Ligoninės tuštėjančiuose rajonuose: laukti ar veikti?    Širvintų socialiniai būstai – brangiausi Lietuvoje    Širvintų pradinės mokyklos komandos pergalė konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finale    J. Petrauskienė mokyklų steigėjams: švietimo kokybės atotrūkis skirtingose savivaldybėse yra didžiulis    Plinta nauja gerumo iniciatyva – dovanoti miestui medžius   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar turėtų Tarybos ar Seimo narys, išeidamas į kitą partiją padėti ant stalo savo mandatą ir vietą užleisti kitam?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +7°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +8°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +8°
  Debesuota, trumpalaikiai lietūs
2018 balandžio 26 d., Ketvirtadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SAVAITĖS NUOTRAUKA

Reklaminis skydelis

Neries vingis Kernavėje

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintomis nusidriekė beveik pusšimčio BMW automobilių kolona (VIDEO)

19866769_1545390982151211_1828819889_o

* NERINGA TUŠKEVIČIENĖ *

* Foto ir video Širvintų BMW klubo *

   Dažniausiai esame įpratę vairuojančius BMW automobilius vadinti galvažudžiais, nedrausmingais vairuotojais. Stereotipai mus veikia gal net ne mažiau, nei mūsų protėvius.

     Tačiau ne pirmą kartą įsitikiname, kad ir jaunimo tarpe yra iniciatyvių žmonių, kurie moka savo pomėgį suderinti su prasmingu užimtumu.

      Edvinas Eigelis į Širvintas grįžta tik atostogauti. Gyvendamas užsienyje jis vadovauja ir organizuoja Širvintų BMW klubo renginius.

19756887_829505020542683_8072418095146680745_n

       Tiesa, pats Širvintų BMW klubas gyvuoja vos antrus metus ir tai tik antrasis jo renginys. Tačiau lyginant su pernai metais – pasiekimai didžiuliai. Šiais metais renginyje dalyvavo 46 automobiliai – dvigubai daugiau nei praėjusiais metais.  Organizatoriai džiaugiasi, kad jų gretos didėja. Smagu pastebėti, kad tarp BMW mylėtojų dalyvavo ir kelios merginos.

      Edvinas Eigelis pasakoja:

-          Viskas prasidėjo praeitais metais. Kai sumąsčiau pabandyti suburti žmones į vieną krūvą. Neblogai pavyko. 22 automobiliai, mūsų miesteliui tai čia “wow”. Taigi šiais metais taip pat sugalvojom surengti. Tik pabandyti kažką padaryti rimčiau. Ieškojom kaip ir ką čia sugalvoti. Kas skyrėsi nuo praeitu metų ? Šiais metais turėjom apdovanojimus, privačią aikštelę, rimtesnį pasiruošimą. Kodėl tai organizuoju? Gyvenu užsieni, ten negaliu realizuoti savęs su panašia veikla, nes ten kitas gyvenimo pobūdis. O visa tai, ką organizuoju yra mano aistra. Man patinka, kai žmones pasako “ačiū, buvo gražu bei įdomu”. Mūsų miestelyje sudaryti maršrutą labai sunku, per mažas bei per daug sudėtingas išplanavimas. Todėl norint išvažiuoti bent jau patogiai tai tenka pravažiuoti per absoliučiai visas Širvintas.

19850629_1545386575484985_58153689_o

       Taigi, užsiregistravę dalyviai tvarkinga kolona pajudėjo per Širvintas Plento gatve. Apsuko ratą Igno Šeiniaus alėja, tuomet pasuko tiltu per Širvintos tvenkinį. Visi tvarkingai patraukė į privačią aikštelę, kurioje ir vyko pramogos. Vieni kitiems parodė savo drifto įgūdžius. Rinko nominacijas dalyvaujantiems.

       Apdovanojimus pelnė:  Dūmų siaubūnas – Nerijus Gelažauskas. Lygiausias metalas – Vytautas Bareckas. Gražiausi automobilio ratai – Samanta Kvietkauskaitė bei Deividas Taraškevičius. Gražiausiai Riaumojantis BMW automobilis – Vytautas Bareckas. Daugiausiai valandų bei darbo kainavęs automobilis – Eimantas Eigelis. Policijos numylėtinis – Irmantas Četrauskas. Švariausias salonas – Samanta Kvietkauskaitė.  Ilgiausias “burnout” – Deivydas Stankevičius.

       Po renginio Edvinas Eigelis “Krašto naujienoms” kalbėjo:

-          Labai labai norėčiau padėkoti keliems žmonės, kurie labai prisidėjo prie galutinio tikslo. Viskas būtų kitaip jeigu ne Jokūbas Pimpis, kuris leido mums susiburti jo privačioje aikštelėje. Arnoldas Mikulevičius bei Gabrielius Tamošiūnas mūsų nuostabieji paparaciai. Be jų neturėtume gražių nuotraukų. Noriu padėkoti mūsų drifto mėgėjams, kurie surengė be proto gražius vaizdus aikštelėje. Tai Eimantas Eigelis, Jokūbas Pimpis, Irmantas Četrauskas, Dovydas Dorofėjavas, Vytautas Bareckas.

19875718_1545386628818313_646318663_o

        Ir noriu pabrėžti, kad ir kitais metais bus viskas vėl nemokamai. Klubas nereikalauja kažkokio mokesčio. Bandom surengti malonią dieną visiems, todėl ieškosim rėmėjų, o jeigu ir nerasim ar nenorės niekas remti, darysim viską iš savęs ir nesiskųsim. Tai yra mūsų aistra.

       Paklaustas, kodėl paramos ar bent jau aikštelės nepašo savivaldybės, Edvinas atsakė, kad niekas į automobilistus nežiūri rimtai, tačiau labai tikisi, kad kada nors ateityje bus pastebėti ir jie.

          Renginio organizatoriai: Edvinas Eigelis, Laurynas Pakalnis, Evaldas Šavinskas.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

 1. fainam jaunimui sako:

  valio valio valio- šaunuoliai :) ir šaunuoliai, kad nereikėjo savivaldybės paramos- būtų pasivogę idėją ir pateikę kaip savo

 2. Wow sako:

  Super! Kodėl niekur nemačiau skelbimo? Tikrai būčiau atėjęs pažiūrėt

Jūsų komentaras:


šeši − = penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt