Dingo ūkio pažymėjimas    Svečiuose pas kaimynus – Ukmergės ligoninėje    Nenaudojama SIM kortelė atnešė nuostolių    Ukmergės miesto šventė    Kernavės piliakalniais sklandė "Dūšelės"   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Kurią ligoninę rinktumėtės susirgę?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +13°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota, be kritulių
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
2018 gegužės 21 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Taryba patvirtino atleistos ligoninės vadovės planą?

DSC_7036-ą* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Video ir audio autorės * Nuotraukos iš KN archyvo *

       Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu, kuris šiais metais buvo jau paskutinis, valdančiosios daugumos balsais nutarta patvirtinti  VšĮ Širvintų ligoninės valdymo struktūrą ir VšĮ Širvintų ligoninės pareigybių sąrašą.

      Projekte rašoma: „Šiuo sprendimo projektu, įvertinus Vaikų ligų skyriuje teikiamų paslaugų poreikį visą parą,  Vaikų ligų skyrius reorganizuojamas į Vaikų  dienos stacionarą.

          Tuo pačiu, įvertinus antro lygio ambulatorinių konsultacijų specialistų poreikį, įstaigos pareigybių sąrašas papildomas antro lygio ambulatorinių konsultacijų specialistų pareigybėmis: gydytojas kraujagyslių chirurgas, medicinos psichologas, gydytojas psichiatras, gydytojas dietologas. ”

        Čia derėtų pastebėti, kad Širvintų ligoninėje vaikai bus gydomi tik dienos metu, nakčiai jus turės tėvai parsivežti į namus. Paprastai dienos stacionare neteikiama maitinimo paslauga, tai reiškia, maistu teks pasirūpinti patiems. O papildomi medikai reikalingi tam, kad ligoninė galėtų teikti paliatyviosios medicinos paslaugas.

Kur aš tai girdėjau? 

Tačiau, kas atsakys į paprastą klausimą: kodėl vienam tos pačios įstaigos vadovui galima tai, už ką nubaustas kitas tos pačios įstaigos vadovas? 

           Ar Jums, gerbiami skaitytojai, neatrodo, kad visa tai yra labai kažkur girdėta? Perverčiau ne vieną straipsnį, perklausiau ne vieną garso įrašą ir – štai – atsakymas priešais mane.

     Siūlau dabar tai, kas patvirtinta pastarajame posėdyje palyginti su prieš metus pateiktu L.Meškauskienės planu, apie kurį rašėme http://krastonaujienos.lt/2015/10/sirvintu-ligonines-direktores-l-meskauskienes-ligonines-vizija/ Ar čia man vienai atrodo, kad dabartinis ligoninės vadovas vykdo atleistos vadovės planą?

           Norėtųsi skaitytojams priminti, kaip praėjusių metų spalio mėn. medikų inicijuotame susitikime su gyventojais Širvintų rajono merė metė ant stalo dokumentus šaukdama:  „Dabar aš turiu kaip faktą ligoninės direktorės prašymą su originaliu parašu. Tą, ką jinai atnešė mums pasiūlyti. Jinai atnešė ir mums pasiūlė uždaryti vaikų ligoninės skyrių. Čia yra pateikta jos vizija. Aš noriu, kad jūs visi perskaitytumėte.” Čia pat siūlome panagrinėti merės pasirašytą dokumentą rugsėjo mėn. (žiūrėti foto).

            Vienas iš merės nurodomų pažeidimų Laimos Meškauskienės atleidimo istorijoje: „Nesiimta priemonių efektyvinti Vaikų ligų skyriaus darbą. Skyriuje yra 12 lovų, iš kurių realiai užimtos būna vos 2, o pagal lovų skaičių skyriuje dirba šeši medicinos darbuotojai.” Plačiau apie tai rašėme: http://krastonaujienos.lt/2016/02/l-meskauskiene-mere-reikalavo-kuo-skubiau-spresti-nuostolingo-vaiku-ligu-skyriaus-uzdarymo-klausima/

           Teisybės dėlei reikia prisiminti, kad tuomet prie kryžiaus kalamos L.Meškauskienės vizijoje buvo parašyta, „kad liktų vaikų dienos stacionaro paslauga ir ambulatorinės paslaugos. Taigi, aš nesiūliau palikti rajono mažųjų gyventojų visiškai be paslaugų.“ Praėjus šiek tiek daugiau nei metams lygiai toks sprendimas valdančiosios daugumos pritarimu ir priimtas paskutinio šių metų Tarybos posėdžio metu. Mes nesiimame spręsti, teisingas jis ar ne. Tačiau, kas atsakys į paprastą klausimą: kodėl vienam tos pačios įstaigos vadovui galima tai, už ką nubaustas kitas tos pačios įstaigos vadovas?

                 Įrašai ir dokumentai kalba patys už save.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Taip sako:

  vakarykštis Pinskuvienės straipsnis Delfyje, tai krištolinės karūnos viršūnė, tiesiog briliantas aukščiausiame taške. Ir kas taip meistriškai sukūrė? Nori įsiteikti ir didesnei valdžiai, siūlo eiti jos pramintu taku. Jau po viešo pasakymo televizijoje, kad atleistieji Širvintų rajone darbo nesuras, buvo aišku, kad dar juos apkaltins ir rajono pinigų švaistymu.
  O ką gi priimam į tas vietas? Vien darbiečiai, draugai, sugulovai, balsų pardavėjai. Gal reikia tokį sąrašą paskelbti viešai?

 2. Atleistiems sako:

  Ir kodėl jūs norite sugįžti į darbą. Man tai butu gėda gyventi, o tuo labiau dirbti tokiame rajone, kurio tokia “merė” …………

 3. pasiūlymas sako:

  O ko čia pykstat? Gal su tarnybiniu automobiliu į poilsinę kelionę į Krymą, administracija tilptų ir sutiktų:) Vis tiek iš skolų jau neišlips ligoninė.

 4. Skidalai sako:

  Pasiskaicius “megztu bereciu” haliucinigeninius rasinelis, pasijunti kaip fantastiniam filme. Suzinai to ko niekas niekad nezinojo – apie suprine sesutes vizija, nupirkta uz kruva ligonines pinigu, kuri niekad nebuvo ir nebus igyvendinta, apie “sesutes ” menamus nuopelnus ir itin geros vadybos nuvaryta ligonine( nuo pat Laimutes giminiu laimeto konkurso vien tik finansinis minusas 3 metus is eiles). Kyla klausimas-ko tokios vertingos vadybininkes neisidarbina KN ar kiti zinomi Sirvintu versilykai opozocionieriai ir ko tokia gabuole nelaimi jokio kito konkurso vadovauti ligoninei??? Turbut per daug gabi ir laukia pakvietimo is uzsienio :)

 5. to man sako:

  tai kokia gi ta Eigėlio komanda, jis ir kasininkė baigus biržos kursus, dar keli užsilikę administracijos darbuotojai:) Nėra protingo vadybininko, sugebančio mąstyti ir dirbti. Kad mažėtų skolos, ligoninė turėtų ieškoti visų galimų kelių didindama pajamas, atidžiau skaičiuoti išlaidas bei gyventi pagal esamas galimybes. Įdomu, kiek priedų bus išsimokėjus administracija už “puikų” darbą?:))

 6. man sako:

  Gėda Eigelio ir jo komandos nariams, kad sugeba tik ligoninę varyti žemyn. Meškauskienės darbą pasisavino, o ją išmetė, nes ne tai partijai priklausė, o Valkausko komanda savos partietės negynė ir neužstojo prieš krištolinę. Laimutė būtų ligoninę išvedusi be skolų, buvo surinkta normali ir gydytojų komanda, ne kaip dabar. Žmonės matyt medicinos paslaugomis patenkinti, nes tyli, bijo garsiai kalbėti.

 7. Neskieskite sako:

  Vizija būtų įgyvendinta ir sutartys būtų sutvarkytos. Tačiau savi planai yra savi. Varot ant tos seselės o patys nė per nago juodimą nuo jos vizijos neatitrūkstate. Gera buvo ją juodinti. Tai jei taip blogai buvo tai ko naujo nieko nesiūlo naujas vadovas. Juk iš ministerijos berods atkeliavo i mūsų pimpidufką. O naujų vėjų be girdėtų iš sesutės vis nesigirdi.

 8. Pastaba sako:

  Vizija nuo projekto skiriasi kaip haliucinacijos nuo realybes, todel ir atleido :)

 9. nm sako:

  Atleista vadovė nesugebėjo su pediatrais susitarti…..

 10. Lietuviu kalba sako:

  Eiline KN “teisingos zurnalistikos antis”… Bent skaityti ismokit kas parasyta. Gavo uz tai, kad informavo, bet nesiime priemoniu kaip numato teises aktai. O sutartis su Vilniaus kasa pasirasoma VISIEMS kalendoriniams metams. Taigi viskas gerai, nuo 2017m. ir bus uzdarytas . Klausimas NT nuo kada “sesutes” rastas/informacija tapo planu, kur rasti tuose popieriuose zodi planas su visom planui budingom dalimis??? Kazko labai ilgai brandinta naujiena, kiba per sventes nesiraso?

 11. Oi ne sako:

  Tamsta nesupratote. Kai viską siūlo neteisingos partijos žmonės – didžiulis blogis, už kurį net iš darbo galima atleisti. O va kai teisingi siūlo tą patį, tuomet tai nekainojamas gėris. Tegyvuoja …

 12. o sako:

  Eilinis propagandinis straipsniukas.
  Si karta auka pasirinktas Eigelis. Kita karta bus kitas. Viskas pagal plana is eiles.
  Supratome, kad dabar viskas yra labai blogai, o anksciau viskas buvo labai geraai.

 13. Ats sako:

  Kad nereiktu pripazinti kad meskauskiene ismete del to kad ne kristolines partijai priklause.

 14. Kodėl? sako:

  Tai kam tą Eigėlį laikyt, jei jis visiškai nieko nesigaudo savo darbe, atėjo jau “susitepęs”,teistas ir iš kažkur išmestas. Budintys gydytojai slaugos skyriuje dirba be kompetencijos: neskiria miegančio nuo mirusio. Kodėl visi bijo iškelti tiesą į viešumą?

Jūsų komentaras:


du × = šeši

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt