Avarija Jaunimo gatvėje     Partijų atstovai traukė burtus dėl rinkimų numerių    Užjaučiame dėl Bronės Nedzveckienės mirties    Užjaučiame Stanislavą Stravinskienę    Vidmantas Mateika: remdami bendruomenes stiprinsime rajoną   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Dviprasmiškam sprendimo projektui pritarė tik valdantieji

DSC_0014/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

         Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė dažnai pamokslauja Tarybos nariams, kad šie nelanko komitetų posėdžių, kad Tarybos posėdžių metu nebalsuoja susilaikydami. Pasak jos: jus rinko žmonės, o jūs nedirbate. Tačiau pastarasis Tarybos posėdis dar kartą labai vaizdžiai parodė, kad opozicijos nuomonė, išsakyta komitetų metu, yra negirdima ir ignoruojama.

          Jau ne pirmą kartą pasitaiko dviprasmiškų klausimų taryboje, kai vienu punktu lyg ir palaikomas sprendimas, o kitu ne.  Štai ir šį kartą.

         Tarybai pateiktame sprendimo projekte siūlyta nuo 2018 vasario 28 dienos nutraukti Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro Medžiukų filialo veiklą ir įsteigti Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro Bagaslaviškio filialą.

          Dėl tokio dviprasmiško Tarybos sprendimo projekto pastabas išsakė Tarybos nariai. Vidmantas Mateika priminė, kad komiteto posėdyje jis siūlė šiuos du klausimus atskirti, nes jis tikrai palaiko idėją atidaryti dar vieną kultūros centro filialą, tačiau jokiu būdu nepritaria Medžiukų filialo uždarymui. Merė atkirto: “sprendimas paruoštas toks, koks yra”. Vidmanto Mateikos nuomone, Medžiukų filialo uždaryti nereikėtų, nes tai bus didelis praradimas rajono kultūrai.

           Lygiai tą patį kalbėjo ir Rasa Tamošiūnienė. Palinksėjusi galvą merė atsakė, kad pastatas atiduotas bendruomenei. Tačiau kažkas iš salės replikavo, jog ir Vileikiškių kultūros filialo pastatas atiduotas bendruomenei, bet filialas sėkmingai veikia.

          Deja, nei į Tarybos nario Vidmanto Mateikos siūlymą komitete, nei taryboje niekas neatsižvelgė. Tarybos nariai buvo priversti rinktis mažesnę blogybę arba apskritai nebalsuoti.

          Paskelbus balsavimą, pirmoji ranką UŽ pakėlė merė, tuomet valdančioji dauguma iš paskos. Aštuoni Tarybos nariai susilaikė nuo balsavimo: V.Mateika, K.Pakalnis, J.Purvaneckas, A.Kuznecovienė, G.Jozonis, R. Tamošiūnienė, J.Šiukštienė ir V.Šimonėlis. Jų nuomone, kultūros filialus turi turėti abi gyvenvietės.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Pagarba! sako:

  Ačiū,p. Mateika, už drąsą ir atkaklumą!

 2. durniau nebūna sako:

  gal merginom PMS? nors, žiūrint posėdžius susidaro įspūdis, kad klim aksas O tas tai kelis metus gali tęstis. Su kuo ir sveikinu mus visus- galima nebesisaugoti

 3. Gudriai sako:

  Va kaip reikia mokyti neklusniuosius tinkamai balsuoti! Du viens kitam prieštaraujantys klausimai ir balsuos kaip reikia. Negi neaišku?

 4. Kas sako:

  Kas kas. Jei ne administracija

 5. ????? sako:

  Kas galėjo taip idiotiškai formuluoti sprendimo projektą – vienu nutarimu ir atidaryti ir uždaryti? Popierių taupo?

Jūsų komentaras:


− keturi = du

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt