Statėme, statėme ir pagaliau pastatėme. Už kiek?    Į statybų leidimų išdavimą bus įtraukta visuomenė     Sveikiname Rimą Buloną    Aštuoniolika šeimų gyvena įkurtuvių nuotaikomis    Sveikiname Janiną Voleišo   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Prasideda rinkiminė kampanija. Ar jau pastebėjote politikų suaktyvėjimą? Ar sulaukiate reklamos?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

orai24.lt

 • +3°
  Debesuota, be kritulių
 • +4°
  Debesuota, be kritulių
 • +3°
  Debesuota, be kritulių
 • +3°
  Debesuota, be kritulių
 • +2°
  Debesuota, be kritulių
 • +4°
  Debesuota, be kritulių
 • +2°
  Debesuota, be kritulių
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Noriu važiuot gyvent į Širvintas

200d36932681294883772d1621c3a761/ šaltinis LRT /

       Žurnalistas Andrius Tapinas: Meras yra politinė figūra. Ir jis yra rajono savivaldos vadovas. Bet nereiktų visų nuopelnų priskirti merui, kaip ir visų nesėkmių priskirti merui. Mes turim merų, kur jei tu pasižiūri į jų laikraščius, kuriuos per kvailą atsitiktinumą kontroliuoja jiems pavaldūs žmonės <…> Ten stebuklas, ne gyvenimas. Pavyzdžiui, aš paskaitau kokį “Širvintų kraštą”, tai man norisi viską mesti Vilniuje ir važiuoti į Širvintas, nes ten yra sukurtas rojus žemėje ir vienintelė Živilė Pinskuvienė yra jį padariusi. Tai nereiktų taip aklai tikėti, nes tai yra politika.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

20 Komentarai (-ų)

 1. Gera sako:

  Ten, kur išties gera, nereikia tai primenančių ženklų

 2. Užkniso sako:

  juodai tas „geras“ gyvenimas Širvintose. Reikės mauti iš jų. Kur? Ne, ne į Londę. Dumsiu Belarusijon. Ten šnapsas pigesnis ir moteriškių valdžion dar nerenka. Va tep .

 3. Gražina sako:

  Kaimo žmonės skaito tik “Širvintų kraštą”, kitokia rajono spauda daug kam neprieinama, nes ne visi turi internetą. Manau, reikia būtinai Krašto naujienoms ieškoti popierinio varianto, kad visi rajono žmonės žinotų jūsų nuomonę, o ne tik merę matytų kiekvienoj nuotraukoj jos privačiam laikraštyje ir skaitytų nesąmones ir pasigyrimus.

 4. Kvietimas Andriui Tapinui sako:

  Andriaus Tapino sarkazmas kartais daugiau pasako ir paveikia, negu būtų pasakyta tiesiai šviesiai. Tačiau visgi išdrįsiu pakviesti Andrių į Širvintas. Andriau, atvažiuok, apsigyvenk, pajusi tikrą rojų žemėje. Tačiau žinok, reiks tik linkčioti galva ir gėrėtis rojaus vaisiais, nes antraip- tai iš kart pateksi į kenkėjų sąrašus.Na o žinant tave, tai ilgai neištylėsi, tuoj kur nors pasakysi savo nuomonę, ar po Ąžuolu “pasivoliosi”. O “kenkėjams” čia pragaras, su jais net nesisveikinama, greitai “išpurkš”…Cituoju Andrių :
  “Bet nereiktų visų nuopelnų priskirti merui, kaip ir visų nesėkmių priskirti merui”. Sutinku, tai tiesa. Tačiau Andriau Jūs tikriausiai ne visus mūsų merės pasisakymus skaitėte, o ji beje yra pareiškusi, kad klaidų niekada nedaro, tai ir nesėkmių kaip ir nepatiria? Na čia aš irgi su sarkazmu.

 5. Širvintos sako:

  Kai kurie,net nemoka savo miesto pavadinimo parašyti,apie ką dar galima su tokiais diskutuoti.ŠIRVINTOS

 6. ?? sako:

  Iš kai kurių šaltinių žinoma, kad krištolinė pasitraukdama iš pirmininkų DP ižde paliko nulį. Tikėti galima, jos braižas. Kaži ar žino jos klapčiukai? Nemanau, kad pasidalino.

 7. Gana sako:

  O aš jau pagyvenau ir dirbau Širvintose. Ačiū. Gana! Mano išsilavinimas ir orumas neleidžia gyventi tokiems kvailiams vadovaujant.

 8. Jo sako:

  Tikri idijotai ir surinkti DP.O,kad rajone neismaneliu pilna,akivaizdu.SIRVINTOSE ne gera gyventi,o bėgti reik,nes tikrai juokiname LIETUVĄ.

 9. Svarui sako:

  Ar nesuvokiat to, kad miesto tvarkymui tik dabar lėšos atėjo iš Europos Sąjungos, ir ne tik pas mus, o praktiškai į visus regionus. Anksčiau savo biudžeto tik rajono reikmėms užteko, be to ir iš finansinės krizės lipti reikėjo. Sukate seną plokštelę, ir tiek. Seniau europiniai pinigai buvo skirti mokyklų ir darželių renovacijai, vandentiekiui ir nuotekoms įrengti, gamtosaugai ir t.t. Tie darbai ir padaryti. Be to, niekas netrumpino bibliotekų darbo laiko, nenaikino darbo vietų darbininkams. O pereikite visai šalia miestelio esančios Kabaldos gatvėmis, pamatysite , kaip jos atrodo. Taip kad svaigti iš džiaugsmo nelabai yra ko.
  Kai neliko Kįk-o, tai dabar net iki Visų Šventųjų ir Vėlinių aplink miesto kapines betvarkė, nukritę lapai nesugrėbti ir neišvežti, žmonės slidinėja ant jų.

 10. Svaras sako:

  Peikit nepeikit meres bet prieštai visi buve merai tik namus pasistatė o miestui nieko nepadarė. Dabar bent progresas yra ir tikrai gera Širvintuose gyvent

 11. Regina sako:

  Šie darbai taip greitai nevyktų, jeigu šių darbų projektai nebūtų padaryti praėjusios kadencijos valdžios.Projektą padaryti ne vienos dienos darbas, nes tai yra sudėtinga be to ir projektus dar reikia suderinti su atitinkamomis įstaigomis, kur užrunka nemažai laiko, o ir pinigai tam yra skirti iš ES, bet dalį reikia ir pridėti savivaldybei.Jei jau pinigai yra skirti, tai darbus būtinai turi padaryti, nes juos reikės grąžinti ES.

 12. mano nuomone sako:

  Jeigu Lietuvoje yra Rojus – tai Druskininkuose, Pagėgiuose, Kaune ir Širvintose

 13. oplis sako:

  as net nezinau kas tam pasauliui daros… vat sirvintose kirpeja atsisedo i sosta ir staiga visur darbai pajudejo vilniuje, trakuose, kaune…ne ne del to kad kirpeja soste,,, o todel kad visi tik dabar gavo ES finansavimus… to nesupranta tik DP galimi idiotai

 14. O sako:

  Kadangi gerai žinau viską kas dedasi mūsų rajone, tai nėt gėda pasakyti kur gyvenu.

 15. Anonimui sako:

  Gerai „dirbti”, kai pinigai pateikti ant padėklo, o pinigus taškyti į visas puses tai daug proto nereikia, to labiau jeigu galimai jo nerasta.

 16. O sako:

  DAR VIENAS BURAS PRABILO

 17. Anonimas sako:

  Kad gerb. Pinskuviene puikiai dirba nemato tik aklas arba kur be dantu,aciu tukstanti kartu musu Merei .Sekmes darbe.ACIU.

 18. graudi tiesa sako:

  reikia neigiamo pavyzdžio:Širvintos.Tapom pajuokų objektu.

 19. Taigi sako:

  Iki tikrų šiuolaikinių vadovų mūsiškei kaip pėsčiam iki mėnulio. Naglumo ir gobšumo sočiai, o to , ko reikia tikram vadovui – nėra ir nebus.

 20. Ak sako:

  Todėl man patinka Matijošaitis. Kiek teko girdėt, kai žurnalistai pradeda jį liaupsinti, jis visada sako, kad tai ne jo nuopelnai, bet jo KOMANDOS. Va taip elgiais šiuolaikiniai vadovai.

Jūsų komentaras:


du × = šeši

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt