graužia iš pykčio nagus.

 18. Monika sako:

  sveikinu laimėjus teismus. Teisybė įveikė melą ir šmeižtus.Labai įdomu su kokiu keršto scenarijumi pasitiks sugrįžusius darbuotojus valdovės.

Jūsų komentaras:


devyni − = vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt