Savivaldybės kviečiamos teikti paraiškas viešųjų pastatų atnaujinimo finansavimui    Pavel Kobak – tėvas    Šv. Simono ir Šv. Judo Tado atlaidai Bagaslaviškyje    "Jaunimo teatro" gastrolės Širvintose    Dėl žemės sklypo ženklinimo Vilniaus r. sav. Sužionių sen. Pakryžės k.   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas pradėti šildymo sezoną Širvintose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +8°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +9°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +7°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +7°
  Giedra, be kritulių
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +8°
  Mažai debesuota, be kritulių
2018 spalio 16 d., Antradienis

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kaip vadovės LEPina savo žmones

DSC_0016c

Tarybos nariai, nepalaikę teisės aktų pažeidimo: V.Šimonėlis, J.Šiukštienė, R.Tamošiūnienė, G.Jozonis, A.Kuznecovienė, A.Jozonis, J.Purvaneckas ir V.Mateika.

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Foto ir video autorės *

     Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje, vykusiame 2016 m. lapkričio 29 dieną, nutarta grąžinti Palmirą Kvietkauskienę į Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas nuo 2016 m. gruodžio 1 d., pavesti Gaivai Dambrauskienei laikinai eiti Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas nuo 2016 m. gruodžio 1 d. iki kol konkurso būdu bus paskirtas Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktorius, bet ne ilgiau kaip vienerius metus, nustatyti 23,65 tarnybinio atlyginimo koeficientą.

       V.Šimonėlis pareiškė, kad nebalsuos klausime, kuris pažeidžia teisės aktus. Valdančioji dauguma balsavo UŽ, septyni Tarybos nariai (V.Mateika, J.Purvaneckas, J.Šiukštienė, R.Tamošiūnienė, A.Kuznecovienė, G. ir A.Jozoniai) susilaikė.

*****

        Merė, ateidama į rajono vadovo postą nuolat teigė ir tvirtino, kad išardys šeimų ir partijų klanus. Todėl šiandien eilinį kartą stebimės, žinodami, kiek šeimų ir partijos narių yra įdarbinta. Apie tai rašėme  http://krastonaujienos.lt/2016/06/sirvintu-rajona-valdo-viena-didele-seima/, o skaitytojai noriai pildė mūsų pateiktą sąrašą.

         Šį kartą ir vėl pasirūpinta savais. Dar viena LEP-ė galės LEPintis po valdovės sparneliu. Dėmesį reikėtų atkreipti į keletą faktorių:

 • Taip išeina, kad metus laiko mokyklos pavaduotojo kėdė ir pareigos buvo laisvos? Ar buvo kitas LEP pavaduotojas? Kaip kitaip suprasti LEP direktorės grąžinimą į pavaduotojos pareigas.
 • „Krašto naujienų” pastabieji komentatoriai pranešė, kad abi Tarybos sprendime minimos moterys – Palmira Kvietkauskienė ir Gaiva Dambrauskienė – yra seserys. Ir kad dar viena sesuo laukia savo eilės. Kaip merė įsivaizduoja darbą, kai viena sesuo tampa pavaldi kitai seseriai? Juo labiau, kad šiuo klausimu griežtai pasisako Darbo kodekso 97 straipsnio, kuris vadinasi „Priėmimo į darbą apribojimai“, 2 dalis: „Draudžiama eiti tarnautojų pareigas vienoje valstybės ir savivaldybės institucijoje bei valstybės ar savivaldybės įmonėje asmenims, kuriuos sieja artimi giminystės ar svainystės ryšiai (tėvai, įtėviai, broliai, seserys ir jų vaikai, seneliai, sutuoktiniai, vaikai, įvaikiai, jų sutuoktiniai ir jų vaikai, taip pat sutuoktinių tėvai, broliai, seserys ir jų vaikai), jeigu jų tarnyba kartu yra susijusi su vieno iš jų tiesioginiu pavaldumu kitam arba su vieno teise kontroliuoti kitą. Išimtis iš šios taisyklės gali nustatyti Vyriausybė.“
 • Ir trečiasis akibrokštas. Merė, teikdama Tarybai šį klausimą, jau turėjo žinoti, jog gauti penki Vyriausybės atstovo reikalavimai paskelbti konkursus švietimo įstaigų vadovų pareigoms užimti. Labai keistai ir nepagarbiai Vyriausybės ir jos atstovo atžvilgiu atrodo merės elgesys, kai ne tik nereaguojama į įspėjimą, bet ir toliau skiriami švietimo įstaigų LEP-ai.

          Suprantama, kad visus nusipelniusius reikia paLEPinti, bet gal jau reikėtų, kad ateitų tikrieji vadovai ir dirbtų savo darbą? Nes šiuo metu itin dažnai kai kurie jų darbo metu pastebimi prisijungę prie facebook.

        Kas paneigs gandus, kad LEPinimas vyksta dėl to, kad norimos kandidatūros vis dar “renkasi” reikiamą stažą ar vis dar laiko ir galimai neišlaiko vadovo kompetencijų egzamino? Kas paneigs ir kitą gandą, kad buvusioji LEPė netrukus vėl sugrįš? Netrukus pamatysime.

       P.S. Mes neturime jokių nusistatymų nei prieš vieną laikinai pareigas einantį vadovą. Suprantame, kad jiems ypatingai sunku dirbti, žinant, jog tai laikinos pareigos. Tačiau negalime užsimerkti prieš rajono vadovių savivalę ir įstatymų nesilaikymą.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

32 Komentarai (-ų)

 1. ? sako:

  Jooo, puošybai tūkstančius randa, o mokyklų teritorijoms prižiūrėti – 0,25 etato…..Superiniai sprendimai

 2. Nuomonė sako:

  Šita teisinė ekvilibristika seniai verta specialiųjų tarnybų dėmesio

 3. .... sako:

  Siaubas….

 4. > Valentinas sako:

  to ir tikėjomės. Gražu žiūrėti, kaip mūsų valdovė “ardo” šeimų klanus.

 5. Chameleons superstars sako:

  Perskaičius straipsnį suprantau, kad apetitas kyla bevalgant, o sąlygos tam yra tiesiog puikios, tai tik įsivaizduokite kokio dydžio apetitas išsirutuliojo!!! Prisitaikėlių buvo ir bus visais laikais, jeigu tik pasikeistų rajone valdžia, neabejoju, kad teisintųsi, jog tai išlikimo klausimas buvo, tarsi iššūkis “Išgyvenki, jei gali”…Gėda, nes ne tik prisitaikymą įžvelgiu, bet ir godumą. Svarbiausia, kad merė leido įsiviešpatauti ir toliau laimina visą tai, kas vyksta…

 6. Absurdas To absurdas sako:

  Ne ką mažiau žinau nei jūs, gal net ir daugiau… skaitant komentarus, susidaro įspūdis, jog komentuoja tie, kurie nori užimti Čiobiškio mokyklos direktoriaus pareigas…

 7. To absurdas sako:

  Kad visi turėtų darbo??? Cha cha cha-nejuokinkit. Arva pati valdytoja čia rašo ir save teisina arba jūs tikrai mažai žinote…

 8. Absurdas sako:

  Baisu skaityti, kai tokias nesąmones rašo. Manau, kad reiktų džiaugtis, kai žmogus taip stengiasi dėl kitų (įkūrė darželį, kad visi turėtų darbo ir tėvams būtų galimybė laisvai dirbti), o dėl vairuotojo ir džiugu, kad taip ekstra atveju sutiko padirbėti (kitaip tėvai patys turėtų vežiot, o abejoju, ar visi būtų tuo patenkinti). Jei kažkam netinka vairuotojas, siūlykit savo kandidatūras.

 9. va taip!!! sako:

  mūsų karalystėje nieko naujo – turintys kitokią nei valdovės ar vadovės (LEP’ės) nuomonę iškart apšaukiami šunimis, bet yra toks posakis: “Kuo geriau pažįsti žmones, tuo labiau patinka šunys”, tai gal tikrai garbingiau būti šunimi.

 10. na jo sako:

  tikri šunys pas jus mokykloj. Kiek žinau nuo 2017 m. sausio 1 d. visuose mokyklose kiemsargio etato lieka 0,25.
  Tai jei kam gaila to vargšo žmogaus, gal galit pasidalint savu etatu arba gal gali pakeisti autobuso vairuotoją… O be to jeigu turi negalią, tai gauna ir pajamas, prie ko čia ubago terba.

 11. Chose Ignacijus iš Meksikos sako:

  Gaila, kad, nepaisant Čiobiškio gražios gamtos, čia tiek daug piktų ir pagiežingų žmonių. Jeigu jau ten tokie siaubai toj mokykloje, tai ko gi jūs komentuotojai – tėveliai ir kompleksuoti darbuotojai nieko nedarėt? Liežuviais pamalti gali kiekvienas, klaviatūros mygtukus (kai veido niekas nemato) taip pat paminkyti sumanumo daug nereikia. Nėra noro, inicityvumo ar gabumų?

 12. šunys sako:

  loja, karavanas eina.Man idomu, kodėl laikinoji nedarė tvarkos, kai dirbo pavaduotoja. Tada viskas buvo ramu. Dabar visokias intrigas rezga su merės palaikymu. Nepalaikau, kad vairuotojas neblaivus veža vaikus, bet kiek kartų tėvai skundėsi-buvo tyla. dabar prireikė vietos vyrui(gal pašte per sunku?)Jai svarbiausia, kad mokyklos tualetai kvepėtų, o vaikai, tėvai, darbuotojai…Iš kiemsargio atėme 0,25 etato, o kiemsargis su negale. Iš ubago tarbą atėmė, o kažkam kas palaiko jos nuomonę, pridėjo. sklinda gandas, kad ir biblioteką perkels į mokyklą. O tai reorganizacija..

 13. ? sako:

  Kazi ar socbustus dabar taip dalina uz paslaugas kaip prie anos valdzios?

 14. paskutiniam sako:

  o dar braškės su braškiukais, didžėjai su sugyventinėm, tarybos nariai su dukrytėm…O šilumos tinkluose ko gero, ir vienos iš čia minimų LEPių dukrelė. Kur pažvelgsi – vieni “profai” ir visi iš DP klano.

 15. Pasižiurekite sako:

  Kaip atrodo dabartiniai klanai (gal geriau tiktu tvanai). Pvz. Savivaldybei priklausančiose įstaigose atstovaujantis gynėjas ir savivaldybės (gal teisininkai) viena šeimynėlė arba Chatkevičių ir sav. adm. direktorės ir dar daugelis kitų……..

 16. O kur žiūri sako:

  Kultūros ir švietimo komiteto pirmininkas Zibalas? Ar jis politikas ar tik klapčiukas kaip ir visa dauguma? Atrodo, pastarasis variantas.

 17. Jep sako:

  Ne tik sesuciu klanas dar plius vyrelis dabar autobusiuko vairuotoju idarbintas. Pati Mazrima is darbo ir ispravodijo. Jau bobos suktumas…

 18. Anonimas sako:

  Siuskit rasta ministrui, kad pas jus labai blogai, tai greiciau uzdarys visai ir neliks. Tada problemos nebus. Gerai sugalvota uzsidaryti.

 19. galvoju sako:

  surašykit raštą ir siųskit ministrui. Tik palaukit kol naujus ministrus paskelbs. Tai vienas realiausių būdų kažko pasiekti. O rašto kopiją būtinai visom žiniasklaidos priemonėm.

 20. Taip sako:

  patarimas ,,mes” dėl peticijos-jei rašysite peticiją, manau reiktų ne rajono valdžiai rašyti ,o aukščiau,tačiau reikalingi pagrįsti įrodymai kas vyksta mokykloje

 21. mes sako:

  o mes tėvai kaži peticiją rašyti galim? gal žino kas. Nes mokykloj siaubas. Darželį atidarė ir tuo didžiuojasi. O kas su vyresniais vyksta neįdomu. Mokykloj patyčios, vagystės, pačios lepės nepagarba tėvams..

 22. jo sako:

  moteriske ateina i sekso parduotuve ir praso, kad pardavejas supokuotu ta balta vibratoriu,ta kreiva,ta juoda dideli,ta geltona stora ir dar ta raudona kur kampe,pardavejas ir sako…gerai visus supakuosiu,o del raudono gesintuvo pasikalbesiu su valdzia del pardavimo..

 23. Monika sako:

  man darosi gaila tų tarybos narių,kurie dar supranta,kad balsuoja neteisėtai,kad yra tik vieno asmens marionetės.Valdžios ateina ir išeina,o neteisėti žmonių poelgiai pasilieka ir žmonių panieka tokiems poelgiams taip pat lieka.Liaudies išmintis sako”gimęs šliaužioti niekada neskraidysi”.

 24. Taip sako:

  pareigu pasikeitimas tarp sesučių Palmyros ir Gaivos jau senai planuotas dėl tam tikrų priežasčių. Kaip žinia nuskambėjo praeitą savaitę, kad neblaivus su mokyklinių autobusu sustabdytas Čiobiškio pagr .m. vairuotojas.Labai greitai rasta pamaina buvusiam vairuotojui-tai LEP direktorės Palmyros vyras.
  Tam kad jis būtų įdarbintas šioje staigoje, sesutės, manau su rajono valdžios palaiminimu ryžosi avantiūrai,kuri labai negraži.

 25. Ką veikia švietimo ir kt . komitetas? sako:

  Pagarbos verti Tarybos nariai, kurie atskiria, kur teisėti dalykai, o kur pažeidimai.
  O ką galvoja dauguma? Juk joje yra ir keli mokytojai, o švietimo komitetas-nepateikia spaudai jokios savo nuomonės švietimo klausimais, balsuoja už grubius pažeidimus net nerausdami. Iki ko nusirista….

 26. too Kur savigarba? sako:

  O iš ko pažinsi Lietuvos inteligentą? Aišku, iš kinkų drebėjimo, deja, visais laikais….

 27. Kur savigarba? sako:

  Sako, kad mokytojo profesijos prestižas žemas. Betgi žeminame jį tai patys, deja. Paskyrimai neteisėti, ir mokytojai tai žino, bet… Juk jei visi , o pirmiausia tai švietėjai, nesileistų stumdomi pagal absurdiškus scenarijus, visi vieningai pasakytų, kad negali elgtis neteisiškai, tai tuo dar padėtų valdžiai skaidriai dirbti o ne makliavoti.

 28. merė apšmeižė anonimą? sako:

  Žioplas anonime, nu aklai nerašyk. Juk tavo patronė sprendime rašo:nutarta grąžinti Palmirą Kvietkauskienę į Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas.
  TAI KUR ČIA ŠMEIŽTAS, jei taip tarybos sprendime rašoma? Šaunuolė Neringa, kad iškapstė

 29. As sako:

  Jokio šmeižto. Gal kaimo mokyklose ir nėra. Bet vat Čiobišky yra. O dabartinės lepės į kabinetą pasėdėt net neleidžia. Sesutė uzurpavus. Nors ir tik pavaduotoja iki kitos tarybos. Reiktų kokią STT iškviest. Sesučių klanas, o kur dar buhalterė su ūkvedžiu…

 30. Anonimas sako:

  Eilinis smeiztas. Kaimo mokyklose neta jokiu pavaduotoju.

 31. As sako:

  Absurdas,kai mokykloj tokie dalykai vyksta…mokykla pūna iš vidaus,nulis dėmesio vaikui-mokiniui…gal verta kreiptis jur aukščiau dėl sesučių klano???

Jūsų komentaras:


aštuoni + = trylika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt