Į Sibirą – šįkart savo noru    V.Mateika: Kas yra pagrindinis rajono šeimininkas?    Visuotiniame LSDP Širvintų skyriaus susirinkime duotas startas rinkimams    Kiaukliuose įsikūrė "Katės namai"    Eglutės įžiebimas Kernavėje   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

orai24.lt

 • +1°
  Debesuota, be kritulių
 • +1°
  Debesuota, be kritulių
 • +1°
  Debesuota, be kritulių
 • +1°
  Debesuota, be kritulių
 • +1°
  Debesuota, be kritulių
 • +1°
  Debesuota, be kritulių
 • -2°
  Debesuota, be kritulių
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

SIŪLO DARBĄ

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

TAPK DONORU

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

VIEŠOJO INTERESO GYNIMAS

       350x250Mes, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai opozicijoje K.Pakalnis, V.Šimonėlis, V.Mateika, J.Šiukštienė ir J.Purvaneckas, paraginti savo rinkėjų ir matydami kaip Širvintų rajono vadovai pažeidžia teisės aktus, tuo sukeldami didelę finansinę žalą rajono biudžetui, ketiname siekti, kad padarytą žalą kompensuotų tie, kurie priėmė neteisėtus sprendimus.

            Visus neabejingus piliečius kviečiame finansiškai prisidėti prie viešojo intereso gynimo. Surinkti pinigai bus naudojami teisinėms paslaugoms pirkti. Šių lėšų panaudojimo ataskaita bus pateikta kiekvienam prisidėjusiam.

SPECIALIAI ATIDARYTA SĄSKAITA

VšĮ ŠIRVINTŲ SPAUDA

Įmonės kodas 304096111

LT034010051004101502

Luminor bankas

Paskirtis: VIEŠOJO INTERESO GYNIMUI


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

41 Komentarai (-ų)

 1. Oi, birutėle, sako:

  panašu, kad į kelnes dedat tamsta, tik nežinia, ar dėl savo visiško nesusivokimo, ar taip liepta. Labai jau neatitinka realybės tamstos galvojimas, kad anie “prisivogė”, o šitos tai jau tokios šventos, kad tuoj virš galvų nušvis aureolės.

 2. birute sako:

  nepridekiti kelnes berinkdami pinigus,kad tie penki turtuoliai taikosi i sekancia kadencija tegu ir duoda savo pinigus,o valdzioj kas bebutu visu pirstai i save.

 3. super sako:

  >kiek
  ))

 4. kiek sako:

  Surinkta pinigu?

 5. super sako:

  Pamatysime.

 6. Monika sako:

  Superi
  Pagyvensim pamatysim.Ginčytis neverta.

 7. super sako:

  >Monika
  Nei jis bus ginamas, nei ka. Tiek laiko Pinskuviene dare ka tik norejo, ir niekam tai nerupejo, o dabar ziurek susigriebe kariauti del mokescio moketojų pinigų. Nusivilė jumis zmones, “Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai opozicijoje”. Taryboje reikia kaip savo biznyje – iš dušios dirbti. 24 hours/7 days.

 8. Monika sako:

  Oi kaip sujudo valdžios rėmėjai.Nesitikėjot,kad bus ginamas viešasis interesas.Staigmena:vieniems džiugi,kitiems ne.Aš džiaugiuosi,nes tikrai nepatinka,kaip taškomi mano mokesčių mokėtojo pinigai.

 9. super sako:

  >Dėl prisidėjimo

  Aš apie tai ir rašau. Irgi noriu prisidėti, nes rajono reikalai nėra man svetimi, bet tik ne į šitą sąskaitą.

 10. Dėl prisidėjimo sako:

  Kas nori prisideda. O kai nenori, tada daug pasiteisinimų galima sugalvoti. Man geriau, kai manęs paklausia ar prisidėsiu, negu tiesiog pasiima mano sumokėtus mokesčius, kaip savivaldybė daro.

 11. Superiui sako:

  Nereikia svaigti, kad advokatas ar teisininkas dirbs nemokamai. Net ir iš Pakalnio įmonės. Be to, tie patys advokatai praktikuojasi skirtingose bylose. Vienas geriau darbo teisė išmano, kitas baudžiamąją, trečias santuokos -ištuokos reikaluose nardo.

 12. super sako:

  Beje, Pakalnis turi savo imoneje teisininka. Kodel jam nepavesti ginti viesojo intereso? Ir apmoketi juo pasllaugas? Cia butu irodymas, kad sitam politikui tikrai rupi Sirvintu rajono visuomene. O dabar kreiptis i zmones pinigu, lyg sergantys veziu. Sunkia stadija. Neapgalvotas piaras. Nebent su smeizike pasikonsultavo. Ir vat – gavosi kas gavosi.

 13. super sako:

  Tikslas, neabejotinau kilnus, ir as prisideciau, bet tam tikslui reiketu isteigti atskira saskaita, o ne i pletkininkes ir smeizikes saskaita siulyti pinigus inesti. Cia kaip i bala.

 14. gal sako:

  Ir gerai viskas…bet kieno viesas interesas bus ginamas…kam priklauso sis tinklarastis…kodel sirvintu spauda politiku vardu renka pinigus….

 15. Marysia sako:

  Prisidėjau ir linkiu sėkmės.

 16. adomas sako:

  suprantu, kad tik dabar atėjo metas imtis viešojo intereso gynimo, nes baigti atleistųjų teismai, aiškios sumos priteistos, advokatų išlaidos. Kažin ar taip elgusi blondinės su savais pinigais. Matyt ne, o valdiškų gi negaila, o mums labai gaila, nes tai mūsų visų pinigai, juos buvo galima panaudoti protingai, daugiau nuveikti Širvintų kraštui. Būtinai prisidėsiu ir pervesiu pinigus. Opozicija šaunuoliai. Ačiū, kad darote gerus darbus.

 17. Jo sako:

  Sveikintina,kad opozicija imasi tokių darbų,prisidėsime.

 18. dakasė sako:

  dakasė šnekos apie dumblą. tai kokio velnio pliažą prie nudumblintų marių piderastinat, kokio velnio ant nudumblintų marių vandenlentes, baidares, jachtas ir slides reklamuojatės? ir kokio velnio tiltais svaigstat? jei tokia mandra dabartinė valdžia, tai būkit mandri iki galo- kitas marias pasidarykit, jei vis tas dumblas ramybės neduoda. ką jum reiškia keli milijonai šen ar ten?

 19. snaigė sako:

  Buvusieji darė viską , kas priklausė, ir su žmonėmis skaitėsi, tokių bezpriedielų nebuvo, ir milžiniškų baudų už viešuosius pirkimus nebuvo. Apsisuko, galimai, kam nors galvelė nuo europinių pinigų gausos, tai prilaikykite, gerbėjai, ar ką, kad nenuvirstų mūsų supervaldžia. Jeigu norit daryti taip kaip reikalauja įstatymai, tai nei daug , nei labai greit nepadarysi.

 20. ne sako:

  ne opozicija kraustosi iš proto, o su protu susipykusi “pozicija”. Man nesuprantama, kaip galima šitaip nemąstyt ir išsidirbinėti? Krištolinio skaidrumo ir nepriekaištingos reputacijos persona pakels uodegą ir išlėks kur kitur žmonių dūrint. O kaip jūs gyvensit tam pačiam miestelyje? Kaip žmonėms į akis žiūrėsit? Teisinsitės, kad nekalti, kad buvot aplinkybių aukos? Kaltinsit opoziciją ir buvusius? nejuokinga, negarbinga, nesąžininga.Nors ką aš čia- politikoj sąžinės nereikia. O realiam gyvenime kaip?

 21. Palaikau sako:

  Pridedu iš neįgiojo pensijos ir aš. Nedaug. Bet pridedu sakydamas NE korupcijai ir žmonių žeminimui

 22. Balsuosiu sako:

  Aš balsuosiu už šiuos penkis išties drąsius žmones. Visada juos gerbiau, bet šiandieninė žinia skatina mane dar labiau tikėti, kad vieną dieną teisingumas ateis ir į mūsų kraštą.

 23. ne sako:

  is proto kraustosi opozicija ka jus padarete del savo rinkeju,o gi nieko tik kenkiat. nieks jusu nerinks, bukit ramus.

 24. pagaliau sako:

  skelbkit, kiek surinkta ir kiek dar reikia. prisidėsiu. Negalima šitaip elgtis nei su žmonėmis, nei su rajonu. Tai nusikaltimas.

 25. jo sako:

  Uz surinktus pinigus nupirkite labai dideli kultivatoriu ir viska, kas padaryta , iskultivuokite. Traktoriaus pirkti nereikes, nes “gerbejai”, kuriems buvo pirma gerai , tikrai parupins. Dar šukio reikia, pvz „Atgal i dumbla”

 26. Pagarba! sako:

  Yra ne viena sritis, kur reikės ginti viešąjį interesą. Tad tikrai prisidedu ir dėkoju už tai, kad garbingai atstovaujate savo rinkėjus.

 27. Anonimui sako:

  Viskas daroma iš europinių pinigų, ir kokia valdžia rajone bebūtų, viską reiks daryti ir toliau. Gerai blondinėms švaistyti pinigus, kai viskas buvo paduota buvusios valdžios. Tegul viską daro nuo pradžios, kaip priklauso, ir viskas būtu gerai, o galimai iššvaistytus pinigus turi sumokėti iš savo kišenės.

 28. Anonimas sako:

  Butinai prisidekite, gal pavyks kita kadencija vel mums i stagnacijos laikus sugrizti. Paremkite, sustabdykite viska, kas daroma, ir isgriaukite viska, kas padaryta. Tegul vel nieko nebuna daroma kaip anksciau.

 29. Virginijus S sako:

  Prisidėsiu gerokai daugiau nei 5€. Pigaus alaus negeriu.

 30. snaigė sako:

  Iš paskutiniųjų prisidėsiu. Reali galimybė prisiteisti žalą tikrai yra. Panagrinėkite Palaičio atvejį. Jam priteisė, atrodo, mokėti už neteisėtus atleidimus . Būtina suremti pečius ir parodyti visai respublikai, kas pas mus daroma. Liaukimės būti avių banda, ganoma vilkų.

 31. Laima sako:

  būtinai prisidėsiu, tegu atsako už savivalę.

 32. Laima sako:

  Miela Birutėle, negi nežinojote, kad špygos tik vienas pirštas atkištas visiems, o net keturis rodote sau. Vaje, vaje kaip savęs nemylit…

 33. Vilma sako:

  Smagu, prisidesiu. tegul blindės savo kišenės akrato už nesąmones

 34. birute sako:

  spyga jums o ne pinigu,dar mazai prisivoget,o kai matot kad miestas grazeja tai issigandok kad tik gerb. mere nebutu isrinkta kitai kadencijai. gerb, kur zadat rinkt pinigus,o ka jus padaret gero sededami valdzioje

 35. Laima sako:

  Jau prisidėjau. Raginu ir kitus

 36. Gražina sako:

  Prisidėsiu. Regreso tvarka reikia išsireikalauti iššvaistytas lėšas už viešųjų pirkimų organizavimą bei neteisėtai atleistus darbuotojus.

 37. Ir dar sako:

  Opozicija turėtų panarplioti, kokie milžiniški priedai mokami „saviems“ specialistams administracijoje, saviems vadovams.Kodėl nieko nekalbama apie tai, kokia nesąmonė sujungti Meno mokyklą su Švietimo centru. Kad Vinciūnienė liktų vadovauti? Kur pirštu bedursi, ten kvaili sprendimai. Ar už tai mokami milžiniški priedai?

 38. Širvintiškis sako:

  Misija vargu ar įmanoma. Šiuo metu galiojantys teisės aktai praktiškai nenumato tokios galimybės. Tačiau bandyti verta, juo lab kad tokiu veiksmu bus parodyta, kad širvintiškiai nesitaiksto su valdžios besaikiu rajono biudžeto taškymu. Užtenka pažiūrėti į savivaldybės tinklalapyje publikuojamus savivaldybės įvykdytus mažos vertės pirkimus ir supranti, kad tai visiška beprotybė. Maisto produktų pirkimas, renginių viešinimas, įvaizdžio formavimas, dovanų pirkimas ir t.t. Tam skiriama šimtatūkstantinės sumos. Siūlau opozicijai sudėlioti tas sumas ir paskelbti spaudoje.
  Prisidėsiu.

 39. Monika sako:

  seniai laukiu,prisidėsiu.

 40. Robinas sako:

  Tikrai prisidėsiu. Blondinių savivalei turi būti galas.

 41. sako:

  Pagaliau, seniai laukėme.

Jūsų komentaras:


aštuoni − = trys

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt