Dėl žemės sklypo ženklinimo Vilniaus r. sav. Sužionių sen. Pakryžės k.    Transporto infrastruktūros plėtrą Vilniuje palaiko ir internetinės transporto biržos    Tarptautinė baltosios lazdelės diena    Nuoširdus ačiū visiems    ŠEINIUS + SCHEYNIUS   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas pradėti šildymo sezoną Širvintose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +11°
  Mažai debesuota, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
 • +11°
  Debesuota su pragiedruliais, be kritulių
2018 spalio 15 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mirė senolė. Kas kaltas?

e8abf65bbfa7e6defc001418a3fa7688/ Lrytas .lt / laida PATRIOTAI /

Mirusios močiutės artimieji teigia, kad senolė buvo numarinta Širvintų ligoninėje.

Kas teisus, o kas klysta, spręskite patys pažiūrėję reportažą.

https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2017/12/06/news/isoperavo-nuveze-i-sirvintu-slaugos-namus-o-ten-galimai-numarino-3785607/


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis

25 Komentarai (-ų)

 1. Tam, kam nepatinka sako:

  Kad mokytoja rašo.
  Kaip ir reportaže buvo parodyta, ir slaugytojos turi pertraukėlę pailsėti, ir kavos išgerti, taip ir mokytojai turi “langus” tarp pamokų pailsėti. O jei iš tiesų mano vardas – LAIMA – jums sukelia tokias emocijas, pasistengsiu jo daugiau nerašyti. Idant neįžeisčiau TOS Laimos, apie kurią galvojate.

 2. To Tai gi sako:

  Ką vargšiukei Merei daryt, kad tik tokios laidos kaip Patriotai filmuoja. Juk į kitas tv laidas jos niekas nekviečia. O dar jei pats Smoriginas pagyrė , tai griūk stačias. Širvintos tam žanrui labai tinka. Rajono gyvenimas vienas šou- Šok su Cariene… :) ))

 3. zzz sako:

  Tai kad tuoj mokyklų neliks, o ką kalbėt apie ligoninę. Ne visi toli gražu ir ligoninėje dirba iš pašaukimo.Lankomėms ir matome.

 4. Tai gi sako:

  Smoriginas ne tik gerai šoka,bet it žurnalistas neblogas,gerai čia jam išėjo parodyti,miestelyje visur tik ir diskusijos verda.O apie šį skyrių tik girdis neigiami atsiliepimai.Dirbant gyd Švedarauskui,Arasimavičienei,bardakas buvo ir tebeyra.Slaugytojos piktos,nemalonios.Gal merė atidžiau pasidomės sk darbu,pakeis slaugytojas iš savo rato,lojalias:)jei dar tokių turi:)ir bus okei.JUK SMORYGINAS IŠGYRĖ,KAD GRRRAŽI,NEIŠFOTOŠOPINTA!

 5. to ? sako:

  turbut tamstos šutvei aukas rinko?

 6. ? sako:

  Ką ten visa šutvė veikė „merės” kabinete?

 7. Marysia sako:

  Žiūriu, čia Laimos vardas sukelia tokią audringą reakciją, kad net pats komentaras neskaitomas. O ji kaip tik užstojo slaugytojas, matydama, kad visą atsakomybę dėl blogo darbo organizavimo bandoma suversti slaugytojoms. Ir dar, kam iš mokesčių mokėtojų lėšų steigiami slaugos skyriai, jei geriausia ligonius slaugyti namie? Žmonės atsitokėkit, po operacijų, po sunkių ligų, slaugos skyrius kaip tik ta vieta, kur ligonis, padedamas profesionalių gydytojų ir slaugytojų, po truputį gražinamas į normalų gyvenimą, kad toliau galėtų būti slaugomas namuose. Ir visai normalu, kai už gerą darbą gydytojams ir slaugytojoms dėkojama, o pareigos neatlikus, piktinamasi.

 8. Mokytojai Laimai ir kt. sako:

  Visa Lietuvos spauda mirga nuo informacijos apie uždarinėjamas mažų rajonų ligonines. Ne išimtis ir mūsų rajono ligoninė. Širvintų medikai tokios pačios vargo bitelės kaip ir pedagogai ar kiti rajoninių biudžetinių įstaigų darbuotojai. Tai būkim atlaidesni jiems ir vietoj juodinimo padėkokim pedagogams, medikams ir visiems kitiems eiliniams darbuotojams, kad dirba svarbų darbą mūsų rajone, o ne įžeidinėkim ar užgauliokim per spaudą ar savo kandžiais komentarais.

 9. to neiskenciau sako:

  Ir šaunuolė, kad kreipėsi anūkė į televiziją, viešinti reikią aplaidų gydytojų ir slaugytojų darbą. Už tai jos gauna atlyginimą ir ne tik…

 10. to Nesikenciau taigi sako:

  Turbūt nedirbote arba dirbote ten, kur galėdavote iš darbo išeit kada panorėjusi. Kitaip ar galėtumėt ištisą parą prižiūrėti? Ir turbūt neturėjote mažų vaikų? Nereikėjo važinėt dirbti į Vilnių, nors gyveni dar už 100 km.
  O močiutė Širvintų ligoninėj. Kaip tada? Ir esi vienas, kuris gali prižiūrėti.

  Puiku, kai didelė giminė. Mes konkrečiai guldėm porai savaičių, kad gydytojai paderintų vaistus, padarytų masažus ir kitas procedūras. Lankėm kasdien.

  Taigi, nedrįskit teist tų, kurie elgiasi ne pagal jūsų “kurpalį”. Pas kiekvieną vis kita situacija.

 11. to Laima sako:

  Siaip mokytojos tokiu laiku dirba, o ne durnus komentarus rasineja.

 12. Neiskenciau.. sako:

  Pirmiausiai savo mylimos babyte nei mano mama,nei aš anūkė neatidavė ne į slauga,o slaugeme kas savaitę namuose,pasikeisdami.Kas kelias dienas ji manęs nepazindavo,bet svarbiausia aš žinojau už ką jai dėkinga.Buvo sunku,labai,kas mėnesį ligoninės,slauga naktimis buvo mūsų,o ne svetimų žmonių.Siandien jos nebėra,bet žinome,kad į televiziją kreiptis nereikėjo,nes mūsų babyte išėjo į kitą pasaulį kaip ponia,o ir mūsų sąžinė labai rami,nes mylimą žmogų prižiūrėjo ne savo.Visada smagiau ieškoti kaltu.O ar viską padarote kaip reikia jūs patys?

 13. Laima sako:

  Aš niekada nebuvau slaugytoja juo labiau direktorė. Aš mokytoja. Jeigu ką.

 14. Kodėl sako:

  kodėl sesutės nepasakė, kad jos tik vykdo gydytojo sprendimus? O gydytojo gal net nebuvo

 15. Problema sako:

  Kad ligoninės gydytojai išsilakstė. O esami nieko nespėja.

 16. Klausimas sako:

  Kodėl ligoninėje karšto vandens nėra. Ryte būna o paskui ne?

 17. Širvintiškis sako:

  Labai jau matytas vaizdelis Širvintose. Kai tik pradeda nuiminėti ligoninės direktorių, tai pasipila baisieji straipsniai ir komentarai. Taip buvo su Alekniene, taip buvo su Meškauskiene, taip yra ir dabar. O ir komentarai vienodi- žudo žmones ir nemoka vadovauti. Tikras Širvintietiškas sudegusio kultūrnamio spektaklis, nieko naujo.

 18. Kas kaltas? sako:

  Ogi direktorius, kuris neišmano vadybos. Slaugytojos daro ką nori, vaistus dažnai sumaišo. Skyriuje tvarkos nėra, dvokia, o darbuotojos prie televizoriaus susėdusios vakarais.

 19. super sako:

  >Slaugyroja
  Nei slaugytoja ji, nei direktore – taip lojanti ismata sup^sta.

 20. Gerbiamieji sako:

  Nustokit dergti mūsų rajono slaugytojas ir gydytojus. Jie tikrai ryt gaus darbą Vilniuj, Ukmergėj ar Molėtose. O Jūs didieji komentatoriai galėsit gydytis pas Blondines iš savivaldybės.

 21. Gražina sako:

  Teko tris kartus slaugyti ligonius, slaugytojos tikrai nemalonios, piktos, šiurkščios, niekas nesikeičia, nors ir pasikeitė valdžios.

 22. ? sako:

  O gal kas žinote, koks senaties terminas tokių atvejų? Kai žmogus miršta dėl gydytojų kaltės.

 23. Slaugyroja sako:

  Labai gaila, kad Krašto naujienos nusirito iki Patriotų užsakomųjų reportažų lygio, o komentatorė Laima neprisimena kai pati buvo slaugytoja ar direktorė. Ne jau 88 m. močiutė, kuriai likimas lėmė atlaikyti 2 sunkias operacijas, negali mirti sava mirtimi dėl ligų ir garbaus amžiaus ??? Ne jau tik Širvintose “žudomi” žmonės, o kitur jie miršta dėl amžiaus ir ligų…

 24. taigi sako:

  Prieš daugiau nei 10 metų mano močiutę paguldėme į Slaugos skyrių pastiprinti sveikatą. Kai guldėme buvo sąmoninga, stipri, vaikščiojo (viena pusė po insulto buvo paralyžuota). Po 3 savaičių parsivežėme karste… Taigi, Širvintų ligoninėje niekas nesikeičia…

 25. Laima sako:

  O man užkliuvo, kad kabinasi prie slaugytojų, kai tuo tarpu už ligonio gydymą ir paskirtas procedūras atsako gydantis gydytojas. Na gal ir čia dirbama pagal principą: nes galim tai ko begali kiti. Tai yra, tik slaugytojai gydo ligonius. To nežinau. Bet iš reportažo būtent taip atrodo: ligoninėje dirba slaugytojos, beja labai nemandagios, ir visų galų meistras – direktoriaus pavaduotojas Skorupskas.

Jūsų komentaras:


devyni − = vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt