Vyriausioji rinkimų komisija: veikia politinės Reklamos gaudyklė    Viešojo intereso byla dar laukia teisėjų dėmesio    Rytinė penkiaminutė pavadinta Tarybos posėdžiu    Rudens šventė Čiobiškyje    Tam davė, tam davė, o visuomenei ar liko?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Prasideda rinkiminė kampanija. Ar jau pastebėjote politikų suaktyvėjimą? Ar sulaukiate reklamos?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • +2°
  Debesuota, be kritulių
 • +3°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +4°
  Debesuota, be kritulių
 • +2°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • -2°
  Giedra, be kritulių
 • +2°
  Debesuota, be kritulių
 • +1°
  Debesuota, be kritulių
2018 lapkričio 16 d., Penktadienis

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ruošiamasi evakuacijai iš ekstremalios situacijos?

page

          Ekstremali situacija ne tik Darbo partijoje, bet ir Savivaldybėje.

    Partija ekstremalią situaciją išsprendė – tiesiogiai ar netiesiogiai paragino Živilę Pinskuvienę trauktis iš Darbo partijos pirmininkės pareigų.

          Savivaldybėje ekstremalią situaciją dėl liūties paskelbė Ekstremalių situacijų komisija ir neatšaukia. Bent jau viešai atšaukimas nebuvo skelbiamas.

       Gal ir teisingai daro. Gal pagaliau suprato, kad Savivaldybėje ekstremali situacija prasidėjo gerokai anksčiau nei vidurvasario liūtys ir vis dar tęsiasi?

        Toli ieškoti nereikia. Širvintos gražinasi… Tikėtina, kad kai kurios vietos tikrai pagražės. Juo labiau, kad ir projektai rašyti su tokia mintimi ir dar finansavimas gautas anų – blogųjų. Bet kaip gražinasi ligoninė? Gražinasi čiužiniais ir baldų likučiais. O gal evakuacijai ruošiasi? Tuomet čiužiniai po palatų langais įgauna prasmę.

       IMG_20170913_095655Gydytojai nuo to grožio išsilakstė. Matyt per daug skaidrumo būta. Piktieji krankliai karksi, neva ši rajono valdžia įeis į istoriją kaip sunaikinusi medicinos pagalbą rajone. Mieste kalba, kad vaistus prašoma ligoninėje patiems nusipirkti, kad ligoninė neturi pinigų. Štai liftas nebeveikia. Sesutės ant kuprų ligonius iš priėmimo į reanimaciją tempia. Tyliai tempia, net pasiskųsti nedrįsta. Puse lūpų viena kitai pasiguodžia, kad Vyriausybės pinigai, skirti jų darbo užmokesčių didinimui, kažkur ištirpsta.

       Užtat ligoninės aplinka gražinama. Štai atleistoji direktorė organizavo narcizų sodinimą, kurie kiekvieną pavasarį, lyg priekaištas išdavusiems, žydi. Bet kas iš tų gėlių. Greit nuvysta. Iš kitos ligoninės pusės nauja skulptūra auga. Miestas gražinasi. Dieve duok, kad neužsiveistų gyvačių. Nors… kai geriau pagalvoji, koks vaistinės ženklas? Tai gal ir gyvatės netrukdys…

           O jei kiek rimčiau. Nejau Savivaldybė, skirianti dešimtis tūkstančių eurų kovai su atleistaisiais, mėtydama pinigus sudubliuotiems etatams ir priverstinėms pravaikštoms kompensuoti, rengdama didžiausias puotas ir turėdama rekordinį reprezentacinį fondą, neranda keleto tūkstančių eurų, kad ligoninės liftui nupirktų reikiamą dalį, kad iš po palatų langų šiukšles išvežtų?

          Ir štai tuomet suvoki, kad net negali įsivaizduoti, kokia tikrovė visu gražumu atsivers, kai pasibaigs Živilės Pinskuvienės valdymas.

NE GYVATĖ


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. Laima sako:

  Tai nejaugi taip bijoma meškauskienės sugrįžimo kad net bankrotinama ligoninė kad tik toji neturėtų kur grįžt. Nu gi vėl atleisi ją. Kam naikini ligoninę ponia živile

 2. Nesikrimskim sako:

  Čia viešpatauja visatos kūrėja, visi turim paklusniai vykdyti jos valią. O gi kam čia reikia atlyginimo,laiku išmokamų atotoginių,tinkamų paslaugų, juk Širvintos grąžinasi? Prisiminkim kaip buvusieji ,,miegojo” už nieką dar ir atlyginimą gavo ir pasijusime dp sukurtame rojuje, ar ne ?

 3. julija sako:

  Ligoninė sugriauta, gydytojų trūkumas, vaistų nėra, išjungė ir visus liftus. vadukas savas, drausminių nuobaudų niekas nerašo, kaip Meškauskienei už nieką.Tikslas aiškus-bankrotas, ką darys uoliosios darbuotojos kurios tikėjo pažadus ateis DP į valdžią atlyginimai bus pakelti, nieko netrūks, gyvensite rojuje. Ko gydytis tokioje ligoninėje. Tai kur gydytojų sąjungos pirmininkė žiūri, matyt dabar viskas gerai. Gaila, visi buvę vadovai stengėsi dėl ligoninės, dėl rajono žmonių sveikatos, paslaugų geresnių. Na dabar tai tikras rojus.

 4. pritariu sako:

  tikrai valdžia turi svarbesnių darbų:po tarybos nario priesaikos parašyti skundą VRK,kad atimtų mandatą,ant žurnalistės tikriausiai kas savaitę skundus rašo.

 5. ku ku sako:

  visai- paslėps po šiukšlynu narcizus

 6. anekdotas sako:

  ale tikrai, valdžia turi svarbesnių dalykų- ieškot, kas nepatenkintas, kas skundžiasi, kaip kokią puotą surengt, kaip pasipiarint… o jūs čia su tokiais menkniekiais kaip liftas nervuojat. Kai surauks nosytę, kai treptels kojyte- bus visiems uodegoj rūgštu

 7. Sakyčiau sako:

  Ligoninės aplinka turi būti sterili. O čia šiukšlynas po langais. Nu tikrai, gali gyvačių užsiveist. Arba žiurkių.

 8. Paieška sako:

  Ieškomas skundikas, išdavęs ligoninę

 9. Plakatas sako:

  Plauname tūkstančius – atsiprašome už nepatogumus.

 10. Ar neaišku sako:

  negavo savivaldybė pinigų iš Vyriausybės už ekstremalią situaciją, o tik apsijuokė. Tai ir pamiršo ją “atšaukti”. Otkatų nebus… O ligoninė Žp jau beveik uždaryta. Koks skirtumas

 11. Nusišnekėjai sako:

  Soc.remtini įpratę, kad jiems namo viskas atnešama.

 12. Reikėjo sako:

  Pastatyt lentelę DOVANOJAM ir būtų sunkiau gyvenantys išsinešioję.

 13. taigi sako:

  Nu ko čia pristojot prie mūsų rajono valdžios su tokiais menkniekiais. Kas galėtų paneigti, kad mūsų valdžia nesiima spręsti Seimo reikalų. Jūs tik paskaitykit “Delfi” šiandien publikuojamą Ž. Pinskuvienės. “Kodėl net žmogaus gyvybė vertinama dvigubais standartais”, ir suprasit, kad čia Jūsų keliami fakteliai nė musės neverti ,įdomu ,a ne?

Jūsų komentaras:


trys × penki =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt