Rasotas Joninių palinkėjimas     Sveikiname Rasą ir Joną     Sveikiname Joną Žuką    Sušaukiamas Tarybos posėdis    Lietuviai dar neišmoko visų gaisro Londono daugiabutyje pamokų   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ko trūksta, kad širvintiškių susisiekimas su Ukmergės ligonine būtų patogesnis? (galite rinktis kelis atsakymus)

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +13°
  Debesuota su pragiedruliais, lietus
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +10°
  Debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs
 • +11°
  Debesuota, be kritulių
 • +9°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
2018 birželio 23 d., Šeštadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintose vyks jaunimo festivaliai?

         pagePo gaisro Rumšiškėse pasigirdo įvairių problemos sprendimo būdų. Vieni piktinasi tokiais festivaliais, kur alkoholis liejasi upeliais, kiti – nori tokių festivalių. O Širvintų rajono merė nutarė mūsų žalią miestelį paversti festivalių miestu.

         ”<…> O tuo tarpu festivalių kultūra Lietuvoje jau spėjo įsišaknyti ir nesinori matyti jos nykstant. Užuot sėdėjęs namuose ir žaidęs kompiuterinius žaidimus, į gamtą atvykęs jaunimas leidžia laiką bendraudamas, mėgaudamasis aktyviomis pramogomis, stengdamasis aplinkinius nustebinti savo paties susikurtu išradingu įvaizdžiu. Džiugina ir tai, kad Lietuvą kasmet festivalių dėka atranda ir aplanko vis žymesni atlikėjai. Atviri tampa miestai ir miesteliai, kurių, galbūt, daugelis dalyvių įprastai net neaplankytų. Tokie renginiai sutraukia minias, padedančias klestėti vietiniam smulkiajam verslui. Akivaizdu – tai naudinga visiems – ir verslui, ir daugiau žmonių siekiantiems pritraukti regionams, ir smagiai laiką norinčiam praleisti jaunimui.

        Todėl negalėjau nepastebėti, kad pastarasis sunerimo – ar per kelerius metus jau spėtas pamėgti renginys ras sau vietą po saule ateinančią vasarą? Juk muziejaus administracijos išplatintame pranešime aiškiai pasakyta – festivalis Rumšiškių muziejaus teritorijoje daugiau nebevyks. Tačiau manau, kad įvykęs incidentas neturi tapti priežastimi užsisklęsti. Priešingai, kai aptinkame spragas, turime jas taisyti, įdėti daugiau pastangų, mokytis iš klaidų. Labai lengva uždrausti ir nubausti, o atsivėrimas visuomenei reikalauja pastangų, įdirbio ir profesionalumo.

         Alternatyvų, kur kitąmet vyks jaunimui skirta fiesta, negirdėti, todėl, veikiausiai, būsiu pirmoji, kuri pateiks pasiūlymą – mieli festivalio organizatoriai, atvykit į Širvintas, į jaukų miestelį pietryčių Lietuvoje, kuris atviras visuomenei, yra saugus ir prižiūrėtas. Čia galima veikti, kurti, pramogauti. Mes turime vandenlenčių parką, nuostabią gamtą, ir Lietuvos jaunimas tikrai čia ras sau vietos. Todėl kviečiu „Granatas” į Širvintas!

Ž. Pinskuvienė, Širvintų rajono savivaldybės merė”

         SKELBIAME APKLAUSĄ.  Ar pritartumėte Širvintose organizuojamiems festivaliams?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. stasė sako:

  Spadviliškis jėga…

 2. Taigi taigi sako:

  Festivalis Spadvyliškyje puiki mintis. Globėja motinėlė kaip ir yra. Spadvyliškio vyrukai būtų saugos tarnyba. Jaunos ir perspektyvios savivaldietės būtų motinėlės pagalbininkės darbui su publika. Neveltui mūsų savibleda tokia moteriška. Čia gal gyli mintis, skirta vis įsigilinti su malonumu festivalio publikai.

 3. taigi sako:

  O kodėl neatgaivinus Spadviliškio festivalio,ar kaip ten, a?

 4. pastebėjimas sako:

  triukšmas po 22 valandos gyvenvietėse negalimas.Tai numatyta vyriausybės įstatymuose.Tad merės pasisakymas,tik eilinis piaras ir kaip minėjo ponia Rita, priminimas apie save.

 5. Rita sako:

  ir dar, savo gyventojus merė turėtų labiau gerbti. Vienasmeniškai tokių kvietimų neturėtų daryti, net nežinodama kas yra tie festivaliai. Miestelėnų ramybė taip pat turi būti vertinama, o jų nuomonė gerbiama.

 6. Rita sako:

  Festivaliai būna ne visą naktį, o kokias keturias PARAS. Tai viena. Na, jū gali būti pvz 10 tūkst. Tai antra. Atvykę dažniausiai gyvena palapinėse. Jeigu būna lietūs, pievelė pavirsta pliurza, žmonės tiesiog maudosi purve, po to lieka labai gražus vaizdas. Šiaip, tai labai linksmi ir geri susiėjimai žmonėms įv. amžiaus (pvz. tikro roko gerbėjai ne 20 -mečiai). Tad tuščiai nekalbėjus pagalvokit ar Širvintos galėtų sutalpint didelį kiekį žmonių (palapinių miestelis, automobilių parkavimas, tualetai “tuoj tuoj” ). Gal kas paaukotų savo pievas šalia miesto? Iš tos merės šnekos tik eilinė jos tuštybė noras save priminti, nes kitur Lietuvoj gali ją primiršti. Ir dar svarbu, matyt, kad pati Širvintose negyvena. Be to, pati festivaliuose, aišku, nėra buvusi.

 7. komentaras asmenybei v.v. sako:

  Prieš skaitydamas šį komentarą, paskaitykite dar kartą savąjį, pabandykite suprasti ką parašėte, geriausiai, kad skaitytumėte prasiblaivęs… Labai šaunu, kad pasaulyje trys milijardai žmonių iki 25 metų, ir tikiuosi jie nemąsto taip kaip Jūs. Jie tikriausiai auklėti normaliose šeimose, kur yra įdiegta pagarba vyresnio amžiaus žmonėms, ir tikriausiai jie žino, kad ties 25-eriais metais gyvenimas nesustoja, nes laikas bėga žaibišku greičiu, po jaunystės ir brandos, nenumaldomai ateina ir senatvė, būtent ir tiems kažkada buvusiems 25-erių. Norėčiau pastebėti, kad ir Jūsų taip šlovinama merė jau gerokai perkopusi tą amžių. Taip kad ateitis priklauso visiems, tiek jaunimui, tiek “senimui”, visiems žmonėms. Kam labiausiai vertėtų aplankyti protėvių kapus- tai Jums, komentaro v.v. autoriui, kad suprastumėte, kas yra kapas ir kas yra protėvis, o ne komentuotumėte čia kaip “kliedintis pusmiris” nerandantis dvasinės ramybės, gyvenimo supratimo ir pusiausvyros.

 8. v.v sako:

  Šaunuolė merė, tema pagauna net nespėjus kitiems mirktelėti žinoma, kad reikia daugiau pramogų ir veiksmo Širvintose,negi veltui gražinamas miestas. Tegu sklinda garsas ir žinia,kad yra toks miestelis Europoje,juolab,kad pasaulyje trys milijardai žmonių iki 25 metų, tai gi ateitis priklauso jaunimui, o kliedintis pusmiriai ramybės tegul ieško lankydami protėviu kapus.

 9. Širvintiškė sako:

  Šiandiena ryte buvo paprašyta skubiai visų parduotuvės Maksimos pirkėjų palikti prekes ir išeiti iš parduotuvės. Įsijungė signalizaciją.Buvo baisoka.Jau darosi neramu o jeigu dar festivaliai….

 10. Nereikia sako:

  Nu jau ne. Aš nenoriu visą naktį bumčikų ir girtų šūkaliojimų klausyti. Bijoti išeit į kiemą. Pagalvokit, kur ta įsiaudrinus neblaivi minia vaikščios – mūsų gatvėm. Kas apsaugos nuo jų adresijos ir poreikio nuotykiams?

 11. Blinkevičius sako:

  Širvintos buvo ir turėtų būti ramybės oazė. Kam reikia važiuokit į Vilnių. Ten vyksta daug ir įdomesnių festivalių.
  Balagano čia tikrai nereikia. Nepaverskim mūsų miestelio antrąja Ibiza.

 12. Jojo sako:

  Tikrai pjarą sau darosi.O ko gi parcijos saskrydį Šventojoj surengė,kuom gi Širvintos neįtiko?

 13. taip taip sako:

  Uzdarykit rajona…tvora aptverkit…kad tik niekas cia nevyktu…liuks butu:)

 14. Tai va sako:

  Brangioji mūsų merė bet kokia kaina darosi sau pjarą, kad tik spindėtų respublikinių laikraščių puslapiuose, na va rado dar vieną nišą, kur pasipuikuoti , bet rajonui nuo to tikrai geriau nebus…

 15. Psichika sako:

  Būna ir atvirkščiai. Žmogus, kurio sutrikusi psichika, kelia triukšmą. Ir kitus skatina.

 16. Gudručiai sako:

  Valiukiškėse festivalius uždraudė dėl triukšmo. Primenu, ten vyko jie miške, tad garso izoliacija buvo. Kuo nusikalto širvintiškiai, kad ketinama juos kankinti triukšmu? Sutikite, triukšmas kankina ir veikia psichiką.

 17. Vardas sako:

  Jėga! Aš už!

 18. Pencinykas sako:

  O kodėl festai jaunimėliui? Kada jų bus pencinykams? Duokim garo padarykit per visą naktį. Mano anūkai tai kaukia nuo smuikų čirpinimo, bet niekis. Tegu pakenčia, kaip kenčiu aš nuo jų bum bum

 19. Be komentaru... sako:

  SKELBIAME APKLAUSĄ. Ar pritartumėte Širvintose organizuojamiems vestivaliams?

  Vestivaliai??? Gal jus geriau ne klaikius straipsnius rasykit, o rasyt pasimokinkit??? Amzinas negatyvas su klaidomis is jusu puses…

 20. Aiai sako:

  Nesuprantu, kodėl visur matomas tik negatyvas.

 21. Juokaujat? sako:

  Ar nežinot, kad tokie festiviai pagarsėję alkoholio ir narkotikų apsvaigusiais jaunais žmonėmis? Ar mūsų ramiam miesteliui reikia to? Atsibuskite!

Jūsų komentaras:


aštuoni + = dvylika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt