Ligoninės tuštėjančiuose rajonuose: laukti ar veikti?    Širvintų socialiniai būstai – brangiausi Lietuvoje    Širvintų pradinės mokyklos komandos pergalė konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finale    J. Petrauskienė mokyklų steigėjams: švietimo kokybės atotrūkis skirtingose savivaldybėse yra didžiulis    Plinta nauja gerumo iniciatyva – dovanoti miestui medžius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar turėtų Tarybos ar Seimo narys, išeidamas į kitą partiją padėti ant stalo savo mandatą ir vietą užleisti kitam?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +7°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +8°
  Debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 balandžio 26 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SAVAITĖS NUOTRAUKA

Reklaminis skydelis

Neries vingis Kernavėje

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apie smurtą prieš dukrą Širvintų pradinėje mokykloje pranešę tėvai sulaukė keršto

   * SKAITYTOJAI RAŠO *images

       Labai gaila, kad tenka vėl užkabinti dukros istoriją Širvintų pradinėje mokykloje. Ją gindami turėjome nueiti nemažą ir sudėtingą kelią. Dėl smurto mokykloje vyko įvairūs tyrimai. Šiuose tyrimuose dalyvavo ir Širvintų r. savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

   Po Švietimo ir mokslo ministerijos atstovų apsilankymo Širvintose, mokykloje įrengtos filmavimo kameros, sustiprintas mokytojų budėjimas pertraukų metu, vyko įvairios smurto prevencijos akcijos, patvirtintas naujas „Smurto ir patyčių prevencijos ir intervencijos vykdymo tvarkos aprašas“, pakeisti mokytojų, socialinės pedagogės, direktorės pavaduotojos ugdymui pareigybių aprašymai ir pan.

     Dėl įvykio Širvintų pradinėje mokykloje bei dėl vaikų teisių apsaugos situacijos rajone pasiaiškinti į Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komiteto posėdį buvo iškviestos Širvintų r. merė Živilė Pinskuvienė ir Širvintų r. savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Šiame posėdyje pranešimą dėl smurto mokykloje ir dėl situacijos su vaikų teisių apsaugos užtikrinimu rajone parengė ir skaitė Robertas Diržinauskas.

    Tyrimo išvadų dėl smurto Širvintų pradinėje mokykloje nei iš Širvintų r. savivaldybės administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės nei iš jos pavedimu sudarytos darbo grupės dar negavome iki šiol. Nuo įvykio praėjo 6 mėnesiai.

      Tuo tarpu 2017 m. gegužės mėnesį Širvintų r. savivaldybės administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės vyras Širvintų r. policijos komisariato vyresnysis tyrėjas Neivaldas Četrauskas mus pabandė nubausti…už balą mūsų kieme.

     Šis pareigūnas gindamas savo žmonos mundurą ir taip norėdamas atkeršyti mums už įvairius tyrimus, kuriuose privalėjo dalyvauti jo žmona, Širvintų r. savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, tariamai, mums nedalyvaujant, atliko mūsų bylos tyrimą ir bandė priversti pasirašyti protokolą, neperspėjęs apie atvykimą laukė su tarnybiniu automobiliu prie mūsų namų. Matydamas, kad užbaigti bylos lengvai nesigaus, nes mes nesutikome su tokiu bylos tyrimu, jis skubiai išeina atostogų.

     Bylą perėmė kitas tyrėjas, Algis Gelažauskas. Nuvykus pas šį pareigūną buvome verčiami pasirašyti nežinomus dokumentus, mūsų neišleido iš kabineto ir grasino, kad jeigu nepasirašysime dokumentų, būsime nubausti. „Pagalbon“ pasikvietė dar du pareigūnus. Tuomet trise bandė daryti spaudimą ir primygtinai reikalavo pasirašyti dokumentus. Ir tik mums pradėjus skambinti Širvintų r. PK viršininkui, buvome paleisti. Prasidėjus tyrimams dėl jo veiksmų mūsų atžvilgiu, pareigūnas Algis Gelažauskas staiga suserga. Spėjame, kad pareigūnas Algis Gelažauskas pabijojo tyrimą atlikti iš naujo, kadangi sakė, jog tyrimą atliko pareigūnas Neivaldas Četrauskas ir jis juo tikįs. Esame girdėję, kad Neivaldo Četrausko dėl jo žmonos užimamų pareigų prisibijoma.

     Bylą perima trečias tyrėjas, Saulius Bareckas, kuris primygtinai reikalavo atvykti nedelsiant protokolo surašymui. Pareigūnas Saulius Bareckas, sutartinai kaip ir Algis Gelažauskas, sakė, kad tyrimą jau atlikto Neivaldas Četrauskas, belieka surašyti protokolą.

      Dėl šių pareigūnų šališkumo, jų sąsajų su Širvintų r. savivaldybės administracijos darbuotojais, kreipėmės į Policijos generalinį komisarą bei Vidaus reikalų ministeriją ir prašėme mūsų bylą perduoti nagrinėti kitam komisariatui. Mūsų byla jau perduota kitam komisariatui.

      Norime pažymėti, kad mūsų byla bus jau antra, kuri dėl pareigūnų šališkumo ir pareigūnų sąsajų su Širvintų r. savivaldybės administracijos giminystės ryšiais perduota nagrinėti į kitą komisariatą. Dar birželio pradžioje dėl Širvintų r. PK pareigūnų šališkumo ir sąsajų su Širvintų r. savivaldybės darbuotojais Širvintų gyventojos bylą nagrinėjo Ukmergės r. policijos komisariatas. Vienas Širvintų r. savivaldybės darbuotojas (Darbo partijos narys) darbo metu buvo ne darbo vietoje, o dirbo savo žemę su traktoriumi. Tai pastebėjusi moteris bandė užfiksuoti šį atvejį. Minėtas asmuo pamatė ją ir  vijosi automobiliu, bandė nustumti nuo kelio. Visą šią persekiojimo operaciją nufilmavusi, moteris ir kreipėsi į Policijos generalinį komisarą bei Vidaus reikalų ministrą, po ko byla buvo perduota nagrinėti Ukmergės r. policijos komisariatui.

      Esame įsitikinę, kad pareigūnas Neivaldas Četrauskas, žinodamas mūsų santykius su jo žmona, kaip su Širvintų r. savivaldybės administracijos direktore, privalėjo dėl galimo interesų konflikto nusišalinti nuo mūsų bylos tyrimo, tačiau pasielgė priešingai. Grubiai pažeisdamas teisės aktų numatytą bylos tyrimo procesą, pasinaudojęs savo tarnybine padėtimi, bandė mums atkeršyti už savo žmoną.

     Valdininkai “slidus” reikalas, stebėjosi ir piktinosi viceministras. Rezultatas: visi Širvintų policijos asmenys susiję su mūsų paterorizavimu staiga susirgo arba pradėjo atostogauti. Sulaukėm gen. komisaro Pernavo ir vidaus tyrimo šefų skambučių bei patikinimų “spręsti” situaciją. Žodžiu po truputėlį “kariaujam”.

          P.s. labai nesinori tikėti, bet vis dėlto pradedu manyti, kad vietinis komisaras susikukavo su darbiečiais.
Beje, tyrėjas N.Četrauskas aukoja politikams, o vėliau imasi tirti įvykius, susijusius su tų partijų atstovais (jo paties žmona).  (žiūrėti priedus)

Pagarbiai,

Robertas ir Sandra Diržinauskai

Už skaitytojų laiškų turinį redakcija neatsako. Visa atsakomybė lieka laiškų autoriams.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. širvintiškė sako:

  tai kas čia dabar, išeina ir suimti už nieką gali, o kur įstatymas. Ar jiems negalioja?Į tokius ir kreiptis pagalbos tada bijotum.

 2. nu sako:

  Ir straipsniukas…

 3. Robinas sako:

  Jeigu žmogus yra ligonis, tai iš jo tikrai negalima juoktis, o iš tokios kuri galimai negalvoja savo galva (o gal jos visai neturi), tai labai pasijuoksiu, kai už visus neteisėtus atleidimus teks sumokėti iš savo kišenės. „Krištolinė”gi nieko blogo nedarė.

 4. ? sako:

  Yra tokia patarlė „Durnių ir bažnyčioje muša”, manau jai šita turėtu tikti?

 5. sako:

  Kaip tik Ingridos ir nereikia gailėti. Gal gyvenimas kada nors privers ją pasigailėti už tokį elgesį su žmonėmis, darbuotojais. Va jos mama tai turėtų nagus graužti, kad tokią dukrą užaugino.

 6. ? sako:

  O ko gi gailėti tos Ingridos, gal nebent dėl to, kad galimai savo proto (galvos) neturi?

 7. sako:

  Ingridos tikrai gaila, bet ką padarysi

 8. visos tokios sako:

  visos mamos pergyvena dėl savo vaikų. ir kai sekasi, ir kai nesiseka, ir kai skauda, ir kai klysta, ir kai apšneka, ir kai blogo linki

 9. jau seniai sako:

  šis drąsus ir teisybės ieškantis žmogus apšauktas nevispročiu, neadekvačiu ir dar visokiu. O aš jam lenkiuos- sunku plaukti prieš srovę

 10. :) sako:

  Ingridos motina vaikšto nosį nukabinus, gėda, kad tokią dukrą užaugino:(

 11. Nu jau tik sako:

  Nejuokinkit su tuo “etikos kodeksu”. Kai kam iš esančių valdžioje pats žodis “ETIKA” nesuprantamas, o gal ir nelabai girdėtas.

 12. stebiuosi sako:

  tai gal Četrauskas neskaitė policijos pareigūno etikos kodekso? Na toks vaizdelis..Ačiū parašiusiajam ar parašiusiajai. Tikrai įdomi informacija apie interesų konfliktą.

 13. Iš policijos pareigūno etikos kodekso sako:

  4.16. viešai nereikšti politinių pažiūrų;

 14. Iš policijos pareigūno etikos kodekso sako:

  4.14. vengti viešų ir privačių interesų konflikto, spręsti visus kylančius konfliktus taip,
  kad būtų apginti viešieji interesai;
  4.15. pranešti vadovui ir, jam pritarus, nevykdyti užduoties, jeigu yra interesų
  konfliktas arba turima argumentų, jog privataus pobūdžio aplinkybės gali pakenkti valstybės ir
  policijos prestižui;

 15. Iš policijos pareigūno etikos kodekso sako:

  4.12. nepasiduoti valdžios ir valdymo institucijų, pareigūnų, visuomenės informavimo
  priemonių, visuomenės bei atskirų piliečių ir kitų asmenų neteisėtai įtakai;

 16. Pala sako:

  O pareigūnui galima palaikyti politines partijas? Ar statutas leidžia? Nemanau

 17. Pirmam sako:

  Taip. To komisaro dėko ir balsų pirkimas užfiksuotas, ir net byla teisme. Gaila, kad jį išgrūdo iš rajono.

 18. Aukotojas sako:

  Chm. Policija vis skundžiasi dėl mažų algų. O pasirodo, kad dar politikams aukoti geba.

 19. ? sako:

  Širvintų policija pasitikėjau, kol viršininkas buvo tas kur mamytės servisą patikrino, o dabar šnipšt……

Jūsų komentaras:


septyni − septyni =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt