Dingo ūkio pažymėjimas    Svečiuose pas kaimynus – Ukmergės ligoninėje    Nenaudojama SIM kortelė atnešė nuostolių    Ukmergės miesto šventė    Kernavės piliakalniais sklandė "Dūšelės"   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +13°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
2018 gegužės 22 d., Antradienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Rajono keliai buvo virtę didžiule čiuožykla

15285052_1163287330391114_4095687340633528623_n* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * pagal skaitytojų pastebėjimus* už nuotraukas dėkojame  J.Davidoniui *

       Vakar gamta iškrėtė piktą išdaigą tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Skundų sulaukėme ir iš miesto, ir iš kaimo. Dauguma kaltino būtent kelininkus ir piktinosi, kad mokesčiai surenkami, tačiau keliai ryte nebuvo paruošti eismui. Visur blizgėjo ledas ir gerokai sunkino eismo sąlygas.

     Skambinusieji visi kaip vienas kartojo: „ir vėl kelininkus žiema užklupo netikėtai, negi negalima smėlio paberti?“15284999_1163287323724448_8662445193680424857_n

    Į Lapelių kaimą kasdien važinėjantis ir po gaisro šeimai padedantis  vilnietis Julius Davidonis dalijasi savo pastebėjimais apie situaciją Širvintų rajone: „Šaunūs Širvintų keliai, aš per parą penktą vietą paėmiau į tą pačią vietą  Lapelių techninė pagalba (Kazys Stravinskas) dirba greičiau nei kelininkai, jį žiema neužklumpa “netikėtai”  :)  ACIU KAZIUK !!!“

     Gyventojai pasakojo, kad Šiaulių kaime šiukšlių mašina su grandinėmis ant ratų, tačiau vairuotojas per kaimą nevažiavo, nes bijojo nuslysti nuo kelio, o stumdė konteinerius link mašinos. Kiti gi pasakojo „..šiandien ekoservisas turėjo surinkti plastmasės atliekas.. deja niekas neatvažiavo.. paskambinau paklausti, kas atsitiko ir man buvo atsakyta, jog slidu,todėl mašina neatvažiuos. Iškilo klausimas, ar daugelis iš mūsų šiandien leido sau nevažiuoti į darbą, nes slidu?”

      Keli vairuotojai guodėsi, kad visą kelią slinko lyg vėžliai ir meldėsi, nes važiuoti teko visišku ledu.

      Kita Lapelių gyventoja pasakojo, kad ryte vaikai vos įkopė į kalniuką, kur turėjo laukti mokyklinio autobusiuko, ir juokavo, kad atgal vaikams bus paprasčiau – teks nučiuožti.

    Visi vienu balsu prašė “pajudinti kelininkus ir seniūnijas, nes nei eiti, nei važiuoti praktiškai nebuvo galima”. Ir klausė, “ko laukiama? Gal nelaimės?”

15326411_1163287333724447_849581885002251755_n        Tiek regionų keliams, tiek savivaldybei vakar išsiuntėme paklausimą, kuriame teiravomės:

        Kokie kelių priežiūros darbai ir kuriose Širvintų rajono vietose buvo atlikti šįryt?

     Kodėl važiuodami į darbą vairuotojai turėjo slidinėti, nes ryte keliai nebuvo pabarstyti smėliu? Pasak jų, susidaro įspūdis, kad keliai barstomi ne dėl saugesnio eismo, o dėl akių ar uždedamo pliusiuko.

         Ar yra tikimybė, kad ateityje (dar šią žiemą) keliai bus pabarstyti nuo pat ryto?

        Ar Savivaldybę tenkina tokia kelininkų ir seniūnijų kelių NEpriežiūra?

       Jeigu bus atsakyta, atsakymus pateiksime skaitytojams. Jei atsakyta nebus, su klausimais kreipsimės aukščiau.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. va kaip reikia sako:

  Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas nurodo, kad prisiteisti patirtų nuostolių atlyginimą bei neturtinę žalą gali ir patys traumų patyrę žmonės, tačiau to daryti jie neskuba.

  Pasak UAB „Teisės garantas“ teisininko Dariaus Dziko, gyventojai vengia bylinėtis su savivaldybe, nes paprasčiausiai nežino, kad turi tokią galimybę arba išsigąsta proceso sudėtingumo.

  „Norėčiau pabrėžti, jog tokie atvejai yra ypač reti. Tai sąlygoja keletas priežasčių. Pirma, piliečiai greičiausiai net nenumano, jog yra galimybė kreiptis į teismą dėl žalos atlyginimo, arba jei ir numano, supranta, jog tai yra sudėtingas procesas, ir tokios galimybės automatiškai atsisako“, – aiškino D. Dzikas.

  Teisininkas akcentavo, kad nors teismų praktikoje ir pasitaiko atvejų, kai piliečiai kreipiasi tiesiogiai į teismą teigdami, kad jų sužalojimai atsirado būtent dėl apledėjusio šaligatvio ar nevalytos ir nepabarstytos specialiu mišiniu kelio dangos, tokių bylų yra itin nedaug. Situacija galėtų pasikeisti, jei piliečiai aktyviau kovotų už savo teises, suformuodami nuoseklią praktiką, kuri leistų daug lengviau įrodinėti vieną ar kitą aplinkybę.

 2. klausimas sako:

  Gal kelininkai iš sutaupytų lėšų sau prėmijas išmoka?

 3. o sako:

  mes važiavome į Vilnių, autostradoje dvi kelių mašinos pravažiavo, viena valė, kita barstė. Neslidu buvo.

 4. To kodėl sako:

  Kada paskutinį kartą automagistrale važiavai? Vakar kelios mašinos nuvažiavusios į griovį buvo, nes plikledis. Ir nepypinkit proto, kad tik Širvintų rajone keliai slidūs, Vilniuj eiti neįmanoma, troleibusai nevažiavo nes apledijo laidai. Vis jums blogai. Skaitykit ir kitą spaudą, žinias žiūrėkit, tada komentuokit kokie keliai blogi.

 5. mato mato sako:

  Norėčiau, kad į kaimus kasdien merė važiuotų. Va vakar kelias į Bagaslaviškį buvo net nugremžtas ta proga

 6. kodėl sako:

  savivaldybė tyli. Kodėl? Nes jie važiuoja autostrada. Tad situacijos kaimo keliuose net nemato.

 7. nesvaik SUPRANTU sako:

  Pašalpiniams atidirbimai užskaityti ir pasirašyti už teisingą balsavimą. Imk kibirą ir šiaušk pats smėlio barstyti nerašinėjęs

 8. suprantu sako:

  suprantu, kad sudėtinga iškart visur takus ir perėjas bent jau pabarstyti smėliu. Tačiau galima pasitelkti pagalbon pašalpas gaunančius ir atidirbinėjančius. O dar geriau, šį darbą turėtų daryti tie, kurie pagaunami girti už vairo

 9. žiauru sako:

  vaikas eidamas į mokyklą išsitiesė tiesiai į balą. grįžo namo. Kodėl nebuvo pabarstyti šaligatviai?

Jūsų komentaras:


aštuoni − aštuoni =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt