Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas    Geresnio paminklo didvyriams nebus, kaip vykdymas jų idealų    Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -3°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -4°
  Debesuota su pragiedruliais, sniegas
 • -3°
  Debesuota, sniegas
 • -3°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Tarpušvenčio pašnekesiai. 2017 m.

christmas-614/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Jau tuoj tuoj sėsime prie Kūčių stalo, lauksime Kalėdų ryto ir jo dovanų… Ne vienas apgalvosime savo metus. Kokie gi besibaigiantys metai buvo, ko norėtume naujaisiais? Kaip ir kasmet, prieššventiniu laikotarpiu paatvirauti pakvietėme visus dvidešimt vieną Širvintų rajono savivaldybės tarybos narius. Ne visi išdrįso atsiverti rinkėjams. Tarybos narių klausėme:

1.Kokie Jums buvo šie metai apskritai ir kokie Taryboje?

2.Kas labiausiai šiais metais nudžiugino? Ko naujo išmokote?

3.O kas nuliūdino ar įskaudino?

4.Ar prisimenate savo laimingiausias Kalėdas? Kada tai buvo? Kuo jos ypatingos?

5.Ko sau palinkėtumėte ateinančiais metais?

6.O ko palinkėtumėte Širvintų rajono gyventojams?

Atsakymus pateikiame tokia tvarka, kokia juos gavome.

20171223_194805RASA TAMOŠIŪNIENĖ

1. Kadangi dirbu vadovaujamą darbą, tai šie metai buvo ypač darbingi, reikėjo įgyvendinti Naujojo Darbo kodekso nuostatas, rengti naujas darbo tvarkas ir t.t. Taryboje džiaugiuosi, kad balsavau už tuos tarybos sprendimus, kurie yra reikalingi ir naudingi mūsų rajono gyventojams.

2. Labiausiai nudžiugino tai, kad bendromis pastangomis, nežiūrint  į kliūtis, kurios galimai buvo daromos tyčia, atidaryta valgykla Barskūnuose. Ir tikrai per padėkos vakarą matėme, kaip tai buvo ilgai laukta ir reikalinga mokiniams bei mokytojams. Didžiausią Ačiū noriu tarti šios mokyklos mokinių tėveliams.

3. Esu iš tų žmonių kuriuos sunku nuliūdinti ir įskaudinti. O kadangi užauginau du sūnūs, tai tik noriu pasidžiaugti Arnoldo ir Gabrieliaus pasiekimais.

4. Laimingiausios Kalėdos būdavo vaikystėje, kai  tikėjau stebuklais ir kartu su broliu laukdavome Kalėdų senelio. Kai paaugom, nors dovanos būdavo ir skirtingos, bet tėtis visada pirkdavo už tą pačią pinigų sumą. Supratome, jog myli mus vienodai, tai buvo mums labai svarbu.

5.Labiausiai sau noriu palinkėti, likti savimi. Nes nei postai, nei pareigos nesuteikia teisės negerbti aplinkui tave esančių žmonių.

6. Širvintų rajono gyventojams noriu palinkėti:

Mielieji, artėjančios šventės lai atneša Jums džiugių gyvenimo permainų, džiaugsmo ir vilties, kad gyventi verta ir prabėgę metai nepraėjo veltui….

Tegul niekada netrūksta malonių staigmenų, žvalaus ir vėjuoto ūpo, naujųjų vilčių, laimės ir šilumos Jūsų namams…..

Tebūna šviesios ir laimingos visos metų dienos…..

Jaukių Jums švenčių ir sėkmingų Naujųjų Metų!

 17522739_104323023443005_3091481276432591550_nJŪRATĖ ŠIUKŠTIENĖ

1. Metai? Tiesiog jie  buvo  paženklinti netektimi, neišvengiama ir asmenine, tokie jie ir liks visada, kaip ir kiekvienam netekusiam artimųjų…Taryboje, sunku nusakyt tą jausmą, labai prieštaringi pojūčiai… Tiesiog nėra ryšio su ta Tarybos dalim, kuri be garso, mímikos, vienodu judesiu priima jau nulemtus sprendimus… Kaip mėgsta pakomentuot opozicijos pasisakymus merė -tiesiog kosmosas, nesvarumo, o gal nešvarumo jausmas…

2. Mažų džiaugsmų būna beveik kasdien, kai pavyksta nors lašelį šviesos įnešt į skausmo ir liūdesio pasaulį…

3. Skaudina pralaimėjimai ir tas pats bejėgiškumo jausmas, kai reikia susitaikyt su pralaimėjimu, neprarast tikėjimo tuo ką darai, kai neturi komandos, kai labai reikia kitokios patirties ir supranti, kad vistiek neaprėpsi visko savo  protu. Negatyvius jausmus užslopina artimieji, šeima ir trys šuniukai… Gyvenimas per trumpas ir per brangus malonumas, kad gailėtis to, kas truko akimirką… Na o politikoj esu apsupta labai patyrusių, aktyvių, protingų vyrų, kuriais pasitikiu ir džiaugiuosi galėdama suvokt kitokią atmosferą, kitokias situacijas, pamatyt nematomą, gerai paslėptą užkulisinį politikos gyvenimą ir tą virtuvę, kurioje gaminamas “opiumas” liaudžiai… Tuos patiekalus sunku suvokt, iš ko ir kaip jie pagaminti, gali nuryt nekramtęs ir džiaugtis   gražia eglute. Bet gerai “pakramčius” kartais atsiveria tam tikri prieskoniai, ne visai geri priedai ir papildai. Bet čia jau ne Kalėdinė tema…

4. Laimingiausios Kalėdos tikriausiai buvo vaikystėj, kai paslaptingus retus valgius ruošdavo močiutė. Kūčių vakare švariai išprausti, gražiau aprengti, pyragais kvepiančiam kambaryje  puošdavom  eglutę, ką tik parneštą senelio iš miško. Kabindavom ne tik labai įdomius žaisliukus, kuriuos močiutė atnešdavo iš palėpės, bet ir saldainius, obuolius… kuriuos kaip ir visi vaikai sugebėdavom be ženklo pradangint. Šiuo metu Kalėdos ypatingos tuo, kad aš pati jau močiutė ir pati turiu stengtis kasmet pradžiugint kuo nors savo šeimą ir svečius.

5 ir 6. Sau palinkėčiau to paties, ko ir visiems rajono gyventojams – kantrybės ir pakantumo, tikėjimo ir vilties, kad pamažu pildysis svajonės, labai pamažu, gebėjimo išklausyt ir noro išgirst, suprast teisingai. Na ir tradiciškai visiems, visiems – geros sveikatos žmonėms ir saulėtų dienų Lietuvai!

k.pKĘSTUTIS PAKALNIS

1. Mano šie metai buvo vieni geriausių. Produktyvūs. Metus baigiu džiaugdamasis proveržiu versle. Rajono politikoje pajutau nusivylimą. Mane džiugina, kad keičiasi Širvintos, kad vyksta daug darbų. Tačiau neramina tai, kaip vykdomi tie pasikeitimai. Nerimauju dėl rajono gyventojų, kuriems gali tekti apmokėti pažeidimus, daromus rajono vadovių.

2. Nudžiugino sėkmė versle. Naujos patirtys suteikė ir gyvenimo pamokų. Džiaugiuosi jomis.

3. Liūdina vėlgi ta pati politika. Tiek rajono politikoje, tiek ir Lietuvos. Norėtųsi tvirtesnių politinių sprendimų. Skaudu matyti nevykdomus pažadus, melą, žmonių apgaudinėjimą, patyčias.

4. Laimingiausios Kalėdos buvo vaikystėje. Tas stebuklo laukimas… Nebuvo tiek visko, kaip dabar. Todėl džiaugėmės kiekviena smulkmena. Vaikystės Kalėdos išskirtinės ir niekada neužmirštamos, jos šildo ir dabar.

5. Sau palinkėčiau sėkmės ir kantrybės. Na, ir kad šeimoje viskas būtų gerai.

6. Gal pasirodys banalu, bet gyventojams palinkėsiu sveikatos, ištvermės, geresnių metų – viso to mums labai labai reikia. Taip pat linkiu, kad šalia būtų geri, sąžiningi ir dori žmonės. Tai didžiulė vertybė.

VYTASVYTAS ŠIMONĖLIS

1. Metai man ir mano šeimai buvo geri, sveiki ir darbingi. Tarybos nario pareigos atima daug laiko ir reikalauja įvairiapusių žinių. Darbas Taryboje ne visada būna prasmingas, kartais tik sugaištamas laikas.  Dirbame opozicijoje ir nedemokratiškoje aplinkoje, tad tokia mūsų dalia.

2. Negaliu kažko ypatingo išskirti. Gyvenimas surikiuotas minučių tikslumu. Anksti ryte iš namų išvažiuoju, po 12 valandų grįžtu. Pripratau prie tokio gyvenimo ritmo, manęs tai nevargina. Džiaugiuosi kiekviena diena, kada galiu pabūti su šeima, pralėkti su motociklu, užlipti į apžvalgos bokštą, sustoti ir pasivaikščioti miestelių gatvėmis. Lietuvoje labai daug dar neatrastų ir gražių dalykų.

3. Esu Savivaldybės tarybos narys, ir tikrai ne dėl to, kad man svarbu būti matomam. Savivalda, tai mano gyvenimo dalis. Būna dienų, kai savivaldos reikalai sukasi galvoje, kaip užstrigusi plokštelė. Savivaldybėje vykstančius procesus suprantu giliau, matau šiandienines negeroves ir ateities problemas.

4. Kiekvieni metai atneša kažką naujo, nusinešdami užmarštin praėjusius. Šventės kartojasi, skiriasi tik tuo, kad metams bėgant prie Kūčių stalo nelieka mums artimų, mylimų žmonių.

5. Dar ryžtingiau atstovauti Jus Savivaldybės taryboje.

6. Suprasti, kad Jūs esate šio krašto šeimininkais ir savo darbu keičiate jo veidą. Gyventi gera, kai šalia gyvena laimingi kaimynai, kai santykiai tarp žmonių grindžiami pasitikėjimu ir pagarba. Būkite Jūs permainų Savivaldybėje iniciatoriais. Būkite sveiki. Gerovės Jums ir Jūsų artimiesiems.

V.MateikaVIDMANTAS MATEIKA

1. Šie metai buvo kaip visad darbingi tiek mano veikloje, tiek Taryboje.
2. Metai panašūs į 2016-uosius. Darbas statybos sektoriuje, Savivaldybės taryboje, Bendruomenės liaudies kapeloje, ir žinoma – sportas (krepšinis) .
3. Kas nudžiugino, tai negalėčiau išskirti, džiaugiuosi viskuo aplinkui, savo šeima, veikla, laisvalaikiu.
4. Kas mane liūdina ar įskaudina, stengiuosi greitai pamiršti. Manau taip žmogui geriau gyventi.
 5. Kalėdos yra šeimos šventė. Kai tu pamiršti kasdieninius rūpesčius, tarsi laikas sustojo ir tu su šeima pasineri į šventinį sūkurį. Nuo maisto ruošimo (išlaikant šeimos tradicijas) iki Kalėdų senio."</p
6. Kiekvienas žmogus yra unikalus kūrinys, tad palinkėčiau visiems būti savimi. Su šventėm.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. paskutinei sako:

  Zurnalistesredaktoresdirektores pareiga pasnekinti, o jeigu ji nesugeba, tai kam cia kaltu ieskotis. Kuriuos reikejo tuos pasnekino ir dar butinai politiskai.

 2. Neverk dėl politikos sako:

  Žmogus musiminė neradęs skaisčiausiųjų atsakymų. Ką padarysi. Jei neatsakė, reiškia, jiems nusispjaut. Prisimins prieš ri kimys, kai balso reikės.

 3. . sako:

  Bet gi ne visi atsakymai su politika, tik kai kurių tarybos narių

 4. . sako:

  Labai neskaniai skaitosi tokie “pasnekesiai” . Nors per sventes galima butu be politikos?

 5. W sako:

  Dievo palaimintų šv. Kalėdų ir viltingų bei prasmingų Naujųjų metų Jums visiems.

 6. Gėda sako:

  Nors per šventes pamirškit tą politiką…

 7. Galvojau, sako:

  Kad tik opoziciją kalbinot. Fotkėj matau, kad visus.

 8. Akivaizdu sako:

  Ne viesi tarybos nariai nori bendrauti. Gal neturi, ką pasakyti? Gal nemoka? Gal…

Jūsų komentaras:


trys × penki =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt