Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -4°
  Debesuota su pragiedruliais, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis

imagesInformuojame, kad Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės 2017-09-21 potvarkiu Nr. 6-47 2017 m. rugsėjo 28 d. 10.00 val. sušaukiamas Tarybos posėdis.

Posėdžio d a r b o t v a r k ė:

 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto dalinio pakeitimo. Pranešėja – Vilija Ramaškevičienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėja.
 2. 2. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 30 d. sprendimo N 1-173 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2014–2020 metų strateginio plėtros plano patvirtinimo“ dalinio pakeitimo. Pranešėja – Vilija Ramaškevičienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėja.
 3. Dėl UAB Širvintų komunalinio ūkio valstybinės žemės nuomos mokesčio. Pranešėja – Vilija Ramaškevičienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėja.
 4. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. rugpjūčio 4 d. sprendimo Nr. 1-103 „Dėl didžiausio leistino Širvintų rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų pareigybių ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis ir gaunančių užmokestį iš Savivaldybės biudžeto, skaičiaus nustatymo ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos struktūros patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja – Dalia Maleckaitė, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja.
 5. Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Širvintų miesto laisvalaikio ir poilsio zonos įrengimas šalia Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos“. Pranešėja – Dovilė Audėjūtė, Investicijų skyriaus vedėja.
 6. Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Širvintų miesto daugiabučių namų kiemų sutvarkymas“. Pranešėja – Dovilė Audėjūtė, Investicijų skyriaus vedėja.
 7. Dėl Širvintų rajono savivaldybės Širvintų miesto seniūnijos aptarnaujamos teritorijos ribų nustatymo plano patvirtinimo. Pranešėja – Deimantė Oršauskaitė, Architektūros ir kraštotvarkos planavimo skyriaus vedėja.
 8. Dėl Zibalų pagrindinio ugdymo skyriaus pastato ir priklausinių perdavimo Širvintų rajono savivaldybės administracijai. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 9. 9. Dėl Juodiškių pradinio ugdymo skyriaus pastatų perdavimo Širvintų rajono savivaldybės administracijai. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 10. Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2017 metų melioracijos darbų, finansuojamų valstybės biudžeto lėšomis, prioritetinių darbų programos patikslinimo. Pranešėja – Jūratė Meškutavičienė, Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja.
 11. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 metų spalio 29 dienos sprendimo Nr. 1-160 „Dėl užmokesčio nustatymo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas Širvintų rajono savivaldybės švietimo įstaigose, tvarkos aprašo patvirtinimo“ dalinio pakeitimo. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.
 12. Dėl pritarimo Širvintų r. Čiobiškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo programai. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.
 13. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2016 m. sausio 28 d. sprendimo Nr. 1-2 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės antikorupcijos komisijos sudarymo“ pakeitimo“ 1 punkto pripažinimo netekusiu galios. Pranešėja – Birutė Kontrimavičienė, Savivaldybės juristė (vyresnioji specialistė).
 14. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos antikorupcijos komisijos veiklos nuostatų patvirtinimo pakeitimo. Pranešėja – Birutė Kontrimavičienė, Savivaldybės juristė (vyresnioji specialistė).
 15. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos veiklos nuostatų patvirtinimo pakeitimo. Pranešėja – Birutė Kontrimavičienė, Savivaldybės juristė (vyresnioji specialistė).

Papildomi darbotvarkės klausimai:

1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 26 d. sprendimo Nr. 1-179 „Dėl Širvintų rajono šilumos ūkio plėtros specialiojo plano keitimo (atnaujinimo) ir planavimo tikslų“ 3 punkto pakeitimo. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.

2. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. gegužės 28 d. sprendimo Nr. 1-44 „Dėl Širvintų r. Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigybės aprašymo“ 1 punkto pripažinimo netekusiu galios. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.

3.  Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2017 m. balandžio 27 d. sprendimo Nr. 1-125 „Dėl Širvintų meno mokyklos direktoriaus pareigybės aprašymo patvirtinimo“ pripažinimo netekusiu galios. Pranešėja – Regina Jagminienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja.

www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. Oi sako:

  Kaip čia suprast? Tai darželis beveik mėnesį be programų dirbo? Kaip taip galima? Paklauskit švietimo ministerijos. Tikrai taip negalima.

 2. neatsistebintis sako:

  perskaičiau “ačiū” istoriją teisingam laikraštyje. neatsistebiu neeiliniais sugebėjimais viską išvartyt taip, kad net suabejoji. Netylėkit, Barskūnai, paviešinkit milijoną kartų tikrąją valgyklos- ne valyklos- istoriją.

 3. Atsakymas sako:

  Bardakas buvo iš pat pradžių, tik visi kažkodėl pataikauja ir dar ,,ačiū” įteikia nežinia už ką?

 4. X sako:

  oi, kas čia darosi???? visokie pritarimai, tipo popieriukų sutvarkymai? Viskas iš antro galo? pirmiausia daro, stato , dėlioja, pridaro, prikarkalioja, o po to sušaukia visus, kad priimti sprendimus leisti tai daryti? Na kiek gali būti toks bardakas?

 5. šakės viskam sako:

  valdantį aparatą didina? kai visur mažina? su mažinimu susišūdino, tai su didinimu skaisčiau krištolas žėrės? seniūnas, pavaduotojas, darbininkas- mažiausiai tris savus pasodins už šlovinimą.

 6. Pliatkai sako:

  Nu ir netikėk pliatkais. Seniai ir seniūnija numatyta, ir seniūnas. Dar palaukim, bet garantuotai bus tas, apie kurį žmonės kalba

Jūsų komentaras:


− aštuoni = vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt