Išvyka į Vilniaus Muitinės muziejų    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva    Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu Širvintose    Ar reikalinga “Piliečių tribūna”?    Širvintų "Atžalyno" progimnazija tarp setynių mokyklų, geriausiai maitinančių mokinius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Giedra, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Teismas: Pirmadienį E.Karickienė grįžta į darbą

E.Karickienė po Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimo

E.Karickienė po Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimo

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotrauka iš Krašto naujienų archyvo *

         Dar viena pergalė krenta į atleistųjų bagažą. Šiandien Vilniaus apygardos teismas kaip apeliacinė instancija, gavęs Širvintų rajono Socialinių paslaugų centro skundą, nusprendė, kad Širvintų rajono apylinkės teismo sprendimas yra teisingas ir Elvyra Karickienė artimiausią darbo dieną turi grįžti į savo buvusias pareigas.

            Skaitytojams primename, kad Širvintų rajono apylinkės teismas šių metų gegužės 19 dieną paskelbė sprendimą pagal Elvyros Karickienės ieškinį Širvintų rajono Socialinių paslaugų centrui, kuriuo nutarė, kad Elvyra Karickienė iš Socialinių paslaugų centro padalinių vadovės pareigų atleista neteisėtai ir turi būti grąžinama į ankstesnes savo pareigas.

            Skaitytojams primename, kad tai jau trečias apeliacinio teismo sprendimas atleistojo naudai. Tiesa, pirmieji du atleistieji V.Osinskis ir D.Jaglinska, Sodros duomenimis, jau dirba savo darbo vietose, tačiau realiai vis dar laukia susitarimo su savo darbdaviais, kadangi jiems nėra aiški frazė “grąžinamas į ankstesnį darbą”.

            Elvyrą Karickienę teismuose dėl neteisėto atleidimo iš darbo gina advokatė Gitana Gudaitė.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. pastebėjimas sako:

  Šiais laikais, Širvintose po teismo sprendimų grįžtant į darbą, reiktų tik su filmavimo ir garso įrašymo technikom, bei su krūva žurnalistų iš visų žiniasklaidos priemonių. Visų pirma – viešumas didžiausias demokratijos garantas, visų antra- tai būtų kaip mokomoji medžiaga Aukštosioms mokykloms apie galimus demokratijos žlugdymo scenarijus, visų trečia- filmukas Seimui apie tai, kaip veikia įstatymiškai nepažabota dabartinių merų savivalė.

 2. ? sako:

  Tai turbūt nepavyko šiandien grįšt į darbą?

 3. pavasaris sako:

  Sveikinu. Teisybė yra, koks be būtų ilgas kelias iki jos. Tu nuėjai ilgą ir garbingą kelią, tai kainavo sveikatos, patyčių, pažeminimų, bet tu nugalėjai, nes esi tvirta, tiesą sakanti ir niekuo nebijanti. Pralaimėjusiai ir save įvardinamai visko žinovei smūgis po smūgio, atleistieji grįžta į darbus, teks krašpyti pinigėlius ir už savo ambicingus, keršto veiksmus atsakyti. Gyvenimas viską sudėlios į vietas, tad sulauksim.

 4. Pinskuvienę reikia nušalinti sako:

  Tokia nekompetencija, tiek žalos padaryta valstybei ir žmonėms ir ji dar dirba? Kur valstybės kontroliuojančios įstaigos?

 5. nu va sako:

  kaip gerai :) iš vienos pusės. o iš kitos – laukia dar ilgai žaidžiami nešvarūs žaidimai. stiprybės Elvyrai,

 6. U-TIU -TIŪ-Ū-Ū sako:

  Smagumėlis , taip va kaip originaliai mažinamas bedarbių skaičius , socialinė atskirtis – žmonės turės užsiėmimą , pajamas .Jei aš gerai suprantu ,dabar vienoj darbo vietoj po du darbuotojus???(vieni sėdės darbe , kiti į jį tik registruosis ) , bent jau tose teismus pasiekusiose pozicijose, iki kol” protingiausia ir geriausia” visų laikų valdžia supras , ką reiškia teismo sprendimas “grąžinimas į ankstesnį darbą”. Kai supras ,( maždaug po mėnesio ), apskųs aukštesnei instancijai .Vėl teisinės batalijos, laikas nestovi vietoj , o ir kadencijos pabaiga ne už kalnų. Tikrai – DP gali tik tai ,ko negali kiti.NEĮTIKĖTINA , BET AKIVAIZDU.Kantrybės , ramybės ir teisybės triumfo linkiu visiems , įkliuvusiems į šias protu nesuvokiamas valdžiažmogių pinkles.

 7. super sako:

  Kai Pinskuviene ismete is darbo su ramia sazine pinigus rado – savivbaldybes biudzete. Tas pats bus ir dabar. O stai Kinijoje – padarei valstybei zala – susaudo. Per 10 metu susaude 10 tkst valdininku – korupcioneriu, vagiu ir tt. Dabar tvarka. Bijo.

 8. neramu sako:

  man tai neramu darosi… is kur bus imamos lesos blondiniu nesamonem padengti? duodu 100 procentu , viskas sirvintose staiga pabrangs… ui tada galesit savo glazuole ir liaupsint

 9. ? sako:

  Tai dabar lauksim Meškauskienės teismo, įdomu kur eis Eigėlis tada?

 10. Komentaras sako:

  2010 m. kovo 4 d. pranešimas VIR

  Seimo Darbo partijos frakcija visada nuosekliai pasisakė už tiesioginių merų rinkimų įteisinimą, bet darbiečiams yra nesuprantama Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir kai kurių valdančiųjų partijų pozicija, kad tiesiogiai renkamas meras neturėtų aiškiai apibrėžtų įgaliojimų. Darbiečiai laikosi principinės nuostatos, kad būtina įteisinti tiesioginius merų rinkimus, suteikiant merams plačius vykdomosios valdžios įgaliojimus.

  „Darbo partijos frakcija viena pirmųjų iškėlė siekį įteisinti tiesioginius merų rinkimus, ši nuostata buvo viena iš pagrindinių 2004 m. Seimo rinkimų programoje. Mūsų pozicija nesikeičia – mes pasisakome už tiesiogiai renkamus merus, kurie turėtų plačius įgaliojimus ir būtų atsakingi už visos savivaldybės darbą“, – sako Seimo vicepirmininkė, Darbo partijos frakcijos narė Virginija Baltraitienė. Visas tekstas: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15371&p_k=1&p_t=94784 , taigi mes Širvintiškiai lauksime tiesioginės Širvintų Merės atsakomybės. Juk ji Darbo partijos, tiesa???

 11. to super sako:

  tai kam jus ja sveikinat, jeigu jusu teigimu jinai yra is tu paminetuju kompanijos :) ))

 12. o kas sako sako:

  kad cia reikia kam nors atleidinet???? padavei i teisma, laimejai, pasiemei kompencacijas ir eini dirbti i kita darba…tik siaip pastebejimas, kad geri specialistai susirado darbus kiek teko girdet…

 13. Super sako:

  Sėkmės Elvyrai, bet kai pasižiūri kokios gvošos tose valstybinėse įstaigose sėdi, tai baisu.

 14. skirta:kam rūpi sako:

  tai jos darbo vieta, iš kurios ji buvo neteisėtai atleista, dabar teisėtai sugrįš. Žmogui padaryta moralinė ir materialinė žala, kodėl ji turi atleisti.

 15. Jadvyga sako:

  Sėkmės, Elvyra. Nuoširdžiai sveikinu.

 16. kam rupi sako:

  tegul pareina…man tik idomu kas toj valstybes tarnyboj dirba, kad metai laiko darbo kitur nsuranda ir butinai i buvusi verziasi…

 17. > STOP sako:

  Na nesinervinkit, gal ne taip supratot? Gal sakė, kad savivaldybė pralaimėjo visas bylas? Arba jūsų sakytoja savo pralaimėjimą vadina pergale, nes ji gi negali būti neteisi, ji gi vienintelė ant Lietuvos, kuri besąlygiškai laikosi įstatymų.

 18. STOP sako:

  Tai kaip čia dabar gaunasi? Juk prieš rinkimus mums sakė, kad visi pralaimėjo bylas

 19. Žalgiris sako:

  Net krepšininkų pergalės nublanksta prieš pergales atleistųjų. Juk tai ne vien jų, tai visų mūsų pergalė prieš tą žiaurų buldozerį

 20. VALIO sako:

  Greitu laiku administracijos direktorė krapštys piniginę, o gal Živilė prisiims kaltę už tokius atleidimus iš darbo?

 21. sako:

  džiaugiuosi:)tik tuoj pasiūlys prastovą, kaip minėtiems dviem laimėjusiems. Nežino jau kaip ir susidoroti. Kokia gali būti prastova, kai įstaigoje darbas visų darbuotojų nenutrūko. Išsigalvoja, tik žmogus yra žmogus, o įstatymas yra įstatymas ir reikia jo laikytis, o žmogų tai galima visaip stumdyti…laikykitės, stiprybės jums.

 22. netvarka sako:

  Manyčiau, apygardos teismą reikėtų nušalinti. Priėmė jau trečią “neteisingą” sprendimą. Jokios koNpetencijos!

Jūsų komentaras:


devyni + keturi =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt