Išvyka į Vilniaus Muitinės muziejų    Lietuvos Socialdemokratai. Teisinga ir auganti visa Lietuva    Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu Širvintose    Ar reikalinga “Piliečių tribūna”?    Širvintų "Atžalyno" progimnazija tarp setynių mokyklų, geriausiai maitinančių mokinius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Giedra, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +20°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +19°
  Mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 gegužės 24 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mokyklinio autobusiuko vairuotojas darbo metu pripūtė 1,1 prom.

aut* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

        Vakar merės Živilės Pinskuvienės facebook paskyroje atsirado toks pranešimas:

       ”Esu dėkinga Čiobiškio mokyklos vadovei, pilietiškiems, atsakingiems žmonėms, suteikusiems informaciją, greitai sureagavusiems į pranešimą policijos pareigūnams.
Vakar Širvintų rajono savivaldybės administracija gavo pranešimą apie tai, kad Čiobiškio pagrindinės mokyklos mokyklinio autobuso vairuotojas į darbą ryte prisistatė galimai neblaivus. Mokyklos administracija buvo įpareigota nedelsiant imtis priemonių ir užkirsti kelią, kad galimai neblaivus žmogus neišvažiuotų į reisą, kad nebūtų rizikuojama vaikų saugumu.
Mokyklos direktoriaus pareigas laikinai einančios Palmiros Kvietkauskienės teigimu, įtarimai dėl vairuotojo girtumo pasitvirtino, jis įpūtė 1,1 promilės. Neblaivus vairuotojas vaikų paimti neišvažiavo. Vakar buvo paskutinė jo darbo diena. Operatyviai radus pavaduojantį vairuotoją, pirmadienio rytą visi moksleiviai į mokyklą buvo atvežti laiku, ugdymo procesas nenukentėjo.
Visiškai nesvarbu, kiek tai kainuos, bet esu tvirtos nuomonės, kad kiekvienos rajono ugdymo įstaigos vadovas privalo įsigyti įrenginius, skirtus patikrinti, ar vairuotojai, kuriems patikimas vaikų pavėžėjimas, yra blaivūs. Vaikų saugumas ir gyvybė pinigais neįkainojama.”

*******auto

         Išties, tereikia pasidžiaugti pilietiškais vaikų tėvais, sąžininga įstaigos vadove, iškvietusia policijos pareigūnus. Smagu, kad yra žmonių, kuriems vaiko gerovė yra aukščiau visko ir nedangstė neblaivaus vairuotojo, kaip mūsų rajone įprasta.

            Tačiau po tokio pranešimo liko nemažas kartėlis.

         Liūdna, kad rajono merė nėra tokia pilietiška, kaip aukščiau minėti žmonės. Informacija pasidalinta tik savo facebook paskyroje. O kodėl apie tai neužsimenama Savivaldybės tinklapyje? Kas paneigs, kad suteikus informaciją saviems, tikėtasi, jog visi kiti rajono gyventojai jos nematys? Ar rajono gyventojai neverti žinoti, kad buvo rizikuojama vaikų gyvybėmis?  Galbūt ir kiti tėvai atkreiptų dėmesį, kaip vežami jų vaikai?

       Nustebino ir Širvintų policijos informacija. Joje tepranešama, kad Čiobiškyje sustabdytas neblaivus vairuotojas. Nejau faktas, jog vairuotojas neblaivus buvo savo darbo metu ir dar besiruošiantis vežti mokinius, nėra tas faktorius, kad apie problemą būtų kalbama viešai?

          Ir pabaigai primenu merės sakinį: “Vaikų saugumas ir gyvybė pinigais neįkainojama.”

          Belieka žemai nusilenkti ir padėkoti tėvams, pranešusiems apie įvykį, ir atsakingai reagavusiai mokyklos vadovei (deja – šiandien jau buvusiai) už tai, kad neužsimerkė, kad įvardijo problemą ir užkirto kelią didžiulei nelaimei. Ačiū Jums.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

14 Komentarai (-ų)

 1. to Reginai sako:

  o kur buvote Jūs? Kodėl neinformavote pareigūnų?

 2. Regina sako:

  Kur buvote anksčiau, jei tik dabar pastebėjote, kad jis neblaivus?

 3. Versija sako:

  Visai nesvarbu, kas tą vairuotoją pričiupo. O jei būtų nepričiupę? Ką tada visi rašytume: vadovus ant laužo, kur jie žiūrėjo

 4. man sako:

  atrodo, kad čia pačios “lepės” darbelis, o ne tėvų. savom rankom nieks žarijų nežarsto…
  Juokinga, kad viena sesutė eis kitos sesutės pareigas. Bet yra ir dar viena-tai ji tikriausiai keis antrą? To bent…

 5. Bardakas sako:

  Na ir bardakas rajone, keliai nevalomi, vaikus vežioja girti vairuotojai, kokia mėrė tokia ir tvarka

 6. to adresuoju o ko sako:

  :) visada sakiau, kad nieko nera baisiau uz mankurtizma…jus net ironijos nesuprantat……

 7. adresuoju o ko sako:

  Kai tamstos vaikus toks vairuotojas sutraiškys (nelinkiu to), gal irgi jį ginsi ir geru vadinsi???

 8. tragedija sako:

  dvi naujienos šalia: eismo įvykyje žuvo moteris ir girtas vairuotojas vaikus vežė. Blaivam visko gali nutikti, ypač žinant, kaip mūsų rajone keliai valomi. Tiksliau būtų – NEVALOMI. O jūs ginate girtą vairuotoją!

 9. o ko sako:

  Jums vairuotojas nepatinka? geras gi darbuotojas…nu…

 10. Laima pinigų čiulpikė:) sako:

  “– Tačiau yra ir kompetentingų asmenų, pavyzdžiui, ligoninės direktorė, kuri irgi buvo atleista neteisėtai.
  – Bet teismas į darbą jos nesugrąžino. Vadinasi, galbūt buvo teisinių niuansų, neapsižiūrėta, padaryta klaidų. Bet teismas neįpareigojo jos grąžinti į darbą. Tai jau daug ką pasako.
  – Tačiau ir jai išmokėsite nemažai pinigų.
  – Dar pasižiūrėsime. Yra ir aukštesnė instancija, ir žmonių pinigų nečiulps.”

 11. šeimyninė ranga sako:

  na, “pasiLEPino” metus viena sesutė, dabar metus – kita pavadovaus. Taip ir “naikina” mūsų skaisčiausioji giminių klanus.

 12. super sako:

  ŠIRVINTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS taryba

  SPRENDIMAS

  DĖL PALMIROS KVIETKAUSKIENĖS GRĄŽINIMO Į ŠIRVINTŲ R. ČIOBIŠKIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJOS UGDYMUI PAREIGAS IR PAVEDIMO GAIVAI DAMBRAUSKIENEI LAIKINAI EITI ŠIRVINTŲ R. ČIOBIŠKIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS DIREKTORIAUS PAREIGAS

  2016 m. lapkričio 25 d. Nr. 2-351

  Širvintos

  Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 21 punktu, Lietuvos Respublikos darbo kodekso 109 straipsnio 1 dalimi, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1993 m. liepos 8 d. nutarimo Nr. 511 „Dėl biudžetinių įstaigų ir organizacijų darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos tobulinimo“ 4 punktu, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2013 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. V-1254 „Dėl Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, atsižvelgdama į Gaivos Dambrauskienės 2016 m. lapkričio 25 d. sutikimą,

  Širvintų rajono savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:

  1. Grąžinti Palmirą Kvietkauskienę į Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas nuo 2016 m. gruodžio 1 d.

  2. Pavesti Gaivai Dambrauskienei laikinai eiti Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas nuo 2016 m. gruodžio 1 d. iki kol konkurso būdu bus paskirtas Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktorius, bet ne ilgiau kaip vienerius metus, nustatyti 23,65 tarnybinio atlyginimo koeficientą.

  3. Įgalioti Širvintų rajono savivaldybės merą pasirašyti atitinkamus darbo sutarties pakeitimus su laikinai einančia Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas Palmira Kvietkauskiene.

  4. Įgalioti Širvintų rajono savivaldybės merą pasirašyti terminuotą darbo sutartį su Gaiva Dambrauskiene dėl pavedimo jai laikinai eiti Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas.

  5. Įpareigoti laikinai einančią Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas Palmirą Kvietkauskienę 2016 m. gruodžio 1 d. perduoti turtą ir dokumentus Gaivai Dambrauskienei, nuo 2016 m. gruodžio 1 d. laikinai eisiančiai Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas.

  Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė

 13. ? sako:

  Kodėl buvusiai vadovei? Ir ją atleido?

Jūsų komentaras:


penki − = trys

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt