Užuojauta Gintarui Amankavičiui    Širvintose įtariama didelio mąsto gyvūnų nepriežiūra    Gegužės 31 d. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis    Vidaus reikalų ministerijos iniciatyva pradėtas tyrimas dėl projektų Širvintose    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Giedra, be kritulių
 • +15°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +16°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +14°
  Giedra, be kritulių
2018 gegužės 27 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Šeštasis balsų pirkimo bylos posėdis neįvyko

Eilinį kartą liudytojai metė savo darbus ir vyko į teismo posėdį be reikalo - jie ir vėl nebuvo apklausti.

Eilinį kartą liudytojai metė savo darbus ir vyko į teismo posėdį be reikalo – jie ir vėl nebuvo apklausti.

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotrauka autorės *

         Nesėkmingai prasidėjusi  balsų pirkimo byla Širvintų rajono apylinkės teisme persikėlė į Ukmergės rajono apylinkės teismą. Širvintų teisme dėl  baudžiamosios bylos „Trukdymas asmeniui realizuoti teisę rinkti“ – LR BK 172 str. 1d. rinktasi į penkis posėdžius, bet nei vienas jų neįvyko dėl skirtingų priežasčių (apie jas – straipsnio pabaigoje).

       Primename, kad šioje byloje kaltinamieji yra A. Šarmavičius ir S. Bartusevičius, juos gina advokatai. Valstybės interesus gina  prokuroras A. Valiukevičius.

          Teismo procesą veda teisėjas Rinaldas Adamonis.

          Bylos liudytojai ir vėl į posėdį vyko be reikalo. Prastovėję už durų ir pralaukę savo eilės liudyti jei sužinojo, kad bylos nagrinėjimas atidedamas, nes neatvyko vienas iš kaltinamųjų. Įdomu tai, kad net kaltinamojo advokatas nežinojo savo kliento neatvykimo priežasčių. Prokuroras išsakė pageidavimą, kad į kitą posėdį kaltinamasis būtų atvesdintas. Tačiau tam prieštaravo jo advokatas, teigdamas, jog nėra žinoma, kas nutiko jo klientui.

         Teismas nutarė bylos nenagrinėti, tačiau iškarto paskyrė ateinančių keturių posėdžių datas. Posėdžiai numatyti lapkričio 3, 17, gruodžio 5 ir 14 dienomis. Pirmus du posėdžius numatoma išklausyti liudytojų.

          Įvykius seksime.

          Primename

2016-03-16 – nedalyvavo vienas iš kaltinamųjų advokatų

2016-03-24 – susirgo vienas iš kaltinamųjų

2016-04-13 – susirgo kitas kaltinamasis.

2016-05-24 – išsakytas prašymas nušalinti teisėją Liną Zinkevičių nuo bylos nagrinėjimo. Prašymas tenkintas.

2016-06-30 – pranešta, kad posėdis neįvyks, o byla perduodama nagrinėti kitam teismui.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

28 Komentarai (-ų)

 1. sako:

  manau bernai susigadino ir taip jau nelabai kokią savo reputaciją. Šarmai, tu durnas ar ką. Gyvenk ne taip kaip tete, o išlipk iš tos duobės. Tavimi tik pasinaudos, o paskui pamirš, o etiketė prilips. Kažkaip apie tave buvau geresnės nuomonės.

 2. superi sako:

  šeštadienis išeiginė

 3. super sako:

  >To o

  O kodel siandien tokio straipsnio nera?

 4. To o sako:

  Palauksim rytojaus. Pažiuresime ką rytoj rašys dp pakalikai, kai bus straipsnis ne jų naudai.

 5. o sako:

  o ko komentaru nera. Turbut komentuotoja cepelinus su padejejais sveicia?

 6. Bolekas-superiui sako:

  Vadinti Zi.Pi. politike, mano nuomone, tai yra tas pats, kas agurką laikyti tuo,zinote, svarbiu vyrišku atributu, che che che, pašposinkime prie subatos, kraštiečiai jūs mano, darbiečiai mano mylimiausi….

 7. Liolekas sako:

  O kiek dar pridirbs, gyvent nebus nuobodu, būkite tikri.

 8. o sako:

  o sugryzo komentuotoja is savo “darbu”. Dabar pavarys smeizto lavina. Net mano komentara istryne . Kazko tiesa nepatiko. Ir tai jau ne 1 kartas.

 9. Reinkarnacija sako:

  Istorijos nesuklastosi! Jeigu jau tikėti tuo, jog mūsų merė verta pačių geriausių atsiliepimų, tai ši asmenybės evoliucija – tikrų tikriausia asmenybės Reinkarnacija. Pasidžiaukime visi jos sėkmės ir asmenybės tobulėjimu, nes šlykštukės virsmas “krištoline skaidriausiaja”, priverčia tikėti neįtikėtinais stebuklais!!! Taip retai pasitaiko, bet čia tikras faktas!!!! http://krastonaujienos.lt/2013/03/laisvas-laikrastis-atskleidzia-faktu-apie-pinsku-seima/

 10. super sako:

  Sutinku. Kiekviena valdzia butina konstruktyviai kritikuoti, nes nekritikuota jinai ispyndeja.

 11. Jau sako:

  Ką, ką, bet Širvintų r. sav. marę, tai kiekvienas turi pilną teisę kritikuoti, nes ko gero nerasime rajone tokio žmogaus kiris būtu prisidirbes ir pridirbes tiek, kiek “krištolinė”.

 12. super sako:

  Noriu tik viena pasakyti. Zivile nera sventa, daug padare klaidu su zmoniu atleidimais, taip nuteikdama ne viena prie save. Bet matosi, kad zmogus stengiasi, daug miestui ir rajonui daro. Yra daug dalyku pataisyti, bet ne sitas asmuo turi moraline teise ja kritikuoti, tikrai ne.

 13. to super sako:

  Pritariu.

  Pati apsmeizia ir pati pasikomentuoja, kokia ji teisuole ir skaidri kaip kristolas, dar sau pasidekoja uz “gera” darba. Zmones mato smeizima ir tuo bjaurisi.

 14. super sako:

  >superiams ir ne tik

  Dura tu, dura.
  Kiekviena smeizta galima pateikti kaip savo nuomone, kaip speliojima, retorini klausima.
  Be to Zivile mere, politike – o politikams taikomos daug platesnes kritikos ribos. Tad, kas paprastam zmogui galima interpretuoti kaip apkalbas ir garbes pazeidima, politikui yra tik gyventoju kritika.

 15. superiams ir ne tik sako:

  jei būtų šmeižtas, tai Neringa ne užgrobtam bute, anot tamstų, o už grotų gyventų. Jau ponia skaisčiausioji tikrai pasistengtų, bet matyt neturi kaip pasiteisinti prieš tą “šmeižtą”, nes jis pagristas faktais.

 16. To to super sako:

  O tai kur čia šmeižtas? Kad tiesą parašo tai nereiškia kad šmeižia.

 17. super sako:

  savivaldybes rinkimai, tai ne seimo. Cia savo specifika. Cia bet kas gali tapti tarybos nariu. Provincijoje makaronai lengviau prie ausu prilimpa:)
  Jus galvojate, kam jai buvo tas pusiaumires saitas? Tribuna, populiarumas, zinomumas. Klasika, pagal Lenino Iskra.

 18. to super sako:

  Nemanau, kad uz dyka. Tai maitinimas pagal uzsakyma. Zmones nedurni, mato, kad smeiztas. Tai kam turi balsuoti?? Juk seimo rinkimuose aiskus pravalas, uz pakalni 49, tamosiuniene 178, kuznecoviene 127 ir t. t. Rezultatas aiskus, o sitiek purvo ispilta. O dar per 2 metus kiek ispils.

 19. super sako:

  Galima ir uz dyka. Tuskeviciene nedurna, jin i prieki ziuri. Apsyks, apsyks, apsyks Pinskuviene, liaudis ja nerinks kitai kadencijai, isrinks opozicionerius. Tada lonely beauty is socbusto ir pareikalaus sau dividendu. Gaus dovanu auksta posta savivaldybeje, ir uzgrobta buta.
  Kaip jums toks scenarijus?

 20. to super sako:

  Tik susimildamas nelipink jai altruistines veiklos. Juokingai atrodo. Uz dyka sitaip zmoniu niekas nesmeizia. Tai daroma uz pinigus.

 21. super sako:

  Nereikia lia, lia. KN negauna iš valdzios pinigu.
  Tai prie Valiukevicienes KN seresi is savivaldybes lovio, o dabar Tuskeviciene dirba nemokamai. Viskas tam, kad ivesti teisinguma Sirvintose. Ives, taps administracijos direktore, vat tada ir atsigriebs.

 22. vaiciucekugaluncek sako:

  tikrai k.naujienos labai nukentejo, nes sitiek metu buvo visu musu mokesciu moketoju pinigais maitinamos. Juk sitiek makulaturos po kaimus isveziodavo uz musu pinigus ir nieko. Snipstas isejo, nes rinkejai nusisuko nuo opoziciniu partiju, net k.naujienos su smeizimu nepadejo. Ai ai kaip baisu.

 23. Anonimas sako:

  nukentejo KERSTO NAUJIENOS,nes db is mokesciu moketoju pinigu negauna ,dideliu pinigu

 24. ???? sako:

  O kas nukentejo?

 25. Nieko Tokio sako:

  Baigsis tarpuvaldis , byla pajudės . Vilkina kol gali , ukmergėn pasuko , tikėtasi Loretos pagalbos , o ta nėrė į krūmus …Nors kita vertus, gana tiem atpirkimo ožiams ir šiandieninių rinkimų baigties , pamoka visam gyvenimui , vistiek visi mes juos žinom ir pažįstam , o organizatorė išsisuks – amnezija užplauks ant smegenų , ji niekada savo kaltės ir atsakomybės nepastebės , jos teimo nuosprendis nepalies…

 26. kažkokia sako:

  neįgali valstybė: labai bijoma pažeisti nusikaltėlių teises ir visiškai nusispjaunama į nukentėjusius. Gal jau laikas padaryti galą tam DP “bezpridielui”?8

 27. IDIOTIZMO VIRŠŪNĖ sako:

  Po tiek kartų atidėtos bylos nagrinėjimo, stebuklai būtų jeigu mūsų carienės-karalienės byla pajudėtų nors per milimetrą. Pasirodo mūsų merei ir valdančiai tarybai – visapusiška nauda, o nerandatiems teisybės, nukentėjusiems ir kt. – laiko, sveikatos eikvojimas ir t.t. IDIOTIZMO VIRŠŪNĖ! #LaikykimėsČiaŠirvintųRaj.

Jūsų komentaras:


penki + šeši =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt