Avarija Jaunimo gatvėje     Partijų atstovai traukė burtus dėl rinkimų numerių    Užjaučiame dėl Bronės Nedzveckienės mirties    Užjaučiame Stanislavą Stravinskienę    Vidmantas Mateika: remdami bendruomenes stiprinsime rajoną   
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kai politikai pasirenka vienintelę priemonę – sąmoningą rinkėjų klaidinimą

DSC_0008/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/Nuotraukos darytos Skaidiškėse /

        Sulaukiau ne vieno skambučio ir žinutės su priekaištu, kokia aš negera, kad nevažiavau su mere į RetroPlast gamyklą.

    Atsiverčiu nurodytą straipsnį. Chm… Laikraščio redakcija (gal pastatas, nes eilinis straipsnis nepasirašytas) kalbasi su Širvintų rajono savivaldybės administracija (nei pareigų, nei pavardės, kas administracijos vardu kalba). Ir, kaip jau tapo įprasta, pažerta purvo tiek ant opozicijos, tiek ant manęs asmeniškai.

      Pasirodo, Tuškevičienė tokia bloga, nes nevažiavo į organizuotą gamyklą, nors transportas buvo.

DSC_0003

      Va čia ir susimauta. Paaiškėjo dar viena melagystė. Transportas buvo žadėtas. Kaip ir reikalavo skelbime, užsiregistravau iš anksto. Registruodamasi pasakau, kad važiuosiu kaip eilinė gyventoja, nors perskambinę po kelių dienų jau vadina žurnaliste (vadinasi – informacija greitai „subėgiojo“).

        Tuomet sužinojau, kad vienas bendruomenės narys taip pat užsiregistravo važiuoti. Penktadienį sulaukiu skambučio ir man paaiškinama, kad dėl dviejų norinčių RetroPlastui neapsimoka siųsti automobilio, tad turiu pasiskambinti savivaldybei ir pasiprašyti jų vežama. Skambinu bendruomenės pirmininkei Alinai pasitarti. Jie jau kalbėjo su savivaldybe (konkrečiai – su E.Pečiukaitiene). Jiems atsakyta, kad savivaldybė važiuoja savo transportu ir duoda suprasti, kad nieko daugiau neveš.

         Pasikalbam ir sutariam, kad galime ir patys be savivaldybės malonės nuvažiuoti.

DSC_0009

      Po minėto straipsnio pasirodymo ir neaišku kieno (pasirašyti pritrūko drąsos) paskelbimo, kad Tuškevičienė nesiteikė važiuoti RetroPlasto organizuotu transportu, nes pabūgo tiesą sužinoti, vėl skambinu to pačiu numeriu, kuriuo gavau informaciją, kad transporto nebus.

         Pokalbis toks (beje, yra garso įrašas):

-          Norėčiau pasitikslinti. Skambinote ir sakėte, kad nebus jūsų transporto, bet dabar girdžiu kaltinimus, kad nevažiavau, nors transportas buvo. Ar čia manęs asmeniškai nepageidavote?

-          Transportas pavežėjimui į mūsų gamyklą buvo planuojamas. Bet kadangi važiuoti panoro tik du žmonės, mums neapsimokėjo siųsti automobilio. Norintys galėjo prašytis ir važiuoti su savivaldybe.

         Tai štai. Vieni nevežė, kiti neinformavo, į ką galima kreiptis. Kaip patogu po to garsiai rėkti, jog prieštaraujantiems svarbu tik priešintis, bet neišsiaiškinti. Tenoriu paklausti rajono vadovų, kam klaidinate savo rinkėjus? Kam meluojate? Ar tikitės, kad tokie melai leis rinkėjams ateityje jumis tikėti?

     IMG_9316Šioje istorijoje viskas taip dėliojasi – pinta, perpinta ir vėl apsuka. Informacija nepaskelbiama gyventojams (tiksliau – paskelbiama, bet užkišama, kad sudėtinga būtų rasti), savame laikraštyje paskelbiama, kad skundų terminas pasibaigė. Tuomet merė skelbiasi kovojanti už gyventojų interesus ir pakartotinai pareikalavusi aplinkos vertinimo išvadų, tačiau tuo pačiu metu piktinasi tais, kurie kalba, abejoja, klausia ir dar net parašo skundą Prezidentei. Tokiems yra lyg ir pagrasinama, kad kam jie berašytų, vis tiek merė gaus jų laiškus. Dar pradžioje skelbiama, kad bus pusantro šimto naujų darbo vietų, vėliau skaičius mažėja ir šiuo metu jau kalbama apie penkiasdešimt darbo vietų. Kur dingo šimtas žadamų darbo vietų? (apie tai ateityje rašysime)

    Beje, apie RetroPlastą. Nuvažiavę sužinojome daug įdomių dalykų. Kalbėjomės ir su darbuotojais, ir su seniūnu, bendruomenės pirmininku. Matėme vėjyje skraidančias šiukšles, plėvele užkaltus išdaužytus pastato langus. Sužinojome, kas rūpinosi gamyklos veiklos pradėjimu Skaidiškėse ir su kuo tie asmenys susiję mūsų rajone. Išgirdome, net kad „Krašto naujienos“ ten skaitomos, o ypač komentarai. Žinoma, tik temos, susijusios su Skaidiškių gamykla. Bet tai jau irgi šį tą reiškia – domimasi, ką galvoja ir ką planuoja širvintiškiai.

    Apie tai, ką sužinojome ir kas mums dar labiau sustiprino nerimą – netrukus kalbės kartu važiavę Tarybos nariai. Savo mintimis jie pasižadėjo pasidalinti ir su „Krašto naujienų“ skaitytojais.

     Beje, šiuo metu vykstančioje „Krašto naujienų“ apklausoje (ji dešiniajame stulpelyje) net 66 % respondentų nepritaria antrinių atliekų perdirbimo gamyklai mūsų rajone.

       P.S. Pasirašyti nebijau. Ir nesvarbu  pasirašyčiau ar ne, mano nuomonė nuo to nepasikeis. Ją pakeisti galėtų išsamūs atsakymai ir įrodymai, bet jie slepiami. Kodėl? Gal todėl, kad yra ką slėpti?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. Va sako:

  Tai vadinama , prostitucija

 2. Vytas sako:

  Taigi, didelė tikimybė, kad šis šiukšlynas iš Skaidiškių persikels į Širvintas

 3. super sako:

  neringa bename žurnalistė. jai įstatymai neleis siūlytys į merus. labai gaila. butu ir graži ir protinga širvintų rajono mere. dabar tik gražią turime.

 4. manau sako:

  dauguma neringa mato meres poste, manau kad dauguma ja pazista kaip zurnalistikos virtuozę, todel tikrai rinks mere. O dabartine mere tikrai bijo stiprios busimos konkurentes meres. Tik beda kas paskui mums rasis straipsnius.

 5. Nemanau sako:

  merė Neringos bijo. Bijo tiesos. Nes gi mulkina visus, o ypač savo sekėjus, ta krištolinė. Kokie juokingi ir apgailėtini visi klapčiukai savivaldybėj, kurie net pasiginčyti bijo, ką jau kalbėt apie nepritarimą. Apgailėtinai ypač atrodo Valkauskas, nebent dar kokie santykiai jį sieja su pačiausia, taip pat Pečiukaitienė ir kt., kurie lyg ir turėtų nepriklausyt Pinskuvienės melagių kompanijai.

 6. Neringai sako:

  Merė Jumyse mato konkurentę, kurią palako žmonės. Todėl ir spjaudosi melagystėm

Jūsų komentaras:


devyni + = penkiolika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu info@krastonaujienos.lt