Dingo ūkio pažymėjimas    Svečiuose pas kaimynus – Ukmergės ligoninėje    Nenaudojama SIM kortelė atnešė nuostolių    Ukmergės miesto šventė    Kernavės piliakalniais sklandė "Dūšelės"   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +13°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
2018 gegužės 22 d., Antradienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

A.Sargelis: man mokės, kad nedirbčiau

Foto A.Bagočiūnienės/Širvis

Foto A.Bagočiūnienės/Širvis

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

         Vakar rašėme, kad Vilniaus apygardos teismo sprendimu, Algirdas Sargelis nedelsiant grąžinamas į darbą Širvintų rajono savivaldybėje.

      Šiandien iš pat ryto atvykęs į darbą neteisėtai atleistas A.Sargelis nebuvo deramai sutiktas. Lyg tyčia, darbe nebuvo administracijos direktorės. Todėl jis buvo nusiųstas pas teisininkę, kurios taip pat nebuvo darbo vietoje. Tuomet jam liepta atvykti po pietų. Kodėl žmogaus nepriėmė administracijos direktorės pavaduotoja – nėra žinoma. Nors  Širvintų rajono savivaldybės reglamento 215 punkte aiškiai parašyta: „Kai Savivaldybės administracijos direktorius atostogų ar ligos metu, taip pat kai jis laikinai negali eiti pareigų dėl kitų priežasčių, Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, nustatytas Vietos savivaldos ir kituose įstatymuose bei kituose teisės aktuose, pavedama atlikti Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui.“

       Neteisėtai atleistam darbuotojui savivaldybė pasiūlė tą patį, ką ir kitiems atleistiesiems: jis oficialiai grąžintas į darbą ir jam paskelbtos prastovos. Šiais metais, tikėtina, kad jam dirbti jau neteks, bet reikės kiekvieną rytą vaikščioti pasirašyti.

      Algirdas Sargelis „Krašto naujienoms“ juokavo: „na, ar matėte kur geriau? Nedirbi ir algą gauni. Juk tai kiekvieno svajonė, o tokią privilegiją turime tik mes – širvintiškiai.“

Foto N. Tuškevičienės / Krašto naujienos

Foto N. Tuškevičienės / Krašto naujienos

      Smagu, kad žmogus nenusimena ir vis dar tiki, jog atėjus laikui jam bus pasiūlytos realios pareigos. Šiandien be prašymo vykdyti teismo sprendimą, jis pasirašė ir buhalterinius dokumentus, kurių pagrindu jam Širvintų savivaldybė apmokės teismo priteistus pinigus už priverstines pravaikštas ir kompensaciją už teisinės pagalbos išlaidas.

       Primename, kad G. Kapeckas iš darbo jau atleistas antrą kartą ir laukia jau antros bylos nagrinėjimo, V. Osinskis išėjo abipusiu susitarimu, gavęs antrą išeitinę. D. Jaglinska vis dar laukia darbo pasiūlymo, nors Vileikiškių bibliotekoje tuo metu priėmė naują žmogų. Drąsiausia ir ryžtingiausia iš į darbą grąžintų atleistųjų yra Elvyra Karickienė, kuri jau kreipėsi į antstolį, kad šis išreikalautų vykdyti teismo sprendimą. Kiti atleistieji vis dar gyvena laukimu. Jų bylų teismo sprendimus savivaldybė (arba kita savivaldybei pavaldi įstaiga) apskundusi aukštesnės instancijos teismui.

          Jau tuoj tuoj minėsime metus, kai neteisėtai atleisti darbuotojai ir tarnautojai prie savivaldybės degino žvakutes demokratijai atminti. Ar nereikės akcijos pakartoti ir šiais metais?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. ??? sako:

  Jau su tokia komanda tai ir š…t neičiau, o apie joki kruizą negali būti ir minties.

 2. pykstat sako:

  kad tamstu neima i kruiza???? sloves dienos jau praeity…

 3. Kruizas sako:

  Merė su palyda kruizina Skandinavijos link iš Talino į Stocholmą ir Kopenhagą , kad atvėstų smegenys , pratinsis prie sauso valstiečių režimo , blaiviai žvelgt į tautos problemas.Čimbarą užmirškit , jo lakerkos dar neišdžiūvo , o ir sausos jau nelabai kaip atrodys – kanalizacijos turinys susigėrė ilgam . O va .A Linkolno citata labai aktuali mūsų dievo ir valdžios užmiršto krašto žmonėms , tiesiog nieko geriau ir nepridursi , kaip pirštu į akį.

 4. Buvęs JAV prezidentas Abraomas Linkolnas sako:

  „iš kapų“ sako mums: „Galima kvailinti dalį liaudies visą laiką, galima kvailinti visą liaudį tam tikrą laiką, tačiau negalima kvailinti visos liaudies visą laiką“.

 5. zvakuciu sako:

  nuo kapu liko, kad vel degint ruosiates :) ))

 6. kam sako:

  i anstolius kreiptis, jei pinigus moka? ko jis prasys tu antstoliu?

 7. oj sako:

  kiek jaunystes laiku gerbeju/gyneju…

 8. 1039 sako:

  Kodėl Sargelis nesikreipia į antstolius,kad būtų įvykditas teismo sprendimas?Vienintelė Karickienė tai padarė.

 9. Vilė sako:

  Tam kurs man rašei – paklausyk kaip skamba ” merė pažeistų įstatymą”… Kad juos pažeidinėja teismai įrodė gal jau kokį 20 kartų. Nebėra pas tavo “mėrę” nei įstatymų nei proto. O mūsų – rinkėjų darbas valdžią kritikuoti, viską viešinti ir į “šuns dienas išdėti” tokią nevykusią mėrę, kuri moka tik komunalinius darbus organizuoti – medžius kirsti ir plyteles kloti.

 10. stop sako:

  ko jau ko ,bet sito meistro tikrai nereik.zmones ji puikiai atsimena ir nenori

 11. Širvintų RAJ sako:

  Čimbars su savo lakierkam apgins, nes jojo sesutė Širvintų merė. Pats taip atviravo laidoje. Bet stop, atrodo, kad nėra nuo ko ginti josios, nes niekas nepuola.Patikrinimų nėra, niekam neįdomu, kokie čia vyksta savivaliavimai, pažeidimai ir t.t. Širvintų r. sav.

 12. To Vilė sako:

  Jeigu vyras dirba, merė privalo deklaruoti viešųjų ir privačių interesų deklaracijoje. Jeigu to nedarytų pažeistų įstatymą.

 13. Ventus sako:

  Smegenys stipriai praplautos ar Pinskuviene rozinius akinius padovanojo, kad nematai kas is tiesu svaisto pinigus???
  Jei Doviliukas kompensacijas is savo kisenes moketu uz neteisetua sprendimus, tai gal pirma pamastytu pries atkeidinejant. O dabar kas jai, dzin , pinigai gi ne jos, is savivaldybes biudzeto bus kompensuojamos jos inoriu pasekmes.

 14. Gal būt verta sako:

  Duot į teismą už teismo sprendimo nevykdymą. Prastovas gali skelbti priimtiems į atleistųjų vietas, o teismo atstatytieji turi dirbti, kaip priklauso.
  Šiaip tai už teisės aktų nevykdymą ir aibę pažeidimų
  merė seniai verta apkaltos.

 15. > o tai ko sako:

  Kurioj čia vietoj jis verkia? Čia mums reikia verkti, kad taip taškomi visų mūsų pinigai, kad negalioja jokie įstatymai, kad jokioms aukštesnėms institucijoms tai nerūpi. Abejoju, ar taip taškytųsi “šaunusis ketvertas”, jei reikėtų mokėti iš savo kišenės.

 16. Vilė sako:

  Tai bent valdžia, net reorganizacijų daryti nesugeba, net žmogaus atleisti nemoka vadovaudamasi Darbo kodeksu. Nesugeba normaliai įspėjimo lapelių išdalinti, išlaukti terminų, padėkoti už darbą ir t.t. Ar tai reiškia – trept kojele, noriu čia ir dabar, o vadinami savivaldybės teisininkai net negali paprieštarauti? Ką tai galėtų reikšti, ar kad merei į mokyklos suolą reikia grįžti, ar čia galimai kokia liga, neduok Dieve? Na taip niekas nei valdiškų, nei savų pinigų netaško. O dar girdėjau gandus, kad ir merės vyras kažkur čia pas mus savivaldynėj dirba. Nors tai gal nelabai įmanoma.

 17. kruizas sako:

  tai į kokį ten kruizą savivaldybė varo?

 18. vis galvoju sako:

  Ko taip bijoma, kad visomis išgalėmis stengiamasi, jog atleisti žmonės neateitų dirbti? Čia kažkas ne taip. Nu nenormalu mokėti pinigus už nieką, siūlyti antras išeitines.

 19. Kaip gerai, sako:

  mūsų rajone negalioja jokie įstatymai. Ir iš kokios čia baimės nedirbantiems (nors jie nori dirbti) mokami pinigėliai. Ar niekas neturi domėtis, kaip vykdomi teismų nuosprendžiai ir kaip mėtomos lėšos? Nors iš tikrųjų, gal daug kam norėtųsi nedirbti jau metus laiko ir gauti atlyginimą. Rojus…

 20. o tai ko sako:

  verkia, jei toks patenkintas? kazkoks demesio trukumas…

 21. tai sako:

  kodėl leidžiama rodyti prastovas, DK yra joms taikoma visai kita apibrėžtis. Gal reikia kreiptis į Teisingumo ministeriją, kad nesilaiko įstatymų.

Jūsų komentaras:


− vienas = du

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt