Dingo ūkio pažymėjimas    Svečiuose pas kaimynus – Ukmergės ligoninėje    Nenaudojama SIM kortelė atnešė nuostolių    Ukmergės miesto šventė    Kernavės piliakalniais sklandė "Dūšelės"   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +13°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
2018 gegužės 22 d., Antradienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apygardos teismas – A. Sargelis grąžinamas į darbą

DSC_0007x1-300x200       NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

Jau rytoj Algirdas Sargelis eis į darbą Širvintų rajono savivaldybėje.

           Vilniaus apygardos teismas, kurio sudėtis Ona Gasiulytė, Virginijus Kairevičius, Rūta Petkuvienė, nutarė:

 • atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos apeliacinį skundą atmesti.
 • Širvintų rajono apylinkės teismo 2016 m. birželio 2 d. sprendimą palikti nepakeistą, patikslinant sprendimo rezoliucinės dalies 3 pastraipą, ją išdėstant taip:

„Panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymus: 2015 m. gruodžio 7 d. Nr. 10-935; 2015 m. gruodžio 9 d. Nr. 10-951 ir 2016 m. vasario 2 d. Nr. 10-64 ir grąžinti ieškovą Algirdą Sargelį į į pirmesnį darbą“.

 • Priteisti ieškovui Algirdui Sargeliui  iš atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos 300 eurų bylinėjimosi išlaidų, patirtų apeliacinės instancijos teisme.
 • Nutartis įsiteisėja nuo jos priėmimo dienos.

*****

       Birželio 2 dieną Širvintų rajono apylinkės teismas Algirdą Sargelį  pripažino atleistu neteisėtai ir grąžino į darbą Širvintų rajono savivaldybėje.

        Tuomet Širvintų rajono apylinkės teismas, viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo Algirdo Sargelio ieškiniį Širvintų rajono savivaldybės administracijai dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo ir nusprendė:

 • Pripažinti ieškovo Algirdo Sargelio atleidimą iš Širvintų rajono savivaldybės vyresniojo specialisto pareigų neteisėtu.
 • Panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės įsakymą ir grąžinti ieškovą  Algirdą Sargelį į Širvintų rajono savivaldybės vyresniojo specialisto ar lygiavertes pareigas.
 • Įpareigoti Širvintų rajono savivaldybės administraciją sumokėti ieškovui po vidutinį darbo užmokestį už kiekvieną mėnesį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš pareigų dienos iki teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos.
 •           Priteisti ieškovui Algirdui Sargeliui 1100 eurų iš atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos teisinės pagalbos išlaidų.

          Šį sprendimą Širvintų rajono savivaldybė galėjo skųsti. Savivaldybė skundimo teise pasinaudojo, todėl po apskundimo byla nagrinėta Vilniaus apygardos apeliaciniame teisme.

            Algirdą Sargelį šioje byloje gina advokatė Gitana Gudaitė.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. yes sako:

  sugrizo ir uzsidege sviesa kalnalauky gal ir saligatvi paklos/?

 2. valio sako:

  sveikinu A.Sargelį, kad išdrįso kovoti, o Teismą, kad išliko teisingas ir nepaperkamas

 3. KO-KO- KO sako:

  Nauda rajonui ?Tai merės ir paklausk , kokia nauda rajonui po tokios restruktūrizacijos??? Apie moralinę žalą manau , kad ” ko”supratimo neturi , tai ir nesivargink , paklausk piniginės “naudos” sumą : išeitinės +teismo išlaidos + kompensacija už priverstinę pravaikštą + dvigubas atlyginimas , nes vienoj darbo vietoj du atlyginimai ir tokių atvejų ne du ar trys , dvi dešimtys , ir dar ne pabaiga …

 4. Regina sako:

  Čia ne administracijos direktorės kaltė dėl atleidimo, o merės griežtas įsakymas.

 5. Teisingas pastebėjimas sako:

  „Kitas aspektas, kad Lietuvoje yra daugybė aukštąjį išsilavinimą turinčių žmonių. Darbo rinka negali jų visų integruoti pagal jų lūkesčius ir, atitinkamai, valstybės tarnyba jiems matoma kaip toks saugus pasirinkimas. Aišku, vidutinių gebėjimų žmonėms tai labai patrauklu“, – dėstė M. Biliešis. Dėl to esą susidaro paradoksali situacija, kai į valstybės tarnybą patekti tarsi ir sunku, nes konkursai vyksta dideli, tačiau dėl vietos varžosi kone vidutinybės.”

 6. Justas sako:

  Na reorganizacijos, kai jos yra pagrįstos yra gerai. Tačiau, kiek susipažint teko su visa tai, tai kiek pažeidimų, tai siaubas. Ta prasme kompetetingi specialistai? O kur vadovės žiūri, ar čia joms trūksta kompetencijos?

  Norint efektyvaus darbo – reikia išsamaus veiklos tyrimo, kurios srityse stringa. Bet dabar, kad atleisti nepatykusius, kurie nesitaikstė, o tiesiog dirbo savo darbus – žema ir tik bukagalviai gali.

  Sėkmės laimėjusiems, mes su Jumis

 7. sekmės sako:

  Nesileisk trypiamas ,stiprybės!

 8. > ir ko sako:

  apie naudą rajonui paklauskit reorganizacijos sumanytojos ir vykdytojų. O džiūgauti reikia, nes dar kartą ponioms parodyta, kad negalima su žmonėmis elgtis kaip su nuosavais daiktais: nepatiko – išmečiau. Savivaldybė – valstybinė institucija, o ne kažkieno nuosavas dvarelis.

 9. yra sako:

  ko džiūgauti, nes tai dar vienas įrodymas ,kad merei įstatymai negalioja.

 10. ir ko sako:

  cia taip dziugauti dar vienas valdininkas i silta vietele pareis…o nauda rajonui is to?

 11. šiaip sako:

  tai tarybos nariai turi teisę pareikalauti iš biudžetinių įstaigų ir savivaldybės dokumentų, tad būtų įdomu, kokios kiekvienoje įstaigoje atleistiems darbuotojams buvo išlaidos (išeitinės,teisinės išlaidos). Nemanau, kad buvo skirtos papildomos lėšos įstaigoms, jos turėjo atsiskaityti su atleidžiamu darbuotoju iš nepadidintų, esamų įstaigos asignavimų.

 12. tai sako:

  galėtų administracijos direktorė atsistatydinti, nes nesugeba tinkamai organizuoti savo darbo, o merė atsiprašyti atleistųjų. Nors čia ji daugiausia ir prikišo nagus. Nors visada mini, kad gali atsiprašyti, tik, tas gali nelabai liežuvis apsiverčia.Savo klaidas reikia mokėti pripažinti ir iš jų mokytis.O kiek dabar mokesčių mokėtojų pinigų išmetama, jai jų negaila. Tūkstantis ten ar šen, smulkmena. Aš džiaugiuosi dėl p. Algirdo, sveikinu.

 13. sveikinu sako:

  kuo nuoširdžiausiai. Ir linkiu kantrybės tolesniuose veiksmuose. Juk dar krištolinio skaidrumo vingrybes teks iškęsti.

Jūsų komentaras:


penki × = dvidešimt penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt