Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2018-12-20 posėdžio darbotvarkė    Širvintų rajonas nemokamo interneto nepageidavo    Ukmergės rajone vykdyta asmenų, užsiimančių automobilių ardymu, kontrolė    Viešųjų pirkimų tradicijos savivaldybėje    Susipažinkime, esu Seimo narys, o ne Profsąjungos vadovas   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • -5°
  Debesuota, sniegas
 • -5°
  Debesuota, sniegas
 • -5°
  Debesuota, sniegas
 • -5°
  Debesuota su pragiedruliais, sniegas
 • -5°
  Debesuota su pragiedruliais, sniegas
 • -5°
  Debesuota, sniegas
 • -5°
  Debesuota, sniegas
2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Viešieji pirkimai Širvintų stiliumi: pirkėjas – savivaldybė, pardavėjas – merės Živilės Pinskuvienės dukters įmonė

images / šaltinis www.15min.lt /

     Širvintų rajono savivaldybė dvejus metus iš eilės informacijos viešinimo paslaugą perka iš merės Živilės Pinskuvienės dukters Danielos Pinskutės laikraščio „Širvintų kraštas“. Pastarąjį kartą net nesivarginta vaizduoti, jog vyksta geriausio pasiūlymo paieška – savivaldybė tiesiog kreipėsi į D.Pinskutės bendrovę ir su ja sudarė sutartį. Savivaldybės atstovai teigia nieko blogo nepadarę, nes įstatymai tai leidžia, o abejones dėl skaidrumo atmuša teigdami, kad pirkėjas – savivaldybė, o ne merė.

     Pernai rugsėjį Širvintų rajono savivaldybė ir bendrovė „Danielita“ sudarė 6,7 tūkst. eurų vertės sutartį, pagal kurią savivaldybė laikraštyje „Širvintų kraštas“ metus laiko talpins įvairią informaciją ir skelbimus. Registrų centro duomenimis, vienintelė laikraštį valdančios „Danielitos“ akcininkė yra rajono merės Ž.Pinskuvienės duktė D.Pinskutė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/viesieji-pirkimai-sirvintu-stiliumi-pirkejas-savivaldybe-pardavejas-meres-ziviles-pinskuvienes-dukters-imone-56-904956


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

41 Komentarai (-ų)

 1. Logika sako:

  Šiaip tai kiekvienas tarybos narys turi gauti lėšų informacijos sklaidai. Kaip kitaip bendraut su rinkėjais?

 2. paskutiniam sako:

  jo, tikrai gi dabar 19 amzius, zmones ateina i parduotuve uzristomis akimis ir nemato gulinciu kruvu sirvio arba nepastebedavo veltui dalinamu karsto naujienu. tikrai nezino, kad tokie “perlai” yra.

 3. Gražina Anonimui sako:

  Žmonės neturi ko rinktis, tik ŠK popierinį variantą, nes apie kitus kaimuose net nežino, tačiau ir seniems jau pabodo į vieną veidą žiūrėti, jau atsisako prenumeruoti 2018 metams.Neblogas variantas būrų Krašto naujienos + Širvis…

 4. Anonimas sako:

  O man, pavyzdziui “Širvintų krastas” nuosirdesnis ir idomesnis. Nenuostabu, kad zmones ji labiau vertina. Kiek bebutu jis puolamas, bet zmones renkasi ji.

 5. pist ir Naujieji metai sako:

  Gerai prasibėjo “желтый суки (gelkonos kalės)” metai.

 6. Anonimas sako:

  Liūdna ne dėl to, kad Lietuvoje tiek Seime , tiek savivaldybėse tiek žulikų. Žulikai tarps tol, kol jiems taip „glūpai“, anot Donelaičio, leidžiama taip daryti. Žulikų buvo ir bus, jiems nebus niekada gana, ir jie naudosis proga apėsti tautą bet kokiais būdais pudrindami jai smegenis, nes jie nori čia ir dabar prabangiai gyventi. Susiprichvatizavę Lietuvos žmonių uždirbtą turtą, dabar „įsisavina“ Europos žmonių uždirbtą gėrį.
  Taigi, skaudu dėl žmonių tamsumo, dėl jo taip gyvename, dėl jo mūsų jaunimas palieka Tėvynę

 7. Aiškumas sako:

  Paskaičius straipsnį 15 min. portale atsirado aiškumas.
  “Širvintų krašto ” laikraštį vis paskaitydavau ir nesuprasdavau, kaip tas pats laikraštis rašydamas apie partizanų kovas ir trėmimus į lagerius, rašo tokias “liaupses” valdžiukei, nepaisant kai kurių neteisėtų sprendimų, arba visokias beletristikas apie tarybos nario pienuotas lūpas… o pastarasis str. “Į Širvintų rajoną ateina pusantro šimto darbų vietų sukursianti plastiko gamykla” man pasirodė iš vis kaip propagandos viršūnė. Galvojau, iš kur tie neeiliniai propagandiniai gebėjimai visišką “šūdą” pateikti kaip skaniausią tortą? Juolab, kad po straipsniu pasirašo ŠK, o ne pateikiama, kaip oficiali savivaldybės informacija? Pasirodo, už informacijos sklaidą sumokami mūsų didžiuliai pinigai, tai jau dabar ir aiškumas atsiranda? O kas valgys tą “Šūdiną tortą”? Aišku mes, nors jo ir nenorime, aišku ne “tie anie”, nes jie čia negyvena? O tie kas nenorės jo valgyti bus apšaukti skundikais, visuomenės priešais ir t.t.?

 8. Pastebėjimas sako:

  Grįžkime prie straipsnio. Skaitydamas rajono spaudą ir internetinius portalus darau išvadą, kad viskas rajone sprendžiama merės iniciatyva ir nenuostabu, juk pagal įstatymus ši institucija atsako už viską. Labai jau aktyviai visur tai išreiškiama, juolab kad turi taryboje ir administracijoje savus žmones. Tačiau jau ne pirmą kartą pastebiu, kad kai tik kas užkabina kokį galimai neteisėtą veiksmą, tuomet merė lyg ir nusišalina- tipo čia atsakinga administracija, savivaldybė ir pan…?Taip ir šiuo atveju- merė ne prie ko, čia viską darė savivaldybės administracija? Ką tai parodo? Viskas vyksta per ją, bet ji ne prie ko???

 9. Skaitytoja sako:

  Suprantama, kad atleistieji ir išdrįsusieji bylinėtis su “krištoline” valdžia patyrė daug streso, išlaidų ir pažeminimo kančios. Suprantama, kad nesinori prisiminti tų išgyventų metų. Tačiau visa ši situacija palietė ne tik juos, bet ir visą rajoną, neskaitant išleistų mūsų rajono pinigų, skaudino atleistųjų šeimas, artimuosius, visus žmones, kurie matė tokią neteisybę. Juk tai sudarė nesaugumo jausmą visiems gyventojams, visi jautėsi įbauginti, nes nežinojo kurio kada ateis eilė? Manau, kad Krašto Naujienos padarė didelį darbą viešinant teismų procesus, pasekmes ir padarinius. Neringa paaukojo begales laiko ir savo sveikatos, tiek dalyvaudama bylose, tiek teikdama informaciją visuomenei. Visiems rūpėjo pasiskaityti KN, daug kas rašė sveikinimus ir palaikymo žodžius, todėl labai keista, kad toks apatiškas palaikymas Viešojo intereso gynimo yra šiuo metu. Nemanau, kad gaila tų pinigų, greičiausiai vėl baimė… baimė, kad sužinos “krištolinė” valdžia, kas ir kiek prisidėjo prie šios akcijos, juolab, kad politinė situacija ir jos perspektyvos rajone visiškai neaiškios. Tiesiog dauguma sėdi apkasuose ir pagal aplinkybes keičia “pagonus”, tai užsideda baltus, tai raudonus, tikėdamiesi, kad kažkas už juos viską sutvarkys. Na tipo- tyliai pasėdėsim, o po to, kai jausimės saugiau, išlįsim. Baimė ir ateities nežinia viską paralyžuoja, drąsiu ir pilietiškų žmonių mūsų rajone labai mažai, todėl turime tai ko nusipelnėme…

 10. Ne sako:

  Visi atleistieji atgavo pinigus. Nors neatgavau, bet prie viešo intereso prisidėjau.

 11. Klaustukui sako:

  Aš irgi buvau atleistas, bet tikrai prisidėjau. Manau jeigu kiekvienas prisidėtu po tiek kiek aš prisidėjau,tai jau tikrai būtu nemaža suma.

 12. skirta: ? sako:

  pritariu turi prisidėti ir atleistieji ir dirbantieji gyventojai. Taip ir padariau. O Neringa paraginkite gyventojus, kiek trūksta lėšų.Turime būti vieningi, o ne kiekvienas sau.

 13. to klaustukui sako:

  O tai J8s ne rajono gyventojai???

 14. Klaustukui sako:

  O kodėl neteisėtai atleistieji turi ginti viešąjį interesą? Man tai visai nesvarbu kieno pinigus moka, mes visi savo įrodėmė ir pinigus visiems išmokėjo.Tai jūs rajono gyventojai reikalaukite kad viskas būtų išskaičiuota iš „krištolinės” komandos.

 15. ? sako:

  ir vistiek nepriekaištingos reputacijos ir krištolinio skaidrumo? ir ką mes jai? ogi nieko. Viešajam interesui ginti kiek atsirado prisdedančių? Net neteisėtai atleistieji ir save apgynę neprisideda, tai ko norėti iš kitų. O aniuoliškas grožis žiūri ir kvatojasi- nieko man nepadarysit, nes esta tik šunys, lojantys ant vis dar iš inercijos judančio karavano

 16. Lialia, tralialia sako:

  Dainelės tęsinys: Tai negeras katinėlis, pelės nepagauna, tai negeras katinėlis, pelės nepagauna, tralialia lialialia, tralialialia lialąąąąąąąąąą. Ilgi plojimai. Cypt, Miau.

 17. Lialia, tralialia sako:

  Dainelė: Pelytė pelytė po gryčią bėgiojo, katinas, katinas ant pečiaus miegojo, Lialia, lialialia, tralialialialialia….

 18. Vytas sako:

  Pinskų šeimos veikimas, paimant valdžia Širvintose, prasidėjo maždaug prieš 10 metų privatizuojant vietinį laikraštį.
  Su tiek skaitytojų laikraštis tiesiogiai nėra pelninga investicija, tačiau tai puiki priemonė mulkinti žmones ir murkdyti politinius oponentus.Toks reiškinys, kai vietinė valdžia leidžia šeimos laikraštį, nieko bendro neturi nei su savivalda, nei su žiniasklaida.

 19. Živilė sako:

  Taip kiekvienas turi savo nuomonę, anksčiau šk geriau rašydavo, bet dabar… Sorry bet suprastėjo

 20. ? sako:

  Kokio kokio lygio? Šiknasklaidos krašto?

 21. to to , sako:

  man niekas nedraus pareiksti savo nuomones, nes sitas laikrastis daug metu buvo islaikomas savivaldybes pinigais, t. yy. visu mokesciu moketoju pinigais, todel nuomones reiksti man niekas neuzdraus, nors ji jums labai nepatinka. o “skaitytoju” nuomones cia vienodos kaip nuo kurpalio nuimti batai. Kiek cia asarosite ir nosimi snirpsite, bet iki SK lygio toli kaip iki kosmoso. Nemyli jusu opusu zmones nors tu ka, blogio sekla nedaigi

 22. To , sako:

  O kodėl komentuotoja? Jūs galvojate kad skaitytojai savo nuomonės negali pareikšti, kad tik tokių, panašių į jūs, mintys gali būti?

 23. , sako:

  Siandien komentuotoja “dirba” be jokiu moraliniu stabdziu?

 24. Šlykštu sako:

  Šlykščiai “graži” “pamėklė” su angelo gobtuvu ir sparnais sklando virš Širvintų ir reguliuoja gyvenimą pagal savo taisykles, skraidys ir valdys tol, kol nesutiks arkangelo, bet nieks nežino ar tai įvyks ir nieks nežino ar tai bus geriau? Kol mūsų krašto visuomenė bus pakanti ir prisitaikėliška, tol visokios “pamėklės” skraidys ir darys ką užsigeidžia?

 25. Bet rimtai sako:

  Taip išeina kad dabar sezonas ir rujoja

 26. O, bet, taciau sako:

  Juk dar taip neseniai pati ŽP visiems garsiai deklaravo, kad ANIE savo laikrasti maitino, kokie ANIE blogi buvo, kad jau dabar tai sito nebus, ŠK nemokamai paslaugas teiks. O va pasirodo- darau tai, uz ka kitus smerkiau ir purvais pilsciau.

 27. O gal sako:

  turtą kur užkasinėja, slepia…

 28. Anonimui sako:

  O atvirkštinis variantas negali būti? :)

 29. Anonimas sako:

  kam tas senis reikalingas ir jaunesnių yra.

 30. nesiparinkit sako:

  Gal kur žvejoja ar medžioja… sezonas

 31. Bet rimtai sako:

  Čia jau rimtai…. Kur dingo ponas pinskus?

 32. Virginijus sako:

  O jeigu taip ir laikraščio pirkėjui bei skaitytojui reiktų deklaruoti: “Aš, pirkėjas, deklaruoju, kak žinau, jog „Danielita“ akcininkė yra merės duktė D.Pinskutė. Ir aš esu toks fainas, kad man tai nerūpi”

 33. Mokyk ir mokyk sako:

  Merė neišmoko pagrindinės pamokos. Užsakai reklamą pas neprijaučiančius ir duodi savo poziciją. Sutartis yra – turės publikuot. Gudrumu juk imt publiką reikia

 34. Vilmai sako:

  Bijo ne kažko, o tiesos. ŠK tiesa yra tik skelbimai, sveikinimai ir gal dar kokia viena, kita sritis. Visa kita tik pasirodymai ir beveik kiekviename laikraštyje „merės” arba jos šutvės nuotraukos.

 35. Gal sako:

  žinot kur dingo Pinskus, nei sveikina, nei prie eglutės reklamuojasi. Gal” krovinius” lydi?

 36. Vilma sako:

  Jau taip ale viskas skaidriai kad toli gražu… Čia jau kertasi interesai.. būtų jį tokia skaidri nieko nebijoti ir po lygiai skitų lėšas visoms Širvintų žiniasklaidoms, bet galimai kažko bijo

 37. Neringa T. sako:

  Nuo 2015 m. rugsėjo Krašto naujienas leidžia VšĮ Širvintų spauda, kurios vienintele akcininke esu aš. Per visą šį laikotarpį iš savivaldybės esame gavę 15 eurų už skelbimą. Kas vyko iki manęs – man nerūpi. Jei rūpi Jums, klauskite buvusių savininkų.
  PS. Įsigiję automobilį neatsakote už buvusių savininkų pažeidimus. Čia tas pats.

 38. ? sako:

  Kodel nutyleta, kad iki 2016 metu savivaldybe dosniai maitino krasto naujienas pinigais ir jos visus konkursus laimedavo. Visi gi zinom, kam tas laikrastis prikaluso ir veltui buvo dalinamas ir veziojamas po kaimu parduotuves. Lesykla uzdaryta tik pries metus. Kodel iki tada buvo vsio zakono, o dabar staiga prireike skaidrumo?? Tas pats buvo iki pinskuvienes.

 39. Laima sako:

  turėtų bent kiek turėti savigarbos ir Aušrinė nemeluoti, nereikia mokytis iš blogiausių.Nieko stebėtino iš tokio administracijos poelgio, kai artimi santykiai su mere, čia jau ne partija sieja, o draugystė.

Jūsų komentaras:


vienas × = vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt