Plinta nauja gerumo iniciatyva – dovanoti miestui medžius    Pavogė septynias egles    Dovana – tautiniai kostiumai    Širvintų miesto bendruomenė aptarė savo darbus    Bravo ir Niko garsina Širvintas Lietuvoje ir užsienyje   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar turėtų Tarybos ar Seimo narys, išeidamas į kitą partiją padėti ant stalo savo mandatą ir vietą užleisti kitam?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • +13°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +13°
  Debesuota, lietus
 • +13°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +12°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +13°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +12°
  Debesuota, lietus
2018 balandžio 25 d., Trečiadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SAVAITĖS NUOTRAUKA

Reklaminis skydelis

Neries vingis Kernavėje

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Gimnazijos statuso suteikimo šventė

17103410_1361216070608413_2024153581286992147_n     Dar taip neseniai sprendėsi mokyklos likimas: nežinojome, ar liksime pagrindinė mokykla, ar gimnazija. Mes, visa mokyklos bendruomenė, dirbome ir stengėmės, kad įgyvendintume svarbų tikslą – taptume gimnazija. Išgyvenome sėkmingą pokyčių etapą ir šiandien galime džiaugtis mokyklai suteiktu nauju – gimnazijos – statusu. Ta proga kovo 10 d. surengta šventė.

   Renginys pradėtas iškilmingu Gelvonų gimnazijos vėliavos nešimu ir renginio vedėjos Jurgitos Striškienės žodžiais apie šios šventės svarbą. Sveikinimo ir džiaugsmo žodžius išsakė mokyklos direktorė Ona Valančienė, kuri pakvietė garbingą viešnią – Širvintų rajono savivaldybės merę Živilę Pinskuvienę – atidengti naują mokyklos pavadinimo iškabą. Vėliau klebonas Vilius Kiškis – Zajančkauskas pašventino gimnazijos vėliavą. Kaip šios gražios šventės simbolis degė aukuro ugnis, o pirmosios laidos gimnazistai kaip džiaugsmo išraišką laikė įvairiaspalvius balionus, kuriuos paleido į dangų, kad šie neštų mūsų svajas, troškimus ir džiugią žinią apie tapimą gimnazija.

       Po iškilmingos įžangos svečiai, mokytojai ir mokiniai pakviesti į gimnaziją. Čia vyko antra šventės dalis, kuri pradėta Valstybės himno giedojimu. Kadangi šventė vyko Kovo 11-osios išvakarėse, kartu su istorijos mokytoja Daiva Taučiuviene prisimintas nelengvas kelias link visiškos Lietuvos nepriklausomybės, laisvės svarba mūsų tapatumui, augimui. Prisiminta ir netrumpa mokyklos, kuriai jau 236 metai, istorija. Į mokyklos muziejų perduota saugoti Gelvonų vidurinės mokyklos vėliava, o oficialioji nuo šiol – Gelvonų gimnazijos. 17191300_1361216943941659_359791436968638632_n

     Sveikinimo žodžius tarė tos dienos svečiai: Merė Živilė Pinskuvienė, Vilniaus teritorinės darbo biržos Širvintų skyriaus vyriausioji specialistė Akvilė Adomavičiūtė, Širvintų rajono Gelvonų seniūnijos seniūnas Lionginas Juzėnas, Mokyklos tarybos pirmininkas Alvydas Olsevičius, mokyklos direktorė dėkojo visiems už paramą ir palaikymą.

      Meninėje šventės programoje pasirodė Audronės Dabravolskienės vadovaujamas vaikų folkloro kolektyvas ,,Dagilėlis“, pasaką be galo sekė trečios klasės mokinė Džordana Amulytė, šoko Ramintos Maslinskienės paruošti 1-5 klasės šokėjai, muzikinius kūrinius atliko Gintaro Pauliukonio paruošti mokiniai. Šventė užbaigta iškilmingu mokyklos himnu.

    Paskutiniu laiku mokykloje vyksta daug gražių švenčių. 2016 šventėme mokyklos 235 metų jubiliejų, šiandien – dar viena istorinė data. 236-eri… Šis laikotarpis yra labai ilgas: nueitas kelias ženklintas įvairiais istoriniais vingiais, atlaikyta ne viena reformų audra. Nuo šiandien pradedame rašyti naują mokyklos istorijos knygą. Gimnazija Gelvonuose – jau realybė, o vidurinė mokykla lieka mokyklos istorijos dalimi. Gimnazijos vardas ne tik prestižas, bet ir naujo darbo pradžia mums visiems: pirmiems gimnazijos pirmokėliams, pirmajai abiturientų laidai, gimnazijos mokytojams, tėveliams.

Širvintų r. Gelvonų gimnazijos

lietuvių k. vyr. mokytoja Jurgita Striškienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. ..... sako:

  Perskaičiau ir prisiminiau, kad p.Šimonėlis bei p. Davidavičienė sakė, jog šios mokyklos nebus.O ji yra, sunkiu darbu ir bendruomenės sutelktumu ji yra. Džiaugiuosi už jus visus.

 2. ats klausimui sako:

  Nekompetetingų tamstų nieks neklausia nuomeonės. Tam yra akreditacija ir kt struktūros.

 3. va va sako:

  “praeis šis laikas, ir Gelvonų gimnazija leis sau prisiminti”… Tai yra liūdniausia, kad bijoma prisiminti DABAR. Paskui daug drąsuolių atsiras.

 4. Taip sako:

  Mateika tikras didžiavyris. Ateis laikas, kai praeis šis laikas, ir Gelvonų gimnazija leis sau prisiminti, kas iš tiesų jiems padėjo. Liudininkai neleis meluoti.

 5. Ar Viešnia sako:

  Ką ir turėjau mintyje. Jeigu ne Mateika… Bet ar jis buvo pakviestas?

 6. Ar sako:

  Bet buvo pakviesti tie, kurie tikrai užtarė mokyklą? Taryboje užtarė Mateika.

 7. Viešnia sako:

  Nuoširdi užuojauta tiems išrinktiems valdantiesiems, kurie priešinosi, kad Gelvonų mokykla taptų gimnazija. Bet kodėl gi, nepasipuikavus pergalės spinduliuose? Koks skirtumas, kas stengėsi, kas konkrečiai iš tarybos narių kovojo, kad mokykla taptų gimnazija, svarbu esi padėkota… Ir tą dėkingumą priimi, kaip pelnytą….

 8. to klausimas sako:

  Ir kas čia toks protingas rašo, kad mokykla neverta gimnazijos vardo, pasirašyk savo vardą ir pateik argumentus, o ne blevyzgas rašyk. Matyt akreditacijos ekspertas sapnuose esi.

 9. šaunuoliai sako:

  šaunuoliai mokytojai, šaunuolė direktorė. Didžiuojuos, kad baigiau šią mokyklą.Tiek visko daug vyksta šioje mokymo įstaigoje, kad nuoširdžiai pavydžiu vaikams.

 10. klausimui sako:

  ir kodėl gi ne? Būtų smalsu sužinoti. :)

 11. klausimas sako:

  ar verta ši mokykla gimnazijos vardo?…mano nuomone – ne.

 12. Laima sako:

  Sveikinimai direktorei, tik galėjote renginį daryti ne sporto salėje. Savo pasiekėte.

Jūsų komentaras:


septyni + = dvylika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt