Rasotas Joninių palinkėjimas     Sveikiname Rasą ir Joną     Sveikiname Joną Žuką    Sušaukiamas Tarybos posėdis    Lietuviai dar neišmoko visų gaisro Londono daugiabutyje pamokų   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ko trūksta, kad širvintiškių susisiekimas su Ukmergės ligonine būtų patogesnis? (galite rinktis kelis atsakymus)

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +13°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +10°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +9°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
2018 birželio 23 d., Šeštadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Merė žino, kaip balsuos Taryba?

page/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

       Jau ne pirmą kartą pastebimi Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės ekstrasensiniai gebėjimai. Tarybai nepriėmus sprendimo ji jau vykdo darbus. Tuo visuomenei deklaruodama, kad

 1. Tarybos nariai ir jų sprendimai galimai yra jai ne motais, arba
 2. bus balsuojama taip, kaip ji nori, arba
 3. ji mato ateitį ir žino, kas ir kaip balsuos.

      Šį kartą merė teikia Tarybai klausimo projektą, kuriuo siūloma “Steigti ikimokyklinio ugdymo grupę Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos Zibalų pagrindinio ugdymo skyriuje.” Tarybos posėdis vyks paskutinę vasaros dieną – rugpjūčio 31 d. Labai gražus žingsnis ir labai reikalingas sprendimas rajono gyventojams. Tačiau dar nesulaukusi Tarybos narių sprendimo (o koks jis bus niekas negali žinoti iki nėra balsuota), socialiniame tinkle merė pasigiria atidariusi sprendimo projekte minimą darželį.

      Keista ir tai, kad apie darželio atidarymą skelbiama tik socialiniame tinkle, bet nėra informacijos savivaldybės tinklapyje. Kodėl? Kas slepiama? Iš kur merė žino, kad Taryba galvoja taip pat? O jei ji nutars, kad darželis reikalingas ne šioje gyvenvietėje?  O jei Taryba nutars, kad šie vaikai gali lankyti miesto darželį? Juk sprendimo variantų daug.

      Dar kartą kartojame, mes tikrai neprieštaraujame prieš darželių atidarymą. Kai tik – galime tik džiaugtis naujomis darželių grupėmis, juk nauji darželiai liudija apie didėjantį vaikų skaičių rajone. Beje, dabartiniai darželinukai gimė dar vadovaujant buvusiai valdžiai, juk į darželius (ne lopšelius) rajone priimami vaikai nuo trejų metų.

      Šiandien keliame klausimą, kodėl yra ignoruojama rajono tarybos institucija ir kodėl rodoma nepagarba jai? O juk neturėtume užmiršti, kad ne rajono meras yra aukščiausia rajono valdžia, o būtent – Taryba.  Kaip į tokį ne pirmą akibrokštą reaguos arba nereaguos rajono tarybos nariai, sužinosime artimiausiame Tarybos posėdyje.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

30 Komentarai (-ų)

 1. elzbe sako:

  Niekas niekam ir nekliuva, tik kliuvanciai kliuva. O tarybos labai sureiksminti nereikia, pabus sitie, ateis kiti. Nieko amzino nera, tik opozicija susireiksmino ir toliau reiksminasi, lyg jie būtu labai reiksmingi. Nei buve merai reiksmingi, nei dabartine. Rytojus niekam nera prizadetas, todel nereikia kelti susireiksminimo bangu.

 2. mokininčiam sako:

  kur ir koks tamstos manymu čia šmeižimas? viskas būtų gražu, niekas ne prieš darželį. tik kam juokint žmones su tais tarybos sprendimais, jei ir taip viskas nuspręsta? galėjo pakentėt iki tarybos sprendimo ir tada jau viešint. niekam niekas nebūtų užkliuvęs. elementaru, Vatsonai

 3. Anonimas sako:

  Smeizimu ir neitinkanciu asmenu zeminimu uzsiima sita firmele. Jeigu rasinelyje apipilamu s… subtiliau, tai komentaruose pasistengiama su kaupu. Nieko nera baisiau, kai tokios veikejos deklaruoja vertybes. smerkia, mokinina ir t. t.

 4. super sako:

  >širvintiškė
  Vaje, koki ismanele. Diagnozes nustato nuotoliniu budu. I save nebandete ziureti? Ar akytes tik i kitus moka ziureti?

 5. širvintiškė sako:

  miela Neringa, matosi, kad kai kurie komentatoriai buvo pagirioti arba turi psichologinių problemų. Jūsų valia. A ja jai toks gražus oras…

 6. Neringai sako:

  Visada vadovaukitės šiuo posakiu.

  Dabar suprantu, kad turiu teisę sakyti tiesą ir jei kiti negali jos priimti – tai ne mano problema.

  Susan Forward „Toksiški tėvai“

 7. Vasara baigėsi sako:

  “Trečiasis Reichas toks galingas buvo ir kas galėjo žinoti kad bus tokia tragiška pabaiga“

 8. Taip buna sako:

  Beje, didzioji zurnaliste, prisidenkdama simtu anoniminiu komentatoriu gali man neatsakineti. Neidomu. Jokiu emociju, apart sleikstulio ji man nekelia.

 9. Taip buna sako:

  Kada pinigas uzguozia viska. Sitas zmogus yra moralinis issigimelis. Jam apsmeizti tai kaip normaliajam zmogui uzsiimti seksu – vien malonumas. O jeigu uz tai dar ir pamoka, tai tikrai valio. Yra tokiu moraliniu nieksiu, kurios nemato saves, savos smarves skleidziamos per du kilometrus, bet kitus mokina, kritikuoja.

 10. Be komentaru... sako:

  P. Stase, siai zurnalistei amziais kliuna miesto mere Zivile.

 11. oho sako:

  Jau nebezino net prie ko kibti, viskas apskusta, viskas blogai, tai matai dabar darželis blogai kaime. Dziaukites, kad atidaro, o ne slieku uodegoj ieskokite. Tik cia jau neaisku, kam labiau uzkliuvo, ar opozicijai, ar didziajai zurnalistei. Bet cia vienas ir tas pats. Kaip maitintojai liepe, taip parase arba parase taip, kad isiteiktu.

 12. . sako:

  Palikite darzelį ramybėje ir nevarinėkite demagogijų. Ar bent girdewjote apie sarmatą.

 13. 2 sako:

  Teksto suvokimo nesimokė tamsta. Rašo gi, kad darželis gerai, bet tvarkos ignoravimas blogai. Na, ne kiekvienam tai suprasti. Mane Miliukienė mokė, tai ir išmokau.

 14. jo sako:

  Toki “STIPRU” straipsni ne kiekvienas supranta.

 15. stasė sako:

  Keturi paskutinieji komentatoriai taip ir nesuprato straipsnio esmės. Nes užkliuvo ne darželis…. Bet jei taip liepta komentuoti, tai rašykit, kad opozicija nenori darželio.

 16. Anonimas sako:

  geda opozicijai, jeigu nepalaikys darzelio.

 17. ? sako:

  kodel nenorite darzelio? kuo uzkliuvo? kam s… rasinejate?

 18. Be komentaru... sako:

  Jei butu atidare ta darzeli ponai, kurie budami merais nieko nepadare, tai p.Neringa matomai plotu, kad kaip gerai, kad Zibaluose atidarytas darzelis, nes Sirvintu darzeliai perpildyti, bet kai ta padare Zivile, ir p. Neringos nepakviete, tai jau pasaulio pabaiga ir kaip viskas blogai… teikia dziaugtis, kad bus MODERNUS darzelis Zibaluose, kad vaikai bus saugus tokiame darzelyje… pasikapstykit p. Neringa giliau savo mastyme ir suprasit, kad del darzelio reikia tik dziaugtis, o ne vel eilyni karta pulti Mere Zivile. Sekmes p. Neringa Jums darbuose, linkiu, kad praderumet placiau mastyti, nei dabar mastot…

 19. o sako:

  kodel opozicija taip nenori sio darzelio? kodel taisp viskas daroma, kad darzelis neveiktu? kodel eskaluojamas sis klausimas?
  Atsipeikekite, zmones nori dirbti ir vaikams darzelis yra reikalingas, kad turetu kur palikti vaikus.

 20. TAIP sako:

  Kai kam labai patinka – ” AŠ, aš, aš ir tik aš”, bet jūs matot tik Živilės “gėlytės”, pamatysit ir uogytes. Ir pavyzdys: “Jei blogai užbalsuosite, tai AŠ jūs su……”

 21. Be komentaru... sako:

  Jusu komentaras ne i tema…. apsoliuciai….

 22. taigi sako:

  Gerb. komentatoriai, kuriems galams puolate ponią Žyvile. Ji juk nieko dėta. Patys esate laiko vergai, patys išrinkote tokius tarybos narius, ne Živilė juos sutupdė ant laktos , ji gal būt nurodo, kaip, sėdint ant tos laktos, reikia čiulbėti. Belieka apgailestauti tik tuo, kad esate čiulbuonėlių gimdytojai.

 23. skaitytoja sako:

  visi žino, koks bus balsavimo rezultatas

 24. Širvintų krašto šuo sako:

  Jeigu paieškosit šiandien FB, tai rasit, kad Širvintų bendruomenės pirmininkė vieši Ščiolkovo miesto šventėje. Nei V. Jasiukevičius nei V. Šimonėlis į artimąjį užsienį nevyko. Ar vizitas privatus, ar nuo bendruomenės, nežinau. Ar kuri nors pusė kurs filmą nežinau.

 25. to Širvintų krašto šuo sako:

  Gal zinote , kada bus antra filmo serija su sveciais is artimojo uzienio? Kur vyks perziura?

 26. Širvintų krašto šuo sako:

  Darbinės religijos tikintieji turi naują šventąją. Šv. Živilė. Ji yra visų darbiečių vaikų ir jaunimo globėja. O šventuosius reikia garbinti. Galima šalia lovos ant sienos pasikabinti Šv. Živilės paveikslą.

 27. ? sako:

  O tai kas “laimėjo” konkursą auklėtojos pareigoms užimti l.d. “Boružėlė”?

 28. Kam sako:

  Kam taip išlaidauti. Šiemet ir kitąmet bus virš 10 vaikų. O paskui liks trys. Gal geriau juos prijungti prie jau veikiančių darželių.

 29. Gėda sako:

  Gėda tarybai. Rankas nuolankiai kiloja.

 30. ? sako:

  taip ir nesupratau, kuo prie vaiku gimimo prisidejo buvusi valdzia?
  Prirasyta ant meres apsmeizimo tikslu, bet nusisneketa visiskai.

Jūsų komentaras:


aštuoni − šeši =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt