Statėme, statėme ir pagaliau pastatėme. Už kiek?    Į statybų leidimų išdavimą bus įtraukta visuomenė     Sveikiname Rimą Buloną    Aštuoniolika šeimų gyvena įkurtuvių nuotaikomis    Sveikiname Janiną Voleišo   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Prasideda rinkiminė kampanija. Ar jau pastebėjote politikų suaktyvėjimą? Ar sulaukiate reklamos?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • +3°
  Debesuota, be kritulių
 • +3°
  Debesuota, be kritulių
 • +3°
  Debesuota, be kritulių
 • +3°
  Debesuota, be kritulių
 • +2°
  Debesuota, be kritulių
 • +4°
  Debesuota, be kritulių
 • +2°
  Debesuota, be kritulių
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ministras L.Kukuraitis tęsia keliones po savivaldybes

DSC_0089/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos autorės /

     Kaip praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM), tradiciškai kiekvieną penktadienį ministras Linas Kukuraitis su komanda lankosi skirtingose savivaldybėse, kur susitinka su merais, skyrių darbuotojais, nevyriausybinių asociacijų atstovais, vietos bendruomene, lankosi vaikų globos namuose, bendruomeniniuose, grupinio gyvenimo namuose, kitose globos institucijose. Tokių vizitų tikslas – nuodugniai ir praktiškai susipažinti su kiekvieno rajono socialinėmis problemomis, iniciatyvomis, stiprybėmis, iššūkiais.

     DSC_0017Šį penktadienį ministras Linas Kukuraitis su komanda lankėsi Panevėžio ir Širvintų rajonų savivaldybėse.

Atvežė džiugių naujienų

     Širvintose ministras lankėsi savivaldybėje, kur susitiko su socialiniais darbuotojais, vaiko teisių specialistais. Ministras pasakojo apie artimiausius ministerijos planus, apie nuo Naujų metų planuojamą didinti vaiko pinigų sumą. Pranešė džiugią žinią su šeimomis dirbantiems darbuotojams, kad jau šį mėnesį jie gaus penkiolika procentų didesnį darbo užmokestį.

  DSC_0016  „Kai savivaldybė rūpinasi savo žmonėmis, tai akivaizdžiai matyti, nes sprendimai ir juos lydintys teigiami pokyčiai būna apgalvoti, kryptingi, orientuoti į bendrą bendruomenės gerovę. Pagarba kiekvienam žmogui ir atsidavimas darbui yra labai svarbus. Ar žmonės jaučiasi oriai, ar yra vertinami. Svarbu, kad visi maksimaliai užtikrintumėme rūpestį savo žmonėmis“, – savivaldybėse akcentuoja ministras.

     Ministras lankėsi ir Širvintų parapijos globos namuose. Čia jis nemažai dėmesio skyrė patiems gyventojams, nustebo, kad jie žino jo pavardę ir ką jis veikia. Ministras kalbino darbuotojas, domėjosi, kaip joms sekasi, gyrė už tai, kad globos namai “kvepia Vokietija”. Ir išties, pravėrus Parapijos globos namų duris pasitiko gundantis kepamo varškės apkepo aromatas.

    DSC_0031 Kalbantis prie arbatos puodelio, ministras prasitarė, kad Zigmas Gedrimas, kuris seniau ruošdavo ir Širvintų globėjus, yra pirmasis jo mokytojas dirbant socialinį darbą.

Širvintose problemų nėra

    Po susitikimo su socialiniais darbuotojais ministras greičiausiai susidarė įspūdį, kad Širvintose problemų nėra. Šeimos taisosi, vaikai auga šeimose, jokių nesėkmių, vien gražios sėkmių istorijos. Vargu, ar tai tiesa. Neįtikėtina, kad dirbant su žmonėmis nebūtų nuopolių, nesėkmių ir nepavykusių sumanymų. Kodėl visa tai nutylėta? Juk kas geriau, jei ne ministras, galėtų patarti ir pagelbėti?

    DSC_0045Nustebino ir socialiniai darbuotojai, sutartinai tylėję. Jiems nekilo klausimų dėl jų darbo užmokesčių (nors jis toks, kaip jų klientų pašalpos), nekilo klausimų, kada bus kompensuojamas kuras už jų keliones į šeimas, telefonų pokalbius. Tikėtina, kad darbuotojai patenkinti savo atlyginimais. Ko gero vieninteliai visoje Lietuvoje.

Globėjų nepakvietė

    Nors laiške rajono merei teigiama, kad ministras norės susitikti su nevyriausybininkais, kitais, vaikais besirūpinančiais, tačiau susitikime nedalyvavo nė vienas vaikų globėjas. Tik vėliau paaiškėjo, kad jie tiesiog nebuvo pakviesti.

Pažadas

    “Krašto naujienos” teiravosi ministro, ar jis nežada atvažiuoti ir susitikti su rajono gyventojais, atsakyti į jų klausimus, pakonsultuoti. Ministras teigė, kad labai rimtai apie tai galvoja. Tačiau dėl laiko stokos, šiais metais tai neįvyks. L.Kukuraičio teigimu, jis planuoja kitąmet skirti laiko visos Lietuvos savivaldybių gyventojams ir aplankyti bei išklausyti visus. Taip pat ministras priminė, kad esant svarbiam klausimui, galima kreiptis tiesiogiai į ministeriją ir užsirašyti priėmimui.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

11 Komentarai (-ų)

 1. Kažkas čia ne taip... sako:

  galimai nemažą nedarbingumą turinti matematikė jau nebesusitvarko dirbdama dviem etatais, matyt, todėl ir kyla daug problemų. Tik va, kaip žurnalistai josios nekalbina ir nieko neviešina ?

 2. apie vaikų teises sako:

  išsigimė tarnyba, matematikei-vadybininkei vadovaujant, Vasiliauskienei administruojant. lenkiuosi sugebėjimui ir čia apkaltinti buvusius.

 3. Paaiškinkit sako:

  kodėl vaiko teisių skyrius nukryžiavotas?

 4. kas sako:

  Per zmones parapijos namuose isitaise…

 5. stasė sako:

  Šaunuolis Šimonėlis, kad atstovauja opoziciją susitikime su ministru. Nors pliurpti kas ant seilės užeina negalės.

 6. taigi sako:

  Kai ūkininko L.Vošteris kvietimu į “Lino švente” Bagaslaviškyje atvyko Ger. Seimo pirmininkas, tai vienas laikraštukas imdamas ta progą intervių iš didžiausios rajono valdžios pasidžiaugė, kad merė taip gerai tvarkosi rajone, kad net seimo pirmininkas atvyko, tai ir su ministru matyt tai pat atsitiks, kad Širvintose jokių problemų socialiniuse baruose nebėra, nesvarbu, kad vaiko teisų skyrius nukryžiavotas, a ne?

 7. Vaje sako:

  O jau buvusioji kokia susipūtus. Kirtikliui užpakalį atsukus, o į ministrą žiūri taip piktai, tarsi norėtų smogti.

 8. Ak sako:

  Manau, nekvailas tas Kukuraitis. Pasidomėjo, kas per santvarka Širvintose.

 9. Prakuokinot sako:

  Problemų nėra? Vaikai alkani ir purvini? Tėvai pašalpas praliuobia. Ir nėra problemų? Ar galvojat, kad užsimerkę jų išvengsite?

 10. Laima sako:

  Ot nesusipratęs tas mūsų ministras. Gi reikėjo sakyti, kad merės kvietimu pro šalį važiuojant užsuko. Tai kaip dabar bus. Negi sau nuopelno nepriskirs skaidriausioji

 11. Kaip čia taip? sako:

  Ne merės iniciatyva atvažiavo?

Jūsų komentaras:


× septyni = penkiasdešimt šeši

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt