Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 14 d., Penktadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

I.Vasiliauskienė: atsistatydinimo pareiškimą atsiimu (VIDEO)

DSC_0052/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

    Kaip ir žadėjusi, Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Irena Vasiliauskienė Tarybos posėdžio pradžioje perskaitė savo pranešimą. Pateikiame pranešimo ištrauką. Visas vicemerės pranešimas vaizdo įraše.

     <…> Norėčiau pasakyti, kad vicemero pareigos, tai atsakomybė už paskirtas kuruojamas sritis: mero pavadavimas jo atostogų, ligos atvejais, kitais atvejais. Savivaldybės tarybos nariai, dėkoju jiems, išreiškė pasitikėjimą balsuodami už mano kandidatūrą šioms pareigoms. O prieš rajono gyventojus esu atsakinga už nuveiktus darbus, už pagalbos, kada jos labiausiai reikia, suteikimą. Per pastarąjį laikotarpį, susijusį su išplatintu pareiškimu apie mano pasitraukimą iš pareigų, sulaukiau gyventojų išsakomų nuomonių, kad nepateisinsiu jų lūkesčių pasitraukdama iš mero pavaduotojo pareigų, bei palinkėjimų nešti nelengvą naštą, nenusimetant jos.

      DSC_0057Pareiškimą dėl atsistatydinimo iš vicemero pareigų atsiimu. <…>

      Skaitytojams primename, kad pasigirdus kalboms apie Širvintų vicemerės Irenos Vasiliauskienės atsistatydinimą,  TS LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis „Krašto naujienoms“ pasakojo, kad Širvintų vicemerei pateiktas reikalavimas iš pareigų atsistatydinti. Taip pat nurodyta nutraukti koalicinę sutartį su valdančiąja dauguma ir išeiti į opoziciją. Toks, pasak G.Landsbergio, buvo TS LKD Prezidiumo sprendimas. Vicemerė atsistatydinimo prašymą yra pateikusi tiek savivaldybės merei, tiek partijos sekretoriatui.

     TS LKD Priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas: „Siūlau klausti merės, kodėl vilkina šitą klausimą, neįtraukinėja į darbotvarkę ir iš esmės žmogus valią yra išreiškęs, kad nebenori dirbti šitose pareigose ir padėti bei pavaduoti susikompromitavusią merę. Čia jau yra žaidimai pačioje Taryboje.“

        Ką dabar sakys partijos atstovai, pasiteirausime netrukus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. Vyksta Lošimas sako:

  Pokeris − įgūdžių reikalaujantis kortų žaidimas, kurio tikslas konkretaus dalinimo metu laimėti pinigus esančius banke. Kiekvieno atskiro dalinimo metu, laimėtoju tampa žaidėjas arba atlikęs didžiausią statymą, kurio kiti žaidėjai nebenori įdėti, arba visiems žaidėjams atlikus vienodus statymus, laimi žaidėjas, kurio kortų kombinacija stipriausia.Taigi viena žaidėja jau atskleidė kortas, įdomu, ar kortas atskleis ir kiti lošėjai ir kieno kortų kombinacija bus stipresnė? Ar bus laimėtojas, ar vėl, kaip ir eilę metų bus „lygiosios“?

 2. naujiena sako:

  likdama vicemere faktiškai pasiliko valdančioje koalicijoje su mere, pritardama visiems jos padarytiems ir būsimiems sprendimams. Įdomu, kaip elgsis partijos vadovybė Vilniuje

 3. Vaidmainė sako:

  Ko didesnis postas to didesnė vaidmainė jame sėdi. Nebalsuokite už jokias pinskuvienes , vasiliauskienes ir vaidmainių valdžioje sumažės.

 4. Marysia sako:

  Alia tu žiūrėk, užteko iškabą pakeisti ir jau lieku. Taigi visi žinom, kad balsai buvo pirkti ne partijai, o būsimai merei, taigi kur konservatoriškas ir krikdemiškas skaidrumas? Tai gal jau ponia partiją keiskit ir sakykit, kad rajono konservatorius rinkusiems rinkėjams neatstovaujat, nes parsidavėt už postą.

 5. Tik tiek sako:

  Ir kaip tas rajonas išgyveno iki šiolei be tokių stambaus kalibro veikėjų, savo padružkių lūkesčių, lūkestėlių, lūkesčiukų pildytojų, etikmatj…

 6. .... sako:

  Labai būtų gerai, jei nebeliktų sąrašinio balsavimo

 7. Taigi sako:

  viskas savo vietoje, ponai. Tiesiog “krikščionė” prieš pat Kalėdas pademonstravo savo tikrąsias krikščioniškas vertybes, kad “dėl trupinio aukso, gardaus valgio šaukšto…” galima parduoti ir išduoti bet ką. Nė akimirkos neabejojau, kad visi tie žaidimai su atsistatydinimais baigsis būtent taip.

 8. naujiena sako:

  suprato, kad 2019 metais, nebūdama dabartinės merės vadovaujamame sąraše, nebus išrinkta į savivaldybės tarybą

 9. birute sako:

  nesuprantu, kodėl vicemerė pamiršo padėkoti 136 asmenims, kurie ją reitingavo rinkimų metu,leidusiems minimaliai aplenkti Karalienę bei Sakalauskienę ir patekti į tarybą. O konservatorių partijos Širvintų skyrius patyrė galutinį moralinį žlugimą. Tik įdomu koks bus partijos centro Vilniuje sprendimas

 10. skirta:Taigi sako:

  prajuokinote, patikslinsiu “aukojasi “dėl savo gerovės. Tokie du abudu:)

 11. Taigi sako:

  Iškart sakiau, kad taip bus.
  Aukojasi žmogus dėl šviesios rajono ateities, o jūs čia dar šaipotės iš šių dienų herojų. Nevalia, ponai!

 12. Skaitytoja sako:

  Nu pagalvokit arba lengva atsisakyti tokios algos, tikrai ne. Geriau jau kurt Širvintų ateitį kartu judėjimu, juk ko gero ir bus pasiteisinimas kad dirba ne su DP.

 13. Juozas sako:

  Gėda ir žmonių bukumas neramina, o šiaip viskas nuspėjama ir aišku!

 14. Oho! sako:

  Tai ar negali konservatorių partija išvaryti ją iš savo gretų. Tokia partijos išdavystė berods vadinasi politine prostitucija.

 15. oplis sako:

  oij kaip smuko… geda… parsidavele

 16. jokia naujiena sako:

  Jau kokius penkis metus vicemerė neturi nieko bendra su konservatorių partijos deklaruojamomis idėjomis

 17. super sako:

  Zmogus be principu, be morales ir gedos jausmo. Galetu ateiti i sita puslapiuka rasineti. Tikrai tiktu.

 18. Robinas sako:

  Sakiau kad ši „persona” dėl posto gali bet ką parduoti.

Jūsų komentaras:


septyni × = dvidešimt aštuoni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt