Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -4°
  Debesuota su pragiedruliais, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Dienos centro vaikai geradariams dovanojo pasaką

aDSC_0126/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ ir Dienos centras /

/ Nuotraukos autorės /

    Širvintų vaikų dienos centras dvidešimtą kartą švenčia Kalėdas ir Padėkos vakarą. Šiais metais šventėje dalyvauja garbūs svečiai: Izraelio ambasadorius Amir Maimon su žmona, LR Seimo narė Dovilė Šakalienė, Lietuvos pašto darbuotojai, Visuomenės pareigūnė Ginta Čepienė. Visi svečiai atvyko ne tuščiomis rankomis, vaikams atvežė vaisių ir saldumynų.

     DSC_0047Šventę pradėjo dienos centro vadovė Elena Petkūnienė: „Labai džiaugiuosi, kad mūsų Centras pasipildė giminingomis sielomis  ir sveikinu visus, atvykusius į šią 20-ąją kalėdinę  visų mūsų   šventę. Iš širdies dėkoju Jums visiems už Jūsų parodytą  mums  atidumą, paramą ir meilę. Mes esame tam – kad vaikai šypsotųsi, kad  spindėtų  jų akys, kad jie būtų sotūs, kad pildytųsi jų svajonės, kad jie patirtų didžiausią dovaną – gražius prisiminimus, ir susikurtų gražią ateitį. Jūs visi prisidedate prie  to. Ačiū už jūsų pagalbą, paramą, bendradarbiavimą ir dalinimąsi.“

Katės namai

      DSC_0005Vaikai švenčių laukė repetuodami ir štai, visiems susirinkusiems dovanojo pasaką „Katės namai“. Vaikams pagelbėjo savanoris Kęstutis Garbatavičius, kuris kadaise yra vaidinęs Miltinio dramos teatre.

Prabėgę metai

      Besibaigiantys metai Širvintų vaikų dienos centrui ypatingi – birželio 2 d. atšvęstas Centro 20-metis. Tai buvo graži paslaptinga pasaka, kurią šventė rajono kultūros namuose, nes jų buvo tiek daug, kad Centre būtų netilpę.

     Iškart po mokslo metų vaikai atostogavo  Palūšėje, ten ne tik patys vaikai  buvo  namų šeimininkais, rengė įvairius konkursus, viktorinas, bet irstėsi   baidarėmis, maudėsi  ežere, pirtyje.  Keturias dienas  pramogauta Palangoje.

     Šių metų rugpjūčio mėnesį  Centro vaikams Gelbėkit vaikus organizacija padovanojo   neįprastą robotikos stovyklėlę, kurioje vaikai patyrė ne tik džiaugsmą, kultūringą bendravimą, skanius pusryčius, pietus ir vakarienę, bet ir išmonę, supratimą , naujas patirtis , naujas žinias apie robotiką,  svajonių planetas, LEGO, robotukus , jų išdaigas , konstravimą bei jų  valdymą  net  lenktynes ir t.t.

      DSC_0089Kasdieniniai vaikų rūpesčiai ir darbai  dienos centre: ruošti pamokas, žaisti, užsiimti mėgiama veikla,  ugdytis  žmoniškąsias  vertybes, lavinti   žingeidumą, kūrybiškumą. Vaikai mokosi susikurti minimalią gerovę, nebūti tik vartotojais – tvarko patalpas, ruošia  valgį, maudosi duše, pagal galimybes eina į baseiną, mokosi etiketo prie stalo ir kt.

Dienos centro vaikai dėkoja:

     Socialinių reikalų ministerijai, Gelbėkit vaikus organizacijai, rajono savivaldybei už vykdomą vaikų dienos centrų projektą, rajono vaikų teisių tarnybos, PK nepilnamečių skyriui, rajono bibliotekai, mokyklų  spec. pedagogėms. Užsienio partneriams. Dienos centro mieli rėmėjai Izraelio ambasada – dovanojo, ko labiausiai trūko centrui – muzikinį centrą, dulkių siurblį, indų, asmens higienos reikmenų, o didžiausias iššūkis buvo dalyvauti gerb. Ambasadoriaus  Gimtadienyje Dubingiuose, tai nepamirštama !!!

     DSC_0118 Dėkojame AB “Lietuvos paštas”, kurie išpildė 2017 metų vaikų svajones, dovanojo nepaprastas Kalėdas, prisidėjo prie Centro remonto darbų – naujų grindų,  baldų,  žaliuzių įsigijimo ir vaikų vasaros poilsio Palangoje.

      UAB Erst- yong- organizuoja  vaikams tikslines ekskursijas, kur supažindinama su įvairiomis profesijomis, kad vaikai turėtų supratimą apie įvairesnį darbų spektrą,  aplankyta – oro uostas, Lietuvos paštas, geležinkelių muziejus, Vievio kelių muziejus,

     Lietuvos Prezidentūra – nepamiršta pasveikinti per šventes

     DSC_0104Maisto bankas – remia maisto produktais , saldumynais, vaisiais

      Vilniaus arkivyskupijos Caritas  Snieguolė Rudzinskienė – drabužiais, avalyne, patalyne.

      Mus remia UAB „GRYBAI“ – tai jų ekologiškos sriubytes vaikai valgo.

      Dėkojame ilgiausiai  dirbančiai ir ištikimiausiai Centro  darbuotojai  Audronei  Pilkienei.

     DSC_0116Nuoširdžiausias ačiū   mūsų  savanoriams, kurie be jokio atlygio, savanoriškai prisideda  prie mūsų veiklos- vaikų užimtumo, tai tautodailininkei  Zofijai Jablonskienei, kurios dėka  vaikai išmoko  jau užmiršto amato –austi juosteles,   Zinai Stonienei, kuri išmokė vaikus ne tik lietuviškų, bet ir vokiškų dainelių. Ačiū naujam savanoriui Kęstučiui Garbatavičiui,  mokinančiam vaikus vaidinti.

      Ačiū Liudmilai Žukovskajai, kuri  mokina siūti žaislus, ypač  daug pagyrimų  sulaukė  raganaitės, pepės, bei lietuvaitės, kurios apkeliavo pusę Europos

       Dėkojame mūsų savanorėms  renginių organizatorei  Daivai Tamošiūnaitei, kuri jau tapo dienos centro mergaičių drauge ir grožio etalonu, dainininkei Juditai Leitaitei. Dėkojame savanorėms Laimai ir Aldonai už nepamirštamą  laiką Palangoje. Ačiū režisierei Birutei Golubevai, parengusiai  mūsų Centro 20-mečio programą ir pastačiusiai  mūsų  vaikams, mamoms, savanoriams  spektaklį  ” Žiurkių gaudytojas“, kurį vaidinome Vokietijos Hamelno mieste, per tarptautinę šventę.

    DSC_0133 Mūsų rėmėjas iš Vokietijos Reinhard Burkart  pernai šitoje salėje  sakė: “Jūsų pasirodymas didžiojoje scenoje Rotušės aikštėje  Hamelne buvo svarbus istorinis ir kultūrinis įvykis . Jus stebėjo ne tik vietiniai  Vokietijos gyventojai, bet ir turistai iš įvairių pasaulio šalių. Ne tik Vokietijos, bet ir tarptautinės televizijos transliavo Jūsų vaidinimą. Jūs vaidinote Lietuvai, Vokietijai ir Europai. Per atsisveikinimo vakarą jūs sujaudinote mūsų širdis – aš dar nemačiau tiek besišypsančių akių nei vokiečių, nei švedų veiduose – mes vieni iš kitų išmokome, kaip tapti laimingais. Tai buvo Jūsų didžiausia dovana mums“.

       Dėkojame dar 20 organizacijų  su kuriomis draugaujame, palaikome ryšius, vykdome įvairius projektus, ačiū žiniasklaidai, tik  labai gražiai nušviečiančiai mūsų veiklą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki × = keturiasdešimt

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt